• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
No Dani já mám právě panickou hrůzu z bolesti, i když práh bolesti mám vysoký...k čemu se dá ta bolest přirovnat? Jak hnusná je...?
1. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku takže mimouš už se ozývá? :sweat_smile: , no bylo na čase. U Kika jsi taky zvracela?
Fotka super, v něm se chlap nezapře :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, dneska vychazi Zena a zivot, je tam darek, nakej krem od Dermacolu, ale normalni baleni, doporucuji ten, co ma trpytky a je trosku barvici, super na leto na nohy :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, je mi vas lito :frowning2: Ja mivam taky anginy, ale tak 1x max. 2x za rok... Lea nastesti zatim nic, tuky tuk.

Luci, fotecky uzasny, my jsme na tom jako Saku, 90% fotek zezadu :grinning: Lea fakt nepozuje :wink: Akorat jednou se nechala ukecat u kamarada fotografa, to docela slo. Ale museli jsme ji dat lizatko
:wink:

Saku, taky pekna fotka!!! :dizzy_face: Uz jsi byla u doktora?
1. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tady taky šedivo :unamused:
luci krásný fotky, moc!!!hlavně ty dvě poslední :dizzy_face:
saku taky pěkné, má to v krvi frajer:grinning:
andrej asi bych do toho taky šla :unamused: snad ti to pomůže :wink: tohle je fakt děs
včera jsem koukala na tu podporu, tak máme nárok jen na 5 měsíců, což je do půlky července cca, pak dvy měsíce průser.ty vado, já fakt už nemůžu z těch pitomců tam nahoře :angry: proč s tím jako konečně něco neudělaji :angry: ale práci vzít nemusíš, a navíc jim stačí říct, že nastupuješ s děckem a oni tě stejně nevezmou, takže není co řešit
petici jsem taky podepsala :wink:
1. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujem za pochvaly. :slight_smile: No musím říct, že poslední dobou přišla Naty focení na chuť. I když je to vždycky jen takový chvilkový.

Mončo,
fotečka krásná! :dizzy_face:
Snad tě ty nevolnosti brzo přejdou. :unamused: S Kristiánkem ti taky bývalo zle? Já doufám, že u druhýho těhotenství mě to mine, s Naty jsem zvracela až do osmýho měsíce. :confounded:
1. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky krásný fotečky máte. taky zírám,jak Naty krásně pozuje a Kiko tankuje je super :grinning:

andrejko - těžko k něčemu přirovnávat. Hele,já měla tu jednu stranu právě po tom abscesu strašně špatnou,vlevo mi vykuchali půl krku pomalu,takže to mě ¨bolelo,ale to je extrém,ty takovej problém nemáš. ale pamatuju si,že jsem tehdy říkala,že kdyby mě obě strany bolely jako ta "normální" tak je to celkem v pohodě. Jako hnus je jak se vzbudíš po operaci,ale vypliveš krev,pár dní dietka všechno mixovaný,zmrzlinka a pak už pohodička. nějakou dobu se to hojí,tak jíš pak jen měkký jídla a nic kořeněnýho,solenýho,bublinky v pivu mi třeba vadily,ale jinak žádná tragédie. Přežilas porod,mandle jsou lehárko a hlavně tě u nich nebude bolet pipina :grinning: :grinning: :grinning:

koupila jsem borcům plavčoury. s těma plavacíma plinkama by asi vypadali jak lemplíčci,co? :sweat_smile: no já už je vidím,jak budu pořád někde lovit hovna :grinning: :sunglasses: V tescu mají v cherokee slevy až 70%,na vybraný oblečení. a ty plavčoury měli dvojbalení za cenu jedněch.na design kašlu,stejně do nich budou kadit :grinning: :sunglasses:
1. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu makat,mám toho nějak moc a času mááálo :unamused:
1. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,podla tvojho opisu "pohodicka" :grinning: :grinning: ..a hlavne te nebude bolet pipina,tiez dobre :grinning:

na gyndu pojdem zaciatkom buduceho tyzdna,aby uz bolo aj srdiecko,nech ma neprehanaju zas o par dni,aj ked ktovie,niekomu ze uz ukaze aj 6 tyzdni
aj pri kikovi mi bolo takto isto,do toho -13 tyzdna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to som bola sama doma,tak som len vegetila a nic nerobila prepinala kanaly na ovladaci,teraz je to troska horsie,kedze mlademu to nevysvetlim ze mi je zrovna naprd,ze ano
1. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky kraaasnyy super

Andrej aha,no ja mela prave vzdy ty 40 i pres tak asi proto,kdyby misto boleni bylo raci to nechutenstvy vid,ale nezavidim no,to boleni v krku je neprectavitelny :unamused:
1. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku tak se drž,ty nevolnosti jsou asi hnus.. Já nevím, nezvracela jsem,bylo mi fajn, občas mi jen něco smrdělo. Já měla v těhu spíš totálně spavou. Normálně na mě padala taková spací,že jsem zdrhala z práce dom spát,jinak se to prostě nedalo,bych se někde zabila za volantem.
dělám guláš a zjistila jsem že nemám gulášový koření,jen sladkou papriku. tak jsem k ní přisypala i chili,doufám,že nám neulítne huba :grinning:
1. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, drzim palce at ty nevolnosti brzo prejdou a vse jde jak po masle :dizzy_face: a at je mimi holcicka :dizzy_face: I kdyz za kluka by ses urcite taky nezlobila, co?:slight_smile:

Ja jsem zvracela snad jednou za cele tehu ale presne jak Danca, furt jsem spala a taky zrala :grinning: a hodne mi vadily ruzne smrady :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Uz mam dneska 3. kafe.... cekam az se juniorka probudi, jedem ji odvezt ke tchyni, a my pujdem dneska vecer ven ;)
1. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byly krasne venku, sice nesviti,ale je teplo :slight_smile:
1. dub 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já byla s mlaou taky vneku, bylo tam konečně krásně. Zašly jsme pro penízkyna burzu a pro neprodané věci.
Mončo, já teprve te´d viděla vaše fotečky z dobči, no nádhera, hned bych někam jela, jak to tak vidím.
Dani, na oblečení jsou pořád slevy? a je ještě výběr? Možná se tam příští týden dostanu. Chtěla bych malé něco na jaro.
Nic, mrknu na Ulici, dva dny jsem ji neviděla.
Jo, dnes jobovka, mojí kolegyni dnes zemřel manžel .ašli ho ráno v kanceláři mrtvého, 46 let. A ještě minulý týden jsme bavily, vykládala o něm, smály jsme se. Tak mi je jí hrozně moc líto, je to suprová ženská a takové neštěstí. :frowning2:
1. dub 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já blila od 4 do 7 měsíce, ale smrdělo mi vše, co bylo od uzenin, maso, paštiky atd. Jediný co jsme mohla bylo kyselé, vajíčka, sýry, jogurty. Sladké jsem taky nemusela.Přitom u Laury jsem to měla naopak, byla jsem živa jen ze sladkého :sweat_smile:

Dani skvělý popis bolestí :grinning: :grinning: :grinning: , jsem si málem cvrnkla :grinning: . Dnes teda ségra nedojela, alezítra ráno by mělA, tak vlítnu k doktorovi a zrovna se nechám objednat. Nebo se předtím dělá nějaký vyšetření?
1. dub 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo Zuzi,co se stalo, mrtvička? :fearful: Byl ještě docela mladej :unamused:
1. dub 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, Zuzi, to je hrozny.....asi infarkt,ze? to je desny, takovej mladej clovek
1. dub 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
my sme tiez boli vonku,juj,konecne sa to "unormalnuje",vylezieme na dvor,vrhne sa na piesok,tatru a hra sa jak o zivot,a este najlepsie ked aj nejake deti pridu,tak sa fajn zahra

teraz isli pozriet s tatinom deda,pesi a bez plienky,no som zvedava jak dopadnu :sweat_smile:
1. dub 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule,chcela som sa spytat-cerstvych mamiciek hlavne,ked ste nastupili na tuto druhu matersku,mate ten prvy polrok normalne vyratanu tu z platu?alebo len ten rodicovsky prispevok,co sa dostava uz po pol roku?
1. dub 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky kde jste? jsem vás našla až uprostřed strany 2
:grinning:

já dneska byla za kamarádkou v Praze, její chlapeček je na školce v přírodě a mého pohlídal tatíček...tak jsme si daly velikou mňamku výborný křídla a vínko...už jsme zase doma navrácena do koloběhu ale bylo to fajn...tak jdu vás dočíst
1. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se dnes krásně courly, malá maminka s kočárkem vozila nánu :slight_smile: bylo fakt teplo a bezvětří, super počásko :dizzy_face: a byla s náma kamarádka s mimčem
1. dub 2009 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nic, ja jsem varila mnam veceri a jeste pekla buchtu, jsem prezrana...
1. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer :slight_smile:
Nedočítám poctivě... :pensive:
Saku, mám normální mateřskou vypočítanou z platu (z doby, kdy jsem chodila do práce :wink:) Na rodičák nastoupím zas po tom cca půl roce. Je to stejné jako u prvního dítka.
To bylo stručné, že :sweat_smile: U nás nic nového, Jindra dnes nafasoval první hexu, letí to letí :sunglasses:
Snad příště budu sdílnější...
Přeji dobrou noc všem :slight_smile: :pensive:
1. dub 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne rano, tak dneska mne probudilo slunicko, to je krasa... :slight_smile:
2. dub 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no to je krása, když svítí sluníčko, co? :wink:
2. dub 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! tady zas od rána slunko, tak to je fajn :slight_smile: hned mám lepší náladu, když není furt po mrakem :wink:

kristi - cos to vařila za mňam? Mě manžel večer přivezl kebab, tak jsem ho sežrala, bo jsem měla šílený hlad ... teď jsem ani nesnídala, jak jsem plná z večera :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A já jedu zítra na výlet do Práglu :grinning: manža s kolegou jedou do Letňan, na nějakou výstavu elektro, tak se svezu s nima :wink: a vyrazím někam po obchůdkách :wink: :grinning:
2. dub 2009 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré slunečné ránečko! :dizzy_face:
To je nádhera! Takhle dobrou náladu už jsem po ránu dlouho neměla. :slight_smile: To je parádička, to počasí. Navíc Naty dnes spala krásně bez nočních můr až do půl osmé, tak jsem se krásně vyhajala. :grinning:

Včera jsme byli za kamoškou ve Vyškově, má 4-měsíční Markétku. To je sranda, takový malý miminko, už jsem to úplně zapomněla. Pořád jsem ji hladila, byla tak krásně heboučká. :sweat_smile: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, mela jsem nalozenou celou vepr. panenku, tak jsem ji rychle ogrilovala, pak zabalila do platku slaniny a dala do trouby na pul hodky

a pak jsem pekla toto a je to mnam
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=43058

u nas ale bez orechu
2. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
to vypadá dobře. Asi taky upeču. Díky za tip. :wink:
2. dub 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek