• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
autor
Tak jsem právě dozvěděla, že Marky půjde zítra odpol ještě na jednoho Mikuláše a balíčky prý mají moc pěkný :slight_smile: Muž už jeden dostal (pro Jindru - toho tam nepošlu, kašel má fakt ble.) Zítra si Majda sama půjde pro svůj - je to akce pro děti zaměstnanců od manžovy práce. Čertíka jsem jí dnes zkoušela a růžky jí moc sluší :grinning: Chtěla jsem jí rozcuchat, ale asi se na to vybodnu. Chudák pak při rozčesávání...

@draga Dragi, Jindrovi se udělaly takový pupínky kolem pusy + jeden na tváři a jeden na čele. Všechno jsem ťůťala (to je slovo :sweat_smile:) tou genciánou a hojilo se to. Nic moc na to opravdu není. Doktorka váhala, jestli Jindrovi nedat penicilin (měl to hoooodně ošklivý,) ale jelikož sotva jedny dobral na zánět průdušek, dohodli jsme se, že mu je nedá - to byl pátek - a kdyby se to zhoršilo, tak okamžitě dojet na pohotovost. Na to naštěstí nedošlo. Marky měla naposled 18 kg, ale možná už bude mít k 19 kg. Jindra má asi 13 kg - ale oni jsou oba hodně žraví. Jindra teda větší nimra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a teď je v podobě celý tatínek, tak to bude jedno s druhym :grinning:

@sakura77 ani stopy sněhu? :confused: Tady až moc, na Prahu opravdu hodně. Škoda, že jsou děti marodný, hned bych je vzala ven na hrátky ve sněhu.

@daniellka Dani, já tu občas kouknu, ale nic moc tu nepřibývá, tak ani nepíšu :unamused: Majda má mít v pondělí se školkou taky výlet - jedou do skanzenu (kam už si nepamatuju :sweat_smile:) Myslím, že jí ale taky nechám doma. Uvidíme, jak jí bude o víkendu. Vidím světla aut na D1 směr Praha a total šnečí tempo už dlouho. Doprava katastrofa všude :confounded:
2. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kristi zapomněla jsem holkám taky popřát, ať se jim představení povede :slight_smile: Tý brďo, já myslela, že se teď budete nekam stěhovat a ono to bude zase dočaska nebo vůbec nebude :confused: :sweat_smile: Přiznávám, že nečtu důkladně, tak fakt nevim. Domek moderní, tak jestli to vyjde, přeji ať to dobře jde a nemáte problémy s dodavatelem stavby :wink:
2. pro 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejana dekuji, vyridim, snad to nebude velka katastrofa :grinning: :grinning: my jsme si to tenkrat s tim bytem rozmysleli, stal sileny prachy,a le fakt sileny a tak jsme to jeste nechali ulezet a nakonec jsme se rozhodli, ze nam nekdo neco postavi....tak uvidime, zda to vsechno dopadne :slight_smile:
2. pro 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vaše děti už takhle jezdí an výlety...no já bych teda taky měla strach...v tomhle počasí...

@kristi a kde to bduete mít Kristi? už máte nějakou lokalitu? takže nakonec zase baráček? teda podle fotek nějaký funkcionalismus ...ale vypadá to dobře
2. pro 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:

@kristi určitě to katastrofa nebude, holky jsou šikulky :slight_smile: Tak držím palce, ať to dopadne, jak byste rádi :wink:

@draga Dragi, výlet se nekoná. Dnes to bylo na nástěnce. Myslím, že je to přinejmenším rozumné vzhledem k počasí. Když byli v divadle, tak třeba tříleťáci nešli (zůstávali ve školce,) tak jsem myslela, že s výletem to bude stejné a není :confused:

Marky dnes do školky šla a čertíka si užívá, dám foto do alba. Sem ne, mám zas kolážku a tady by to nebylo vidět. Hodím sem odkaz, až jí tam dám.
3. pro 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

@kristi teeda,domcek paradicka,akurat som pozerala nieco take u nas stavaju o ulicu dalej,len ta garaz tam nevyzera zatial moc lakavo-ale maju to trocha ina,im to dost tak trci dopredu,ze to vyzera ze pol domu je len garaz ,ale zas dozadu asi chcu terasu a tak,tak asi sa to inak neda..no a garaz zboku asi tiez nie je bohvieco,ze...

@bejana marky ma teda vymakany kostymcek,krasotinka :dizzy_face: :dizzy_face:
no a stym snehom,tak do rana zas navalilo a uz je bielo zas :sweat_smile:
3. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sakura77 Moni, děkuji :slight_smile: Tak si sněhu užívejte, zvlášť když už jste vybaveni bobama :wink:

Děti obě kašlou, tak zas vysedáváme doma. Nicméně jsem našla na MMB nejaký recepis na "domácí sirup" na kašel, tak jim to ode dneška dávám a očekávám brzké zlepšení nebo mi doma hrábne :sweat_smile: :sunglasses:
4. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
beji tak nahod receptík, mrknu na to taky. taky nějak pokašláváme, chtěla jsem je dneska brát na sáně ale asi zůstanem doma a vyrazíme až k večeru hledat mikuláše.
5. pro 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejana jo nahoď recept...Dála už asi pousinku lepší ale začal kašlat a včera ty nudle co mu lítaly, obzvlášť když začal ječet a brečet...to byl nářez :slight_smile:

@daniellka taky bych nějakého mikuláše chtěla najít :slight_smile:
5. pro 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@daniellka @draga Dani, Dragi, děvčata já ten recept nemohla najít :sweat_smile: ale suroviny mám už na papírku, tak bych to vlastně sem jen přepsala... Já ještě nevím, jestli nám zabere, dnes ho měli druhý den. Dělám každý den čerstvý a ředím jim to vodou a pijí to ze svých lahví - jiné pití nemají. Včera to moc nechtěli, tak jsem musela motivovat gumídkama, ale dnes už pili poměrně dobře. Zlepšení určitě vidím u Jindřicha. Ten měl horší takový hnus suchý kašel a dnes už se mu začal ten krk trhat a u Marky totéž. Kašlou oba pořád, ale zlepšení tam vidím. Uvidíme další dny :confused: U nás jsem začala nudlit i já, kurnik fakt nesnáším rýmu :confounded: Jo, zapomněla jsem ten odkaz na recept: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=93604
Mikuláše Marky viděla ve školce a na akci od mužovy práce, takže dnes už našli jen pár sladkostí za oknem, co jim tam "Mikuláš" nechal. Marky nechápala, že ráno to tam ještě nebylo :sweat_smile: Jindra z toho nemá moc rozum. Nicméně u něj jsem chtěla, aby mu čert sebral dudlík na spaní a to se nekonalo. Tak mu ho schováme a najednou nebude... U Marky to trvalo tři dny, resp. noci, tak snad to u Jindry nebude o moc horší :confused:
5. pro 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme si Mikulase dost uzili, byla to fakt sranda. Nellca krasne odrikala basnicku, fakt super sikulka. Mia ne, ale tak to jsem tusila, ze bude po me :grinning: :grinning: :grinning:

jinak my uz mame stromecek, se mi nejak chtelo, tak jsme ho ozdobily uz vcera :wink:
6. pro 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kristi stromeček máte moc hezký a Miušce to taky sluší :dizzy_face: :wink: Marky Mikulášovi neodříkala nic, muž se propadal.... :sweat_smile: neb prý když nebude dcerka, tak zazpívá nebo řekne básničku tatínek :sweat_smile: Nakonec ten balíček dostala i tak, ale na příští rok to musíme natrénovat. Doma toho nakecá, občas si i zpívá, tak snad s tím nebude takový boj :sunglasses: Oběd hotov, jdu je nasytit a malýho dám spát, ať je tu chvíli větší klid než když je tu mám oba :slight_smile:
6. pro 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi mi nějak uniklo, že jste se nakonec rozhodli pro domek :confused: já myslím, že to je dobrý rozhodnutí :wink: :dizzy_face:
Stromek krásnej :slight_smile: :sunglasses:

my byli včera u manžových příbuzných v Provodíně včetně jeho babičky - měli jsme dorazit pro Mikulášskou nadílku .. pak další u babičky tady ve Stráži a maličká doma (jen tak aby něco dostala i doma, neb všude toho dostala až dost )
6. pro 2010 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejana tak aspon nejsme samy, Mia na tohle proste neni a nebude...

@mori jj, sice nam to dlouho trvalo,ale nakonec jsme na to prisli, ze to tak bude nejlepsi, tak jsem zvedava jak to dopadne
6. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek děvčátka! tak u nás Mikulda proběhl o.k. byli jsme v centru města, tam jich několik potkali, každej odzpíval svou písničku, to jsem celkem čučela, že se hecli. Alex dal holka jodjovoká a erik kakal pes, sranda byla.. akorát jednoujsme potkali čerta brutála, s takovou gumovou maskou i mě málem omejvali a hoši jak ho uviděli tak normálně začli zdrhat, ten byl fakt strašidelnej. mlsání máme na rok dopředu :wink: .

Kristi barák good, mám ráda funcionalismus, kde máte pozemek?
6. pro 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady je masakr, chumelenice, krasa.....tak ja valim cvicit a pak pro nejaky darky, zacina se mi to lehce kupit, ufff
7. pro 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi a tady je 8stupnov a sneh akoze len ak vo sne :grinning:
8. pro 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou sobotěnku přeji!!

Za oknem úplná pohádka, sněží a sněžá, krása.. ale asi zůstanem doma, alex je dost nachlazenej, erik a já trochu, tak se budou kluci kurýrovat. přemýšlím, že vyrazím shánět něco pro ježuru.

Kristi tak my se to asi nedozvíme, ptala se Draga, ptám se já a nic..
11. pro 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka jo tak u nás prší prší jen se leje :slight_smile: tak ať jste brzo fit ...kristi asi nechce povědět abysme tam nešli očumovat :slight_smile:)

11. pro 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis, ja to nenapsala? no pozemek je v Hornich Pocernicich v te nejblizsi casti k Cernymu mostu :wink: ale jeste se nic nedeje a min.. do cervence se ani nic dit nebude, krome papirovani

my byli ve ct a v pa ve Vidni, moc fajn to bylo, az na tu kosu.....trhy krasny, cestou zpet jsme to vzali pres Parndorf tam je nejaky super outlet, tak jsem se zarekla, ze si v CR uz nikdy nic nekoupim, furt nas tady natahujou a natahujou a myslej si, ze to budem snaset do nekonecna :astonished: :astonished: :astonished:
12. pro 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
takovyho snehu a tady nikdo?
15. pro 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás zase po delší době pozdravit. :slight_smile:
Koukám, že to tu poslední dobou docela vázne. No jo, asi holt všechny pečete a uklízíte..... :grinning: :wink: U nás to vypadá podobně. Budou to první Vánoce v novým domečku, tak si to hrozně užívám a strašně se těším. Od první adventní neděle už tu máme všude vánoční výzdobu, abysme si to stihli všechno patřičně užít. :sweat_smile:
O víkendu nás čeká oslava 60-tin ségřiné tchýně. Jedeme do nějakýho penzionku ke Kroměříži, tak už se docela těším. Aspoň si člověk na chvilku oddychne od toho předvánočního shonu. Navíc tam bude Natálčin nejlepší kamarád z Německa, tak ta už se měsíc nemůže dočkat. :grinning:
V pondělí jsme byli ve školce na vánoční besídce. No musím říct, že to bylo úžasný! :dizzy_face: Měly nacvičený takový malý vystoupení se zpíváním koled a říkáním básniček a pak jsme společně všichni zdobili perníčky a dělaly vánoční ozdoby. Bylo tam plno cukroví, punč, svařák..... No fakt super. U toho vystoupení mi i ukápla slza, měli to fakt krásný. :slight_smile:
Jinak těhulkování utíká, že to snad ani není možný. Vyšly mi blbě nějaký testy, tak jsem musela na amniocentézu, ale naštěstí je všechno v pořádku a čekáme zdravou holčičku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám fotečku z posledního ultrazvuku, kdybyste chtěly mrknout. :wink:
15. pro 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. pro 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus já stíhám nic nedělám :slight_smile:)) ne fakt jako něco peču a tak, do toho práce...ale jinak klídek pohoda, včera jsme měli besídku, dětičky šikovný, krásný brekla jsem...prostě jsou to bobečkové :grinning: obdivuju učitelky, že s tak malýma dětma dokoážou něco nacvičit.

@akcul tak to je dobře, že všechno má být tak jak má :wink:
15. pro 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky dneska mely besidku jeste na tancovani a teda krasny, ja sice nebrekla, ale moc pekne to bylo

@akcul prdecek krasnej teda, to utika, co? Uzijte si to v domecku, my uz taky mame stromek cca od Mikulase, takze v klidku

mazec dneska s tim snehem teda
15. pro 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak u nas komplet na ho*no vsetko,sofi chora,muz bol dneska na kontrolnom rontgene a ma to zle,rano ho idu operovat,takze len si pre veci dosiel,k tomu ma zapal pridusiek,anesteziologicka ze ona ho neuspi,chirurgovia zas,ze musi sa to hned,tak nakoniec ze ho budu uspavat nejako s nejakou maskou co mu budu drzat na tvari ci co,no o nervy toto,nakopala by som ich niekam,hlavne ze pred tyzdnom sa rozhodli ze operovat netreba,uz mohol byt zoperovany a doma... :angry:

@akcul ale leti to veru,uz mas polovicu za sebou... :slight_smile:
15. pro 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 to je teda pekne blby, kdy byl vlastne na te prvni operaci? jen aby to bylo vsechno v poradku a na Vanoce jste byli spolu, drzim pesti :wink:
16. pro 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek