• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
@mori tak gratulujeme Gábince, letí to šíleně :slight_smile:

@daniellka no já byla matka krkavec, jak šla Anča do té soukr. školky, tak tak byla jen dvakrát půl dne a pak už tam vždycky spala a naprosto v pohodě...ale je fakt, že tam dochází minimálně, takže tím se moje krutost krapet kompenzuje :grinning: Akorát kolikrát pro ní dorazím třeba v půl 4 a ona ještě leží!!! Ona teda i doma chrní jak šípkovka, většinou jí ve 3 musím budit, aby šla večer spát nějak rozumně....ale zas teda vstávají s Jájou obě cca v 6 ráno, tak je jasný proč je utahaná....

Začínám mít pocit, že těhotná s Třetislavou budu už asi pořád, nemám vůbec pocit, že se mi blíží TP :grinning: Hrozně rychle to uteklo, nějak mi nedochází, že se chýlíme ke konci a kromě toho se cítím nějak podezřele dobře, jen hrozně unavená, ale jinak žádné poslíky,nic.... :grinning: :grinning:
8. zář 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka Dani přesně tak, já to už dělala loni v jeslích, snad jednou jsem ho vzala v pátek po o...ale děti co si maminky braly domů všelijak po o a pak třeba na dva dny spát, pak měly trochu problém a pořád plakaly, že chtějí jít domů po o ...jen ať si zvykaj...je to teda děsný, včera spaly s Dálou ve školce asi jen 4 další děti a jak jsem pro něj šla byla ta školka taková prázdná :grinning:
9. zář 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamia Lami třetislava je fakt dobrý :sunglasses: však hodíš porod doma ne? :wink:
9. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamia ty máš na to těhotenství prostě talent!! bych si tipla, že bude časem i čtvrtislava :grinning: . hele a co jméno? prozradíš? nebo jsi to tu už říkala a já to přehlídla?

@draga no tak jak říkáš, správná teorie. akorát se mi teďka nějak bortí. Zítra je mám vzít domů, učitelky škemraly, že kdo jen trochu může at si vezme v pátek dítě brzo dom, že nemají vůbec vybraný několikatýdenní dovolený, tak že by to chtěly dělat tak, že v pátek odpo sloučí děti do jedné třídy a jedna bude mít půl dne volna. No budiž, nebudu dělat naschvály a děcka domů teda vezmu. no a v pondělí jdu po obědě s Erikem na ORL, tak musím vzít Erika domů hnedka po obědě no a nevím co s ALýskem, když ho tamnechám a bráchu odvedu, to je takový drsný. tak jestli bude moct nějaká babka, tak ALýska vezmu domů asi taky. a začnem s tvrdým režimem až od úterý,no..
9. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka Julie to bude myslim :wink:
9. zář 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:
Tak já nechávám Marky ve školce spat od prvního dne a bez probl. ani mi nikdo nic neříkal :confused: Vyzvedávám jí po spaní a svačině, tj. ve tři hodiny. Odchází mezi prvními deseti (soudím dle zůstávajících bund - ve třídě jich je 28) Vodím jí tam ráno kolem osmé. Je to přesně z toho důvodu, že na konci příštího roku se vrátím do práce (doufám...) a co pak? Žádné problémy tam nemá a včera mi dokonce učitelka řekla: "Kéž by všechny děti byly takové." :dizzy_face: Dnes mám pocit, že na ní leze nachlazení, to brzo, ale dalo se to čekat...

@daniellka Dani, všechno nej nej k svátku :slight_smile: Ať se Ti daří v nové práci, klukánci i nadále zvládají školku a ať máš prostě dobré dny :wink: :dizzy_face:

@draga Dragi, já myslím, že jí bude tak 55? Myslím tu učitelku, co učila i mě. Já moc nemám odhad na věk :sweat_smile: Je moc příjemná :slight_smile:

@mori taky gratulka Gabče ke dvěma měsícům :dizzy_face: Máš to hezky zařízené s babičkou, resp. Kája to má hezky zařízené s babičkou :grinning: :sunglasses:

@lamia Lami, no grafitový důl, to jsou výmysle takhle ke konci těhu :sweat_smile: :grinning: Koukám, že už mám koncem září termín :astonished: To to fakt uteklo :sunglasses:
9. zář 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka vse nej k svááááátku :wink:
9. zář 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčátka děkuji za přání :slight_smile:

9. zář 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka taky přeju vše nej k svátku a ano, do papírů jsme fakt napsali Julii, tatínek moc nechtěl, ale Anička už jí 3 m říká Julinko, tak je to jasný :grinning: Akorát teď by to teda neměl bejt kluk, že jo....ale na všech Uz vypadala přesvědčivě na ženskou :grinning:

@bejana to víš, člověk už to napotřetí tak neprožívá :grinning: Uteklo to neskutečně, mě to prostě ještě vůbec nedošlo, že můžu za chvíli rodit...
9. zář 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamia tak to bude Julius :slight_smile:

Dani vše nej :wink:
9. zář 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga no jméno máme napsané David, ale Anča už je naprosto připravená na další ségru, bychom kluka snad museli v porodnici s někým vyměnit :grinning:
9. zář 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamia tak to by asi takovej problém v našem státě nebyl :slight_smile:
9. zář 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamia lami no já čumim, ty už to máš taky za pár :astonished: :grinning: Třeštislava bude za chvíli venku :dizzy_face:
10. zář 2010 v 06:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky my se byly včera zvážit na dětském .. no 16. 8. měla 3,15 kg a včera (po 3 týdnech) 4,14 kg :grinning: takže pěkně kilíčko nahoře :grinning: Hodně slušný na to že szpočátku přibírala malinko :slight_smile:
10. zář 2010 v 06:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkněte na www.kamchodit.cz včera bylo v Sama doma, jsem na to čučela při nočním krmení :wink:
10. zář 2010 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli dneska na vylete v Krkonosich, neco jsme tam potrebovali :wink: asi 20 km pred cilem se Mia v aute komplet pozvracela, takze jsme museli do kramu koupit novy veci, uz dlouho s sebou nevozim nic na prevleceni...ale hezky to bylo, na horach je fajn.
11. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi Dála taky začal blinkat až teď jak je větší...kinedryl nás zachraňuje...jo a jeslti jste jeli do Špindlu tak se nedivím tam je to samá zatáčka to bych blila taky :grinning:
12. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

@mori tak fajn pribera bambulka :slight_smile:

@kristi fuuha, a to jej bolo zle z auta? mne inak tiez byva,ked sedim vzadu,bleeee
a sofi skusa uz sama,sice dopadne vzdy na zadok alebo sa komplet rozpleskne ale par krocikov uz urobi sama
http://www.youtube.com/watch?v=h5Is6UrTeOg
12. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 jjj, z auta....on Roba spechal, a jen jak cune
12. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi bylo do IP napsano nejakou slecnou, ze prej co to mame za kadernici, ze Mia ma zubatou ofinu,prej at kadernici vymenime.....

ty voe, jeste mi nekdo bude rikat, ze mam divne ostrihany dite, to je masakr :angry:
13. zář 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi předpokládám že ti to psala nějaká kadeřnicfe z Prahy :grinning:
13. zář 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi :grinning: :grinning: no ja odpadnem,este sa ti budu starat do ofiny :sweat_smile: to uz ti ludia sa fakt jako nudia alebo co... :confused:
13. zář 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi tak to je mazec :slight_smile:)) chi chi...a co ty na to :grinning:
13. zář 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem ji napsala, ze menit rozhodne nebudu, pac nas striha uz 5 let :slight_smile:
13. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, já si taky nechala v pátek udělat ofinu a zubatou a ono to asi není in? :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkal no to by ses mela rovnou odstrelit :sunglasses:
13. zář 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ! My dnes byly s Gábinkou na kontrole v Motole .. na operaci půjde dříve, tak koncem října či počátkem listopadu. Nebo se může stát, že vypadne někdo se stejnou krevní skupinou, tak by šla jako náhradník dříve a museli bysme dojet do 24 h.

Pak jsme se stavili kousek od nemocnice u bývalé kolegyně z Pompa .. je jí 46 a má ročního chlapečka, kterej furt ječí a ona je z toho už na nervy. Teda ona už taková byla i dříve, tak nechápu, že si v tomto věku pořídila s novým chlapem ještě děcko, páč už má s bývalým dvojčata v 8. třídě .. no mazec má doma.
Ale ráda jsem jí asi po 6 letech viděla :wink:
No a pak jsme se stavili v Ikee na kuličkách :grinning:
13. zář 2010 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori na jakou operaci? Ja jsem vazne bez toho kone uplne mimo :frowning2:
14. zář 2010 v 01:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori moc moc budem držet palce ať to máte brzo a dobře za sebou! :wink:

my jsme ze školky zase doma. Alex odkašlává a rýmuje a Erika se furt drží ty ORL problémy. tak ted 5x denně prošplíchávám asi třema věcma, luxuju mu nos, no paráda. :frowning2:
14. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori budeme držet prdelce palečky...zase čím dřív tím líp :wink:

@daniellka Dála taky smrká a kašle ale do školky zatím chodí

@lienkal tak si halvně nedávej foto do albumu :grinning:
14. zář 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek