• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
@kristi a tak to bude taky paráda :wink: to bych taky vyčkala s oslavou ..
7. únor 2011 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile:

@akcul a @sakura77 - Luci a Moni děkujeme :slight_smile:

@kristi i my přejeme Miušce hodně zdraví, lásky, pohody a aby měla spoustu důvodů se smát :dizzy_face: Budete mít mega oslavu :sunglasses:

@mori Marci, na ty mašinky jsem na MMB taky koukala, ale tady ve školce jsou teď přísnější hygienický opatření neb je padesátiprocentní nemocnost, tak jsem je nakonec nedělala. Jsou pěkný, pak vyfoť svoje :slight_smile: Majda dnes rozdávala takový ty maličký Haribo pytlíčky s gumídkama (= gumídek je u nás jakýkoliv gumový bonbon :grinning:) S myčkou neporadím. Sice jí mám asi rok a půl, ale vybíral jí tenkrát muž dle časopisu D-test, kde vyšla dobře. Já mám úzkou, šedesátka by se mi nevlezla. Je fakt, že si na ní člověk opravdu hodně rychle zvykne a už by neměnil NIKDY - já tedy ne :sunglasses: :grinning: Na MMB jsem četla, že nejkvalitnější je Miele, ale i u značkových člověk může narazit na vadný kus... Hodně štěstí při výběru a ať pak slouží :wink:
7. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori no umyvcka,dobre si vybrala ze 60 a skryty panel-kvoli deckam aby nestlacali :wink: a 60faaakt doporucujem,ja mam a kazdy den je plna :grinning: no a znacku,co ja viem,asi ako sa zadari,ja som vyberala vyberala,vybrala som fagor- z adva roky mi ju 3krt boli opravovat,co ti poviem....inak velmi aj bosch doporucuju,ze su dobre,tak mozno...a veru ako @bejana pisala to si taaaak zvyknes,normalne som ekzem na ruky dostala ked som ju mala tyzden v servise a umyvala rucne :grinning:
8. únor 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby :wink:
Oslavenečkům vše nej, hlavně Markétce, Dalíčkovi, Miušce a všem, co teprve příjdou na řadu :grinning:

Mori já mám Electrolux, jsem spokojená, je tichá, malá spotřeba, ale je malá...já si koupila kvůli místu tu menší na 9 sad nádobí a udělala jsem chybu. Až to tu budeme zvětšovat, pořídím si větší a tuhle střelím. Ale jinak jak píšou holky, bez myčky už ani ránu...zrovna teď mi pere :sweat_smile:
8. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori ja mam whirpoolku asi za 11tis, taky skrytej panel a myje dobre. Jen bych misto kosiku na pribory brala to horni patro, kam to krasne naskladas.

tady koukam super cena
http://www.mall.cz/vestavne-mycky/electrolux-esl-63010
http://www.mall.cz/vestavne-mycky/aeg-favorit-44010-vi
8. únor 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi myslím, že zrovna na tuhle Elektrolux jsme koukali .. zbytek jsme totiž taky vybrali Elektrolux - koukám na hodnocení a lidi jsou vcelku spokojeni. Ale asi bysme museli objednat hned - cena trvá pouze do 10. 2.

@andrea73 tak to ráda čtu, že jsi s Elektroluxkou spokojená :slight_smile: tož to odpo proberem a případně se objedná, aby byla za tu sympatickou cenu :wink:
Navíc pokud bysme se domluvili na kuchyni s truhlářem co jsme u něj byli v pátek, tak by to objednal na sebe (všechny elektrospotřebiče) a bylo by to o 10% na DPH levnější :wink: On si pak k tomu nic nepřidává.
8. únor 2011 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera četl muž článek o indukci, tak teď nad tím přemýšlíme .. vím že má Kristi. Někdo další ? jak to je cenově s nádobím ?
8. únor 2011 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam nadobi s Ikei a spokojenost :slight_smile:
8. únor 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi netuším kolik stojí. hoď odkaz kdyžtak :wink:
8. únor 2011 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo nebyl dnes na FB, tak povinně přihlásit - mám tam foto té mašinky a Káju s dortem :wink:
9. únor 2011 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mori já na FB moc nechodím, tak děkuji za infos :slight_smile: Mašinka je super, tam se mi komentář podařilo přidat, ale k druhé fotce s Karolínčinýma narozkama mi FB hází chybu, na jejímž odstranění pracuje... Takže Karolínce popřeji vše nejlepší a hodně zdravíčka zde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda devcata, tak nam slunicko zalezlo a zase bude zima, ja jsem ale rada, pristi tyden jedeme zase na tyden na hory, tak snad bude jeste snih :wink:
10. únor 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi jsem včera zjistila, že tu máš album případných věcí pro další mimi :wink: že by bylo něco už v plánu ? :grinning:
12. únor 2011 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi noooo,priznaj saaaaaaa,ze ta chytaju babatkovske chutky?? :sweat_smile: :wink:
@lindda ninkovi zelame vsetko naaaaaaaaaaaaj :slight_smile: :wink:
14. únor 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujeeem :slight_smile:
14. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 Mončo, Kristiánkovi všecičko nejlepší k dnešním narozeninám a posíláme velkou pusu! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 tak jako lehce, to klidne priznam :slight_smile: ale ze bychom to nejak resili, to ne......na gynde vse ok, doberu jeste 5 platicek a pak se tomu asi tak nejak necha volny prubeh :wink:
15. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi :wink: supr ,tesime sa na dalsie mimco,neviem preco mam pocit ze to vyjde hned napryvkrat :sweat_smile:
dakujeme za priania,dneska sme boli si Sofi na 15mesacnom ockovani,tak dievcina ani nepipla,cumela na to ako jej to picha a nic,ani ň,takze super,za to Kiko mi zdrhol cestou a ked som ho zhukala ze co mi uteka tak mi oznamil:ja uz mam 4 roky,ja uz mozem chodit sam" :grinning: a mam to,no... :grinning:
15. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindda taky přejeme všechno nejlepší :slight_smile:
15. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi vyser se na platíčka a šup na to :grinning:
15. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem :slight_smile:
15. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak popridavajte si ma na FB erika lindda molnarova napiste mi kto je kto aby som vedela aspom vase nicky dikes :slight_smile:))
15. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky!!! Pozde ale prece! :sweat_smile: Jdu poprat vsem nasim unoratkum vse nej nej nej nej k tem 4 rockum!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Snad se mi podari vas nekdy docist, aspon tak zbezne, abych vedela co kde noveho... :sunglasses:
15. únor 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga to nejde, nekdo musi postavit ten dum :slight_smile: nebo teda aspon na to dohlidnout

@sakura77 no ja taky dofuam,ze se s tim nebudem nejak trapit, na to bych fakt nemela :unamused:
16. únor 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky můžu se přidat
@draga ahoj kočko
16. únor 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcul vsetko naj zelame oslavenkyni,vela vela zdravia,stastia,lasky,Kiko posiela pusinu :wink: :slight_smile:
17. únor 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá, že Kája má neštovice :unamused: se nějak vysypala po těle .. k otmu ten její atopák, tak nevim co je co a co čím mazat :sweat_smile: No zítra jdem k dr.
Jen mi povězte jak dlouho to je nakažlivý ? holky ale u sebe k večeru byly a Kája Gabču hladila, tak to nejspíš bude mít taky počítám ..
17. únor 2011 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 Mončo, moc děkujeme! :slight_smile:

@mori No tak to je radost! :unamused: Myslím, že inkubační doba je 2 nebo 3 týdny, ale stopro to nevím.
18. únor 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori tak lepsi je mit je v zime, taky bych to uz rada mela za sebou, ale nejak nikoho neznam,aby jsme si pro ne sly.

tak je konecne na horach docela fajn pocasi, lyzovat ale asi nepujdu, spis vezmu Miu na sanky

holky, co jste davaly/ budete davat k narozkam? my mame jen fotak a dort
18. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek