• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
doprcic, tak mam dalsi tehotnou kamosku, se vsichni zblaznili???? :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to neštovice nakonec nejsou :confused: přes noc se to ani nezhoršilo, ani nějak extra jí to nesvědí .. dr. teda neví co to je, k tomu atopáku se jí to nezdá. No ale břicho má osypaný celý .. dostaly jsme na to nějaký líh a uvidí se, zda se to ztratí. Ani nic zvláštního nejedla po čem by to mohlo být, tak vím prd ....

@kristi Kája dostala hopsací míč s rukojetí http://www.utricertiku.cz/detail.php?zbozi=2135206 a přála si pračku. Od babičky vytoužený deštník. No a pak už jen nějaké drobnosti - mýdlové pastelky do vany, jo a My Little Pony chtěla, tak též dostala
18. únor 2011 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi Natálka dostala novej koberec do pokojíku, plyšovou kočku, protože na kočky je teď úplně ulítlá :grinning: , taky ten skákací míč jak Karolínka (ale ne s rukojetí, ale s takovejma těma dvouma tykadlama na držení), knížky, hru Abeceda, dětský notebook Šikulka a CD přehrávač. Zatím musím říct, že nejvíc ji baví asi ten míč, na tom tu hopsá pořád. :slight_smile:
No a za týden nás čeká druhá oslava, tak uvidíme, co ještě dostane, ale to už budou asi jen spíš nějaký drobnosti a prašulky. :slight_smile:
19. únor 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 ahoj luci vítej :slight_smile: jak už jsem psala moc sem nechodíme ale sem tam se to tu taky rozjede :wink:
19. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi Dála dostal to divadlo a jen pár blbostí, jak už jsem tu psala, má toho strašně moc a zbytečně zanášet byt dalšíma krámama :sunglasses:
19. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcul Šikulku dostala Kája od Ježíška u babičky :grinning:
19. únor 2011 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori A hraje si s ním Karolínka? Musím říct, že jsem si myslela, že to bude jeden z dárků favoritů, ale zatím ji to moc nebere. :unamused:
21. únor 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcul jako vytáhne ho občas, ale žádná sláva :unamused: Přála si ho ale ona. Škoda že tam není jen prográmek či jak to nazvat, na psaní jako ve Wordu - to chodí psát na náš PC, to jí baví.
21. únor 2011 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori Jééé, u nás je to přesně to stejný. Hrozně ji teď baví písmena a ve Wordu si taky strašně ráda píše. :grinning:
21. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mia ma taky nejakej notas,co dostala k jezisku, ale radsi si hraje na velkym pc
21. únor 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme u pediatra už skoro víc jak doma .. Kája začla v pátek kašlat, pak to chytla Gabča, ale tak že vysloveně štěkala :fearful: Tak včera opět k dr., dáváme teď Stoptusin kapičky a zdá se že jí to zabírá - už tak neštěká, ale trošku už odkašlává. Tak snad to je na dobré cestě :wink: Jinak je v pohodě, tak jsem ráda :slight_smile: U Káji kašel tak hrozný není, zatím jsem jí odhlásila do středy.
Tak jsem na jednu stranu ráda, že ráno nemusíme do školky - kosa, fuj, hnus :zipper_mouth:
22. únor 2011 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor 2011 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se nastesti drzime, ve skolce dobry, tak jsem rada. Ted zase valime na aerobic, at se deti unavi a vecer bude hlidat Mii bratranek a my jdeme s muzem sportovat, prej hrat badminton, to se zase budu vztekat :rolling_eyes:
22. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady furt nikdo neniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

24. únor 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
není není :slight_smile:)) :sunglasses:
24. únor 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak už fakt začínám mít dost zamkli nám téma kladno maminky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda smázli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@draga Dragi, jak tak na to zběžně koukám, je to všechno nějak na hlavu postavený :confused: A ty se mi děvče taky nezdáš, jsi v pořádku? :sweat_smile: :sunglasses: Na to neodpovídej, jak vidím tvou fotku v pasu, musela jsem to napsat :grinning:
25. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga ty voe jak to? ted se tady dejou sileny veci, vid? ja jsem zatim ok....si udelejte soukr. tam vam nikdo nemuze...
25. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,co ste vymreli ??? :grinning:

@draga a co vas zamkli,co ste tam mali nejake vadenice?nam zas zablokovali jednu babenu,lebo si dovolila otvorit hubu smerom k adminke,no....tak chudera je mimo teraz,je z toho nestastna....
a co noveho tu mate? my mame doma Kika maroda,nema atb,len na kasel sirup,a nejake kvapky,inak je celkom ok,asi len poprechladany a zly jak 100 certov...jajha,zlata skolka... :grinning:
3. bře 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 no tady se právě bojuje proti vrácený bloklých neprávem a odstoupení jisté adminky
3. bře 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga no,sak demokracia vladne svetom,nie..
3. bře 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 světem určitě a tady taky :slight_smile:
3. bře 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pro ty co se zajímají a neví (cca v půlce stránky)

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kazda-mince-ma-dve-strany/?page=26&lastref=pager1
4. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli dneska na Matejsky, bylo krasne a moc jsme si to uzili, dokonce i Roba byl s nami na kolotocich a nejvice se vyradil s Miou na tech autodromu, to byla fakt sranda.Uz by to jaro fakt mohlo prijit
5. bře 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga kde máš fotky? to je jako nějaká forma protestu nebo ti je rudý ďábel vymazal?? :grinning: a ted přijdu o přístupy :rolling_eyes:
5. bře 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellka Dani nevím nějak jsem neměla chuť už tady být ale ještě počkám jak ten boj dopadne... :grinning: rudý ďábel se drží někde stranou ...tentokrát v tom nejede :slight_smile:
6. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga ja uz to ani nestiham cist, co je noveho?
6. bře 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi ani nic moc je pauza přes víkend do pondělí mají se zvolit 2 zastupitelky, které budou jednat s vedením...nějak se to mlží a uvidí se co dál...
6. bře 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga tak uz jsi smazana?
8. bře 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek