• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Andrej, vas se to taky drzi zuby nehty, ach jo. Tak at vam je brzo lip
31. bře 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdár bazáár!!

andrejko vás se to fakt drží,to je pech,teda..

co máte dneska v plánu? já vůbec nevím, asi pozvu k nám kamarádku nebo zajedem k nim..aji bych vypadla z domu,tak možná zajedem tam. no klasika šůring :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
včera jsem chystala megabalík,zabralo mi to asi hodinu a půl,umývala jsem všechny botičky apod.,dneska to jde pryč,skoro celá zimní výbava po klucích,konečně budu mít trochu prostoru,už jeden pytel věcí čeká do police :grinning:
31. bře 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko!

Andrej, chudaci, vy jste taky furt na hromadce :sweat_smile:, tak at je vam brzy lip!

Kristi, pekne pekne, jeee, taky bych dala nejaky vyletik jen s kamoskou bez mangelu a deti!!! :dizzy_face:

Nas dneska normalka vyhodili z jesli. Je fakt ze jsme tam 3 tydny nebyli a nedali o sobe vedet. Nejprve tu byli nasi, pak byl Y marod, a chtel si Leu trochu uzit doma, pak jsme porad neco delali a nakonec byla par dni marod.... Muj streleny manzel rikal ze volat tam neni treba, a dneska si vesele prijdem, a rekli nam ze ji nevezmou nebot maji plno, navic ta babizna rekla, ze po skoro mesici uz Lea urcite neni zvykla :angry: tak ze musime znova zacit chodit po hodince po dvou na zvykani, me asi klepne. A ani nam nedali termin, mame si kazde rano volat jestli nahodou bude misto.
Tak jsem nasrana jak nikdy, Lea samozrejme rvala ze tam nemuze zustat :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja budu dopoledne uklizet, to me trochu zklidni snad ;)) Pak jdem na obed se svagrikem a tchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uzasny den ... :grinning:
31. bře 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja varim, uklizim a hodim asi pracku a povesim to ven
31. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky poradne nevime snad nam vyjde ten pisek,kdyz je tak krasne,mela jsme tu kamosku a ta nam dneska odjede tak to bude super no,se budeme nudit....

Ale uz je u nas krasne,mlha je pryyyc

kristi fotky super,se mas zavidim,a ne tise
31. bře 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babule,
my jsme se vrátili z hřiště, bezva..byli tam hezcí tatínci :grinning:

Kristi, fotečky krásné, ty jo, holky, vypadáte jak studentky, co vyrazily do Milaná přijít o panenství :grinning: a ne jako zasloužilé a zničené matky :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko si balila jo?? :grinning:
31. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, já jsme plachá, ale tak jsem jen tak koukala, ne, mám oči :grinning: ..a mezi lidi se nedostanu, tak a tak :grinning:
31. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si si mela vzit brejle,at muzes cihat vic,pres brejle je to nejlepsi,to ja vzdycky taky smiruju kazdyho :grinning:To se pak clovek nenudi
31. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrknete na foto,zda chcete par novejch,musim neco vyfotit ted posledni dobou vubec nic nefotime,nebylo poradne kde
31. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
LENI TEĎ jsi mě pobavila, prej studentky co jedou do Milána přijít o panenství :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A ty že jsi plachá? :grinning: Do tebe bych to teda vůbec neřekla ty dračice jedna :grinning: :wink: :sunglasses:

Kristi jste kočky obě dvě, hned bych jela taky, hlavně do toho krámu s uzeninama :sweat_smile:
31. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme zpět od doktorky, tak Mareček má opět angínu :confounded: , mu dělali zánětlivé parametry a měl 76 a mudra říkala, že zítra, druhý den od projevu nemoci by měl jistě přes 100, což není dobré. Tak hned nasadila ATB, pokud nebude už do pátku horečkovat, máme dojít na kontrolu v út. No zrovna když začíná jaro my budeme zase zavření doma :unamused: :angry:

Zubařka jinak v pohodě, sice ten můj alkáčový zubař byl cilivější, říkal mi každý krok co dělá, navíc měl vybavenější ordinaci... ale když na to sere, je to debil :unamused: , mohl být za vodou. Já mu tam dotáhla celou famíliu a nakonec tam už je jen brácha, bo ho nikdo už nechce příjmout :sweat_smile: :grinning:
31. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vam drzim palecky ta jset fit,a uzijete si slunicko,ted z bude urcite dlouho.
31. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:
Jsem tu pár dní nebyla neb každou volnou chvilku věnuju scrapíkům :sweat_smile: :dizzy_face: Na to, jak mi to loni nešlo a znechuceně jsem to vzdala, tak teď mi to šlo nejak samo a vcelku jsem tomu propadla :sweat_smile: Stále se učím metodou "pokus, omyl" a vcelku to jde :slight_smile:
Andrej, držím palce, ať je Marečkovi líp! Si to fakt vyžírá :frowning2:
Soni, dodatečně gratuluji k svátku :dizzy_face:
Lami, školka - jsme se tam včera byli pobavit. Jsme se zasmáli (jakože bez šance) a zase jsme šli :grinning: :sunglasses: Dragi, kdybych šla do práce, tak mi řekli, že by mi Marky stejně nevzali, když je únorová... Nicméně přihlášku tam dám, ať místní zastupitelstvo vidí, jak obrovský nedostatek školek je a následující roky to bude jen horší... Ještě, že zůstávám doma s bratrem Jindřichem :dizzy_face: Otázka je, co bude až mi bude končit rodičák s Jindřichem - to budu umisťovat dvě děti?? Cha chá, to už jsme úplně v háji.... Ještě, že má Danča aspoň ty jesličky :slight_smile: Uvidíme, co bude, že... :confused:
Kristi, to jsou pecka fotky! Fakt paráda :sunglasses: Jela bych hned :slight_smile:
Dragi, už si našla tavící pistoli? :sweat_smile: Já taky furt neco hledám a Marky se směje a říká "ach jo" (pochytila ode mě, když jsem nemohla neco najít a tak jsem si posteskla :sweat_smile: :grinning:)
31. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, to je pech, zase nemoc, ale snad si to vyberete a do podzimu budete jen zdaví a bez angín :wink:
31. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrsko, krásný fotečky, Viki je celá máma, podoba neskutečná :wink:
31. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem se včera Bejo, taky pobavila, jsem volala po úřadech, kde jsem z velké pravděpodobnosti bez šance, že bych dostala nějaký prachy, když nebudu moct dát Vikina do školky, jsem se ptala a to si mám jako ještě sama platit soc. a zdrav., tak mi jedna řekla, že se mám přihlásit na pracák, další že jsem si měla vzít mateřskou na čtyři roky, dalš že soc. si platit nemusím a zdrav. si mám domluvit s pojištovnou...no mazec..nechápu, jak to mají matky, co se třeba starají deset let o postižené dítě, pak ho dají do ústavu a pak musí těch deset let nadělávat, aby měly nějakej důchod či co, když na to v tý době, kdy pečovaly neměly..no jsem se zase rozčílila..
31. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni :fearful: :angry: já jsem se pobavila jen proto, že mě to v současné chvíli opravdu netrápí... Naprosto netuším, jak bysme to udělali, kdybych do práce musela. Babičky máme pracující, prostě v pr+eli situace. Platit si chůvu, to bysme se nedoplatili a efektivita mého chození do práce by byla jen proto, abych o tu práci nepřišla! :angry: Další rok se modlit, aby mi dítko do školky vzali.... Nějak nechápu, proč nemáš dál nárok na ten rodičák, když Vikyho do školky ani dát nemůžeš :confused: S tím placením soc. a zdrav. taky čumím :fearful: :astonished: Je to bordel :angry: :rolling_eyes:
31. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prej musí dosáhnout 3.st postižení a to jsou prej srdcaři a děti mentálně postižený..ale zkusím si o to zažádat, ale mám se připravit, že prej asi ne..
31. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tak pisem kilometrovy prispevok a teraz pozeram,ze kde je?asi som neodoslala,uz mi nejak zahrabava :sweat_smile:
ja mam za sebou umyvanie okien apodlahy,mam dost teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz to bolo desne,bolo treba skulturnot troska :grinning:
je mi stale blbo :stuck_out_tongue_closed_eyes: vracat sa mi neda,je to tak na pol ceste ani dnu ani von :angry:

kristi,fotocky fajn,ste si povegetili,co? :wink: :slight_smile:
31. bře 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky!
Tak já mrknu a hned fotečky z Milána.Já bych tam hned jela, nádhera! :wink: Já itálii prostě zbožňuju, fakt. No jak je tam ten stolíček s pivíčkem, hned bych si sedla, akorát pivko vyměnila za vinko. Ale ta atmosféra...
Asi přemluvím nějakou kámošku a vyjedeme taky. aAe spíš až po návratu z mateřské, abych mohla utratit víc peněz. :grinning:
Holky, neděste mě s těmi školkami. Já to mám teda slíbené, ale zápis je až 20.-24.4. Tak doufám, že mi ji vezmou. Já totiž musím nastoupit v září chtě nechtě. A jednu babičku máme pracující a druhou 130km daleko. Tak to fakt nevím, co bych dělala. :unamused:
31. bře 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kontrola u dr. dobrá, průdušky už má prý čisté. Ještě máme dobrat 5 dní Augmentin. Ptala jsem se, zda můžem ven a prej jo, když už je hezky :dizzy_face: tak jsem ráda, že nemusíme sedět doma :slight_smile:

pitrska - fotrečky krásný a souhlasím s holkama, že Viki ti je neuvěřitelně podobná !!! :dizzy_face:

kristi - bezva bezva fotky, muselo tam být faaaajn :slight_smile:
31. bře 2009 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame zapis zitra, tak tam pujdem dat tu prihlasku, tot vse. Stejne nam poslou zamitnuti a budem cekat, co se uvolni.

byly jsme doted venku, to je pohoda, kdyz clovek nemusi spechat domu kvuli tme.
31. bře 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer dračice :slight_smile:

marůdkům přeju uzdravení...Andrejko to snad není možný a není lepší Márovi nechat vyrvat mandle?? je to asi hnus ale snad to je proti angínám ne?

holky se picnu dneska púsali v kladenském deníku, že míst ve školkách měli připraveno dostatek..dokonce nadbytek...ale pár dní před zápisem a dokonce ve dnech zápisu rodiče přihlásili 54 dětí v Kladně k trvalému bydlišti...no chápete to??? to jako čekali na poslední chvíli a nám udělali čáru přes rozpočet...bych ty rodiče šla normálně umlátit...magistrát se k tomu vyjádřil.., že letos to teda nechají tak jak to je ale od příštího roku zavedou kritéria, že pobyt tu musí mít minimálně rok...děsný....
31. bře 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, kamosky 4 letej kluk byl na vytrhnuti tedka, byl furt nemocnej, furt i v nemocnicich, takze snad uz to bude lepsi. Pry to zvadli v pohode

my jsme se prezrali, ted se koupe Roba s Miou a pak asi vlitnu na zehleni
31. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi moc pěkný fotečky jela bych hned ale já bych vedle vás působila dojmem strhané matky :grinning:
31. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byly strhany, vecer jsme lehly a spaly.....nachodila jsem tak 200 jarnich kilometru :grinning:
31. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago a jakej je teda postup, nyní jako přijdeš o práci, budeš od února do září s dítětem doma, nemůžeš se přihlásit na pracák a asi si sama platit taky zdrav. a soc. poj, co? :sweat_smile:
31. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek