• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Kristi, jsem myslela, že místo máte jistý ve školce...??
31. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslela, ze na pracak snad muzes, ne? to prece ti musej neco dat, kdyz nefunguji skolky, ne?
31. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,když bude na pracáku, tak bude muset vzít nabízenou práci a kdo jí pohlídá dítě..
31. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu praci nemusis vzit, prece. Zajdes na pohovor, reknes, ze nemas hlidani a oni ti do karticky napisou, ze jsi tam bnyla a ze te vzit nemuzou, duvod uvadet nemuseji....hlavne tam chodit, no
31. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, to nevím, jak to chodí...tak to pak jo...
31. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ, TY VADO S TĚMA ŠKOLKAMA JE TO FAKT O HUBU, KOUKÁM, se z toho asi mají rodiče zbláznit, že....no a s tím pracákem snad nějaká šance bejt musí, ne??? musíme to nějak zjistit, co a jak...ale přijde mi teda na hlavu, když bereš podporu, tak si platit soc. a zdravotní pojistku ze státního???či co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mori augmentin je sajrajt, jsou z něj průjmy, vám měla napsat něco jinýho :unamused:
andrejko, to je teeda pech, posíláme sluníčko domů :pensive:
no jdu makat, dítě mi spalo odpoledne, tak to budu dělat třikrát dlouho s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak dobrou :pensive:
31. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff,všem marodným přejeme brzké uzdravení,nám se vytrvale choroby vyhýbají,tak čekám kdy si to vybereme naplno....i Andulčino opakované blití nakonec nic nebylo.
Anička momentálně dělá obstrukce a nechce jít spát,tvrdí že má hlad,chce pití,chce čůrat,znovu vyčistit zoubky, chce jiné pyžámko....kolegyně kojenec pro změnu furt z postýlky poptává mléko,ačkoliv už ho vypila tak asi hektolitr (prsa už mám totál vycuclý :grinning: ) a ještě zbodla k večeři mrkev,no večer jak vymalovanej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Se školkama je to prostě k posr....a v mém případě i se sháněním práce na půl úvazku,nějak nic není k mání....no uvidíme jak se to všechno vyvrbí,pokud bych práci našla,tak holt budu platit chůvu pro obě holky,ale chci vidět toho kamikadze,co se jich obou ujme,že :grinning: :grinning: :sweat_smile:
31. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když nenastoupím do práce, tak mi jí ukončí (aniž bych dostala odstupný) pak zajdu na úřad práce a snad dostáváš jen nějaké sociální minimum...ale je to šílený :frowning2: nevím co budu dělat...si tím nechci kazit léto :sunglasses:

Lami to se spánkem je u nás podobný...nehrozí zatím velká postel, protože z tý vylézá a neustále za náma chodí do obýváku :wink:
31. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to pak pokud jsi na pracáku, tak oni za tebe platí soc. a zdrav. to je pak v poho..jen mi přišlo na hlavu, že nemáš hlídání, pokud teda máš na chůvu, a jsi nahlášená na pracáku, ale jak píše Kristi, pokud to jde takhle obejít, tak není co řešit
31. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
melo by to jit, ja chodila na pracaku taky na pohovory a nic se nedeje, kdyz clovek nenastoupi...
31. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, podepiste to taky...

http://www.cervicalcancerpetition.eu
31. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tady je od rána krásně sluníčko, tak to zas můžem trávit odpolko venku :slight_smile: No dítko se těší, že vytáhne vyvětrat svůj nový kočárek :wink:
Od včera peru zimní bundy, tak věřím, že jako je už skutečně pozimě :grinning:
1. dub 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:
U nás teda budíšek v 6, 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,kdyby alespoň spal přes nic, ale to mě budí co 2 hoďky na prso :angry: , takže jsem jak Michael Jackson (chodící mrtvola :sweat_smile: )

Kristi mně došel ten mail včera a hned jsem se taky pod tu petici podepsala :wink:

Draguško já si myslím, že u Marečka je to ještě zbytečné, trhat mu mandle, ale u mě přemýšlím.Mám 4x do roka angínu, většinou hnisavou, mandle už mám jaK CEDNÍK :confounded: , tak seasi při návštěvě lékaře domluvím...btw je to bolestivé? Byla jste na tom některá?
1. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam mělo být napsáno přes noc, ne přes nic :slight_smile: , mám Lauřin nouťas a ten vynechává písmenka i mezery :rolling_eyes:
1. dub 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguško s tou školkou je to blbís, taky ještě zkusím dát přihlášku do normální školky, jinak pokud neuspěju musíme do soukromé :slight_smile:
1. dub 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko, ja na tom nebyla ale ten kamosky skoro 4 letej klucina jo, nekde tady v Krci a pry to zvladl skvele, no.

tady slunicko neni zatim, ach jo
1. dub 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj Kristi, ale když ty děti to berou jinak, ony celkově lépe snášejí bolest než ospělí...no pokud to ségře vyjde tak dojede, pohlídá mi Marečka a já si zajdu k doktorovi pro ATB a taky si enchám potom udělat krevní obraz, si myslím, že už to není normální. Já nechci natáhnout bačkory ve 40 :rolling_eyes: nebo mít v mladém věku angínu pectoris
1. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky krasny rano,tady sviti

Andrej,me je meli trhat,jelikoz jsem byla taky anginovka,ale doktor rikal,ze nebudu mit sice anginy,ale za to zase jiny nemoce,ze je to jedno k druhemu,ale kdyz jsem trpela na boleni v krku tak bych sla raz dva a na ostatni bych kaslala,je to fakt hnus,ty anginy uplne te chapu,horsi jsou nosni,na ty jsme mela jit taky,mamka s tim nak tenkrat nesouhlasila
1. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
PITRS PRÁVĚ PROTO se s ním chci domluvit, jestli to u mě nebude opravdu nejlepší varianta...to už fakt snesu jiné nemoci než angíny a záněty nosohltanu :confounded:
1. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo no to je jasny,ja mela to stesti,ze uz jsem ji par let nemela proste jsme si to uz vytrpela taky dost,drzim pesti,ale asi bych na to taky sla,ty bolesti krku jsou hnusny a hlavne to nechutenstvi bleeee
1. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zas zkoušíme nedávat do postýlky ty 2 šrucle ... zatím to je asi 3 dny a zatím v noci nevylezla a nešla k nám :sunglasses: až ráno po probuzení, což je OK. Tak snad to vydrží a nesmusela by pak zdrhat ani z velké postele :wink:
1. dub 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den přeju! :slight_smile:
U nás je teda zase pěkně šedivo. Snad to sluníčko brzo vykoukne.

Andry,
to mě mrzí, že jste pořád tak nemocní. :frowning2: Tak držím palečky, ať se z toho konečně vylížete a jaro od vás ty nemoci odežene. :wink:
Jo a chtěla jsem ti napsat. Nedávno jsem četla článek o očkování proti té rakovině dělož. čípku. Jak jsi psala, že bys chtěla nechat naočkovat Lauru. Psali tam, že pokud je ta dívka panna, tak gynekologická prohlídka předtím NENÍ nutná. Může to prý očkovat i dětský doktor, ale doporučují raději gynekologa, který ti to všechno líp vysvětlí. Přece jen je to jeho obor.
1. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
fotečky supeeeeer! :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: Musela to být paráda. Pohodička z nich úplně vyzařuje. :slight_smile:

Pitrsko,
Viktorce to moc sluší! A fakt celá maminka. :dizzy_face:
1. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul Natálka je úplná modelka :slight_smile: ,moc jí to sluší...no a ty její spací pózy to je něco, může směle konkurovat Kájince :grinning:

Jinal díky za info, už jsem na to Lauru připravila, že to asi podstoupí, i když ejště čekám, co zmůže ta petice, aby bylo očkování zdarma :wink:

Pitrs právě nechutensví u toho nějak nepozoruju :sweat_smile: , jo dříve, když jsme k tomu měla 40 horečky tak jo, ale jak jsme starší už nemám horečky, max. 38, nicméně v krku mě bolí pekelně :angry:
1. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem taky pár foteček:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2593968#navigator
Taky to focení poslední dobou nějak zanedbáváme. :unamused:
1. dub 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! :slight_smile:
tak ja som sa tesila na krasne pocasie a je pod mrakom :angry: este k tomu mi je od rana total na bliti,uz ma naplo ked sa kiko pos..l,potom ked som otvorila umyvacku,dalsi krat ked som zacitila zafajcenu bundu mojho manzela-on nefajci,ale jeho oco ano a boli vcera cely den spolu,trakze ju mozem rovno dat do pracky,fuuuj,tak ratam ze dneska si potykam zo zachodovou misou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andrej,no ,to je blbe s tymi chorobami,moja segra tiez mavala stale anginy,tak jej vybrali tie mandle,tiez bola este taka malicka,a odvtedy pokoj
1. dub 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky!
Tady je pořád pod mrakme, já už z toho zešílím. Asi dnes budeme lenošit, k obědu udělám jen těstoviny, Martin je na školení u Prahy, tak nemusím vyvařovat. Ale odpoledne musím na poštu.
Jdu mrknout na fotečky. :wink:
1. dub 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny fotky, kez by mi Mia nekdy takhle zapozovala
1. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženský!!

dnes fofruju,tak jen na skok pozdravit! :grinning:

andrejko - marůdci,brzo se uzdravte. Já jsem na mandlích byla asi ve 23 letech. měla jsem častý a hrozný angíny,vyvrcholilo to abscesem,kdy mi řezali hubu každý ráno 5 dní. To se mi udělalo z těch angín. Tak pak jsem hned valila nechat si je vytrhnout a od té doby jsem nebyla 5 let nemocná,vlastně úplně nemocná jsem byla až tedka,kdy jsem to chytla od svých dětí.
Rozhodně ti to doporučuju! Je to teda hnus,ale jen tak ty 3 dny,jinak už pak pohodička. MLuvím tedy o krčních mandlích. Říká se,že vlastně když si necháš vzít mandle,ztrácíš ten "filtr" a všechno ti hned sedá na hrudník,ale pokud máš často angíny,šíleně si zatěžuješ tělo atb,tak bych neváhala. u mě to výborně pomohlo. a můj otec si je nechat trhat ve 30 a taky dobrý. :slight_smile:

mějte se, jedu po doktorech :grinning:
1. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veru,fotocky super,my mame 90= kiko odzadu,lebo vzdy mi zdrhne :grinning:

vcera sme sa poobede hrali na dvore,tak si dotiahol motorku k hadici,co s nou vonku polievame,otvoril si sedacku-tam ma ulozny priestor,strcil to tam a ze"kiko dava benzin " :sweat_smile:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2594173&vReferer=
1. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek