• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
@draga kam nastupuješ, nebo spíš co budeš dělat ?? a gratulace samooo :wink: :slight_smile:
3. říj 2010 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@daniellka s Laz v Egypte :wink:
3. říj 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi vítejte doma, krásný fotečky, jste kočky

Dani a Drago, co máte za práci, to je super :wink:
3. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@daniellka Dani tak dej vědět já se ráda sejdu na kafíčko :slight_smile:

@mori do Datartu na centrálu, péče o zákazníky, je to fajn, protože mi vyšli vstříc a zaměstnali mě na částečný úvazek, hodiny mi dali podle mojich možností a tak budu stíhat i Dálu ve školce :wink:
3. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lienkal akorát jsem tu práci popsala mori...viz výše :slight_smile: jsem ráda, že se konečně někam hnu...a taky každá koruna dobrá, co si budem namlouvat :wink:
3. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@draga tak super že ti vyhověli :slight_smile:
3. říj 2010 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mori jj jsem ráda...a co vy ta operace? co má vlastně Gábinka s tím srdíčkem?
3. říj 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@draga toz to je fajn, a dojizdet budes vlakem?
3. říj 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristi ne busem mám to přesně hodinku od vyjití z baráku, což jsme dojížděla i po Praze :sunglasses:
3. říj 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je vazne pohoda :slight_smile:
3. říj 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristi no pohoda by byla válet se doma a brát 100tisíc :slight_smile:) ale lepší než nic :grinning:
3. říj 2010 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
takhle jsem to nemyslela :grinning: :sunglasses:
3. říj 2010 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristi ale však jo :slight_smile: já jen píšu co by mě se líbilo :grinning: :sunglasses:
3. říj 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte

@draga aj odo mna dodatocne gratulka k praci,ze "len" hodka cesty,to ja som pindala ked som mala 20 minut :grinning:

@kristi tak damska jazda bola,coooo? :slight_smile: :wink: ja snivam o tom,raz ,ked budem velka :grinning: segra strasne tuzi po egypte,tak sa "obetujem " :sweat_smile:
3. říj 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
4. říj 2010 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jestli je někdo zvědav, tak na FB foto z Vítání občánků :wink:
4. říj 2010 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@draga tak to máš naprosto ideální s prací, jsi šikulka, hezky sis to sehnala :wink:

@lienkal IP :slight_smile:
@kristi a jak teda bylo? jsme si říkali, že by jsme tam zjara zajeli, ale furt nejsem rozhodnutá, nevím..
4. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
4. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, posledni dny teda nestiham, furt neco nekde....

Mia bude mit v po, ut a st krouzky, vsechny pohybove, tak jsem rada, ze mame pres zimu co delat :sunglasses:

dneska mam uz druhou schuzku s architektem, tak jsem zvedava, zda uz mi da nejaky nakresy, jak by to nase bud. bydleni mohlo vypadat :slight_smile:

@mori bude Karolinka na to tancovani chodit?
6. říj 2010 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno ! Tak já mám doma maroda .. snad se Kájuška nebude moc nudit. Nejhorší teda je, že jí nemůžu moc pouštět ke Gabča a furt jí vysvětlovat proč :-/

@kristi jj bude chodit. V úterý chce na tu jógu (včera teda nebyla kvůli nasydnutí) - ale nevím zda to bude zatím pokračovat, neb minule tam přišla sama :confounded: A ve čtvrtky to tancování, to jí moc baví :dizzy_face: je to správně od 5 let teda, ale není problém tam dát mladší dítko .. slečně co to vede, říkala že je na svůj věk šikovná, tak jsem ráda :wink:
6. říj 2010 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mori tak a´t je Kájuška brzo fit a Gábinka to nechytne...tyhle podzimní virozky jsou na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristi vy jste se teda pustili do těch kroužků :slight_smile: Dála byl na jedné hodině karate a prosil mě, že na to kavate nechce, že ho to nebaví a nelíbí se mu to...tak to odložíme o rok
6. říj 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Je čas, nakukuju :slight_smile: U nás se taky marodí. Marky v noci zvracela a když jsem ráno volala do školky, že jí do pátku omlouvám, tak mi učitelka říkala, že už jsem dnes třetí se stejným důvodem. Něco tam tedy řádí. Přes den dost málo jedla a hodně polehávala, tak uvidíme, jak na tom bude zítra. Již třetí týden má takový parádní kašel, který má taky téměř celá školka. Dalo se to čekat a zima teprve přijde... Ráno děsný zklamání, že do školky nepůjde. Tak aspoň posmutněle koukala na školku z okna... Jindra taky s něčím bojuje, min. týden jednodenní horečka (byli jsme u doktorky - krom lehké virozy nic neshledala) a tento týden zas jednodenní horečka. Roste mu dole špičák, tak to může být i z toho. Tak si jen říkám, jak dlouho vydržím já a doufám, že dlouho :sweat_smile:
Marky do žádných kroužků nechodí. Ředitelka říkala, že pro ty tříleťáky je dost i ten fakt, že chodí do školky a jsou bez rodičů (já jí vyzvedávám až ve tři, ne po o.) Myslím, že jeden kroužek by asi dala, ale nechci to hrotit. Ani nevím, jak bych to pak řešila s Jindrou :confused: Zatím je tedy bez kroužků a něco najdem příští rok - ve školce jsou snad kroužky každý den a nedaleko máme DDM. Kristi pak písni, jak se Miušce kroužky líbí :wink:

@mori s vysvětlováním blbý, hodně blbý... Já už to vzdala, ale Jindrovi už budou dva, tak už snad trochu imunitu posílil :confused: Těžko vysvětlovat, že si nemají pít z lahví ap.... Držím palce, ať je Kájce brzy líp!
6. říj 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
díky holky :slight_smile: My dnes jedem s Gabčou na kontrolu do Ústí, tak Kája bude u babičky (ještě že jí tu máme)
7. říj 2010 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bejana jinak s kroužkama .. já jí vzala na jógu pro děti a tančení, ať si to omrkne a rozhodne se podle sebe, zda jí to bude bavit :wink: Baví jí oboje, tak zatím bude chodit na oboje :slight_smile: až jí to přestane bavit, tak nutit jí samo nebudu. Ale ona ráda tančí, tak myslím, že jí to vydrží ..
Teď v neděli jsme byly v Český Lípě na Dádě a tančila jak o život :grinning:
7. říj 2010 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tenhle tyden je Mia ve skolce uplne super, to jsem rada, ze uz nemruci ze tam nechce, huraaaaaaa

@mori at kontrola dobre dopadne, holky
7. říj 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte

@mori drzime placeky na dnesnu kontrolu
a marketke aj kajuske skore uzdravenie..my mame prvu skolkarsku laryngitidu za sebou...som zvedava kolko vydrzi zdravy zas...
kiko rano mrnci ze co ho budim a ze jemu sa v skolke nepaci spinkat-a vacsinou ani nespi..tak neviem,ci nakoniec nebude zas len do 12-tej,lebo potom je hrozne protivny do vecera,ked sa tam nevyspi.... :angry: inak skolka sa mu paci,ma tam plno kamaratov,len to spanie,no....kruzky ani u nas ziadne,tiez moc este neodporucali trojrocnym,jedine zeby strasne moc sami chceli,ze ich to bavi,tak zoberu aj krpcov..ale kiko nechodi zatial na nic...a tie jeho tanecne "mimotelesne" pohyby :grinning: :grinning: to asi nie u nas :sweat_smile: ja sa chystam neskor ze pojde do jazdeckej skoly,to by som rada...ale to asi az ked bude vacsi tiez,to ho bavi,lebo u nasich maju tu skolu tak sem tam ho tam vezmem.,to sa mu paci...a hlavne na nieco MUSI chodit,lebo on nevie co so sebou ... :grinning:
7. říj 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!! :slight_smile:
Nebyla jsem tu snad rok, to je hrůza. Jak se všichni máte? Viděla jsem na FB, že Klárce přibyla domů další ženská, to je nádherný, moc gratuluju! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jen jsem vám chtěla říct, že u nás se konečně zadařilo a v dubnu by nás mělo být taky o jednoho (jednu) víc. :slight_smile:
Zatím spíš teda přežívám než že si to užívám. Už měsíc jen ležím a zvracím. Málem jsem už skončila i na kapačkách, ale nakonec to dopadlo dobře. Tak snad to bude brzo lepší, protože nemůžu vůbec normálně fungovat, je to fakt děs. :confounded:
8. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcul oooobr gratulace, tak snad se ukazes vic, az budes doma :slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcul veliká gratulace a drž se :slight_smile:
8. říj 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek