• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
@daniellka bud v klidu, kdybys videla tu nasi co mame ted, silenost....zvejkacky, rohliky atd....tohle je aspon praci a maji i letni potahy, tak snad. Do novyho auta musi bejt

a jak ty v praci? dari se? az dorazis do Praglu, taky bych s tebou dala kavu :wink: a samo s Dragousem
24. lis 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
v práci dobrý. je to fofr, ale musím říct, že od tý doby co chodím do práce si zas připadám jako plnohodnotnej člověk :grinning:
Do Práglu ted jedu, ale budu tam celej den na jakési konferenci, pak ještě raut, takže to tentokrát neklapne. hotel si asi brát nebudu, pojedu už rovnou domů, uvidím..
24. lis 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka to ti verim, ze jak zapnes mozkovy bunky a vydelavas, tak se citis lip.... :wink: ale bez babicek by se to asi nedalo, nebo jak to mas zorganizovany?
24. lis 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to rozhodně nedalo, díky bohu za ně, hlavně ted jak byly ty neštovice. Ted už jsou kluci fit a ve školce. ráno je vodím většinou já a odpoledne je vyzvedávají na střídačku babičky, manža a někdy já, ale to málokdy. školka je oficiálně do půl 5,a le neoficiálně do 4, po čtvrté už tam nikdo není. a to většinou nestihnu.
24. lis 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, ale tak kluci jsou ve skolce asi v pohode, zvlast kdyz jsou spolu, tak jim to ani tak neprijde..... :sunglasses:

tak hlavni je, ze te prace bavi. :slight_smile:
24. lis 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný že jsou v pohodě, proč by nebyli? Mia není nebo co? naši borci to tam milujou, vždycky vykládaj co všechno tam bylo atáák.. ještě že tak. kdyby scénkařili to by byl problém :sweat_smile:
24. lis 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
abych pravdu rekla, tak jak kdy....nejvic bojujem s jidlem a vubec nevim,jak by davala nejaky spani po obede, to by bylo asi slozity, ale od noveho roku ji chci postupne zkouset, bduu toho mit hodne na starost, tak abych mela vic volna na zarizovani, kdyz by spala ve skolce....
24. lis 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, to radši musím zaťukat na dřevo. s jídlem to je problém spíš aby kluci nevyjedli celou školku :grinning: a spaní normálka. někdy neusnou, ale leží, tak nějak normálka.
Však to zkus, až budeš potřebovat. Já bych pak normálně nasadila jednotnej rytmus, že tam bude bývat stejně dlouhou dobu, protože jak ji budeš brát jednou po obědě, jednou po spaní tak pak z toho zblbneš, protože bude každej den škemrat, že chce domů po obědě.

no nic, jdu se odvalit k telce.
dneska jsem si udělala veeelkou radost. šla jsem si koupit nový brýlky a pán tam na mě vyvalil tak skvělý kousky, že jsme měla šílený dilema který vzít a nakonec jsem vzala dvoje, krásňoučký, zítra si vyzvedávám jedny a za týden druhý, do těch neměl skla. už se těším, tady moje mně už nějak lezou na nervy, těším se na změnu.
24. lis 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka no, ja nevim, zase mi je lito ji tam nechavam po o, kdyz ma v ut a st ty krouzky, no proste je to na pikacu...ale zatim to davame. Bud rada, ze ti jedi a ze jedi vsechno, dneska mlada prohlasila,ze meli spinavy maso, to aby clovek furt koumal, co se kde deje

bryle jsou super doplnek, jakmile jich mas vic, pokazde jsi jina, to je moc fajn..... :wink:
24. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky :slight_smile:

@kristi s tím spaním souhlasím s Dančou já taky Dálu nechávám spát i když by někdy nemusel, ale on řve, že chce být ve školce dlouho, tak tam bývá ještě po spaní tak půl hodinky vyzvedávám kolem půl 4...s jídlem jak kdy někdy jí někdy ne , nenutí je...takže docela v poho...

@mori gratulace k přetočení to je Gábinka šikulka :wink:

@daniellka já bych taky chtěla na raut :slight_smile: :grinning:
25. lis 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám konečně trochu času abych vám napsala co ve středu ..
Byli jsem v Motole na kontrole s Gábinkou - to dopadlo OK, pozvou nás až v červnu. My teda jezdíme ještě do toho Ústí, tak uvidíme, jak často tam ..

Pak jsme jeli na Čerňák do Ikei na oběd a já tam pak zůstala, že si cournu a dojdu si pěšo poté do Nákupního centra a tam mě pak Martin vyzvedne - jel asi na hoďku dodělat elektriku ke známejm. No ale jak jsem přecházela do obchoďáku, tak volal Martin, že se nám někdo chtěl dostat do auta :rolling_eyes: vylomil zámek u dveří, a jak to odjistil, tak se spustil alarm a to dotyčného nejspíš vyrušilo :confused: No mě napadlo, že by tam mohl chtít jedině autorádio, ale policajti prej pak říkali, že jdou i po autosedačkách pro děti, které máme v autě 2 (prý často feťáci). No Martin skoto vždy Gabči vajíčko schovává do kufru .. no koho by napadlo, že na Žižkově odpoledne, kde furt někdo prochází bude někdo vykrádat auta .. Nic se tedy neztratilo, ale zámek si musíme zaplati samy - ač máme autí na lízačku, čili musí být pojištěné, tak spoluúčast máme až od 10 tis. výše. Takže zámek i s prací 3 litry vyjde - fakt paráda před Vánocema

Samo čekání na poliše celá věčnost .. tak já k večeru šla na Čerňáku ke kamarádce, bydlí kousek od obchoďáku. No den na pikaču, a to to vypadalo zprvu na fajn den :sweat_smile:
Jako děvčata vám povim, že my máme období, že to už není možný :rolling_eyes: se furt něco se.e, že už je to i na mě moc. Letošní rok bych fakt vymazala (krom narození Gábinky ! ). Jako já jen doufám, že s nastupujícím novým rokem se to v lepší vše obrátí !!!
26. lis 2010 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori mori pěkná story ale mě by teda ani nepřekvapilo, že zrovna na Žižkově za světla se někdo pokusí vlézt do auta :slight_smile:)) každopádně to berte s nadhledem, důležité je, že nic nesebrali, a že je Gábinka i Kájuška ok :slight_smile:

26. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak Vanoce se kvapem blizi, a ja jdu konecne syslit darky....dneska si s Miou poprve zajdeme na Mirak, ja na svaraka a Mia na parek v rohliku, to je takova nase tradice :slight_smile:

cely vikend jsme byli na horach a super, neni nad to, mit tam chalupu :wink:
30. lis 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my marodíme...Vánoce mě zatím nechytaj... :frowning2:
1. pro 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga copak mu je,kocourkovi?
1. pro 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi v pondělí jak jsem došla z práce tak manžel říkal, že je Dála ukňouranej...večer měl teplotu a včera se mu vysela plná pusa aftů, ani nemůže jíst...takže mazec...
1. pro 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ta stomatitida? jak tim trpi malej Tygr? au, to musi silene bolet
1. pro 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:

@draga Dragi, Jindra měl stomatitidu začátkem listopadu, ale fakt brutal. Nejhorší nemoc, co jsem zažila... Horečky (40) trvaly asi šest dní, pak to spadlo ke 39 a teprve po deseti dnech byl bez teplot. Do té doby byl pořád na čípkách. Neměl afty, ale jednolitě oteklé dásně - měly tmavofialovorudou barvu a zuby mu koukaly tak max. od půlky. Stejně opuchlé a "barevné" měl i patro. Taky nejedl, málo pil - od hospitalizace a kapaček nás zachraňovaly 3-4 lahve mlíka, co vypil v noci (přes den nic.) To bylo ty první 2 nebo 3 dny, pak už jedl přesnídávky a kaše. První noc bolestí probrečel - ty běžné léky na bolest byly bez efektu a jiný nemám. To bylo fakt hrozný :frowning2: ta bezmoc :cry: Doktorka mu dala Solcoseryl a genciánu. Ta horší část nemoci trvala deset dnů, ale každým dnem to bylo o fous lepší. Držím palce, ať je Dálovi brzy líp!
1. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi jo podle mě jo, konzultovala jsem to s terezkou na fb ale snad to nebude tak děsná forma...je to ale chudinka

@bejana Jani tak to vidíš a já to neznala až od holek a ty už to taky máš za sebou...nejhorší je u těch dětí domluvit jim aby si to nechali namazat, apod :( fakt hnuska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@draga Dragi, já taky netušila, že něco takového je, resp. až jak hrozný průběh to má u dětí... No, mazání peklo. Muž věčně v tahu (změnil práci), takže jsem mu to musela mazat sama, což zvláště s fialovou genciánkou byl zážitek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byl jak malej indián, jak se cukal - měl to všude :sweat_smile: Jediná moje "záchrana" byla, že když viděl tu mastičku nebo genciánu, začal brečet a tím otevřel pusu. Jinak bych to sama nedala... Netuším, jestli by to u Majdy bylo horší - jí bych to sice vysvětlila, ale představa jak jí honím po bytě :fearful: :sweat_smile: Mazala jsem obojí třikrát denně - střídala jsem to, takže jsem mazala skoro furt. V tu dobu jsem chtěla dofocovat fotky do kalendáře, no jeho vzhled opravdu nebyl na takový fotky, tak jsem nakonec použila starý :unamused:
Teď mají oba rýmu (prý jí ve školce mají všichni) a oba kašlou (přes den málo, v noci dost) - asi viroza. Mám je tu oba a tu energii jim fakt závidím :sunglasses: Zítra na dopol chci Marky do školky dát neb mají přijít v maskách čertů a andělů neb přijde i Mikuláš, tak ať si to užije. Pracně jsem sehnala rohy :sweat_smile: No uvidím ještě jak jí bude. Pokud jako teď, půjde.
2. pro 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejana nojo vidíš u nás asi taky ve školce bude mikuláš...nojo no holt to letos propásneme, besídku máme 14. tak snad už bude ok, teď se probudil a myslím, že dneska to bude heště horší ..má to i na jazyku zespoda, celý rudý...chudáček maličkej, sice si vyžádal mlíko ale nevím zda ho pozře...kdo by tušil, že afty nadělaj takovou neplechu...nejhorší je, že on si to vysvětlit nedá, že to musím nějak léčit a pusu ani u řvaní neotevře...na druhou stranu si zase říkám, že lepší je to u většího než u Jindříška, to je ještě takový bobeček maličkatej...no a rýma ta je u nás pořád...to už ani neřeším...tak se držte rodinko a jsem ráda, že ses taky ukázala po takový době :grinning:
2. pro 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga u nas ve skolkce mikulas neni, dostanou jen pernicek k obedu.....ale my jdeme v nedeli, Mia a Nella maji "vystoupeni", tak bude sranda
2. pro 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi no ale u nás asi bude...tak ať se holkám vystoupení podaří :slight_smile:
2. pro 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga diky, diky.....hlavne at je Dalovi brzo lip, musi to silene bolet
2. pro 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi no pěkné je, že se mu přidala vyrážka na rukách a nohách ...takové drobné pupínky a jak jsem pátrala na netu i tady tak jsem zjistila, že to asi nebude ta aftozní stomablabla...ale zřejmě nemoc rukou, nohou a úst...nedávno jsem to četla tu na koni a ejhle...je to virové, začne to aftama, a pak se vyraší právě na nožičkách a ručičkách pupínky a puchejřky...je bez teplot, tak se mi nechce s ním valit k mudře mezi nemocné děti, když tam zavolám tak mi řekne, že ho chce vidět...tak jsem takový samoléčitel...našla jsem si k tomu popisky a i co píšou holky tak jim na to nic doktoři nedali...tak uvidím, kdyby se to nějak mělo zhoršit tak tam asi zítra vyrazíme...fakt se mi chce :confounded:
2. pro 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahote :slight_smile:

@draga fuuha,tak teda totooo :frowning2: chudatko Dalik,kamoskin maly to mal ,desne schudol vtedy,co vobec nepapal,neprijemna choroba veru...tak skore uzdravenie zelame....
my nove ani nic,akurat mame desne noci,lezu dalsie zubky,takze sa moc nevyspime....vcera nam tu nasnezilo-do rana ani stopy po snehu.....hlavne ze kiko nazhaveny utekal s tatinom boby kupovat :grinning:
@mori,no to potesi..na havarijne positenie mam aj ja nervy,tolke peniaze a ked k niecomu dojde,tak nic z toho,ja mam spoluucast do 170eur,ale tak napr skrabace co som si skrabla o branu si zacvakam vlastne sama,ze ano...
2. pro 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 saku právě nedávno jsem Dálu vážila a radovala, že dosáhl hranice 16 kg, ale aspoň do něj dostanu polívku a mlíko... ale jsem z tý nemoci na palici, venku krásnej snížek, sluníčko svítí, Dalí béká, že chce ven...pakárna
2. pro 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga verim,poznam...o nervy doma byt zavreti,co....
2. pro 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeejda dragi co to čtu, chdinka malej. tak at to máte brzo za sebou! :wink:

@bejana zdaaar matko! že se taky ukážeš! jak žiješ? :grinning:

já ani nevím jestli bude ve školce mikuláš. kdy je vlastně normálně mikuláš? v neděli nebo v sobotu?
dneska borci měli se školkou výlet někam do Vyškova, ráno jsem volala do školky jestli fakt jedou i tady v té kalamitě a jeli, tak jsem je nechala doma. sama jsem si to včera užila na dálnici z Olomouce, totálka katastrofa, jsembyla ráda že jsem dorazila ve zdraví.. Érik je lehce nachcípanej, kosa jak sviňa, dálnice blokovaný různě kamionama, tak jsme se na výlet vyprdli :sunglasses:
2. pro 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka v nedeli, myslim.....5.12 :slight_smile: ty blaho, to bych se desne bala je v tomhle nekam poslat

nase skolka teda s tema nejmladsima ani nechodi ven na ulici, hraji si na hristi ve skolce, do parku treba nechodi...a ja jsem rada, ono to uhlidat je mazec

a jinak se jdu pochlubit, ze asi budem stavet a ze by to asi melo vypadat nejak takhle
2. pro 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek