• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
tak mala vypada slibne ,vecer bude asi dobrej a noc myslim taky,holky davala jsem ji sirup ve tri,muzu ji dat na noc cipek tak kolem 7 hodky

Uz se tu smeje a delala naschval tak to je dobry znameni mam radost.snad to zase neprijde
2. dub 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
tak buchtu jsem právě šupla do trouby. Tak jsem zvědavá, jaká bude. :wink:
Naty dnes taky vůbec nespala. Celý odpoledne lítá na zahradě, pak se ještě jela projet s dědou na kole. Myslím, že za chvíli odpadne, jak je utahaná. :grinning:
Já jsem zatím poumývala zahradní nábytek a na deset minut jsem si pak sedla a nastavila se na sluníčko. No a teď už cítím, jak mě hřeje obličej, pěkně jsem se za tu chvilku chytla. :sweat_smile:

Pitrsko,
já myslím, že jo. Já bych jí ho asi dala.
2. dub 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ja mam teraz vegetik,dedo prisiel zobrat kika,tak som si umyla auto,prvykrat takto doma,doteraz som chodila len do umyvarky

no a k tomu futbalu,noo,vysledok fajn-pre nas ale :sweat_smile:
2. dub 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my musime teprve nejakej nabytek na terasu koupit, ach jo...to zase bude na mne, pac muzi je to jedno....

potrebuju neco stohovatelnyho a stul aspon pro 6 lidi nebo lepe nakej rozkladaci...
2. dub 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kristi zrovna jsem vytáhla buchtu z trouby a jak tak koukám, navnadila jsi nás více :sweat_smile: , je mňamózní, akorát já si ji trošku upravila, jablka jsem nastrouhala, dala jsem tam 3 a myslím, že bych mohla dát i více a taky to zjemnila ještě více smetanou. Je vynikající :wink:
2. dub 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,
ta tvoje knížka taky nevypadá špatně. Ale já bych z toho měla noční můry. Tak to radši ne. :wink:
Před pár dny jsem dočetla tuhle: http://www.knihycz.cz/zoufale-matky--P18666 Moc se mi líbila.
2. dub 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andry,
a nerozpekly se ti ty jabka? Já jsem je taky chtěla původně nastrouhat, ale říkala jsem si, aby právě pak nebyly úplně rozpečený, tak jsem je nadrobunko nakrájela.
2. dub 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrsko já bych jí dala čípek, až bude mít horečku, dříve ne. A taky ti nechci kazit radost, ale ono je většinou dětem přes den docela fajn a na večer a v noci horečkují. Snad bude Viktorce už dobře :dizzy_face:
2. dub 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ony se ti rozpečou i ak a já jsme ráda, páč my jablkovým sladkostem viz. záviny, buchty moc nemusíme. Takže jsme ráda, že je to rozpečený. Strouhala jsem to na hrubém struhadle :wink:

Jo taky jsem chtěla napsat, že se mi takniha od |Lucky moc líbí, už jsme si ji poznamenala,mám totiž odloženou jednu knihu v knihkupectví na objednávku, tak si případně objkednám i tuto, pokud by ji ovšem třeba nechtěla Lucka po přečtení střelit za nějakou slušnou cenu :sweat_smile:
2. dub 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul ta tvá kniha taky vypadá dobře :wink: ,pak dej vědět,jaká byla...
2. dub 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee,to jsem rada, ze chutna, je takova "vlhka" no, takovy buchty my radi... :sunglasses:

ja rozecetla od kamosky knizku a furt se nemuzu dokopat abych ji docetla..
2. dub 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, Andry. Já zase chci aby tam byly kousky. Tak ještě že jsem ji nakonec nestrouhala.
O knížce určitě poreferuju. Mám ji doma 2 dny a už jsem v třetině. :wink:
2. dub 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak my budem vecer slamenky, vinko mam, tak se i tesim....mam vyzehlino, uklizino, jarne pripraveno, tak na to uz seru a budu uzivat jarni vecer
2. dub 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy! já vám odpo napsala s posledních sil příspěvek a koukám,že tady není :confused: :sweat_smile:
jestli ta kobyla zas nějak nezlobí :unamused:

už ani nevím co jsem napsala,protože jsem dneska totálně vysílená. číst vás taky nějak nestíhám.
¨Jen koukám,že jsou tady zase marůdci,tak se všichni brzo uzdravte,to ne naprd, u těch dětí,když takhle stonají :cry:

knihu taky "čtu",schválně to dávám do uvozovek,jprotože souvislá četba v mým případě skoro není možná ,budu ji číst zase rok. a je trošku náročnější na četbu,je to Exupery - Citadela..

buchťáka taky budu muset zkusit,mrknu jestli mám ingredience,ale dneska už asi neee...leda že bych se nějak zvetila,chut by byla :grinning:

kristi - dneska jdu k vám na večeři,joooo???? úplně přesně tohle bych si dala! :grinning: jaký křidýlka jsi dělala? myslím jakým způsobem?

dnešní počásko byl úplnej orgasmus,áách!! a zítra má být ještě líp,vyrazím k našim na chajdu hrabat listí,už se těším. ale asi až odpo,at se borci v klidku vychrní doma.

tak - odesílám - doufám,že to tady zůstane,potřetí to už nepíšu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, kridylka takto
http://www.maggi.cz/Katalog-vyrobku/Napady/Maggi-Napady-Stavnate-kure/Maggi-Napady-Stavnate-kure-s-paprikou-a-bylinkami.aspx

je to fakt mnam a vubec to nemusi byt nalozeny.

uz jsem prezrana, jdu se vykoupat, dam si masku na ksicht.

Roba byl doma asi tak 3,5minuty... :unamused:
2. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kampak ti upláchl?

koukám na tu buchtu,to úplně na jedno brdo jak ta co jsem nedávno dělala..mám ale málo jablek,myslíte,že to bude dobrý když přidám z mražáku červenej a černej rybíz k těm jablíčkpům? to by nemuselo být špatný,ne?
andrej, a kolik přidáváš té smetany? :grinning:

mě tak strašně bolí nohy,dneska jsem toho hrozně nachodila, napřed vyřizovačky po městě,pak jsem vzala kluky na motorky,furt chtěli jezdit,na hřišti je to neba,tak jsme anchodili 100 jarních kilometrů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hadej, s klukama na beerko :slight_smile: nevadi, sezeru kridla sama
2. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani dala jsem 1/4 hrnku smetany a 1/4 hrnku oleje :wink:

Tý jo, Exupéryho jsem ještě nečetla, na to jsem si hodně blbá :sweat_smile:
2. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis, to je k bliti ta reportaz o fotbale na Nove, oni ze vseho delaji takovou tragedii????? melodie s Titanicu, jakoze se cesky fotbal potapi...tohel mi fakt vadi
2. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, knizecku mam pujcenou od kamaradky, takze neprodam, to by se ji asi nelibilo :grinning:

Kdyz jsme u tech knih, predtim jsem cetla tuhle http://www.kosmas.cz/knihy/139530/s-eleganci-jezka/
a tuhle http://www.kosmas.cz/detail.asp?cislo=122138 obe krasne, i kdyz slozitejsi.... ;) neni to vylozene cteni na odreagovani.
Me ta kamoska uplne zasobuje tedka, jeste nedoctu a uz veze dalsi kousky ;)

Kristi, no jo Nova... :grinning:

Buchta vypada vyborne... mnam, kdyby mi ji tak jeste nekdo upekl..
2. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu asi spat, nic nedavaj a kdyz zustanu vzhuru, tak se budu muset zase nazrat a to se mi nechce....
2. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ty prostě nepřestaneš provokovat s těma fotkama :sunglasses: :sweat_smile: , Leuška byla krásná včelička :wink: :dizzy_face:
Ta druhá kniha vypadá super,já už taky četla složitější četbu, ale musím se na to soustředit, což u mě jaksi nehrozí....ale tu o těch unesených dětech si pořídím :wink:

Kristi já z těch reportáží taky kolikrát šílím, jsou fakt trapní, ikdyž mají pravdu, že fotbal jde do řiti, ti naši za poslední dobu medokázali nic vyhrát :unamused:
2. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se koukala na Druhou šanci, já takové pořady prostě žeru :grinning: , ještě i Výměnu manželek...já vím, jsem jednoduchá :grinning: :grinning: :grinning: , když mě se líběj prostě příběhy ze života :sweat_smile:
2. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě musím napsat, jak jsem byla překvapená našima službama, v úterý jsem raklamovala notebook, ve středu mi došel mail s dotazníkem a reklamačním listem který jsem vyplnila a odeslala přímo spol. ASUS a dnes si pro něj dojeli až do domu, kam mi ho taky po opravě opět dovezou, no jsme v šoku, že nemusím nikam lítat a posílat to.
2. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ránko,
zase nám svítí sluníčko, což je bezva a paráda :wink:...jsem ostuda, nemám ještě jarní botky pro děti, musíme dnes někam vyrazit na nákupy, no, což se mi moc nechce..jinak má Vikin stejně velké chodidlo jak Nika :sweat_smile:
3. dub 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženušky!

to je dnes poprvý,borci ještě spí a já už snídám... :grinning:
akorát to bude zajímavý se spaním po ob.,potřebovala jsem aby šli spát co nejdřív,at můžem vypadnout na chatu.. no,při nejhorším pojedem bez spaní,no.. :confounded:
3. dub 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni je to chlap,ne? a víš co značí velké chodildlo,tak bud ráda,budeš mít doma kalibr :grinning: :grinning:

andrejko to je dobrý s tím nouťasem.. :grinning:

kristi ty držíš dietu nebo co??!! :grinning:

jdu si svlíknout postel a vzbudit ty moje hošánky,jinak na tu chatu odpo nedojedem.
3. dub 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, my koukame na KOuzelnou skolkku, Roba jeste spi...no, a ja pak budu muset vyrazit do mesta, nemam pro nej zadnej darek

dietu nedrzim, jen se mi v noci nechce zrat,
3. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Roba má narozky?
3. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, v nedeli....30 :grinning:
3. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek