• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
@daniellka ježiš chudák malej :frowning2: To je hrozný když už člověk neví jak jim pomoci :cry:
jj Kája si tam pobyla s taťkou 4 dny, v pátek je pustili .. teď držíme dietku - každý den něco nového přidávám do jídla, aby jsme pomalu přešli na normal stravu. Včera dostala jablko (to prej taky hned nebylo vhodné, jedině povařené) a dobrý. A dnes jsem jí prdla 1 vejce na zapečení brambor s květákem a masikem. Jo a včera dostala k pití prvně slabounkou šťávu .. zatím dobrý. Jako stolice je ještě řídká, ale už nelítá tak často .. ono to u těch rotavirů dost trvá, než se to v těle srovná :confounded:

pro změnu Gabča se druhý den nemůže vykadit :unamused:
10. lis 2010 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka chudáček tak ať ho to brzo pustí...je to zvláštní jak má každý jiný průběh :astonished:

@mori a dáváš jí nějaká probiotika? myslím Karolínce
10. lis 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga dávám jí Smectu a teď i Hylak, toť vše - víc nám dr. neřekl. On mi toho celkově moc neřekl :confounded:
10. lis 2010 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ mori aha tak zkus skáknout do lékárny a koupit nějaká probiotika my měli nutrolin B (myslím, že se to tak jmenovalo) ale určitě ti poradí v lékárně, pak mi řekla mudra ať koupím i vitamíny s probiotiky, ono to fakt hodně pomůže těm zatíženým střevům vrátit do normálu...mě to poradili tenkrát v nemocici...
10. lis 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, Mia uz je zase nachrapana, opet po prijezdu od tchyne...to je proste tim, ze netopi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,nepamate si aky sme mali ten spolocny album? nazov,ja si to uz nepamatam.....nemozem to najst
11. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, netusim

mne se zase vcera povedla vec....ze cviceni jsme jely do Ikei nakoupit nejaky provianty na chalupu a ja nekde mezitim ztratila tasku s vecma na cviceni - boty, hadry, sminky. Bud jsem ji vyndala z auta, kdyz jsem rovnala kufr nebo jsem nechala otevrene auto a nekdo mi ji ukradl.....vubec nevim a vubec si nevzpominam :unamused:
12. lis 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 saku mimiunor2007 (ty jo a helo asi stejný já nevím) :slight_smile:))
12. lis 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi fuuha,ked sa dari,tak sa dari....

@draga este raz dik
toto som hladala :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mimiunor2007/album/miminka-unor-2007/
14. lis 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady nam to nejak upada, devcata....

zajimalo by me,jak se ma Lamia :wink:
17. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženský!! tak copaak copaaak, se vždycky těščím jak si počtu a je toho tu čím dál tím míň :sunglasses: Kd e se touláte, babulenky? :grinning: co nového?
17. lis 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer při 17. listopadu :grinning:
jsem teď vkládala po delší době fotky :

PRÁZDNINY 2010 http://maarsel.rajce.idnes.cz/PRAZDNINY_2010/ kdyby jste chtěly nahlédnout :wink:
17. lis 2010 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori krásný fotečky. mimčo nádherný, já bych si chtěla zas zkusit poňuchňat malý mimčo, bůh ví jestli bych "to" :sunglasses: ještě vůbec uměla držet :sunglasses: :grinning:
17. lis 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja budu chovat brzo.....uz tak za 14 dni do vidim.....malyho Bertika, juchu... :wink: ale umet to asi nebudu

17. lis 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby jak jste na tom s Vánocema? tradiční otázka, totálněnemám inspiraci. dětem teda cosi nakoupéím, tam to není moc náročný, ale těm dospělákům . mám prázdno, nic mě nenapadá.. chjo chjo chjoooo jak mě tohle neba.

JInak my se už připravujem na lyžařskou sezonu. borci už mají lyže, ted jsem pořídila helmy a brejle a ještě musím sehnat lyžáky. ted ještě aby nám zasněžilo a jde se na toooo!!!! :grinning: :sunglasses:

DLouho se nám neozvala i Lucka ,že? nevíte co je s ní nového?
20. lis 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka cus, no dospelakum je to fakt o nicem,my jsme si rekli, ze nam si nic moc kupovat nebudem, jen po vanocich lyze a novy hadry.....vzhledem ke stavbe domu musime setrit. Tchanovci dostanou asi ten robotickej vysavac nebo jim neco pridame na zajezd, to se jeste uvidi.

tete koupim kabelku, mame asi neco do bytu a bracha chce nejaky radio do auta....u nas je to v pohode, pac si skoro vsichni rikaji, co by tak chteli :wink:

ty brdo, to jsi dobra, ja jsem dneska kupila Mie sanky, ale lyze jeste nevim, ja bych moc chtela,ale Roba se na to nejak netvari
20. lis 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy...já nemám nic ani inspiraci...nevím ani co Dálovi, má toho strašně moc, podle mě by ani nic dostat nemusel...no ale něco málo nakoupím...s manželem jsme si řekli, že nic kupovat nebudem, potřebujem prachy, ale pak je tu ještě má ségra, její dcerka...prostě fakt nevím... :grinning:
21. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jsem četla na FB tak se Lucka chytá do čech...má v plánu i Prahu ale nám tu vědět nedala. potvůrka.. :wink:
21. lis 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi já taky nějak nevím. a z příbuzenstva si každej říká o prachy místo dárků, to mě taky neba, vzájemně si předávat kačky..
NO, nechám to na podlední chvíli, nouze mě donutí :sunglasses:

Hlásím, že už mám i lyžáky pro borce, juch juch! sehnala jsem jetý a dokonce dvoje od jedné paní z Prahy. Zrovna za týden tam zas jedu, tak si je vyzvednu.
Dragi vytáhla bych tě zas na kafíčko, ale tentokrát tam mámjakousi konferenci a budu na ní zaseklá až do noci, tak škoda, jindy.. :wink:
21. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka Dani já věřím, že se někdy sejdeme :slight_smile:)
21. lis 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ! Tak já mám Káju doma, nějak od večera chraptí - ale nic jiného, tak nevím zda se z toho vyklube kašel, nebo co to je :unamused: Trošinku rýmuje. No byla ve školce týden :rolling_eyes:
Malá byla nějaká protivka ráno, brzo se vzbudila, ale už zas spinká, tak se snad vzbudí s lepší náladou :wink:
Já peru (pro změnu :grinning: ) a půjdu si udělat kafe jako každé ráno žee
22. lis 2010 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak,mame za sebou sofinkinu oslavu,o tyzden sme mali posunutu,princezna skoro cely den prespala,musela som ju budit aj rano(o pol 11!!!!) a aj poobede,lebo by oslavu prespala :grinning:
no,vianoce,nema niiiiiic,akurat mam objednane,kristiankovi taku miesacku na piesok,velku-ale to az na jar vyuzije a taku opravovaciu stanicu k mac qeenovi,kedze teraz na tom ficime,inak nic,sofii este nic,manzovi ani nehovorim,a ani netusim ze co zas

@mori no,ja tiez cakam,co kiko,cez vikend parkrat zakaslal,tak dufam ze ti nebude nic,nasadila som mu hned sirup,tak uvidime ze co bude dalej,zatial do skolky isiel
@kristi lyzovat chceme skusit aj my tento rok,ale myslim ze kupovat nebudem,asi skor poziciame priamo na svahu,neviem ci by sme to vyuzili,chceme ist na par dni do tatier a tam na nejaky kurz ho dat,uvidime,ci by mu ti slo,u nas moc sneh nebyva,takze asi zatial len poziciavat budeme,ak by ho to nejak chytilo,tak buduci rok kupime-no ja so sofi akurat tak na sane,ze :grinning: inak lyze mam cisto nove nevybalene aj topky k tomu-no ale 2 roky su tam neotvorene uz :sweat_smile: tak snad jedneho dna....

@mori teba by som potrebovala doma mat na to fotenie,krasne fotos :slight_smile:
22. lis 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka vsetko naaaaaaaaj k dnesnym narodeninam .-)
22. lis 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 myslíš jo ? :grinning: já bych tak ráda na fotografický kurz, ale tady nic v okolí není, to bývá jen ve velkých městech :confounded: A nuuutně potřebuju nový foťák - páč nám nějak vybíjí rychle baterky - pár fotek a konec, takže moc fotek teď nenadělám :unamused:
22. lis 2010 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori ja sa tiez na take daco chystam,ja mam fotak aj celkom fajn,len nemam kedy si to nastudovat :sweat_smile: asi az ked pojde sofi do skolky :grinning:
22. lis 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se Gabča dnes prvně přetočila na bříško :sunglasses: už asi týden se přetáčela zcela na bok, tak jsme čekali, kdy se jí to povede na bříško .. a dnes odpo - samo já u toho nebyla žeee :frowning2: Ale taťka to pohotově blejsknul :grinning:
No je vidět že jí to po operaci už nebolí, když už se takhle pěkně hýbe :slight_smile: Tak to nám jistě schválí v Motole i rehabilitaci už. A pak to všechno pěkně dožene určo :dizzy_face:
22. lis 2010 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori tak to je sikulka, super :slight_smile:
22. lis 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem Mie objednala novou sedacku do auta

http://www.babymax.cz/autosedacka-romer-kid-highline-2011-detske-zbozi-8553.html

je proste boziiiiiiiiiiii
23. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi paradna sedacka teda :wink:
ja som kikovi pred rokom kupovala tuto
http://www.babymax.cz/autosedacka-cybex-solution-2010-lime-detske-zbozi-5528.html
vtedy ma vysla okolo 85 eur ale fakt za tu cenu je perfektna,hlane ked zaspi,nepada mu hlava,tie bocnice
24. lis 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy, stíhám vás čím dál tím míň. :sunglasses: ale i tak koukám, že to tu pěkně vázne..škoda :confused:

Mori malá je šikulka. to je takovej ten první zlom, kdy musíš začít dávat mnohem víc bacha kde ji necháváš, co? :wink:

baby sedačky krásný. my naštěstí kupovat nemusíme, máme ty "rostoucí"
Kristi když teda ale vidím tu tvou, ta by u nás po týdnu vypadala úplně zběsile :sunglasses: já nevím jak to borci dělaj, ale my máme ty šedačky furt tak šíleně špinavý, hlavně ty sedáky teda.. jsou to holt kluci, čuňátka malý,no :grinning:

24. lis 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek