• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
@kristi a co to je za ATB? na jak dlouho, tak snad to zvládnete a odjete v lepším stavu...držím palce :wink:
23. zář 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkal

máme Klacid, a jelikoz jsou to nase prvni, atk fakt nevim co a jak.....mame toho 100ml, každých 12h má brát 5 ml, takže t budem brát asi celou dovcu
23. zář 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nestíhám, ale krásné info podat musííííím :dizzy_face:

Lami porodila, její SMS: "Tak a je nás pět! Dnes ve 14:10 se narodila naše třetí dcera Julie, 3260 g a 49 cm. Porod neuvěřitelně pohodový, všichni v pořádku a Julie je naprosto nádherná :slight_smile: "

Takže moc gratulujeme a přejeme zdravíčko :dizzy_face: Hned jí jdu napsat :slight_smile:
23. zář 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, tak to obrovská gratulace, paráda, at je Julinka zdravá :slight_smile:
23. zář 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
krása a super, gratulace k pipince :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste jsem vydolovala tohle?

Psala jsem LAMIE gratulaci a jaký je to překvápko, .... a tady máte její odpověď:

Dík, bylo to dost překvapení i pro mne . Ráno mi v poradně oznámili, že oje proklínané poslíky jsou kontra a jsem skoro na 7 cm, tak už mě nepustili a jak mi vykapala ATB, píchli vodu, po pár kontra byla na 1 zatlačení venku a úplně bez poranění, bolesti jsem prodýchávala cca 20 min, předtím mírně a pak už jsem tlačila. Fakt porod snů! Malá je úžasná !
23. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami kmoc moc gratulujuuuu!!! Malá je nádherná!! Hodně štěstí zdraví a další Hugouše do počtu!
:grinning: :sunglasses:
23. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bychom mely zapit ne? :slight_smile:
23. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů, Lami je potřetí maminkou :slight_smile: gratuluju mooooc :slight_smile: Téééda, to byl ale pohodový porod :dizzy_face: Taky bych takový chtěla :grinning: Krásná princezna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2010 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je proste uzasny, 3 holky, to je proste super
23. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyy jo, tak Lami ma 3 holcicky! To je paradni!!
@lamia moc gratuluju, takovej super porod tise zavidim!
23. zář 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to úžasný mít 3 holčičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já jít někdy do 3. potomka, tak chci zas holčičku :wink: :slight_smile:

videjko Gabči http://n-joy.cz/video/gabinka-pozoruje-kolotoc/b1k09ax77nt32en7
24. zář 2010 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami už jsem psala gratulace v sms...ještě jendou tady na MK...všechno nej nej do života třetislavě Julii.
je moc krásná :wink:
24. zář 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi kristi a kam jedete na dovču? stojí vám to za to tahat tam Miušku s ATB? Každopádně přeju ať je brzo fit :wink:
24. zář 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi to jedete na tu dovču s Laz ? to si prvně zjisti, zda s těma ATB smí na slunko !
24. zář 2010 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori jj jedeme.

ja uz ji to nedala vypada dobre a fakt by nesmela na slunicko, coz by bylo asi dost neresitelny
24. zář 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamia gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: malinka je rkasnucka,tak sa drzte,super ze porod bol pohodovy a ste obe zdrave :slight_smile:
24. zář 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj,
obrovske gratulace Lami, ty ty porody fakt zvladas na jednicku, neni co dodat :dizzy_face: :grinning: A jedna holka krasnejsi nez druha :dizzy_face: Tak jen to nejlepsi rodinko! :slight_smile:

27. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky tady to teda frčí :slight_smile:
1. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte zienky moje ako sa tu mavate ani som temu nevedela najst ,,,, my sa mame super nino je ako cert papulnaty :grinning: hra hokej tak aspom tam sa vyblazni :slight_smile:
1. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je to tady fičák, nastíhám dočítat :grinning: :sunglasses:

a máme tu víkend, juch juch!

Draguško v pondělí zas fičím do Prahy, škoda že to mám ne ceeelej den, bych za tebou sfoukla na chvilku na kafíčko :slight_smile: do Kladna je to už co by šutrákem dohodil :wink:

1. říj 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka Dani jsi asi nečetla že v pondělí nastupuju do práce do Prahy...budu tam do 18...pak bych případně mohla na jedno rychlý kafčo :slight_smile:
2. říj 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož já chci taky na rychlý kafčo :grinning:
2. říj 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkal tak Leni se dostav :slight_smile: ale zatím není kam...ale napadlo mě, když teď budu v Praze častěji. že se klidně můžem potkat :slight_smile:
2. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim, jsme doma - uffff :wink:

@draga gratuluju k praci, to je teda novinka :slight_smile:
2. říj 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga tak to ti moc gratuluji? kdy jsi to psala?? jsem to fakt nečetla nebo přehlídla.. já sem už tak pravidelně nechodím no..

@draga
@lienkal budu mít ještě jedno školení v Pze třídenní, tak bych to kafíčko naplánovala přitom. Ted v pondělí budu mít v autě pro sebe a kolegu počítače monitory a jiný blbosti tak za 100 litrů, tak to nechci nechávat někde zaparkovaný a jít si na kafčo, náhoda je blbec :rolling_eyes:
2. říj 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč mám za tím gratuluji otazník? :grinning: :sunglasses:

kristi welcome? kdepak jsi cestovala?
2. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas otazník :grinning: mně nějak ujíždí prsty dneska.. :grinning:

Jsme dneska dělali u nás na zahradě s přáteli v kotlíku na ohni gulášek, mňáááám. místo 9 lidí nakonec dorazilo 15 a tři děti, gulášek byl skvostnej, pohodička :slight_smile: Už chybí akorát abych já se konečně dala do kupy, furt se z toho nachlazení nějak nemůžu vyhrabat..
2. říj 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau děvčátka :slight_smile:
My včera měli Vítání občánků, tak pak nahodím foto :wink:
A dnes odpo jedu s Kájou do Český Lípy na Dádu :grinning: se tam potkáme s jednou kočkou z koně :wink:
3. říj 2010 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek