• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
my to tady teda pekne flakame, ach jo
19. kvě 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindda odkliknute :slight_smile:
baby kde ste vsetky,uz sem fakt nik nechodi?jajha,bude mi smutno za vami....
ja som prave dovybavovala dovču,19.6 letime do turecka-tam kde sme chceli ist aj minul rok,tak dufam ze to vyjde tentokrat...
19. kvě 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja uz najmenej ale som na FB :slight_smile: inak diky za hlasy este potrebujem10 aby sme konecne nieco vyhrali :grinning:
19. kvě 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 so se mas, letos prej Turecko leti dost. My jedeme jen tak na blind do Chorvatska, jeste jsme tam nebyli a pojedem s bandou, tak to snad bude prca....

a pak v zime, jeste nez zadelame na to druhy mimino, tak bych se chtela podivat na nejake trosku luxusnejsi misto, neco mam v merku, tak snad to vyjde....
20. kvě 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi veru chod kym mate jedno,potom je to zas na nejaku dobu mimo,dlhsie cesty :slight_smile: no,tureckoje in,kedze je blizko a tunis a egyppt su mimo teraz ze ano...a su si toho vedomi,riadne dvihli ceny od minuleho roka,nenazranci,no co narobis....
ked pojdete s fajn partou tak to bude uplne jedno kam pojdete,vsade bude prča :slight_smile:
20. kvě 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau maminy :dizzy_face: nestíhám .. děláme rekonstrukci kuchyně, tak jsem dost s holkama venku, páč byl zpočátku dost rámus. Do toho v rámci rekonsrukce paneláku nám vyměňovali před týdnem okna, dnes stoupačky. Do toho sem tam nějaký dr. s Gabčou, zrovna zítra opět jedem na kontrolu do Ústí.
Kuchyň ale postupuje :sunglasses: muž má natahanou elektriku, jsou udělané podhledy a zedník dnes natáhl 1 zeď perlinkou .. tak je vidět už postup :wink:

koukám plánujete dovči, my letos prd, bude kuchyň že jo :grinning: možná sjedem jen na pár dní do Polska k bratránkovi, uvidíme podle korunek :wink:
23. kvě 2011 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori booze,ze 10 mesiacov ma gabinka,to leti..... :slight_smile: a tak jasne kuchyna je kuchyna,treba :slight_smile:my sme robili pred nejakym rokom,ale som rada ze to mam za sebou,to stale bordelv celom dome..teraz si dame pauzu s prerabkami,lebo uz by som rada mala chvilu klud veru :slight_smile: a gabinka dobre?
23. kvě 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 no letí to strašně ! neuvěřitelný, že za chvíli bude slavit rok :astonished: Gabča je OK :slight_smile: léky bere stále, ale to už jí zůstane - ale má se k světu, chutná jí :slight_smile: no už taky váží 9,30 kg :grinning:
23. kvě 2011 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla dnes s Kájou odpo v Lidušce - měli včera a dnes zápis. Mají tam i kroužek pro děti od 4 let. Je to taková 3jkombinace - hudebka, cvičení (prý hodně na balonech, takové protahování) a výtvarka Pravidelně se to střídá každý měsíc - tak se mi to docela líbí, že ještě ti prckové pořádně nevědí, čemu se vlastně chtěj věnovat, páč je baví vše, teda Káju aspoň ano. No a až půjde na ZŠ, tak se bude třeba umět už lépe rozhodnout, co by jí nejvíc bavilo
:wink: Tak měla Kája zazpívat písničku, opakovat melodické tleskání a opakovat melodii zpěvu slov. Bude chodit od září, na půl roku chtěj 1000,-.

25. kvě 2011 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak ve středu jsem byla s Kájou na alergologii - tak má alergii na trávy, břízvy, zkrátka senná rýma :unamused: No ale nepřekvapilo mě to, páč to máme s mužem oba .. navíc Kája ten atopák, takže jsem s tím tak nějak počítala :confounded:

dnes byl u nás Den dětí a Karolínka měla své 1. vystopení s tanečákem :dizzy_face: na FB jsem hodila odkaz na videjko :wink:
4. čer 2011 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori no, tak to ti teda nezavidim, ja jsem taky na seno alergicka,ale v Praze se tomu da da docela dobre predejit :wink:

na video se jdu mrknout

my jdeme dneska na foceni :sunglasses: konecne se v yfotime cela familie
5. čer 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes dopo vyrazila s holkama do Zákup na Putování pohádkou do zámeckého parku, tak to byla fajn procházka s kamarádkou a jejíma dětma - děti plnily úkoly a dostaly nějaké dobroty :wink:

@kristi no tak to se těším na fotos :wink: věřím že budou super :sunglasses:

já zas jednou vkládám fotky ..
BŘEZEN - http://maarsel.rajce.idnes.cz/BREZEN_2011/
DUBEN - http://maarsel.rajce.idnes.cz/DUBEN_2011/
KVĚTEN - http://maarsel.rajce.idnes.cz/KVETEN_2011/
5. čer 2011 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mori fuuha,tak alergiu,ja sa obavam ci sofi nieco nebude mat,stale je soplava,tak ale to sa robi az v neskorsom veku tie testy,co?
a my sme tiez absolvovali "cestu rozpravkovym lesom"-len u nas to je v brutal hore do kopca dvojhodinova streka,v normalnej hore,uzky chodnicek len plny korenov,ze musis strasny pozor davat anby si neskoncila dole drškou,fakt narocne aj pre dospelych,sme boli vecer hotovi,dovi dopo,kedze Sofiu sme ked uz nevladal museli niest,kedze tam s kocikom nehrozi :slight_smile: ale inak parada teda,zazitok mali :slight_smile:
no a fotky ako vzdy mas super :slight_smile: :wink: ty uz mas inu fotodokumentaciu doma,co? :slight_smile: :slight_smile:
@kristi no daaaaaaaaaaaj tie fotky :slight_smile:
7. čer 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 az je budu mit,tak dam....zatim fotografka vybira a zpracovava
7. čer 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mia prijede dneska domu, tak uz se na ni tesim....no a v patek zase k babicce, protoze mame oslavu pred tim, nez deda pujde do nemocnice
7. čer 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 nerozumím, jakou "inů" fotodokumentaciu ??
7. čer 2011 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori akoze taku poriadnu,ved ty stale fotis a fotis :slight_smile: :wink:
8. čer 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
10. čer 2011 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je mazec poslední příspěvek 10. 6. :astonished: no jo, Draga tu myslím je zrušená že ? a všechny se vidíme na FB :grinning:

jen hlásím, že jsme v úterý byli s Gábinkou na kontrole v Praze v Motole a vše OK .. oni jí teda stále od operace nedomikají chlopně, tak nemění se to, což je dobrý - že se to nezhoršuje :wink: Pak Ikea a tak, znáte to :wink:
A následovala jsem Lucku H. a už mám taky 2 dárky na Vánoce - pro Káju :sunglasses: Jsme se s mužem domluvili, že letos začnu s dárkama dřív, ať se z toho pak v prosinci nezblázníme :wink:
23. črc 2011 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori jej,tak super,ze je ok :slight_smile: snad sa to uz len bude zlepsovat :slight_smile: a pravdu,mas,je to tu mrtve...... :frowning2: :frowning2:
25. črc 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori vanoce???? co to je???
25. črc 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi :grinning: ani sa nenazdas aje to tu.. :slight_smile: a super dovca :slight_smile:
25. črc 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my včera byli v Liberci na očním s Karolínkou .. asi koncem března jsem si všimla, že Karolínka levým okem šilhá - a to jsme cca týden předtím byli na preventivce v 5 letech a dr. nic neříkal. Manželovi v práci doporučil kolega nějakou očařku v Liberci, tak jsem nás objednala ..
Je tupozraká a na to levé oko má 4 dioptrie jsem nechápala, když mi to dr. říkala :astonished: se divila, že na to dr. nepřišel .. takže jsem hned zašli do optiky, tak ve středu bude mít hotové brejličky. Navíc pravé oko budem zalepovat, aby trénovala to šilhající. Zatím to snáší dobře, když si zkoušela, tak snad nebude problém ani až když začne nosit.

a jsem ráda, že jsme jeli tam. když jsem byla v únoru tady u místní očařky s Kájou (měla zánět spojivek), tak to byl děs - měla hroznej přístup Ta v Liberci byla příjemná, i sestřičky.
22. kvě 2012 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori no teda..Sofii tiez jedno ocko obcas ale ozaj tak minimalne uteka,tak som to zatial neriesila lebo aj Kiko to mal ked bol maly,ale normalne si ma vylakala,asi behnem aj ja s nou..ja som kratkozraka aj mm tak mize byt ze nieco nebude ok...
22. kvě 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mori ty brdo, to je pekne blbe, ze se na to neprislo driv. Vsak ty ani muz bryle nemate, ne? Snad to Karolinka bude dobre snaset

Ja byla na te 5.let prohlidce a jen ji delali ty klasicky testy, asi s ni taky zajdu
23. kvě 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi já bych brýle nosit měla. Nějak od základky na II. stupni jsem začla, pak nějak na střední jsem na to prděla a pak zas chvíli jo. Ale cca od 20 let nenosím vůbec :sweat_smile:
Na 5-leté Káje kontrolovali taky - levým (šilhajícím) okem špatně zaotřovala, test dělala sestra, dr. nám pak nic neříkal.
No dle očařky máme prej do 9 let čas oko vyléčit - prej by nemusela mít brejličky celý život, ale to se uvidí v budoucnu.

Jinak Kája je skvělá - na brejličky se těší :dizzy_face: včera sama říkala, že musíme koupit i pouzdýrko aby je měla kam ukládat na spaní (se o tom bavila s učitelkou) .
No po tý zkušenosti nechám do budoucna Gabču zkontrolovat taky asi tak mezi 3 - 4 rokem.
23. kvě 2012 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jezis baby to uz je vsetko tak davno hehe az mi je za tym smutno chceli by sme druhe babo ale nedari sa ani za nic .... nino isiel raz dva ale druhe asi nepojde :angry:
18. zář 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindda caauuuu..a kolko sa uz snazite? drzim palce,dve decka su fajn,take veselsie je to:slight_smile: aj ked teda obcas o drzku ,ale da sa:slight_smile:
18. zář 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: vyse roka uz nemam na to nervi vobec fakt ,,, asi to vzdam ak sa nepodari tak do vianoc
18. zář 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindda verim..nam Kiko trval dva roky,tiez uz som bola na nervy..som sa na to vybodla,vybavila si robotu v anglicku a ked sme isli kupit letenky tak som zistila ze som tehu :grinning: :grinning: neboj,pride to...aj ratas plodne dni a tak,ci nechavate na nahodu?
18. zář 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek