• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ahojte!
mori,vsetko naj naj k vcerjsim narodkam-mame skoro naraz,ja mam dneska :wink: ale bohuzial nie 27 :frowning2: :sweat_smile: ale este plus 5 :unamused:
miuske zelame skore uzdravenie,fuj fuj choroby,prec vsetky

no my sme tiez bez plienok,ale na spanie nehrozi,stale ju ma rano 5 kilovu-kamoskin maly-rovnako stary uz je komplet aj v noci-to teda zavidim jako fakt,normalne sa zobudi aj 3 krat za noc ze chce cikat-a ide dalej spat :slight_smile:

u nas je dneska kraaasne,cele dopoludnie sme boli vonku
14. bře 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku,tady je primo nadherne, a ja tady sedim v pretopenym pokoji a prd...ach jo. At uz to je za nami :frowning2:
14. bře 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajaj,verim,ja nemocnice zduse nenavidim :unamused: no,ale co narobis,radsej to clovek vydrzi kvoli dietatu,ze?ja sa hrozim,ked pojdeme my s kikom na zakrok,a to tam budeme asi len jeden-dva dni-ale uz teraz mam z toho nocnu moru :unamused:
14. bře 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, zvlast v nemocnici, kde jim chybej i hrnicky na kafe...to je desny, fakt.
14. bře 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkou sobotu...tak my měli odjet v pondělí ke tchýni...budou nám dělat ty stoupačky a tchýně omarodila a teda dost blbě, zánět průdušek, ATB...takže akce zrušena a nevím kam se s Dálou vrtnem, protože to bouchání, zbíjení a vrtání bude dosti neúnosné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kristi ježíš co to čtu? no je to lepší, aspoň dodají Miušce živiny, mě tenkrát mudra pochválila, že to bylo rozhodně plus zajet si na kapačku do nemocnice :wink: takový luxus a ono u těch dětiček nevíš nikdy...hlavně ať jste v pořádku a pustí vás domů...Dála když dostal kapačku rázem ožil a lítal jako blázen i s tím stojánkem a kapačkou...bylo vidět, že se mu ulevilo, když se prospinkal...nevýhoda bylo, že ta infuze kapala strašlivě dlouho a pomalu....tak se držte holky :wink:

saku na jaký zákrok se chystáte? nějak mi něco uniklo :astonished:
14. bře 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, Mia nelita....zatim skoro porad spinka :unamused:
14. bře 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však má taky co dospávat...my tam s Dálou dorazili o půl noci, v půl druhý jsme se dostali na pokoj a vytuhnul ihned...ono to tělíčko potřebuje nabrat sílu ...a kristi kde jste v jaké nemocnici?
14. bře 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
vseobecna nemocnice, kousek od Apolinare..
14. bře 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jsou na vás hodný? tak hodně síly a zítra vás pustí myslíš?
14. bře 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo, vsechno vysvetluji, kontroluji....to je super. ale prostredi mazec teda...
14. bře 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no ty nemocnice nemají prachy ale zase buďme rádi apsoň za tu péči, že mají přístroje a pod... :sunglasses: Miušce dej pusinku chudinka maličká taky má tu medvědí pacičku? myslím tu dlahu zafačovanou kanylu? je mi jí tak líto...ale oni ty dětičky to berou statečnejc než my :wink:
14. bře 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma, mam to nafoceny, dlahu, tlapicku.....atd. furt si tu ruku drzi nahoru
14. bře 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej až se probudí to začne s ní dělat včechno...dála pak s tlapičkou lezl po židlích, bral hračky...normálka jako kdyby se tak narodil...a co vlastně zjistili? nic jen nějaká virozka tím pádem lehká dehydratace??? my byli taky na hranici...ale kapku dali prý pro jistotu :wink:
14. bře 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, presne jak rikas, neco mela na hranici, neco pod, nic strasnyho,ale radsi...

a mne zacina pekne bolet bricho, to jsem zvedava, zda to chytnu taky
14. bře 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi chjooo tak se dejte do kupy...to je hnus co lítá vzduchem
14. bře 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, dame. Super strava tady, 2 chleby, sunka a maslo
14. bře 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi jo to znám...k snídani bude asi vánočka a kakao je neděle :wink:
14. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a doprdele, to bude dietka :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, tak ležíte v naší poslední nemocnici, bohužel sprchy a jsou tam dost děs, ale jinak doktoři dobří :wink:, jsi sama na pokoji?
14. bře 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsem,, je tu pani s holcickou, maji to samy,co my.....
14. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli na výletě, Vkin ušel odhadem tak 2,5-3km...to čučím :sweat_smile:
14. bře 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, bud ráda, že v týto nemocnici nemusíš na jídlo mimo budovu, tzn tak 45 minut nechat dítě bez dozoru :unamused:
14. bře 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jo, to se nekde musi??? mazec
14. bře 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v Motole, jsem tam 14 dní byla o rohlíkách, co jsem si vyběhla koupit, když Vikin usnul, sice pokoje super, ale zase 14 dní sama na pokoji je taky psycho, tak tohle mi pak přišlo jak balzám na duši :sweat_smile:
14. bře 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jako fakt ti nedávali jídlo na pokoj? no to je teda pěkná p*čovina :astonished:
14. bře 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je teda fakt jako divny, no
14. bře 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne Motol je obrovská a chodí se do jídelny, která je šíleně daleko..fakt hustý tohle...nedořešený
14. bře 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda, no. Ja nesnasim jak je tady pretopino.

Mia dostala dalsi lahev na kapacku, zase spinka
14. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no o jídelně v motole vím ale myslela jsme že tam chodí doktoři a sestřičky a návštěvy...ale že tam chodí i pacienti...a to jako tam jdeš třeba bez nohy na oběd? :grinning: :sunglasses: no tak to je debilita nad rámec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
přivezou na pokoj, jen jídlo dětem, matky musí do jídelny, kam chodí veškerý personál, doktoři, krom pacientů
14. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek