• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
@kristi no to máš vlastně pravdu, budou čekat, až bude jíst / pít sama dobře

Nic no, Gabču nakrmím a půjdu jí vyvenčit, páč doma to se spánkem není valné a v kočárku je nejspokojenější
2. lis 2010 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mori papa, uzijte si vychazku, my letime na tanecky
2. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@mori ach jaj,skore uzdravenie zelame bambulke...noa aspon ze tam nie je sama ale s tatinom...a co to schytala,nema rotavirus nejaky?
2. lis 2010 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...tak jsem psala do jendoho tématu kde jsem (moje dítě hodně zlobí) a kopčím to i sem... máme ve školce informativní úterky...tak jsem se šla poptat, ještě než jsem začala už mě paní učitelka vyhlížela a hned, že se mnou musí muvit...co se děje, že Dála byl doteď hodný, pěkně spinkal ale co vyvádí poslední dny je prý šílený...zlobí, odmlouvá, válí se po zemi, nespí!!!...prý děs...tak jsme to probíraly, k ničemu nedošly, doma vše ok, nic se u nás neděje...holt asi obdoví vzdoru ale teda to už je asi pátá vlna a hrozná...no a nakonec ho ale pochválila, že patří s Adélkou k nejšikovnějším a nebystřejším dětem, když se na něco ptají hned odpovídá a je šikovný....pomoc co mám dělat :astonished:

jinak @mori přeji brzičké uzdravení...tohle u dětí fakt děs ...já vím jaké to je ale v nemocnici jí dodaj to co potebuje a uvidíš jak pěkně pookřeje...tatínek je moc šikovný, a neboj tohle zvládnete....ono je to u dětí hned...mě poradila naposledy doktorka jak Dála měl tu kampylobakterii, že mám dávat po lžičkách kulíška a seděla jsem u něj ve dne v noci a cpala to do něj..tak se držte ...
2. lis 2010 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak výsledky zatím prý nejsou kompletní, ale prý nějaký střevní virus, co prý odezní za pár dní
2. lis 2010 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mori
@mori to je pech, tohle.. dobře to zvládněte, všichni. zá pár dní ji už budeš mít doma.. Já z toho mám taky děs, z té dehydratace, taky je cpu po lžičkách studeným čajem.. Tak at máš babulku s tatinem brzo doma! :sunglasses:
2. lis 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
no omejvá mě z těch nemocnic. snad budem mít už vybráno a nemocnice se nám budou vyhýbat obloukem ..
2. lis 2010 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mori To mě moc mrzí, že Karolínka skončila v nemocnici. :frowning2: Ale v tomhle stavu je to fakt lepší. Jak píšou holky, dostane tam co potřebuje a dají ji zase dokupy. :wink: My jsme tam takhle skončili, když měla Natálka 2 roky a byly jsme tam týden. Mezitím jsem to tenkrát chytla i já, takže to bylo veselý. :unamused: Moc držím palečky, ať je Káje hlavně brzo líp a zase je máš s taťkou doma! :slight_smile:

@draga U nás to bývá naopak, Natálka vzdoruje doma, ale ve školce je hodná. Teď byl nějakej čas klid, ale poslední dva týdny pozoruju, že na ni nějaký to období zase leze, ale zatím je to teda mírnější. Snad to Dalíka brzo přejde. :wink:
3. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem byla včera na kontrole u doktorky a všechno je v pořádku. :slight_smile: Za 14 dní jdu na Triple testy a na 8.12. už jsem objednaná na ultrazvuk ve 20. týdnu. Letí to, letí, za chvíli budu v půlce těhulkování. :slight_smile:
Jinak jediný jméno, na kterým jsme se doma zatím shodli (hlavně s Natálkou) je Kristýnka. :slight_smile: Je to docela fuška, protože Naty vybírá jména všech svých kamarádek ze školky, nic jinýho se jí skoro nelíbí. :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@mori mori držím palečky ať je Kájuška brzo doma a ty konečně v klídečku...tohle je takový trápeníčko,ale tatínek je opravdu hodný, že tam s ní je...to se cení...když jsem byla v nemocici s Dálou taky tam byl s jedním dítětem tatínek, je to taková vzácnost a určitě mají od sestřiček první poslední tak se držte :wink:

@akcul samé pěkné zprávičky to to letí tak se opatruj těhulko :wink:
3. lis 2010 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já teď mluvila s Martinem a prý dr. říkala, že to může trvat i týden ještě :frowning2: :cry: :cry: :cry: Chjo, sem ani pak nemohla mluvit do telefonu :cry: Zítra jedu do ČL k advokátce kvůli tomu dědictví, tak se tam pak aspoň na chvilku za nima stavím .. Gabču pohlídá mamča, tak snad to holky zvládnou dopo

Jinak jsem čuměla, muž tam nedostává vůbec jídlo :astonished: Na zítra si teda prej objednal oběd, ale musí si to zaplatit :astonished: Teda nevim jak to chodí v jiných nemocnicích, ale v Motole jsem vyfásla stravenky a chodila jsem do jídelny jako chodí zaměstnanci špitálu. A neplatila jsem to. Jen pak ten regulační poplatek jako každý pacient.
3. lis 2010 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcul pekny jmeno :slight_smile:
3. lis 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ditko ve skolce, poletim si zacvicit a pak jsme slamenky az do zitra - to bude relax
4. lis 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@mori ked som bola v lete s kristiankom v nemocnici v bratislave,tak tiez som bola sokovana ze v detskej fakultnej nemocnici ziadna strava pre rodicov-ani ked si priplatis,akurat tak bufet dole,akoze na suchotinach,pastekach,salatoch a rozkoch tam mas byt :angry: :angry: este ze sme boli len dva dni...
4. lis 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mori já byla naposled v nemocici v únoru a to jsem jídlo dostávala,a ani jsem neplatila nic jako doprovod dítěte do 6 let, ale teď nějak změnili pravidla a už se platí jako doprovod...ale každá nemocice to má asi jinak...ona ta střevní bakterie je hnuska...a ví se už nějaký výsledky?
4. lis 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
včera mi volali z Hygieny a prej podle stolice to jsou nějaký rotaviry, co se přenášejí vzduchem - tak těžko říct kde to pochytila, si myslím, že nejspíš ve školce :unamused:
Dnes jsem se za nima stavila - je to takový bleďátko :frowning2: ještě moc elánu nemá, ale určitě to je lepší. Na levé ruce má dlahu, jak tam má napíchnuto na kapačky. Nemůže vůbec z pokoje, že je infekční. Muž z pokoje může normal. Na návštěvu tam smím z důvodu té infekce jen já. Docela se snaží pít a baští rohlíky. K obědu dnes dostala rýži s mrkví, ale nechtěla to, tak aspoň ty rohlíky si řekne že chce. Na noc ještě dostane zas kapačku (přes den nedostává). Zatím nevíme do kdy tam budou ...

Malou dnes celý den hlídala mamča, poprvé takhle dlouho. Ale zvládly to holky :wink: Já totiž ještě od 17h musela na shromáždění paneláku, páč jde o rekonstrukci a já jsem předseda výboru :grinning: tak by bylo blbý chybět :grinning: Že já se do toho srala - ještě že jsme ve výboru 3, z toho jeden ing. tak ten vše povysvětluje :grinning:

Přišla jsem v 19h, Gabča nakrmená, mamka uspávala, tak jsme ještě rychle dala stříkačkou do pusinky léky a chrupká. Tak jsme ráda že mám po celém dni klid :wink: Asi hodím relax ve vaně :sunglasses:
4. lis 2010 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ha, jsem si právě všimla na Střeše reklamy Robovi realitky :sunglasses:
5. lis 2010 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
5. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Karolínce dnes už vyndali kanylu, protože už kapačky nepotřebuje - tak je i bez dlahy - říkala předtím, že má těžkou ruku :slight_smile: prdelka. Dnes už dostala i normálnější jídlo k obědu - nějaký maso a brambory, prej celkem spapala masiko - se ani nedivím, když je od soboty na rohlíkách .. A brali jí kontrolní krev.
5. lis 2010 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mori jaj,chuda,male,uz aby bola doma,co...no,tak som dobre tipovala rotavirus....ja som sofinku dala zaockovat proti tomu,kika nie,teraz aj lutujem....no co uz
u nas inak vsetko fajn,akurat ja som chora ateraz sa modlim aby sofi nieco nelapiula odo mna,lebo buduci tyzden mame mat stretko novembroviek,tak sa na to tesime,tak dufam ze bude ok....
5. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak krvička asi dobrý a za chvíli pro ně pojedůůůůů :grinning:
5. lis 2010 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mori no super :slight_smile:
@kristi,ten kocik co si nahodila na Fb,ja mam dost teda :grinning: ako celkovo sa mi tie stokke zdaju jak chodiace stolicky,ale tato "zimna" vybava nema chybu-len tomu babu to moc nepomoze asi....to kde si vyhrabala? :sweat_smile:
5. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@mori super, to je sikulka.....

@sakura77 to jsem vcera objevila, fakt masakr :slight_smile:

tak my jsme bez Miusky, dovezlajsem ji babicce a mame volnoooooooooo...akorat mi muz dorazil z Moravy ze sklipku a spi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. lis 2010 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@mori tak to je příjemná a milá zprávička :wink: dej jí pusinku holce šikovný
5. lis 2010 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

Baby, chcem vas poprosit o pomoc, potrebujem prieskum diskriminacie zien, matiek k bakalarskej praci. Cize sa to tyka matiek, ktore sa uz vratili po materskej dovolenke do zamestnania, a tak vas PROSIIIM o vyplnenie dotaznika, zaberie vam to cca 3 minutky vasho casu :wink:
http://jahody11.dotazniky.com/

Za vyplnenie vopred dakujem :dizzy_face:
8. lis 2010 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, kde se vsechny a vsichni flakate? my s Miou zrovna peceme pernicky, nemely jsme co delat, tak se tim bavime :wink:
8. lis 2010 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristi jej,to sa musite nudit,co,ked vypekate?aj ja mam plan,tento rok,ze konecne upeciem svoje,no ale uvidime-ale prvy krok uz mam-kupila som si take to "zdobitko" na vrch pomalovat,kiko nech si urobi svoje vytvory :sweat_smile:
9. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@sakura77 ani nenudime, jen jsem chtela nejak vyplnit ten cas, my mame kazdy den neco, takze nuda fakt u nas neni
9. lis 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar babule! jen jdu pozdravit a nahlásit jak žijem.

Neštovky už má ALísek a je to teda masakr. Mnohem horší než to bylo u Erika. On má chudáček malej obsypaný úplně všechno. celej obličej, víčka úplně na hranách s očima, bolí ho mrkat, pusinu, horečky,no fakt síla.. Dnes mi proplakal noc, nejsu žádná cíťa , ale když už člověk nemá co do něho narvat co by mu mohlo ještě pomoct, tak jsem fakt byla na měkko..

co tady? Mori už máš princeznu doma? paráda :sunglasses:
9. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@daniellka juuj,chudiatko male,zelame skore uzdravenie.....jajha,aj s chorobami,to je hrozne,stale nie nachytaju ti krpci nasi....
10. lis 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek