Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
draga
15. říj 2010
hezký pátek 🙂

kristi v práci to jde ale to víš už žádný šlofíček po o tak 🙂

Mori super, že to Gábinka tak dobře zvládla a podávej info 😉
daniellka
15. říj 2010
@mori super, jste šikulky! zas enapiš jak se prdelce vede. 😉
mori
17. říj 2010
Volala jsem teď do Motola, prý všechno dobrý a zkusej jí dnes pomalu odpojovat od dýchání. Tak snad to půjde berušce dobře x-)
kristi
17. říj 2010
@mori dobra zprava 🙂
draga
17. říj 2010
@mori tak to je moc dobře ---myslíme na vás kočičky 😉
mori
17. říj 2010
teď jsem opět volala .. prý dýchá celkem sama dobře, tak se jí právě chystají odpojit od dýchání 🙂 tak věřím, že to ta naše holčička určo zvládne x-)

My dnes využili hezkýho počáska a vyrazili ven .. prošli jsme se do vedlejší vesnice ke známým podívat se na zvířátka a nakrmit (vzali jsme suchý pečivo 😉 ). Maj ovečky, kachny, slepičky, králíka, tak se Káje líbilo a krmila o sto šest 😃
Po obědě dnes Kája nespala, tak po 20 h už vytuhla :-p
mori
18. říj 2010
tak Gábinka od včera večer dýchá sama, zatím jí to jde dobře. ještě dnes bude na pooperačním a pokud to půjde dobře, tak zítra jí přeloží na JIP. mám si zítra zas zavolat po 10h a řeknou mi víc, že už bych případně za ní jela
lucija76
18. říj 2010
Dobre ranko,

Mori taky jsem na vas myslela, a jsem rada ze to probiha dobre, jen tak dal x-) Gabi je sikulka.

Kristi, Lea taky jidelnu nemusi.... Do skolky chodi rada, ale kazdy rano se ujistuje ze jestli jako opravdu nebude muset jist v jidelne.... :-N Oni tam vari trosku jinak nez ja doma, Lea spoustu veci neji, a to je docela problem.

U nas nastesti funguje moznost ze si deti vyzvednem ze skolky v poledne, vezmem domu na obed a znova privedem do skolky za hodinku a ctvrt, tak to nekdy delam takhle. Nekdy ji vezmu v poledne domu a uz tam po obede ani zpatky nejde. Ale kdyz to nejde, holt musi vydrzet i s jidlem a se spanim az do pul paty.

sakura77
18. říj 2010
ahojte

@mori drzime palceky malinkej... 😉
no,kiko je v skolke jedak cislo 1,ze povacsine prvy spapa a ani neprebera nejak a ked pride domov,tak srotuje jak keby tyzden nejedol 😃 ale nam zas nevona spinkanie v skolke,jajha,problem dost...stale skusam,ale neviem ci nakoniec ho nebudem bravat domov uz z obeda dam ho spat doma ja.....lebo potom je jak certisko ked sa nevyspi...

@lucija76 ty si to pisla ze v stredu nie je skolka?a praca co? aj to je volno? ci?
mori
19. říj 2010
Tak zítra vyrážím za Gábinkou x-) Dnes bude přeložena na JIP. Mohla bych už dnes, ale bohužel babička dnes pracuje .. a tahat sebou Káju nemůžem, myslela by si, že jedem pro Gabču a za ní by jí nepustili, tak to nevim jak by to Kájuška ustála :-S Moc se jí stýská .. tak to musím vydržet do zítra :-|
akcul
19. říj 2010
@mori Super, Marci! 🙂 Tak hlavně, že už budete spolu a že to Gábinka všechno tak dobře zvládá! x-) A jak dlouho si tam ještě pobudete než budete moct jít domů?
mori
19. říj 2010
jak dlouho tam budem nevím .. když jsme jezdili na kontroly, tak dr. říkala těch 10 - 12 dní.

Snad je do toho započítán i ten pobyl na pooperačním kde byla sama .. protože to bude těžký pro Karolínku. Je teď hrozně ustýskaná, mazlivá .. prostě to není ono, jak nemá ségru u sebe 😞 Včera jsem byla asi půl hoďky sama v Lípě ve městě, Kája spala v autě a pak šla s taťkou taky něco zařídit a už mi volala, že se jí stýská 😞 Bude to pro ní hrozný, že tu nebudu ani já 😢
Už abysme si vezli Gábinku domů !!!

akcul
19. říj 2010
@mori Hmm, tak to věřím. 😞 No snad to co nejrychleji uteče a budete brzo zase všichni spolu doma. Je to určitě těžký, ale vy to zvládnete! Moc držím palečky, držte se!!! 😉
kristi
19. říj 2010
do haje, ja nestiham a to ani nechodim do prace 😃 😃 😃 😃

cviceni, krouzky, furt nejaky prejizdeni autem, pochuzky, schuzky atd..... 🙂
draga
20. říj 2010
@mori tak to moc gratuluju, že to všechno už máte za sebou a že je Gábinka taková statečná princeznička...a neboj to uteče a za chvíli si ani nevzpomenete, žes někde byla...a Kájinka to vydrží už je rozumná a doma může mezitím něco Gábince připravovat (obrázky apod.) ale chápu, že to bude stýskání na obě strany 😞 tak ať už jste doma 😉

mori
20. říj 2010
Tak já doma snad všechno udělala, aby to měli ti 2 zbojníci bez práce 😉 Balim, přemejšlim co bych neměla zapomenout .. Za chvíli jdu pro Káju, chce jít po obědě 😃 Až dorazí muž z práce, tak jí odvedem k babičce a vyrazíme za Gábinkou x-) Už se nemůžu dočkat !!! Ale je mi líto Káji, bude se jí stýskat ještě víc 😞
daniellka
20. říj 2010
@mori good luck mori, dobře to všichni zvládněte! 😉
akcul
21. říj 2010
Ahojky, 🙂
já mám dnes za sebou úspěšný NT screening. Miminko je zdravé, jen trochu menší, takže termín mi posunuli na 1.5. Prý je to hezčí datum a bude se mi líp rodit, říkal pan doktor. 😃 😃 😃 Jinak to zatím vypadá, že budeme mít doma babinec a Natálka se dočká vytoužené sestřičky. x-)

@mori Marci, tak ať jste všichni zase brzy doma!!! 😉
draga
21. říj 2010
@akcul tak veliká gratulace 😉
kristi
21. říj 2010
@akcul tak super...to uz se pozna baba takhle brzo?????
daniellka
21. říj 2010
@akcul Luci moooc moc ještě jednou gratuluju! 🙂
akcul
22. říj 2010
Díky moc, holky!!! x-)
No jo, Kristi, vypadá to, že pozná. 🙂 Ale uvidíme ještě ve 20tt. 😉
sakura77
22. říj 2010
@akcul super,budete mat sestricky 🙂 aj ked teda,ten pišolak tam este moze byt schovany,nie? 😃 😉
akcul
22. říj 2010
@sakura77 To víš, že jo, Mončo. 😃 Jak říkám, nejjistější to bude, až bude venku. 🙂
bejanaautor
22. říj 2010
Ahoj děvčata 🙂
Tento týden jsem byla s dětma třikrát u doktora. Už si připadám jak hypochondrická matka... Nicméně vždy něco našli :-| Takže Jindra ATB dobral a Marky dnes začala - už čtyři týdny má střídavě kašel a ten současný jí v noci nedá spát. Kašle i hodinu v kuse 😞 Snad to bude brzo dobrý, protože já chci véééén :-o 😎 I když včera jsem byla sama u zubaře-prevence, to jsem se rozšoupla :-p

@mori super zprávy, Gabče přejeme rychlé zotavení a celé rodince, ať můžete být už všichni spolu doma x-)

@akcul další super zpráva! Gratulka, nechť i nadále probíhá vše OK 🙂 S tím pohlavím se vždy zasměju, já čekala druhou holku ještě po 20 tt, že :-N :-p 😃

"Musím" jít volit (rodinné důvody :-N) a koukám se na ty trousící voliče cca 75+ 😎 Asi půjdu zítra. Ještě uvidím, jak bude moct muž pohlídat děti.
Jo a budeme mít v rodině další mimi x-) Švagrová je zcela neplánovaně těhotná (první dítě jim vyšlo asi na šestý umělý pokus, druhé mají adoptované.) Prý by byl zázrak kdyby otěhotněla přirozenou cestou a hle zázrak čeká x-) Se těším, i když ještě mám asi pět měsíců čas. Nevím přesně. Gratulovat jí nesmím, abych něco zakřikla či co. Nevím, já tyhle pověry nejak neberu. Nicméně dle rad tchýně držím :-x ale těším, těším x-) x-) x-)
mori
23. říj 2010
hlásíme se z domova x-) x-) x-) přijeli jsme včera večer 😎
draga
23. říj 2010
@mori no tak to je super 🙂 hodně radosti a pohody a jste veliký bojovníci...a co jak to vypadá? do budoucna? nějaká omezení?
kristi
23. říj 2010
@mori tak to je skvela zprava, jen tak dal

🙂
akcul
24. říj 2010
@bejana Jani, děkuju. 🙂 Však na tebe si vždycky vzpomenu, jaký byl Jindřišek nakonec překvapení. 😃 Ale co, ať je to co je to. 😉

@mori Marci, supééééér zprávička!!! x-) Tak teď už půjde všechno líp. Hlavně ať je Gábinka brzo úplně v pořádku! 🙂
daniellka
24. říj 2010
Nazdárek děvčátka,

je libo trochu neštovic? stavte se k nám 😃 😎 (teda aspoň myslím, že to budou neštovky, zejtra to raději ukážu doktorce at mi to potvrdí..)

Mori honem nám přijď napsat jak se teda holky zase doma máte, co malinká ?