• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
@kristi no prave,ze tak skoro je teplo vselikde ale daleko,toto bola taka fajn dialka,ze to by Sofi zvladla...jaajha
1. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marečkovi přejeme všechno nej nej nej a plno energie do dalších let mamince :slight_smile:

1. únor 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem sem psala odpo a koukam, ze se nic neukazalo
1. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vandičce taktéž všechno nejlepší a pohodu a radost :slight_smile:
1. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my děkujem za přáníčka :wink:

Andrejko, Bety - vše nej nej, kuva to to letíííííí!! Ted jsem na facu objevila od kamarádky fotky z chaty z léta 2009 a kluci josu tam tak malinkatíííí, hezoučcí, takoví malí prďolínci :sunglasses: :grinning:

@sakura77 Vy mát epech teda. co na Kanáry?ale bud ráda, že se to stalo ted než když kdybyjste byli rpávě tam. představ si ty turisty tam tedka, to je děs, jsi na dovči, mobily nejednou, pevný linky nejedou, internet,nemají ani jak dát vědět domů, žejsou oukej. a čekat co bude. Nás tam taky furt lákají kamarádi surfaři, co tam jazdí každu chvilku, dokonce jsme s tím trochu koketovali ted na jaro, ale k tomu Egyptu mám furt jakejsi odpor, no. tedka už tuplem teda.
1. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka dobre delas, bejt vami nejela bych uz nikdy......je to stejnej level jako Tunis atd, proste mi mistni mentalita nesedi, zlati Rekove
1. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, já ty mouřeníny nějak neprožívám.smlouvání, bordel a bát se cokoliv sníst vypít aby se člověk nepos... :confused: :rolling_eyes:
1. únor 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka presne tak.

my mame dneska 5 let od svatby, to to letiiiiiiiiiiiii :dizzy_face:
2. únor 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
:slight_smile:
mareckovi a vandicke zelame vsetko naj :slight_smile: :slight_smile:
no,my sme egypt vybrali preto ze je najblizzsi v termine(a v blizkom dosahu)kde je uz v marci teplo,tak mala som vybraty super hotel s velikanskym aquaparkom-myslim ze k moru by sme sa ani nedostali :grinning: ),no ale tak nic...kanare som rozmyslala,ale uz je to cez 4 hodky cesta zas a nie je tam este az tak teplo,zas to tak neskor,ked uz,aby nebolo studene more a nefujacilo tam,uz na leto je vyber,ale zas ked je u na hic,tak trepat sa do este vacsieho hicu ma moc nelaka..tak neviem co poriesime nakoniec..sakra,na nervy toto,chcela som ist teraz co najskor,lebo nutne potrebujem trocha vypnut uz... :angry:

@kristi tak romantikus vecer ta caka,co... :slight_smile: :wink: :slight_smile: gratulujem :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 tak pak jedine emiraty :wink: a diky za prani
2. únor 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi to sme uz boli a je to cca 5-6 hodiek,doooost :wink:
2. únor 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 ja vim, no.....tak jedte nekam autem....Italie, Francie....ale to az tak od cervna
2. únor 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsetko naj vsetkym 4 rocnym :slight_smile:))
2. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77
@sakura77 na těch Kanárech je fakt moře studený. ale tam je chladnější skoro celej rok, jen v létě je to snesitelnější :grinning: Saku tak dejte ty emiráty, vždyt v letadle ti dají klidně baby místo s postýlkou, tak by se to snad dalo vydržet. všechno ostatní kde by mělo být najaře teplo je dál. a s egyptem je to totálně v prdeli::slight_smile: Saku - ale na druhou stranu to ted bude asi nejlevnější dovolená, co?? :grinning: :sunglasses: Anebo Tunis :grinning: :sunglasses:
no, ale druhou stranu mě to taky trochu mrzí, páč jsme chtěli na taky na jaře vypadnout. úplně rozhodnutí jsme nebyli , spíš jsme o tom uvažovali, kdyby ta naše surfařská partička jela, tak byjsme jeli s nima...

neslaví dnes někdo?? :confused:
3. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka :grinning: tomu ver ze to tam teraz bude lacne,sak kto by tam aj isiel,len nejaky sialenec,od nas uz ani nelietaju tam lietadla...no ,uvidime,uz ma to normalne ani nebavi,sa na to vybodnem asi...tie kanare ma strasne lakaju ale ja som desne zamrznuta,ja potrebujem vodu ako teplu kavu a vyhrievat sa tam jak vorvan :grinning: tak uvidime,momentalne to necham tak a mozno mi pride na rozum nejaky "skvely napad" :sweat_smile:
4. únor 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 tak zvolit dobrej hotel s vyhřívaným bazénem. to tam mívaj v hodně hotelech. :wink: vydrž do dubna, to už je tam krásně, ostrý slunko jak blázen. jen večery chladnějc.

děvčátka ještěže už je pátek, jsem dneska byla hrozně chcíplá, furt se mi chtělo spáát, zítra se budu krásně poflakovaaaat :sunglasses: a v neděli sauna s babama :slight_smile:
4. únor 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme všechno nejlepší Markétce :slight_smile:
6. únor 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Dalíkovi též :slight_smile:
6. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi Dála posílá pusu a moc děkuje :slight_smile:
6. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přejem oslavencům vše nej nej! :slight_smile:
6. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka Dani taky moc děkujeme :slight_smile:
6. únor 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga vše nej Dalimilovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer děvčata :slight_smile:
Dragi, děkujeme za přáníčko a přejeme Dalíčkovi rovněž hodně zdravíčka ať se máte fajne rodinko :slight_smile:
My jsme teď marodili, doma dost děs :sweat_smile: ale zítra jde Marky po dvou týdnech do školky, tak doufám, že tam zas nejakýho bacila hned nelapne :confused:
Přidala jsem pár fotek, kdo chce, nechť koukne. Začíná to tady: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/bejana/album/marketka-a-jindrisek/6290092/

Jo a samozřejmě dodatečně přeji všem malým oslavenečkům hodně zdravíčka a vše nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dodatečně přejeme Markétce i Dalíčkovi všecičko nejlepší k narozeninám!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A dnes aktuálně taky Miušce!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj m y sa pripajame ku gratulacii Dalikovi aj Marketke a dneska aj MIuske,zelame vsetko len to naj do zivota,maminy posluchajte !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miušce všechno nejlepší přejeme :slight_smile: hodně radosti a mamince žádné starosti :slight_smile:
7. únor 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem únorovým oslavenečkům všechno nejlepší, hodné rodiče, samé zdravíčko a pěkné dárečky k tomu !
My to oslavili už včera (narozky má až ve středu) :wink: a dnes jí patlám tuhle mašinku do školky http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=75585 - dnes kolečka, zítra náklad :grinning:
7. únor 2011 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcul
@sakura77
@draga
@mori

dik, my budem slavit az 18-19.2
7. únor 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi určo u babičky že ? :wink:

Holky koukali jsme odpo s mužem na myčky na mall.cz - je tam ale takových položek, že vůbec netuším na co se zaměřit. Myčku dosud nemáme. Kdo máte, tak prosím poraďte co je důležité neopomenout :slight_smile: ďakujem prevela :dizzy_face:
Jo a bude vestavěná, ovládací panel skrytý a 60 cm široká.
7. únor 2011 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori na chalupe na horach - cela familie...mame u nas jeste tchanovy, prababicciny, svagrovy a neteriny narozky....takze hoooodne velka oslava...

na mycku odpovim po veceri :slight_smile:
7. únor 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek