• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
@draga my jsme na tom podobne, vcera mela Mia i 38,5, takze masakr. Jinak ji ale nic neni, tak myslim,ze z toho nic nebude, ze se s tim popere, jinak program mame stejnej, pohadky a pelisek :wink: at je vam brzo lip
11. led 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem marodný pořád, se z toho fakt poměju :pensive:

@kristi Kristi tak ať jste z toho co nejdřív vylízaný...u nás se to vleče...do háje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem marodný pořád, se z toho fakt poměju :pensive:

@kristi Kristi tak ať jste z toho co nejdřív vylízaný...u nás se to vleče...do háje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
vidim ze aj tu to zije chorobami,my sme si to "uzili" pred vianocami,teraz uz je dobre -klop klop,kiko bol len troska "chyteny" takze len kaslal,ale Sofi to schytala desne a najhorsie ze mi vsetky lieky vytyckovala von..no des...
ale teraz uz zas chodi do skolky ,stale len do 12 tej a vcera sme sa boli prihlasit na anglictinu,tak som zvedava,ale myslim ze sa mu to bude pacit,je to taka herna a tam sa hraju a "medzirecou" im tam nejak hovori aj anglicke slova,je to origos anglican,ale ziju tu nejake 4 roky,tak uz vie aj po slovensky,tak smiesne,ale dohovori sa,tak necakam ze mi bude do konca roka "speakovat" ale aspon sa zabavi... :slight_smile: a este by som ho chcela dat na nieco kde sa vyburi,pohybove,ale nic tu nie je pre takych krpcov,to je o nervy taka "díra" toto :angry:
tak marodom zelame skore uzdravenie :wink:
14. led 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 to jsem zvedava, jak se mu anglina bude libit, pak dej vedet, zda uz z toho neco ma

je pravda, ze zabavit je,je cim dal slozitejsi a narocnejsi,ale da se....ja premyslim,ze ji uz na jare dame na golf, rada bych aby se hodne pohybovala venku a mela to jako srandu,tak uvidime

Mia uz je nastesti v pohode, na horach jsme si to uzili, i kdyz pocasi nic moc, zitra jde sama s tatou na hokej, to jsem zvedava, jak to zmaknou

15. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi no myslim ze mame po anglictine,kiko zacal do rana desne kaslat,takze zas budeme doma :angry: :angry: :angry: no,ved bol "az" tyzden v skolke,ze....jajha,to je o nervy toto :unamused:
16. led 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to žije :slight_smile:
22. led 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
došla Matonka :sunglasses:
22. led 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem koukala, že už budeme pomaličku začínat s oslavama...to je děs jak to letí ...Dani vy jste zrovna první v pořadí :slight_smile:
22. led 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga ani mně nemluv, celej víkend nám to zabere. :stuck_out_tongue_closed_eyes: V sobotu jedna família, v neděli druhá, naráz bych to nedala ani omylem. a doufám, že kluci budou fit, maj nějakýho bacila a já něco taky asi přecházím, nejsem nějak ve formě. ale poctivě to prolívám a proto asi ještě držím pohromadě. v sobotu jsme měli slezinu a dneska máme chlastací akcičku s kolegama z práce, vůbec se mi tam nechce tak by to mohlo být good. nechci se ale vidět zítra :sunglasses:
holky co kupujete za dárky? já nějak nevím co. lego maj, auta maj, puzzle maj, knížky, vláček bydržel necelej týden, autodráha týden, tož sakra nevím co. něco nerozbitnýho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
25. led 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka Dani třeba: http://www.easytoys.cz/skakaci-mic-disney-cars-50cm-p-16082.html my teda máme koupeno s princeznama :wink:
a máme koupenou tuto hru http://www.centrshop.cz/hracky/hra-padajici-cihly-eanJOK00858-skup405727.php jen od jiné firmy, kupovali jsme to v Dráčiku
25. led 2011 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,veru,uz mame 4 rocnych krpcov pomaly..ja vobec netusim co kupit,mame doma zaplavu haraburd..ja som rozmyslala nad kolobezkou ,v skolke maju a beha na tom tam..alebo fakt neviem inak,tiez ako danca pisala,vseeetko mame uz :grinning: :grinning:
autodrahy neznasam,nechci vediet kolko ich uz mam zbalenych co sa s tym vobec nehra,u nas sa najviac osvedcili take tie drevene vlaciky s kolajnicami,co sa daju dokupovat vselijake mosty ,vyhybky a co ja viem co,tak s tym sa stale zahra
26. led 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka Mia dostane svuj dig. fotak a golfovy hole, asi.....taky me nic nenapada. Jinak to uteklo silene. My jsme ted s Laz a kamoskama na horach a paradne si to uzivame, deticky zkousi lyzovat a my mame pohodu. Ani se nam nechce domu :wink:
26. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka my koupíme dřevěný loutkový divadlo...Dála miluje, když mu hraju, to už jsem tu psala, a myslím, že to je i takový užitečný dárek, ne nějaký kraviny, on co dostal na vánoce to už stihnul rozmlátit, všechno ničí, teda nechtěně, všeho má přebytek, dneska jsem doma tak jdu uklízet pokojíček a polovina hraček poletí....pořád všechno zkoumá...rozebírá...
27. led 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi hezky si to užijte a pozdravuj... :wink:
27. led 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi juuj,zavidim v dobrom,uzi si :slight_smile: :slight_smile: :wink:
27. led 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga o dřevěným divadlu jsem taky uvažovala, to určitě přijde na řadu příšt´ě, nechám si to v záloze. mezitím jsem náhodně narazila když jsem šla z jednoho jednání na tu rpodejnu Dráči´k nebo jak , tak jsem tam vlezla a odnesla jsem jim takový velký pistole na ty pěnový náboje a rytířský brnění. jedno dám prababce, ta mě prosila a jim to dám. no a doma mám ještě knížku a z vánoc ty batůžky spiderman, který možná zase nechám u ledu :sunglasses:

No nic, dneska odpo máme první oslavu, já musím vyrazit a nakoupit gáblík, slíbila jsem že udělám nějaký studený masovo-sýrový mísy a taky chci letos místo nějakých slaných blbostí udělat ovocnou mísu, nakoupím ananasy,manga, banány-at je změna. zatím jsem furt v pyžamu, tak nevím, jak to stihnu::slight_smile: :sunglasses: :grinning: jo a dáááárky nemám zabalenýýýý, ajajaaaaj :grinning: :sunglasses:
29. led 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga ja jsem fakt hodne hracek nekompromisne vyhodila. Stejne si hraje s vecma, co nejsou na hrani, ted stavi hrad z krabicek s cajem :grinning: :grinning:

Dani, uzijte si oslavu, snad to zmaknes :wink:

my za chvili vyrazime do Kralovstvi zeleznic :slight_smile:
29. led 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka Dani, dodatečně přejeme klukánkům všechno nejlepší k včerejším narozeninám a posíláme hubánka!!! :slight_smile: Doufám, že oslava se vydaří. :wink:

Já jsem letos taky vůbec nemohla vymyslet co Naty k narozkám. Nakonec vyhrály spíš praktický věci - my jí koupíme do pokojíku větší kusovej koberec, od našich dostane malý CD přehrávač, aby si sama v pokojíku mohla pouštět písničky a pohádky a pak jen vím, že od tety dostane dětský počítač, Šikulka se myslím jmenuje nebo tak nějak. Ostatní pak koupí jen nějaký maličkosti a k tomu prašule. Takže tak. :sweat_smile:

Jo a chtěla jsem se vás zeptat, už jste někdo byli s prckama v kině? Chtěli bysme s malou zajít na pohádku "Na vlásku", ale mám strach z toho, aby to tam moc nehulákalo a vydržela tam. :confused:
29. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka fesacikom zelame k 4 narodeninam vela vela lasky,zdravia,stastia,aby robili len a len radost a tesime sa na fotocky z oslavy:slight_smile: :wink:
29. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcul aj ja som rozmyslala nad kinom,ale Kiko by tam urcite neobsedel,jeho zaujat niecim viac ako na 10 minut nie je mozne :grinning: takze nehroziii
29. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani taky přeji klukánkům vše nej nej nej....já žiju v domnění že mají narozky 29.1. :sunglasses:

@akcul v kině ne ale do divadla chodíme, pro ty 4 letý se doporučuje tak max hodinka...ale záleží jak které dítko, třeba Dála vydrží an prdce tak 2 minuty ale v divadle to je zaujatej natolik, že nestíhá zlobit..

@kristi taky jsme vyhodila asi 3 pytle všeho co bylo napůl ulomený apod. ale stejně bych ještě tak půlku dalších věcí lifrovala do popelnice :angry: má toho fakt strašně moc a přesně hraje si s krabicema od bot, časopisama apod.
29. led 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme dneska byli v Kralovstvi zeleznic, moooooc pekny to je :slight_smile:
29. led 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dívky a děvčata,
Dani, klukům všechno nejlepší k narozeninám, těšíme se na fotečky :slight_smile:
30. led 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčátka děkujeme za přání, vyřídím :grinning: :sunglasses:

Jsem ráda, že aspon z důvodu popřání klukům to tu na chvilku ožilo. Je to škoda, že už to tu tak netepe jakoí dřív. Ne že bych na to měla čas, ale večer bych na chvilku ráda vždycky nakoukla :slight_smile: :wink: .

Včera oslava celkem o.k., dneska mám edruhý kolo. :wink:
30. led 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
spousta lidi sem uz ani nepachne, treba Andrejka......kdepak je ji konec :frowning2:
30. led 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi Andrejka tráví čas na FB :slight_smile: sází a sklízí jako já, ale já sem aspoň občas jdu...jsem ještě v pár tématech...škoda, že to tak utichá :(

@daniellka tak si užijte i druhou oslavu :slight_smile: my asi ani letos oslavu dělat nebudeme, tatínek jde do práce, babička přijede možná v sobotu...tak to rozjedeme asi až bude Dála trochu větší a bude si zvát kámoše :grinning:
30. led 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mazec,co se deje v tom Egypte, kamosi se tam odsud vratili asi pred 10 dny, to to jeste dobre chytli
30. led 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda babizny :wink:
Jak tady válčíte? Dani klukům přeji dodatečně vše nejlepší k narozeninám, kluci už musí být extra velcí :slight_smile: . My slavíme dneska, proto přeji také Vandičce vše nejlepší :dizzy_face: . Oslava bude až o víkendu, letos budu péct poprvé dort sama, tak snad se povede. Jinak se máme fajn, jsme teda už od září přestěhovaní do domečku a nedá se to srovnat s bytem, už bych do bytu nešla :sweat_smile:
1. únor 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

@andrea73 provnanie byt-dom -verim,ani ja uz do bytu ee :sweat_smile: a ukaz sa castejsie :wink: :slight_smile:

@kristi o egypte ani nehovor,mna uz rachne z toho,dalsia dovolenka nam padla,chceli sme ist len co sa trocha viac otepli :angry: takze letna padla kvoli kikovej operacii,zimna kvoli manzovej ruke dolamanej a jarna zas toto :angry: :angry: :angry:
1. únor 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 tak jedte jinam, i kdzy ono jinde neni jeste teplo....vid?

@andrea73 ahoj kocko, ze se taky vokazes nekdy, co delas, jak se mas? co Marco? musis chodit casteji
1. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek