• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
hezký pátek :slight_smile:

kristi v práci to jde ale to víš už žádný šlofíček po o tak :slight_smile:

Mori super, že to Gábinka tak dobře zvládla a podávej info :wink:
15. říj 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori super, jste šikulky! zas enapiš jak se prdelce vede. :wink:
15. říj 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Volala jsem teď do Motola, prý všechno dobrý a zkusej jí dnes pomalu odpojovat od dýchání. Tak snad to půjde berušce dobře :dizzy_face:
17. říj 2010 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori dobra zprava :slight_smile:
17. říj 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori tak to je moc dobře ---myslíme na vás kočičky :wink:
17. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem opět volala .. prý dýchá celkem sama dobře, tak se jí právě chystají odpojit od dýchání :slight_smile: tak věřím, že to ta naše holčička určo zvládne :dizzy_face:

My dnes využili hezkýho počáska a vyrazili ven .. prošli jsme se do vedlejší vesnice ke známým podívat se na zvířátka a nakrmit (vzali jsme suchý pečivo :wink: ). Maj ovečky, kachny, slepičky, králíka, tak se Káje líbilo a krmila o sto šest :grinning:
Po obědě dnes Kája nespala, tak po 20 h už vytuhla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2010 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Gábinka od včera večer dýchá sama, zatím jí to jde dobře. ještě dnes bude na pooperačním a pokud to půjde dobře, tak zítra jí přeloží na JIP. mám si zítra zas zavolat po 10h a řeknou mi víc, že už bych případně za ní jela
18. říj 2010 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Mori taky jsem na vas myslela, a jsem rada ze to probiha dobre, jen tak dal :dizzy_face: Gabi je sikulka.

Kristi, Lea taky jidelnu nemusi.... Do skolky chodi rada, ale kazdy rano se ujistuje ze jestli jako opravdu nebude muset jist v jidelne.... :sweat_smile: Oni tam vari trosku jinak nez ja doma, Lea spoustu veci neji, a to je docela problem.

U nas nastesti funguje moznost ze si deti vyzvednem ze skolky v poledne, vezmem domu na obed a znova privedem do skolky za hodinku a ctvrt, tak to nekdy delam takhle. Nekdy ji vezmu v poledne domu a uz tam po obede ani zpatky nejde. Ale kdyz to nejde, holt musi vydrzet i s jidlem a se spanim az do pul paty.

18. říj 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

@mori drzime palceky malinkej... :wink:
no,kiko je v skolke jedak cislo 1,ze povacsine prvy spapa a ani neprebera nejak a ked pride domov,tak srotuje jak keby tyzden nejedol :grinning: ale nam zas nevona spinkanie v skolke,jajha,problem dost...stale skusam,ale neviem ci nakoniec ho nebudem bravat domov uz z obeda dam ho spat doma ja.....lebo potom je jak certisko ked sa nevyspi...

@lucija76 ty si to pisla ze v stredu nie je skolka?a praca co? aj to je volno? ci?
18. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra vyrážím za Gábinkou :dizzy_face: Dnes bude přeložena na JIP. Mohla bych už dnes, ale bohužel babička dnes pracuje .. a tahat sebou Káju nemůžem, myslela by si, že jedem pro Gabču a za ní by jí nepustili, tak to nevim jak by to Kájuška ustála :confounded: Moc se jí stýská .. tak to musím vydržet do zítra :unamused:
19. říj 2010 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori Super, Marci! :slight_smile: Tak hlavně, že už budete spolu a že to Gábinka všechno tak dobře zvládá! :dizzy_face: A jak dlouho si tam ještě pobudete než budete moct jít domů?
19. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak dlouho tam budem nevím .. když jsme jezdili na kontroly, tak dr. říkala těch 10 - 12 dní.

Snad je do toho započítán i ten pobyl na pooperačním kde byla sama .. protože to bude těžký pro Karolínku. Je teď hrozně ustýskaná, mazlivá .. prostě to není ono, jak nemá ségru u sebe :frowning2: Včera jsem byla asi půl hoďky sama v Lípě ve městě, Kája spala v autě a pak šla s taťkou taky něco zařídit a už mi volala, že se jí stýská :frowning2: Bude to pro ní hrozný, že tu nebudu ani já :cry:
Už abysme si vezli Gábinku domů !!!

19. říj 2010 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori Hmm, tak to věřím. :frowning2: No snad to co nejrychleji uteče a budete brzo zase všichni spolu doma. Je to určitě těžký, ale vy to zvládnete! Moc držím palečky, držte se!!! :wink:
19. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
do haje, ja nestiham a to ani nechodim do prace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

cviceni, krouzky, furt nejaky prejizdeni autem, pochuzky, schuzky atd..... :slight_smile:
19. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori tak to moc gratuluju, že to všechno už máte za sebou a že je Gábinka taková statečná princeznička...a neboj to uteče a za chvíli si ani nevzpomenete, žes někde byla...a Kájinka to vydrží už je rozumná a doma může mezitím něco Gábince připravovat (obrázky apod.) ale chápu, že to bude stýskání na obě strany :( tak ať už jste doma :wink:

20. říj 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já doma snad všechno udělala, aby to měli ti 2 zbojníci bez práce :wink: Balim, přemejšlim co bych neměla zapomenout .. Za chvíli jdu pro Káju, chce jít po obědě :grinning: Až dorazí muž z práce, tak jí odvedem k babičce a vyrazíme za Gábinkou :dizzy_face: Už se nemůžu dočkat !!! Ale je mi líto Káji, bude se jí stýskat ještě víc :frowning2:
20. říj 2010 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori good luck mori, dobře to všichni zvládněte! :wink:
20. říj 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, :slight_smile:
já mám dnes za sebou úspěšný NT screening. Miminko je zdravé, jen trochu menší, takže termín mi posunuli na 1.5. Prý je to hezčí datum a bude se mi líp rodit, říkal pan doktor. :grinning: :grinning: :grinning: Jinak to zatím vypadá, že budeme mít doma babinec a Natálka se dočká vytoužené sestřičky. :dizzy_face:

@mori Marci, tak ať jste všichni zase brzy doma!!! :wink:
21. říj 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcul tak veliká gratulace :wink:
21. říj 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcul tak super...to uz se pozna baba takhle brzo?????
21. říj 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcul Luci moooc moc ještě jednou gratuluju! :slight_smile:
21. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc, holky!!! :dizzy_face:
No jo, Kristi, vypadá to, že pozná. :slight_smile: Ale uvidíme ještě ve 20tt. :wink:
22. říj 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcul super,budete mat sestricky :slight_smile: aj ked teda,ten pišolak tam este moze byt schovany,nie? :grinning: :wink:
22. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 To víš, že jo, Mončo. :grinning: Jak říkám, nejjistější to bude, až bude venku. :slight_smile:
22. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:
Tento týden jsem byla s dětma třikrát u doktora. Už si připadám jak hypochondrická matka... Nicméně vždy něco našli :unamused: Takže Jindra ATB dobral a Marky dnes začala - už čtyři týdny má střídavě kašel a ten současný jí v noci nedá spát. Kašle i hodinu v kuse :frowning2: Snad to bude brzo dobrý, protože já chci véééén :astonished: :sunglasses: I když včera jsem byla sama u zubaře-prevence, to jsem se rozšoupla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@mori super zprávy, Gabče přejeme rychlé zotavení a celé rodince, ať můžete být už všichni spolu doma :dizzy_face:

@akcul další super zpráva! Gratulka, nechť i nadále probíhá vše OK :slight_smile: S tím pohlavím se vždy zasměju, já čekala druhou holku ještě po 20 tt, že :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

"Musím" jít volit (rodinné důvody :sweat_smile:) a koukám se na ty trousící voliče cca 75+ :sunglasses: Asi půjdu zítra. Ještě uvidím, jak bude moct muž pohlídat děti.
Jo a budeme mít v rodině další mimi :dizzy_face: Švagrová je zcela neplánovaně těhotná (první dítě jim vyšlo asi na šestý umělý pokus, druhé mají adoptované.) Prý by byl zázrak kdyby otěhotněla přirozenou cestou a hle zázrak čeká :dizzy_face: Se těším, i když ještě mám asi pět měsíců čas. Nevím přesně. Gratulovat jí nesmím, abych něco zakřikla či co. Nevím, já tyhle pověry nejak neberu. Nicméně dle rad tchýně držím :zipper_mouth: ale těším, těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásíme se z domova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přijeli jsme včera večer :sunglasses:
23. říj 2010 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori no tak to je super :slight_smile: hodně radosti a pohody a jste veliký bojovníci...a co jak to vypadá? do budoucna? nějaká omezení?
23. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori tak to je skvela zprava, jen tak dal

:slight_smile:
23. říj 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejana Jani, děkuju. :slight_smile: Však na tebe si vždycky vzpomenu, jaký byl Jindřišek nakonec překvapení. :grinning: Ale co, ať je to co je to. :wink:

@mori Marci, supééééér zprávička!!! :dizzy_face: Tak teď už půjde všechno líp. Hlavně ať je Gábinka brzo úplně v pořádku! :slight_smile:
24. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčátka,

je libo trochu neštovic? stavte se k nám :grinning: :sunglasses: (teda aspoň myslím, že to budou neštovky, zejtra to raději ukážu doktorce at mi to potvrdí..)

Mori honem nám přijď napsat jak se teda holky zase doma máte, co malinká ?
24. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek