• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
uff, tak dneska bude svetlo tak do pul 8, to je supeeeeeeeeeeeeeer
29. bře 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi u nás je to to samý,s domácím telefonem,lidi dole musí zírat. anebo ještě vezmou to sluchátko a pochodují po ceolé předsíni,drát napnutej k prasknutí a já jen čekám,kdy to neodchytnu a vytrhnou ten telefon ze zdi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

džamilu na tebe! macecho!
:grinning: :grinning: :grinning:

já se dnes držím. dětičky byly u tchánů,tak jsem celkem čerstvá. i tak mi už předvedli 2 scénky ,tak se začínám těšit až půjdou do hajan a já se vyvalím a budu se zas poflakovat :grinning: dneska jsem chrněli do půl11,nááádheraaaaa!!!!!!! :grinning:
29. bře 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem uplne zmatena s tou zmenou casu... :sweat_smile:
Rano jsme vstavali v 9h10, takze v 10h10 :grinning: a to jeste jen proto, ze zvonil telefon, nastesti, meli jsme naplanovany ten vylet a chtela jsem vyjet kolem 11 :sweat_smile:
Zuzi, tvoje tchyne by se u nas v pul 9 nechytala, to mame jeste pulnoc :grinning:

Vylet fajn. Byly jsme s Leou a kamoskama a detma, takze hotova ceska vyprava zase, se podivat na takovyho drevenyho megaobrovskyho slona, ktery se pohybuje, velky zazitek ;)) A pak karneval... to bylo trosku dlouhy teda, a lehce jsme se netrefili do tematu, ktere bylo "vesmir" a Lea sla oblecena za vcelicku :grinning: :grinning: :grinning: Ji to stejne bylo jedno, takze dobry ;)))
Dojely jsme ted, po ceste jsem jeste vyzvedla vecu v mekaci, socialku na mne :sweat_smile: :grinning:
Leus cely den nespala, tak ji myslim ani nebudu koupat, vytrepeme konfety z vlasku a pujdem spat ;))
29. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tim domacim telefonem je to vesele ;))
Lea furt vola s normalnim telefonem, tak jen furt trnu, aby se nedovolala na policajty nebo hasice, nebo nejaky tyhlety kratky cisla ;)

Zuzi, to dvojcatkove prekvapko je teda bomba :dizzy_face: Ja bych to taky nevydrzela nerict :slight_smile:
29. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to jste měly supr výlet!! u nás dneska byl ooobr hnus,celej den lijavec,fuj,psa by ven nevyhnal :stuck_out_tongue_closed_eyes:

změna času taky trošku na palici,kluci usnuli až před čtvrthodinkou a maminka už papká flákotku,mňaaam!! tentokrát naloženou kotletku a opečený brambůrky a jsem prase tatarku :sunglasses:
29. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja cumim na slovenskou miss a radsi nebudu zrat :grinning:
29. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
posledni a prvni :slight_smile: v tuhle dobu cumim, ze nikdo nevstaval driv... :dizzy_face:
30. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou vespolek :slight_smile:

Dnes trošku nestíhám, navíc jsem šla spát ve 2 ráno nového času, malého jsem kojila tak 6x za noc, no hrůza. A dnes mě čeká fůra povinností...tak snad se tady pozdějc ukážu.

Tady je hnusně, zase prší, včera taky celej den, kura kdy už donde konečně to jaro :angry:
30. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
good morning!! :grinning:

andrejko já bych to tipla,že zase skočíme rovnou do léta :grinning: hezky pořid a dobře dneska všechno zvládni..
:grinning:

Já dneska program nemám,musím něco vymyslet,at mě tady ti raubíři neukamenujou :grinning:
30. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Tak já myslela, že vstáváme před osmou a pak mi došlo, že ještě nemám přetočený čas na mobilu. Počasí je tu taky hnusné, to se fakt už nedá. Odpoledne nesu věci po terce na dětskou burzu, tak to musím ještě dochystat. Oběd máme naštěstí ze včerejška, tak to jsem ráda, že nemusím vařit.
Ježíš, Andrej, ty ještě stále kojíš? To jsi fakt dobrá. terka má te´d období, že si hraje na miminko, tak se taky vždycky jakože přicucne k psu.
Jo a já ji v sobotu vykládala, jak se tetě narodila ta miminka. Řekla jsem jí, že je měla v bříšku a pak udělal pan doktor šmik a miminka byla na světě. No a včera si šahá na břicho a říká, že šmik a mimi ven. Tak si to normálně pamatovala. To abych se už hlídala, co jí řeknu. :grinning:
30. bře 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj Zuzi,děcka jsou chytré jak rádio :grinning: . Mi se teď líbí, jak Mareček říká dobré ráno maminko, sice to komolí pokaždé jinak, ale já vím, co mi říká :sweat_smile: , se rozkecal fakt na maximum, furt si jen na něco stěžuje, na to že je horká voda, pak že je studená, že chce párky a ne chleba, že je čaj horký, že nechce žlutou bundu ale zelenou, no furt něco. Ale prostě to jsou naše zlatíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
dík za přáníčka,
posíláme pusu marůdkům, luky taky furt kašle a má rýmu jak brno, v sobotu po o řval a najednou se začal dusit, normálky vdechnul ty hleny, no nejhorší minuta života, když mlátíš dítě do zad hlavou dolů a ono nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: až po jaký době :frowning2: a pak honem odsát :confounded: už dobrý
zuzi, to je fakt překvápko :dizzy_face: a terka supr :grinning:
andrejko fakt tě jako nechápiu a lituju, já už bych byla totál :stuck_out_tongue_closed_eyes: zkonči to už!!! žádné slitování!!!a o změně času mi nemluvte, navíc mi luky týden po spí, teda tak ve tři padne, jak je nemocnej, tak beztak chodíme pozdě, včera až v deset. a míša měl ráno v osm odjíždět na plavání, to byl fofr, ale stihli jsme to :grinning:
30. bře 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej tak je manekýn? my se třeba třikrát denně musíme převlíkat, no na zabití, u holky bych to pochopila, děsný :angry: :grinning:
30. bře 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni jj, taky jsme manekýni, Mára diktuje, jaké boty,jakou bundu, jakou čepici, jakmile má někde flíček už to vyslíká :sweat_smile: , ale nebyl takový, to až teď :sweat_smile:
Jo a opožděně přeji vše nej k svátku :wink:
30. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík :wink: tak jste ještě lepší, my to neštudujeme, ale vyvádí jak tur a rve to ze sebe, že jako jiný, ale jindy to chce, tak nevím, to jsou prostě momentální výlevy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: a je schopnej řvát třeba hodinu, když není po jeho :rolling_eyes:
30. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

jsem chtěla dělat velikonoční výzdobu a Dála mi někam zašantročil tavící pistoli...tka jsem zase všechno zabalila a večer budu hledat :wink:

změna času u nás celkem v poho až na večer...strašil tu do devíti...

k manekýnům se přidáváme...tuhle měl Dála takovej hysterák, že chce jedině *tu* mikču, žádnou jinou...vybral si ze skříně starou odrbanou a ještě navíc malou, jsem mu to nevysvětlila, že ne, tak jsem mu jí navlíkla, rukávy měl do půli lokte...šílený ale nic jinýho nechtěl...ale co se týká fleků to mu je fuk... :grinning:
30. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mie je obleceni teda uplne jedno, akorat si tak 2x denne prinese dziny, ze jako si je chce vzit, tak ji necham, at si v nich chodi, to samy s botama. ....a ted jak jsem ji koupila ten puntikatej kabatek, tak v nem lita vecne. Ale jinak je ji to jedno, ven jde v tom, co ji dam
30. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj!

zuzi,by ma asi piclo rano o pol 9 :stuck_out_tongue_closed_eyes: to my este len vstavame :sweat_smile: ja ked cakam navstevu,vzdy poviem aj cas kedy maju dojst,lebo jednu vec ktoru ako fakt neznasam su necakane navstevy :angry: :angry: to by som vrazdila,hlavne teraz ked mame stale doma taky "poriadok"co kiko "upratuje" :sweat_smile: to jako fakt nenavidim

my sme boli doobeda vonku,celkom fajn je,sice pod mrakom ale neprsi a ani nefuka aod zajtra ma byt uz totalne jarne tak sa tesim

vcera poobede lialo,nebolo co robit tak sme isli do jedneho nabytkoveho centra pozriet ake maju postele-kikovi by som uz konecne chcela "velku",no ta co sa mi pacila,ze 500 eu,no nekup to :grinning: tak este musim pozriet aj inde,to uz fakt nevedia co za to pytat
30. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, já taky nesnáším nečekané návštěvy. A taky ty, které se pozvou sami. To prostě nemám ráda. Jako a když tchyni řekneme ve středu, že o víkendu jdeme tm a tam, že doděláváme obyvák a že nemáme čas a ona ve čtvrtek zavolá, že k nám víkendu dojedou, tak to bych vraždila. A to, že dojede tak ráno, to už nemám slov. Ale oba jsme jasně naznačili, že tak brzo jsme je nečekali, tak snad pro příště bude poučená.
Já jsem dnes nějaká ospalá a unavená, nemůžu se probrat. A to jdu večer do fitka, tak se musím zbrchat. :grinning:
Terka už si taky vymýšlí, co si obleče, ale zatím to tak nějak usměrňuju. Dnes jsem zanesla věci na ten bazárek, měla jsem tam toho asi za dva a půl tisíce, tak co vydělám, tak hned zase utratím za hadříky na jaro a léto. I když jem to nějak vytřídila a letního toho máme docela dost.
30. bře 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si davam kaficko, dneska jsme ven nesly, jsem jaksi naka bolava, pac jsem to dostala a tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem dnes taky KO, málo jsem spala a měla celé odpoledne návštěvu, takže jsem si ani nemohla jít dáchnout.Doma mám bordel jak v pekle, nic semi nechce, není mi dobře,Mára začíná taky hořet, tak snad 2 týdny po ATB nebudeme znovu na kupě :angry: :confounded:

Jako psala jsem už před 3 dny mail na ten internetový obchod, jak mám postupovat při reklamaci toho notebooku A JAKO JEŠTĚ MI NEODPOVĚDĚLI :angry: , telefon tam mají taky jako kulisu, nikdy ho nezvedají :confounded: , kura to je bordel :angry:
30. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar ženské,tak jsem týden bez muže a s výpomocí babiček přežila,ale byl to záhul :slight_smile:
Anička prarodiče pěkně vychovávala,ale co,nemají jí tak často tak ať si jí užijou v plné parádě,že :grinning: jinak k manekýnování - Aně jsou fleky někdy jedno,někdy se z nich může posr...a zásadně si taky diktuje jaké chce oblečení. Čůrání do nočníku už natrénovala dobře,kakání teda plus mínus,dnes se posrala do spací pleny,ale dožadovala se hned po přebalení jít čůrat na nočník,tak snad je to na dobré cestě.
Blbé je,že mám asi utrum s prací,na školku to nevypadá a hlídání obou prostě mít nebudu :frowning2: ale co,aspoň si užiju své kočičky plyšové...
Johanka se docela rozhýbala,už je pořád na břiše a občas už se otočí i zpátky,ale ještě to nemá zmáklé dokonale,blbé je,že se občas otočí na břicho ve spaní a pak se pochopitelně vzbudí a rozčiluje.
Anička na ní tak dlouho prskala,až se to Johanka naučila taky,z čehož má Andule druhé vánoce,může se uchechtat a prskají tu spolu.....fakt cvokhaus hadr :angry: :angry: :sunglasses: Taky jsme v sobotu vyzkoušeli poprvé pyré z brambor a dneska mrkvičku,no máme to snad až na stropě a v miminku skončilo možná pár molekul,zatím vůbec nechápe že se to dá jíst :grinning:
30. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tak Kájuš má už od neděle po těch lécích průjem :confused: ale to psaly i holky v "českoilpsku", tak je to asi normoš :wink: Dnes jdem na kontrolu k dr., tak uvidíme co nám řekne. Ale jdu až trochu později, bo tam určo po ránu budou ti nejvíc nemocní, tak ať mi tam ještě něco nechytne ...

Včera jsme objednali v Lbc Káje postel a už je zaplacená matrace - tu jsme vybrali ve Zdravém spaní, ale nevešla se do auta, tak nám jí zatím nechali na prodejně. Museli jsme ji ale hned zaplatit, bo jsme natrefili na akcičku, co platí do dneška, tak škoda pak dávat o 700,- na víc :wink:
31. bře 2009 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny den preji,jak je u vas??

U nas zatim osklivo,mlha mlha ,a jen mlha :unamused: Ale melo by byt krasne,tak uvidime premyslim,zda nejit na pisek ,co myslite??neni to este brzo??chodite nektera kdyz je krasne??Ja mam pocit,ze lenka uz byla nebo se pletu?
31. bře 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! :slight_smile:

U nás je zatím šedivo, nic moc. :unamused: Ale snad se to vybere.

Pitrsko,
my už na písek chodíme. :wink:

Mori,
snad bude mít Kájuška brzo po průjmu. Držíme palečky. :wink:

Lami,
gratulujeme k nočníkování. Anička je šikulka! :dizzy_face:
31. bře 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je nadherne probudilo me slunicko, krasa. Takze vypadneme, co nejdriv to pujde
31. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
kdy budou ty fotečky z Milána? Už se těšíme! :slight_smile:
31. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kazdej pise,ze je vsude krasne a tady je klada sakra,snad se to vyjasni,ale u nas je vzdycky mlha dlouho
31. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Tak my pádíme k doktorce, Mareček opět od večera horečkuje, v noci měl zase kolem 40 C :confounded: , a to před 10 dny dobral ATB. Tak teď dojela ségra, obleče mi Marečka a půjde s ním ona k doktorce a já jedu k zubařce...no a jestli mi to vyjde, tak si taky zajedu k doktorce, bolí mě v krku a mám krhavý kašel, to je tím, že jsem to minule přechodila a nebyla na lécích :unamused: . Tak si to aspoň s Marečkem vyležíme společně :slight_smile:
31. bře 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak at jste brzo fit
31. bře 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek