• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
@daniellka Dani nám by se hodilo pár neštovic ...ty jo klucánci chudáčci...kde jste k nim přišli? ve školce? no aspoň to budete mít za sebou :wink:
24. říj 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga asi ve školce, nevím.. zatím jen Erik, doufám, že to Alex dostane conejdřív a ne až za 3 týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka fuuha,no to je radsot-segrini chalani to presne tak dostali,najskor jeden a o 18 dni druhy,no pomaly cele leto doma boli zavreti,hruza....my sme tiez estenemali,dokonca ani ja,tak sa toho dost desim ze to dovlecie zo skolky....
@mori,tak uz ste domka,to je fajn,hlavne nech je babatino zdravucke :slight_smile:
25. říj 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, zase lepsejsi, ze je mate v zime a budete to mit za sebou, blby ze v praci nebudes, no....

Mia ma od soboty horecku, takze jsme taky doma....
25. říj 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 ty jsi ještě neměla? tak nechceš se dještě nechat naočkovat? nebo je nějaké věkové omezení pro očkování proti neštovicím? :wink:

@kristi dobrý že je zima. já to beru v klidu, hlavně že není týden před dovolenou. Ale doma z práce nebudu, to bych si mohla rovnou sbalit krabici a domů na furt. počítám že to ted bude 2 týdny s erikem pak to dostne alex tak 5 týdnů to dá. to nehrozí, že bych mohla zůstat doma. naštěstí babičky zatím zvládají :wink:
25. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka zcela vyjímečně jsem posnídala u Snídaně s Novou a dozvěděla jsem se, kdo že to má dnes svátek :dizzy_face: tak malému oslavenci vše neeeeeej !!!!! a nějaký pěkný dáreček k tomu :wink:
Dani mě nějak uniklo co vlastně děláš ???

Mě teď vodí do školky Káju babička - někdy tam bude spát, někdy pro ni mamka přijde sem - abych nemusela brát Gabču do té kosy teď, musíme teď být chvíli opatrní ..

Já byla včera v České Lípě pro zbytek léků a pak jsme šly do města (byla se mnou i mamka) - sehnala jsem konečně botyyy pro sebe ... jako to je všude na jedno brko a mě se prostě současné boty nelíběj (ta zakulacená špička mi vadííí :rolling_eyes: )

26. říj 2010 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka tak u nas je dneska dmeter,tak neviem ktory blondacik ma meniny,tak ale aj tak zelame vsetko naj :slight_smile:
vidis,aka som blba,to ma nenapadlo,dat sa zaockovat-teda napadlo,ale vzdy mi to prislo na rozum kedsom bola tehu a modlila som sa aby som to nedostal,ze ano..musim sa na to spytat,a asi dam aj krpcov
@mori no to je jasne,rana su hnusne,nam sa nastastie da,ze tatino odbehne z firmy o 7.45 a zavezie ho,kedze mame blizko aj firmu aj skolku-a to sa este vrati domov na ranajky a kavicku :slight_smile:keby mam rano ja budit sofiu a vlacit hore dole,to by sa mi teda moc nechcelo,no..ale taky keby nie je ina moznost,musela by som ze ano..
26. říj 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze dmeter,"demeter" som chcela napisat :slight_smile:
26. říj 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka no prave, na to jsem myslela, ze bys to asi mohla v praci rovnou zabalit,t ak to je fajn, ze to babicky davaji a ze pomuzou..

Erikovi vse nej k svatku :slight_smile:
26. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujem za přání, jsem si ani nevšimla, že má Erik svátek, to jsem matka,co? :confused: :sunglasses: :grinning:

Mori ip :wink:
26. říj 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chudák Erik, má to úplně všude a moc, i ve vlasech, začal i teplotkovat a je na něm fakt vidět jak je unaveňoučkej.. Vůbec mu to nezávidím. :frowning2:

@sakura77 když to tak ted vidím na Erikovi, tak fakt asi utíkej na očkování. Když si představím, že bych měla takhle olézt, no, nebrat.. :sunglasses: :grinning:
27. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka ach jaj,nech to rychlo prejde marodkovi..segrini to mali obaja-jeden to mal total vsade este aj na hlave medzi vlasami a na cikuli a ten druhy mal tri vyrazky ako stipance od komarov...fakt je to rozne teda....
28. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka chudinka maličkej...no ale lepší by bylo kdyby to chytil i druhej, abyste to sfoukli najednou...

@sakura77 saku u dospěláků je to prý o mnoho horší průběh :( nechci tě strašit :wink:
28. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, chudák malej, držte se, jsem ráda, že to máme za sebou, Veronika mírný průběh a Vikin to měl i na jazyku, nejedl a nepil, ale nějak jsme to upytlíkovali..tak snad to bude u vás v klidu
28. říj 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkal i na jazyku?! tyy brďo chuedák malej to si taky užil..
Jinak Erik dneska mnohemlepší, pupence furt všude, ale už je takovej živoučkej, pohoda..
holky jak dlouho to má trvat? týden, dva?

@draga však já pevně doufám, že to alex chytne taky. at to máme z krku.

ještě že je dneska to volno, v úterý jsme měli s kolegama kalbu, šla jsem hrozně pozdě spát a do toho nevím proč, o půl 6 ráno jsem se probudila, takže jen asi 4 hodky spánku, jsem se včera třásla jak osika. Už holt nic nevydržím :grinning: :sunglasses:
28. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkal leni ahoj holka že se taky ukážeš :slight_smile: a jak je? co dětičky? co bydlení?

@daniellka dani nevím jak dlouho neštovice trvají, ale když už jsou všechny zaschlý a nevodový tak je to prý už nenakažlivý...tak asi týden?
28. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry den, snad je Erikovi uz lepe. Co Alysek?

my valime dneska ke tchyni, uz se i docela tesim

jeste me ceka oslava s jednim a druhym pribizenstvem a pak uz snad bude klid
29. říj 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večír dámy :dizzy_face:
Tak mě Kájuška marůdkuje .. z Pá na So zůstala u babičky a v noci teplotovala a blinkala, včera celý den tedy pokračování, dnes už jen průjem a je rozhodně lepší. Ještě je teda u babičky, aby to nechytla Gabča - to by teď bylo špatný :unamused:
Tatíka máme v busem v Belgii, zítra v noci by se nějak měli vrátit .. si vzal i dovču, aby mohl jet :grinning: no baví ho to řídit :wink:
31. říj 2010 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori ty jsi stejne dobra, ze to zvladas takhle sama :slight_smile:
31. říj 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi no kristi mít teď doma Káju, tak nevim nevim .. někdy kakání teď neudrží, pak z toho pláče, tak rychle převlíkat, utěšit jí .. do toho včera blinkala, v noci prej furt chtěla pít .. Kdyby mi do toho ještě zrovna brečela Gabča, tak by mě celkem omývalo. Takže dobře na jednu stranu, že si jí tam ta mamka nechala ..
Tak přes den za ní chodím, páč mě i jí se stýská. A Gabča k ní teda moc nesmí, což doma by bylo horší - tam jsme na to 3 (i přítel mamky se zapojí v poho).
31. říj 2010 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori to je jasny, ze i tak je to slozite, ale jste asi fajn particka, tak si to nejak rozdelite...

japak se ma asi Lami, to by me zajimalo, jak se to da zmaknout

ted jsem koukala k dubnovkam a Artikula uz ceka taky treti mimi, obdivuju vsechny, kdo jsou schopny to v rozpeti 4-5 let dat :slight_smile:

ja dneska hledala nejaky papiry a nasla jsem Mii fotky z 3D to je prca, jak si je fakt straslive podobna :sunglasses:
1. lis 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes ráno volala k dětskému dr. - prej teda dieta, ale sám od sebe mi ani neřekl co by bylo vhodné na zastavení. Až když jsem se optala .. tak jsem koupila Smectu. Odpo to vypadalo na zlepšení, ale bohužel teda ne nakonec ... Kája furt děsně průjmuje, vyloženě z ní teče voda. Prdelka jí z toho bolí, tak furt pláče. Dnes chtěla jít se mnou už dom .. naštěstí Gabča po koupání a jídle hned usnula. Jsem zvědavá tedy na noc, neb na dnešek to u mamky bylo furt lítání a převlékání pyžamek :frowning2:
Takže ráno jdem k dr., páč se mi to fakt nelíbí :frowning2:
1. lis 2010 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori mori to měli moji kluci nedávno, teda napřed to měl manžel, pak kluci a pak já. jakási chřipka spojená se střevní chřipkou, hnus blé. dávej bacha i na sebe, at to od Kájušky nechytneš , kvůli Gábince :wink:

Jinak náš Erik už je fit, řádí jak neřízená střela, ted jen aby mu ty pupajzly zmizely.. A pak bude asi druhá vlna, Alísek :sunglasses:

Kristi neobivuj a šup na další, neee?? Mia bude mít 4 járy, je nejvyšší čas na sourozence. :sunglasses: Jááá si tak nějak pamatuju nějaký plány na 3 děti, cooo??? :sunglasses: :grinning:
1. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka no já mám průjem taky, ale rozhodně tak jako Kája a už to mám lepší. Dančo co jí mám dát na stavění toho kakání ?
Klasickou chřipku k tomu nemá, jen tu hnusnou střevní :frowning2: Je už úplně vyřízená :cry:
1. lis 2010 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori enterol a dietu, napřed jen suchý rohlíky s černým čajem a pak dietní jídla. já to posuzuju podle toho jak bylo manželovi i mně. mě chytlo totální nechutenství, tak mě to kadění a blití minulo, prtože nebylo co,vůbec jsem nejedla..Ale bolely mě i klouby a svaly, všechno mi smrdělo, proto mi to připadlo aji jak normální chřipka. Slabá jsem byla jak moucha.
1. lis 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka ja jsem jeste mladice, Dani....ale je to v planu, rok 2012 to jisti :slight_smile: a rovnou si fiknu dvojcatka, at mam klid :sweat_smile:
2. lis 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata ... ráno jsme šly k dr. a poslal nás do nemocnice na kapačky, páč je prej dehydrovaná. No do včera si i sama říkala o pití, ale v noci už nechtěla a dnes jsem horko těžko do ní nasoukala dětský hrneček čaje :unamused: Ani jíst ráno nic nechtěla ..
Zrovna píše muž že jsou už ubytovaní, po odběrech a prej je moooc šikovná, že prý ani neplakala šikulka naše. A prej půjdou ještě na SONO bříška, prej lechtání
Jinak z příjmu volala z jeho tel. doktorka a ptala se na všechny ty věci, když vás přijímají do nemocnice - to mám větší přehle jak muž, to je jasné ale zmákly jsme to po telefonu s doktorkou v poho.

Asi vám nemusím vysvětlovat, proč tam jel tatínek .. já vím jak dávat Gabče léky, nikdy jí nekoupal neb se bojí (Káju koupal jako mimi 1x, a to že jsem chtěla já, aby si to vyzkoušel, ale prostě ty obavy tam jsou) a já už se nebojím jí po operaci oblékat (dělám to denně, tak už mám ten cit) - ještě musíme být opatrní s tím hrudníčkem ..
Ale oni to tam určo spolu zvládnou. Teď měla taťku kolik dní pryč, tak ho bude mít jen a jen pro sebe prdelka naše

vám teda ale povim, že kebule mě bolí jako kráva, balila jsem, tak jsem bulela :cry: Je mi to moc líto, že tam musela. Snad to pro ní nebude tak hrozný, zabalili jsme i nějaké oblíbené hračky
2. lis 2010 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori to bude brzo dobry, my jsme byly na tech kapackach snad vloni nebo kdy a slo to, ono kdyz je tem detem fakt blbe, tak jsou i hodny. Ale domu se mi chtelo.

za 3 dny bude doma :wink:

s tatkou to urcite zmaknou, o to se nemusis bat :wink:
2. lis 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi ty jo 3 dny jo :astonished: to já si myslela, že je tam nechaj třeba jen přes noc :confused:
2. lis 2010 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, u nas se teda musely ty kapacky dokapat, maji v tom mineraly atd a dokud nezacne sama hodne pit a trosku jist, tak tam asi pobudou
2. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek