• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
je vybornej, fakt
2. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - tak to vypadá dobře. Já tedy vlašáky nemusím, tak bych dala lískový :wink:
2. dub 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme zpátky z obchodu. Sluníčko tam teda svítí nádherně, ale ten fičák.... :unamused: Jsem měla chvilkama strach, že mi to Naty odfoukne i s motorkou. :grinning:
2. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné prosluněné ránečko!!
to je kráááása!!!! berem plavky a jedem na koupák!! :grinning:

já vás poslední obou nějak moc nestíhám..včera fofry celej den o krok pozadu,furt jsem něco doháněla,s dětmi na motorce,pak u mé mamky,večer kafe s kamarádkama,dobře jsme pokvákaly :slight_smile:

dneska je úplně ukázkový počásko, ale já dnes budu lítat jako hadr na holi. něco s manžýou zařizujem,tak mám dnes 3 jakýsi vyřízení,hus,nesnáším to. snad se odpo dostanu ven s klukama,jestli nebudu uplně vyřízená
2. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdár bazár :slight_smile:

Teď jsme něja často na druhé stránce :sunglasses: ....my pořád horečkujeme, včera to vypadalo nadějně, měl horečku jen odpoledne. Nicméně v noci v 1 jsem mu dávala Nurofen čípek, krásně mu do půl hoďky srazil horečku a stejně se mi vzbudil ráno opět s horečkou :unamused: .Dnes už by muměly zabírat ATB, snad už bude lépe. Ale přidal se mu ještě kašel takže paráda :angry: Tady je úplně nádherně, já su tak nasratá, že trčíme doma :confounded:
2. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle mi dnes přišlo z rodinky:

Jestlize bylo dite dosud trochu baculate, nyni muzete cekat vetsi zmeny i v jeho proporcich. Zacne byt cim dal stihlejsi. Jeho hlava roste pomaleji zatimco koncetiny a trup se prodluzuji a tim se pomer jednotlivych casti tela vic pripodobnuje proporcim dospelych. Kdyz dite prekroci vekovou hranici dvou let, doporucuje se postupne snizovat podil tuku v jeho strave na mene nez 30% denniho prijmu kalorii. Muzete zacit diteti nabizet nizkotucne mleko a syry a take vice celozrnneho peciva, fazoli, ovoce a zeleniny.

Vas zivot s ditetem

Velkou radost mu dela behani a skakani. Umi kopat cilene mic a dobre s nim hazet. Do schodu i ze schodu jiz chodi zcela samo, samozrejme s pridrzovanim se zabradli.

Take postavi vysokou vez z vice bloku. Uz se docela dobre zabavite pri prohlizeni knizek, protoze dite vam bude schopne samo ukazovat na pozadani obrazky a pojmenovavat je.

Dokonce se pomalu muzete setkavat s jeho smlouvavym postojem, kdyz se jde spat. S postupnym rozvojem reci je vase souziti s ditetem mnohem snazsi. Uz nemusite odhadovat co mu asi schazi nebo co chce, dokaze vam to dobre rici, nebo naznacit. Take se mu zlepsuje pamet, takze vam s postupem casu bude umet vecer sdelit, co melo k obedu, nebo jake zviratko dnes odpoledne videlo na ulici.

Tim, ze si dite samo umi vylezt do sve autosedacky vam mnohdy usnadni praci a urychli vas spolecny odjezd.

Tip pro vas

Micky a balonky se stavaji pro dite cim dal zajimavejsi hrackou. Take se s nimi nauci mnoho veci. Krome toho, ze dite umi dobre a orientovane hazet, se mu obcas podari i mic chytit. Rozestavte mu po pokojicku nekolik kosu nebo krabic, kam se muze ucit trefovat. Bude si tak dale zlepsovat koordinaci rukou.
2. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dívaly jste se včera na fotbal? Tý jo my už nejsme schopní se ani dostat ze skupiny...tý jo to bylo maso. A co říkáte na to moderování Slováka a Čecha dohromady? Mně se to líbilo, bylo to takové zpestření...
2. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky
tak venku nadhera a my mame 40 takze doma doma a zase jen doma :unamused: a este k tomu samy tata je zase na fotbale
2. dub 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrska - ježiš takovu teplotu jo :astonished: tak ať je Vikince brzo líp ... posíláme uzdravovací pusinku :dizzy_face:

andrej - i Marečkovi uzdravovacího hubánka posíláme :slight_smile: ať můžete brzo ven :dizzy_face:
2. dub 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Naty právě zdlábla plnej talířek bramboračky a pak ještě 1,5 knedlíku s játrovou omáčkou. :confused: No já ji nepoznávám, tohle snad není moje dítě. :sweat_smile: :grinning:

V sobotu nás čeká první letošní grilovačka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Můj taťka měl včera narozeniny, tak budem trošku slavit. :slight_smile:

Andry, Pitrsko,
přejeme brzké uzdraveníčko! :wink:

U nás fotbálek sleduje jen manžel, to je starej fotbalista. :sweat_smile: Já jsem si včera radši vlezla do postele s knížkou. Mám novou - Máme se téměř báječně.
2. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrs to je mi líto, je to hrůza, že děti mají takové teploty...my taky když jsme nemocní, máme většinou kolem 40, už jsme měli i hodně přes :confounded:

Děkujeme za pozdravovací a uzdravovací vzkazíky, všechny poctivě vyřizuji :wink:
2. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak nedávno mluvili v televizi o stavebních úřádech a říkali tam, že staveb. úřad s Sokolnicích (pod ten my spadáme) je nejpřísnější v celé republice. :angry: Prý chtějí staveb. povolení i na stojan na kolo. :grinning: :grinning: Tak to se už pak nedivím, že nám to vyřizování tak dlouho trvá. :angry: :angry: :frowning2:
2. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož knížky u mě absolutně nehrozí a to bych si tak nějakou přečetla...já su ráda, že se dostanu občas k nějakému bulváru a ke knížce italštiny :sweat_smile:
2. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko,
já jsem teď začala víc číst až v poslední době. Zjistila jsem, že se mi tak zužuje slovní zásoba, že už se skoro neumím vymáčknout. :unamused: Tak s tím musím trochu něco dělat. Navíc v televizi je stejně většinou prd, tak co. :sunglasses:
2. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej my meli v noci prave taky pres,mohla jsem si usmazit na ni vajicko jak horela hruza des,a ted spi a zacina to mit znova
2. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, všem marůdkům brzké uzdravení,
my jsme zpět z hřišti, fakt paráda, jako jsem sice unavená, ale bylo to fajn :wink:
2. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, krasna fotka.....ja jdu sazet bylinky do kvetinacu, pak letim s Miou k tomu zapisu a pak uz nic, mam toho az nad hlavu dneska
2. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
my sme boli doobeda v centre na hodku,potom na dvore na piesku-samozrejme som ho nemohla dostat dovnutra,je dnes krasne teplucko aj tu,takze poobede zas vyrazame

andrejka,to sedi na 100% na nase dítko-hlavne to cielene kopanie :grinning:

kolacik by som si aj ja dala,le zeby sa mi ho chcelo aj piect,to nieeeee-len papat :sweat_smile:
2. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak jsem naspala tak dlouhý příspěvek a neodeslalo se mi to, ach jo.
Tady je nádherně, dopoledne jsme byly s malou na hřišti, odpoledne mám teda doučko, ale až ve 4.
Topmu manželovi od kolegyně nic nebylo, takže se to bude vyšetřovat, jestli to nebyla třeba sebevražřda nebo i vražda. Fakt ale nevím. Je mi jí každopoádně hrozně líto, fakt. Ale to je život, jeden den máš vše, druhý den jsi na dně.
:frowning2:
2. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, promin ze se ptam, ale to byl nejak jako divne mrtvej, ze resej i vrazdu???
2. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
ja jsem dneska mela v pohode dopoledne, jak Leus spala u tchyne, Yann nesel do prace, tak jsme byli sami dva doma jak za mlada, docela nezvyk ;)) Pak jsem ji vyzvedla, naobedvali jsme se, sla spinkat a odpoledne pujdem s kamaradkou a jejima detma na plaz. Venku je krasne, hlavne nesmim tentokrat zapomenout krem, protoze ono to fakt uz pece.

Zuzi, s tou kolegyni, to je fakt smutne :frowning2: Je hrozne kdyz zemre nekdo tak mlady a jeste necekane.

Andrej, fotbal jsem sledovala jen na netu, ale teda byla jsem nastvana, Frantici vyhrali, tak se mi ten muj chlap zase skodolibe posmival :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Luci, vyhledala jsem si o cem je ta tva knizka a vypada to dobre, davam si do oblibenych ;)
Ja tedka ctu tohle: http://www.kosmas.cz/knihy/144462/sberatel-deti/ a je to teda sila, no ale na cteni moc pekny a napinavy.
2. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, opet pekne nove foto! Zmena je zivot, co? :grinning:

Jinak zdravime vsechny marudky.... at jsou vsichni brzy zdravi!
2. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my valime na ten zapis, Mia nespala, snad tam po nas nebudou nic chtit
2. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, já o tom moc nevím, jen od té kámošky, ona včera mluvila s jednou kolegyní. a o tom šetření mi zase říkal ta´tka, protože se s ním znal. ale fakt nevím, jak to bylo.
Já te´d čtu:Plachý milionář odchází. A super kniha na dobrou noc. :slight_smile: Holky, tady je tak krásně, že už plánuju stěhování káviček na balkónek. :wink:
2. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nestíhám je krásně tak jsme pořád venku :slight_smile:

andrejko fotbal katastrofa nechápu...jo a to moderování bylo fajn, jen si ymslím, že polovina čechů už nerozumí...a dobré bylo jak hráli hymny a oni říkali, kdysi to byla jedna společná i když v opačném pořadí :sunglasses:

marůdkům přeji brzké uzdraveníčko

kristi ty pak písni jak jste dopadly v praze u zápisu :wink:

zuzi to je fakt strašný takovej mladej chlap...ale přece nezemřel jen tak...když mu nic nebylo?? záhada :pensive:
2. dub 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli u zápisu včera, eine grosse Katastroffe :grinning:, v jedný mi řekli, že (neříkala jsem, že je vikin nemocnej) mi místo držet nemůžou do února, že ho můžou mít jen v záznamu a pak se mám zeptat...v druhé školce mi řekli, že mám dodat razítko z práce, že nastupuji do práce..ale fakt šílenejch dětí a málo míst..no zkusím přihlásit Niku a vyřizovat papíry pro Viktora, co s námi vymyslí..

jo a volala jsem si na odbor. školství, kolik si můžu podat přihlášek, tak mi řekli, že kolik chci a ve školce mi řekli, že podat jednu přihlášku jinak dostanu za uši :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dopadly jsme jednodusse, pani uz si nas pamatovala, takze si akorat vzala papiry a hotovo. Mame cekat a misto pry bude od toho brezna snad urcite, bydlime tu, manza tu ma praci, ja budu taky asi nekde na Pze 2, takze asi ok...
2. dub 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a máš se kam vráti? myslím jako práci? že kdybys jim dala razítko, tak by ho třeba vzali,ne?
2. dub 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, oficiálně bych se měla kam vrátit, to jo...ale já ho na základě doporučení lékařky do školky dávat nemám
2. dub 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mia po O nespala, tak aspon pujde brzo vecer. Udelalal jsem sopak, a taky kridylka s chlebem, at uz kua dorazi muz, mam hlad
2. dub 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek