• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
@kristi no oni vtedy nakoniec rozhodli ze je to take len len sice ale v pohode,ze bez operacie a teraz ked bol na kontrole usudili ze je to na ho*no,takze teraz neviem,uz ma asi aj "po",zatial som sa nedovolala....
16. pro 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 saku tohle je vždycky na hovínko a´t jsou svátky nebo ne, důležité je aby byl v pořádku a všechno dopadlo dobře...Vánoce jsou a budou :wink: a Sofince je co? chudáček maličkej
16. pro 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcul krásná holčička :slight_smile: opravdu povedená fotečka :dizzy_face:

Karolínka měla taky v pondělí ve školce besídku - na zahradě, taky to měli moc pěkný, navíc jim k tomu furt poletoval sníh a ke konci se parádně rozchumelilo
16. pro 2010 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdááár babule

akcul moc moc gratuluju, toje dobře, že je vše oukej. holčička krásná, fotogenická :sunglasses:

Saku jééje, tak at je mužíček brzo fit. připomeň mi s čím měl jít na tu operaci, já jsem to asi zapomněla..
My taky marodíme, kluci jsou nemocní od soboty, alex je na atb, ho to vzalo víc, jak byl asi oslabenej z těch neštovic, tak se mu s tím nachlazením udělaly hrozně moc afty v puse. no ale snad do pondělí budou fit, páč máme taky besídku. a naši známí právě rodí, tak se bojím, že pokud se někdo ujme kluků, tak to bude brutus pařba. ale ještě si to rozmyslím, uvidím. abych byla trochu funkční :grinning: :sunglasses:

jo a Vánoce?? jaký Vánoce?? k nám to ještě nedorazilo :sunglasses: mámnakoupený akorát pro kluky, pro ostatní evím co a nevím kdy. 2x jsem byla někde v obchoďáku, jenže MĚ TO TAK STRAŠNĚ NEBAVÍÍÍÍÍÍÍ!! nemohla jsem se vyhecovat chodit po obchodech a nakupovat. děsný. a internet jsem asi propásla, to se už bojím, že mi to nedoručí. nahodte mi nějaký tipy nebo já letos snad nakoupím jen samý praktický věci (to má naše prababička stejně nejradši :sunglasses: ).

tak zas pa a brzo nakouknu :wink:
16. pro 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka čus Dani ty afty jsou peklo tak ať jste brzo fit ...jinak taky nemám žádný dárek, nikam se mi nechce a net už jako nerisknu...v úterý mám sraz se ségrou tak snad ještě něco pokoupím :slight_smile:)
18. pro 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga dík, už to má lepší. hoši ještě trošku pochrchlávají ,ale nevím jestli je mám dáváat v pondělí do školky, jestli jsou už dost zdraví, na druhou stranu maj zas v ponděloí tu besídku, chjo chjooo.. tak fakt už nevím.
já mám teda honičku jak blázen, ještě do středy.

včera jsme brutálně zakalili, kamarádovi se narodila dcera tak jsme to vzali fakt od podlahy, já jsem se zas trošku utrhla z řetězu :grinning: :sunglasses: tož snad to tedka do těch Vánoc rozchodím a zvládnu :grinning: :sunglasses:

Dragi nakup i mě, nemám nic, nakoupím asi na benzínce nebo už fakt nevím..
19. pro 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas ve skolce pomalu nikdo neni, tak aspon na ne maji vic casu atd

mne jeste zitra ceka Makro a takovy ty zraci darky - salamy, syry atd
21. pro 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bejo, ted jsem se moc nasmala u vaseho vanocniho prani - ten mail :grinning: :grinning: :grinning: mopsocivava :grinning: :grinning: :grinning: ale deti mate fakt nadherny, povedly se vam

ja baliiiiim, dneska odjizdime, nejlepsi na tom vsem je, ze proste nemusim uklizet, pac jedeme k babicce
22. pro 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kristi díky :slight_smile: Nj. mejl vznikl velice jednoduše, děti jsem v tu dobu neměla, psy jo :sweat_smile: :grinning: Já uklízet budu muset, ale do pátku čas - trošku :sweat_smile: Šťastnou cestu a užijte si to u babi :wink:
22. pro 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky krasne vianoce a PF 2010 vsetkym :slight_smile:))
skoda ze nemozem vidiet aj vase fotos nejako mi to nejde ....
my sa meme super sme zdravy a nino hra hokej tak asi tolko majte sa krasne :wink: :wink: :wink:
23. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
přejeme vám všem nádherné Vánoce a spoustu rozzářených dětských očiček pod stromečkem! U nás už zářily dneska při zdobení stromečku. :grinning: Moc si to všichni užijte a hlavně relaxujte a odpočívejte, no prostě hlavně ať je klídeček a pohodička! :slight_smile:
23. pro 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
vsetkym nasim februarovkam,ci uz maminkam,alebo detickam zelame krasne prezitie vianocnych sviatov,detickam vela vela darcekov :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a deti, hezke svatky vam prejeme, uzijte si to :slight_smile:
24. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné svátky i od nás :slight_smile:
24. pro 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no děvčátka tady to nějak vázne?! :sunglasses: :grinning:

tak co Vááánoceeee???? :grinning: U nás to byla hotová smršť :sunglasses: . Super, klídek, pohodička, ani jsem letos negruntovala, tak jsem si to fakt užila..
Ted se vždycky zajdu nakouknout do práce, jsem ráda, že jsem si nakonec nevyplýtvala dovču, protože se fakt nic neděje. Co Silvouš, razíte někam? my to letos asi necháme v poklidu s přáteli i s dětmi, nějak se mi nechce na povel řádit. A ti známí budou péct Temelínskou věž, což je pochotka nad pochoutky, tak se moc těším :wink: .
28. pro 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@daniellka Dani, zrovna sem lezu, že doplním fotky :grinning: Kdo chce kouknout, tady jsou: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/bejana/album/marketka-a-jindrisek/
28. pro 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka Dani co to je napiš popiš hoď recept :grinning:

29. pro 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejana fotos pěkný, děti rostou jako z vody ty jo, jsem je málem nepoznala :wink:

@draga recept nemám, ale je to skvělý, hotová žranice. hora masa a zeleniny, oni tu věž udělají nějak z plátů žeber, ale z domácího prasete, bohatě obrostlých masem, pak nějak specielně k tomu připravujou tu zeleninu, směs různých koření, no nevím, jsou to velcí kulináři a myslím, že mi know how jen tak neprozradí. to už by nás pak na tu událost nemuseli zvát, že jo :grinning: :sunglasses: . Ale těším se na to už dnes. to jsem i ten jejich gulášek vklidu oželela, jindy totiž dělávají na Silvestra gulášek, Teelínskou dělají jindy. Letos se to nestihlo, tak bude Temelínská, no já budu chrochtat. :sunglasses: Ale jestli vyzvím, dám ti echo :grinning:
29. pro 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
Tak jsem rozeslala pár žádostí o přátelství, ale jelikož se mi to tady načítá věky, tak asi ne všem - už ani nevím, komu všemu... Nikdo nedal fotky z Vánoc? :confused: Koukala jsem na FB a tam našla jen Léňu, ale pravda zas tak důkladně jsem nehledala. Jestli máte někdo fotky, písněte mi prosím kde, ať se taky kouknu :slight_smile:
My budeme na Silvouše doma. Odpol půjdeme ke kamarádům, ale večer normálka strávíme doma.
29. pro 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:24 • agenturaberuska
@bejana beji mě najdeš na fejsu přece taky :slight_smile: jsem tam pečená vařená :slight_smile: fotos z vánoc moc nemáme, nějak se nám nezadařilo světlo :( bych se z toho picla ...každej rok se nám něco vyvede... :wink:
30. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka Dani ty jo tak to bych si taky dala :grinning: dle popisu slintám :grinning:
30. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga tak dojeď! :sunglasses:
30. pro 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. led 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
tak dodatocne vsetko dobre do noveho roku 2011,hlavne aby detusiky posluchali,boli zdrave a nejake nove prirastky by to aj chcelo,co? :wink: :sweat_smile:
my silvester klasika-papucova kultura pri chlebuckoch,sampanskom a telke :grinning: no ,hadam o rok sa niekam uz vytrepeme konecne...

@daniellka ze ake zradlo,tu robis chutky :slight_smile:
2. led 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja taky preju vsem vsechno nej v novem roce, my jsme si to fakt bezvadne uzili, Vanoce super, Silvestr na horach jeste lepsi, no fakt se vydarilo naprosto vse :slight_smile:

a nejlepsi byl vcerejsi vstup na vahu, -0,5 kg :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. led 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka Dani díky za názornou ukázku :slight_smile: bych si dala hneeed :grinning:
3. led 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejana parádní fotky :slight_smile:

naše vánoční fotos: http://maarsel.rajce.idnes.cz/VANOCE_2010/
4. led 2011 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tady se nejak nestiha koukam, to je skoda :frowning2:

my meli fajnovy vikend, dneska jsme byli na hokeji, vcera na horach.....a ve stredu jedem na hory zase, at si ten snih taky uzijem :wink:
9. led 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky ...my marodíme...mě přepadla chřipka ve čtvrtek mě to úplně sejmulo, v pátek jsem byla jak látro neschopná ničeho...v sobotu ráno už to měl Dalísek...takže paráda, horečkujeme, ležíme v pelíšku, koukáme na pohádky...nebyla jsem schopná ani vylézt z postele...
10. led 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek