• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
@akcul moc moc gratulujiiiii!!! :slight_smile:
8. říj 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcul Supeeeer, moc gratuluju!!!
8. říj 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcul jeeej,super spravicka moc moc moc gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a drzim palceky aby rychlo nevolnosti preslo,blee,ja som si to tiez uzila pri oboch,je to hnus...ale ten vysledok stoji za to :sweat_smile:
8. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@akcul Luci, to je supééér! :slight_smile: Moc gratuluji a přeji, ať tě těhu už tolik netrápí! Je to jak píše Saku, taky jsem to měla u obou dětí podobný - ale stojí to za to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
super věc, holky, objednávám

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38187731&tab=0

já mám ručně dělanej na lednici, ale tohle bude určitě lepšejší
9. říj 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcul paráda, že se zadařilo, gratuluju !!! :dizzy_face: a ať ti je brzo fajně :wink:
9. říj 2010 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme samy doma, Robie sel na zahajeni NHL .....tak jsem neco malo poklidila, prevlikla periny, obarvila si hlavu atd....koupila jsem si dve knizky, tak jdu do vany si cist
9. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc vám všem holky děkuju!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Příští čtvrtek jdu na NT plus vyšetření, tak snad bude všechno v pořádku.

Už tu novinu začínáme pomalou vypouštět do světa. O víkendu jsme to řekli tchánům a mojí babičce, tak to bylo radosti. :slight_smile:
11. říj 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skaredka no, ty uz to mas taky za par....tak se tesime na dalsi prirustek :wink:
11. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcatka!!!

No to jsou noviny!!!! Luci mooc gratuluju! Neboj, nevolnosti brzy prejdou a uz si budes jen uzivat :dizzy_face:

Danco, Dragi, tak jak je v pracovnim procesu??? :slight_smile:

Kristi, co ta vase dovolena? Jsi to komentovala dost strucne...? :sweat_smile:
My se zhruba za mesic chystame na trochu exotickou dovcu na Martinik a ty ostruvky kolem, uz se docela tesim, az na to ze asi tyden z toho stravime na katamaranu, Leu tim padem nemuzeme brat sebou, tak to budu muset poprve bez ni vydrzet skoro 3 tydny a ona teda bez nas taky :sweat_smile:

Jinak u nas zadne zasadni novinky nejsou, dost me posledni dobou z tech deti uz tresti hlava :grinning: do druheho asi tak brzy nepujdem, schazi motivace :grinning: A chtela bych vazne zacit jeste neco pri praci studovat, takze Lea zatim zustane jedinacek, neda se nic delat :slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a do krouzku zatim Lea nechodi, chtela jsem ji zapsat do baletu nebo nejakeho tancovat a je to az od 4 let, tak si jeste chvili pocka. Chodi s tatinkem plavat, tot zatim vse ;)
11. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky dámy :slight_smile: Ani jsem vám nenapsala co nového .. jak je doma i Kája, tak moc času nemám no :wink:
My ve čtvrtek v Ústí na kardiu dobrý, dr. říkal že je pěkná a vypadá celkově dobře. Zmákly jsme i Genetiku - při narození jí dělali nějaký testy, ta to je taky OK (Motol furt čekal na výsledky, tak je konečně máme, trvaj totiž 3 měsíce).

A POZOR ..
ve čtrtek odpo po 14 h telefon z Motola .. 13. 10. máme dorazit a 14. 10. bude operace. V pátek jsme musely na výtěry (nos, krk, zadeček) a musela jsem zjistit ve školce, zda v poslední době neměli plané neštovice ve školce (aby to náhodou nepřitáhla Kája - prý tedy neměli). Teď má malinko Gabča rýmu, ale snad to bude už OK ..
Já tam s ní budu 1 noc před tou operací, pak vyčkám jak dopadne operace a pojedu prý domů, neb bude na odd. kam nemůžou ani rodiče Prý to bývá tak 3 dny, ale Gabča že měla problémy s plícema po narození (hypertenzi), tak tam bude tak 5 dní .. budem si volat, jak to vypadá a pak se za ní vrátím a budem pak na pokoji spolu.

Co vám budu povídat, nervozita stoupá, ale věřím že to beruška zvládne :dizzy_face:

Zítra jdu s Gabčou ještě na 3 měsíční prohlídku. A Káju jsem ještě na dnešek i zítřek raději odhlásila ze školky, aby náhodou nedotáhla nějakýho baciláka či něco .. to by se to pak zas muselo odložit, což nenchci, ať to máme co nejdřív za sebou
11. říj 2010 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 a kdo bude Leu hlidat, 3 tydny? :wink: je pravda, ze na nektery typy dovolenych se vazne neda s detmi jet.....poznavacky si holt nechame, az budou vetsi, no

my meli pohyb. krouzek ve skolce dneska, ja jsem jako rada ,ze se hybe a ze mame co delat, ono ty zimni odpoledne budou fakt dlouhy

@mori to je dobre, ze jsou vysledky v poradku, drzime pesticky na tu operaci
11. říj 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi strašně moc moc držím palce at to dobře zvládnete. To je fajn, že to budete mít už za sebou. pak hned napiš co a jak, přijdu naouknout. :slight_smile:

@lucija76 Martinik, tyy jo, tak to je pecka, tam bych jednou moc ráda zajela. ale ty 3 týdny bez malé, to jsi dobrá, já bych asi zdechla steskem. ti moji padouši uřvaní uzlobení mě dost často vytáčí jak můžou , ale den bez nich a na všechno zapomenu, 2 dny a zdá se mi o nich, 3 dny a fofrem dom! :grinning: :sunglasses:
JInak ses ptala co my pracující ženy? jsou to fofry ti povím :grinning: :sunglasses:
Do toho teda všichni marodíme, jak na sviňu. Nějaká chřipka, já i s nachlazením, nechutenství, borci serou, erik občas hodí aji šavli, 4 dny to léčím dietou a enterolem, zítra už jdem k doktorce. čekám, že mi řekne že mám dělat to co dělám, ale naši na tom trvaj. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu se válet s knihou, nazdár bazár děfčátka a chlapci :wink:
12. říj 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi no uvidime co z toho bude, zatim se nic nedeje :grinning:
@mori at vam to vsechno dobre dopadne!!
13. říj 2010 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija76 Děkuju moc, Luci. :slight_smile:
Užijte si dovolenou, to bude nádhera! I když popravdě 3 týdny bez malé si taky nedokážu představit.

@mori Moc držím palečky, ať už to máte za sebou a Gábinku zase máte v pořádku doma! Budu na vás moc myslet! Držte se!!!

@daniellka Dani, vám hlavně hodně zdravíčka, ať jste brzo všichni fit! :wink:

@skaredka Peťo, to jsem zvědavá, kdy se malej rozhodne vykouknout na svět. Tím, že Natálka se narodila o 17 dní dřív, tak si takový čekání ani nedokážu představit. Ale kdo ví, co mě čeká v dubnu... :sweat_smile: :grinning:
13. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

@mori drzim moc moc palceky,aby vsetko dobre dopadlo...

@lucija76 teeda,tak to bude super veget :sweat_smile: :sweat_smile: uz sa tesim na fotky,podla toho co som videla (na nete len bohuzial)je tam krasne :slight_smile: aj ked ja by som bez tych mojich prisaviek fakt tri tyzdne nevydrzala :sweat_smile: tak si pockam kym budu vacsi a budu chodit do taborov a tak,potom to dobehnem vsetko :slight_smile:
@skaredka ty to uz mas na spadnutie co? :slight_smile:
13. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori moc jsem na vás myslela, doufám, že vše proběhlo v pořádku a Gábince velikou pusinku :wink:
14. říj 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka Dani doufám, že už je líp :wink:

@lucija76 Luci já bych taky frčela hned nechcete mě sbalit do kufříku? :grinning:

jo a jinak jsem koukala na FB že nám Péťa porodila :wink:
14. říj 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga no jooooo, uz to vidim.....presne v terminu, sikovnej to klucina :sunglasses:
14. říj 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi a jo vidíš to jsem si ani nevšimla, že měla přesně termín :wink:
14. říj 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi četla jsme, že ti Miuška ve školce nejí a plive přes celou jídelnu :slight_smile:)) Dála naštěstí ve školce jí, zato doma.... :grinning:
14. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga :wink: jak je v praci?
14. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga hele, ona jak kdy...dneska prej zase neco malo snedla....ale vis jak, treba meli halusky, no tak sakra, to je jidlo, ktery doma fakt nikdy nevarim, tak se nedivim, ze to proste neji....
14. říj 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
přišla jsem nakouknout kvůli Mori. Tak Mori, doufám, že už to máte za sebou a je vše o.k. co nejdřív napiš! :slight_smile:

Peťuli moc gratuluji!!

@draga no bojuju, furt se toho nějak nemůžu zbavit, ale je už líp :wink: Zítřek uběhne jak blázen, mám toho celkem dost a pak konečně víkend. akorát to počásko bude asi nic moc. ale na válení v posteli je to jedno :sunglasses: :grinning:
14. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile:
Gábinka včera operaci zvládla dobře, prý to probíhalo bez komplikací :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Šla hned první v 8h ráno, skoro hodinu prý trvá příprava .. my si jí odnesly až na předsálí, předali, pak za náma přišel chirurg, vysvětlil nám vše co a jak, a že to bude trvat tak do 13 h. Asi ve 13.15 h jsme se šli zeptat na pooperační zda je už po operaci a prej že před 10 min. jí přivezli a že jestli se chcem na ní podívat tak ať počkáme .. tak teda jsme museli čekat hodinu dvacet, ale dočkali jsme se a berušku jsme aspoň chviličku viděli :dizzy_face: Každé dítko tam má svou sestřičku, tak tam je o ní pěkně postaráno

Jinak teda celou noc jsem se obávala zda operace proběhne .. po příjmu ve středu jí vzali krev a na moč dostala takový ten pytlíček. Moč měla špatnou, tak nás ještě asi ve 20 h poslali na SONO ledvin, to bylo naprosto v pořádku. Tak dostala opět pytlíček na moč, furt to blbě drželo, čůrala a teklo to stejně do plenky, tak pak dostala pytlíček pro kluky - to se konečně ve 3h ráno podařilo malinko nasbírat ... tak ráno teda že moč je mnohem lepší, že na operaci může.

V noci jsem jí budila na jídlo, aby se nabaštila, páč od 2 h nesměla jíst. To stejně nepomohlo, páč se vzbudila v 5 h hlady, ale už nesměla nic. Takže noc byla mazec .. krmení, vždy tak hoďku po jídle kontrola pytlíčku na moč a od 5 h jsem už nespala vůbec, protože jak byla hladová, uplakaná, tak jsem furt chodily, chovaly, chvilkama usnula, tak vždy tak na 10-15 min. jsem jí položila, abych si trošku ulevila na ruce a pak na novo, když se vzbudila. V 7 h vykoupat - aspoň že ve vodě je moooc spokojená, pak už přišel taťka a v 7.40 h dostala sirůpek - takový ten oblovák před zákrokem, tak spokojeně usnula.

Volala jsem tam ještě večer ve 20 h a prý vzhledem k náročnosti operace se jí daří dobře Teď tam budu volat po vizitě, tak pak dám info

A děkujeme všem za podporu, že jste na nás mysleli :hearts:
15. říj 2010 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori Marci, to je super, že to Gábinka tak zvládla. :dizzy_face: Moc jsem na vás myslela, tak hlavně, že už to má za sebou. Teď už jen abyste zase mohli být všichni spolu. :dizzy_face:

Peťce mooooooooooc gratulujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@kristi Natálce taky docela dlouho trvalo, než začala ve školce jíst. Ze začátku tomu taky moc nedávala. Řekla bych až tak po 2 měsících, až se tam s tím se vším pořádně sžila, tak to jídlo začalo být taky lepší. Některý jídla taky nejí (třeba hrachovku, tak sní jen chleba s masem, oni jim to tam nenutí), ale naopak něco se tam jíst zase naučila. Chce to prostě čas.... :wink:
15. říj 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori tak super, ze je vsechno v poradku, Gabinka je statecna holka :slight_smile:
15. říj 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori tak fajn,moc som na vas myslela..uz nech mas doma bambulku co najskor...
@skaredka, este raz gratulujem k fesakovi :slight_smile:
15. říj 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, nasla jsem v DM super vec, jednorazovy hadry na podlahy, je jich tam asi 15 ks stoji 55 Kc a je to super, nemusite tahat kybl a vodu, je to napusteny cisticema a krasne to voni a smyje to fakt vsechno... :slight_smile: maji na parkety a laminat a na dlazbu v koupelne :wink:
15. říj 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek