• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
my jsme dneska mely stuka s holkama s beremka a FB, toz dobre to bylo, jen jsme cestou zpet zmokly jak slepice.

Roba sel na muzikal, ja nemohla, chuvicka je na dovolene. takze jsme samy doma a budem cumet na telku
14. zář 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata(skor zo slovenska),prepacte ze vam vstupujem do temy,ale chcem sa opytat nemate este nahodou bonusovu knizku z DM drogerie z roku 2007,potrebovala by som odtial kupon na stavebne sporenie junior extre ci ako sa to volalo...potrebujeme ho kvoli reklamacii v zmluvy,mali sme ho ale vyhodili sme ho :stuck_out_tongue_closed_eyes: dakujem :dizzy_face:
14. zář 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak průser, si to dneska tak štráduji i s ofinkou po Praze a na přechodu mě pouští osoba a z auta vykoukla Laz :grinning: , tzn. i bez zveřejnění jsem byla přistižena :slight_smile: ..no a pak ještě dvě osoby, prostě si tu ofinu asi nastřelím :slight_smile:)
15. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkal leni já ti to říkala nikam nedávej žádný foto...a ty rovnou vylezeš ven :grinning:
15. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no nejsu já blbá :grinning: :grinning: , asi mi ten dlohodobý pobyt doma leze na mozek :grinning: :grinning: :grinning: , jdu do školky, dávám si kapuci :slight_smile:
15. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Laz mi to rikala, ze te poznala podle Vikyho :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás už jsou ve školce vši :astonished:
15. zář 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga u nas je na dverich vyvesenej papir uz tyden, u nas doma zatim nic :grinning:
15. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze zensky, kde jste? to tady nikdo nebyl 5 dni? :confused:
20. zář 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu to teda zijeeeeeeeeeeee :grinning:
my mame maroda doma,na kika daco lezie,tak je doma,zatial je zachripnuty a obcas zakasle,tak sme na sirupe a nejakych kvapkach,sofii lezie zub nejaky takze noci hruza a des....
noo,vsi..tak to aj ja ocakavam ze to pride... :unamused:
20. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nerodi nam nahodou Lami?

my jsme taky obe nachcipane, babicka evidentne netopila a v baraku je prece jen vetsi kosa, takze ma Mia rymu a chrchle a ja taky. Snad budem do soboty fit
20. zář 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tady je živo...no Lami by mohla rodit...snad nám dá vědět :wink:
20. zář 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my ještě pořád nic :grinning: Ale nebojte, dáme hned vědět :wink: Když on ten náš TP je dík otěhotnění při kojení takový značně vachrlatý, tak uvidíme, kdy se miminku bude chtít na svět, ale zatím se k obdobným záležitostem vůbec nemá :wink:
20. zář 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamia Lami tak šup šup zase nějaký romatický víkend a fárání do dolu :wink:
20. zář 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamia dokeluuu,sak ty uz rodis kazdu chvilu,jak to uslo co.....jaj,uz a tesim na fotocky miminka... :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no to je prostě neuvěřitelný, že Lamia zase má rodin, teda, holka...drž se a těšíme se na novinky :wink:
21. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme nemocny, byly jsme u mudry. Kasel, ryma atd....klasika. Angina to neni, tak jdu do ni narvat ten sirup, at je ji lepe
21. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamia ja jsem si myslela, ze uz treba bude po porodu a ono jeste porad nic :slight_smile: uz to mas ale za par :P

21. zář 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skaredka a ty uz to mas taky hnedka.....koukam, ze to bude kluk, to jsem nejak prehlidla. A jak se vubec mate?
21. zář 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi jeste 3 tydny, mi prijde ze se nedockam :grinning: Mame se fajne, nic noveho se u nas nedeje, Tak nejak mi prijde, ze vsichni sedi a cekaji az bude mimis. I Samule je takova nejaka klidna, asi vyckava a pak mi da zabrat :grinning:
21. zář 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi tak ať jste brzo zdravý holky :slight_smile:

@skaredka hezká fotka Péti ale to jsem ti psala už na fb :wink:
21. zář 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga Dik :slight_smile: ted ani nevim jestli jsem ti na fb podekovala :slight_smile:

holky davali vam nektere pri porodu antibiotika kvuli nejake infekci?
21. zář 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skaredka Péti mě.... píchali mi je už před porodem, protože mi odtekla voda a porod nikde tak jsem dostala 3 kapačky kvůli případnému zánětu
21. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skaredka jj, v minulosti nikdy, ale tentokrát budou, bc mám poprvé pozitivního streptokoka...tak prý mám přijet včas. No zatím mám pocit, že to včas bude tak někdy v říjnu :grinning:
21. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga @lamia mne prave prisel vyter na streptokoka B positivni a se Samcou jsem to taky nemela. Problem je, ze jsem alergicka na penicilin tak vyter delali znovu a musi najit jine antibiotika ktera zaberou stejne dobre jako penicilin ...
jo a Lami ja verim, ze pujdes v zari, treba se narodi na moje narozky, 29.9. :D
21. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skaredka péti neboj se toho ...já teda neměla toho streptokoka, dávali mi to kvůli případné infekci apod. ale ten streptokok je dneska hodně rozšířenej, že :astonished:
22. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skaredka Péti abys na tvoje narozky nerodila ty :slight_smile:
22. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga no pry 5-30% zen ma nalez, tak asi jo. No ja jen, ze nevim kde jsem to chytla :confused:
a rodit na moje narozky je moc krasny aby to byla pravda, uz se taky vidim, ze zase prenasim :grinning:
22. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak jsme byly dneska znova u mudry, pac ji zacalo tect oko, tak jsme jeste dostaly kapky a kdyby nahodou, tak ji mam zitra naprat ATB, ach jo....
to pojedem na dovcu jak parta hic, teda... :unamused:
23. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem nevydrzela a dala jsem ji atb - poprve v zivote...ach jo. Snad ji to rychle pomuze
23. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek