Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
pitrska
2. dub 2009
tak mala vypada slibne ,vecer bude asi dobrej a noc myslim taky,holky davala jsem ji sirup ve tri,muzu ji dat na noc cipek tak kolem 7 hodky

Uz se tu smeje a delala naschval tak to je dobry znameni mam radost.snad to zase neprijde
akcul
2. dub 2009
Kristi,
tak buchtu jsem právě šupla do trouby. Tak jsem zvědavá, jaká bude. 😉
Naty dnes taky vůbec nespala. Celý odpoledne lítá na zahradě, pak se ještě jela projet s dědou na kole. Myslím, že za chvíli odpadne, jak je utahaná. 😃
Já jsem zatím poumývala zahradní nábytek a na deset minut jsem si pak sedla a nastavila se na sluníčko. No a teď už cítím, jak mě hřeje obličej, pěkně jsem se za tu chvilku chytla. :-N

Pitrsko,
já myslím, že jo. Já bych jí ho asi dala.
sakura77
2. dub 2009
no,ja mam teraz vegetik,dedo prisiel zobrat kika,tak som si umyla auto,prvykrat takto doma,doteraz som chodila len do umyvarky

no a k tomu futbalu,noo,vysledok fajn-pre nas ale :-N
kristi
2. dub 2009
my musime teprve nejakej nabytek na terasu koupit, ach jo...to zase bude na mne, pac muzi je to jedno....

potrebuju neco stohovatelnyho a stul aspon pro 6 lidi nebo lepe nakej rozkladaci...
andrea73
2. dub 2009
Tak Kristi zrovna jsem vytáhla buchtu z trouby a jak tak koukám, navnadila jsi nás více :-N , je mňamózní, akorát já si ji trošku upravila, jablka jsem nastrouhala, dala jsem tam 3 a myslím, že bych mohla dát i více a taky to zjemnila ještě více smetanou. Je vynikající 😉
akcul
2. dub 2009
Luci,
ta tvoje knížka taky nevypadá špatně. Ale já bych z toho měla noční můry. Tak to radši ne. 😉
Před pár dny jsem dočetla tuhle: http://www.knihycz.cz/zoufale-matky--P18666 Moc se mi líbila.
akcul
2. dub 2009
Andry,
a nerozpekly se ti ty jabka? Já jsem je taky chtěla původně nastrouhat, ale říkala jsem si, aby právě pak nebyly úplně rozpečený, tak jsem je nadrobunko nakrájela.
andrea73
2. dub 2009
Pitrsko já bych jí dala čípek, až bude mít horečku, dříve ne. A taky ti nechci kazit radost, ale ono je většinou dětem přes den docela fajn a na večer a v noci horečkují. Snad bude Viktorce už dobře x-)
andrea73
2. dub 2009
No ony se ti rozpečou i ak a já jsme ráda, páč my jablkovým sladkostem viz. záviny, buchty moc nemusíme. Takže jsme ráda, že je to rozpečený. Strouhala jsem to na hrubém struhadle 😉

Jo taky jsem chtěla napsat, že se mi takniha od |Lucky moc líbí, už jsme si ji poznamenala,mám totiž odloženou jednu knihu v knihkupectví na objednávku, tak si případně objkednám i tuto, pokud by ji ovšem třeba nechtěla Lucka po přečtení střelit za nějakou slušnou cenu :-N
andrea73
2. dub 2009
Akcul ta tvá kniha taky vypadá dobře 😉 ,pak dej vědět,jaká byla...
kristi
2. dub 2009
jeee,to jsem rada, ze chutna, je takova "vlhka" no, takovy buchty my radi... 😎

ja rozecetla od kamosky knizku a furt se nemuzu dokopat abych ji docetla..
akcul
2. dub 2009
Tak to jo, Andry. Já zase chci aby tam byly kousky. Tak ještě že jsem ji nakonec nestrouhala.
O knížce určitě poreferuju. Mám ji doma 2 dny a už jsem v třetině. 😉
kristi
2. dub 2009
hm, tak my budem vecer slamenky, vinko mam, tak se i tesim....mam vyzehlino, uklizino, jarne pripraveno, tak na to uz seru a budu uzivat jarni vecer
daniellka
2. dub 2009
zdar ženy! já vám odpo napsala s posledních sil příspěvek a koukám,že tady není =-) :-N
jestli ta kobyla zas nějak nezlobí :-|

už ani nevím co jsem napsala,protože jsem dneska totálně vysílená. číst vás taky nějak nestíhám.
¨Jen koukám,že jsou tady zase marůdci,tak se všichni brzo uzdravte,to ne naprd, u těch dětí,když takhle stonají 😢

knihu taky "čtu",schválně to dávám do uvozovek,jprotože souvislá četba v mým případě skoro není možná ,budu ji číst zase rok. a je trošku náročnější na četbu,je to Exupery - Citadela..

buchťáka taky budu muset zkusit,mrknu jestli mám ingredience,ale dneska už asi neee...leda že bych se nějak zvetila,chut by byla 😃

kristi - dneska jdu k vám na večeři,joooo???? úplně přesně tohle bych si dala! 😃 jaký křidýlka jsi dělala? myslím jakým způsobem?

dnešní počásko byl úplnej orgasmus,áách!! a zítra má být ještě líp,vyrazím k našim na chajdu hrabat listí,už se těším. ale asi až odpo,at se borci v klidku vychrní doma.

tak - odesílám - doufám,že to tady zůstane,potřetí to už nepíšu :-p
kristi
2. dub 2009
Dani, kridylka takto
http://www.maggi.cz/Katalog-vyrobku/Napady/Magg...

je to fakt mnam a vubec to nemusi byt nalozeny.

uz jsem prezrana, jdu se vykoupat, dam si masku na ksicht.

Roba byl doma asi tak 3,5minuty... :-|
daniellka
2. dub 2009
a kampak ti upláchl?

koukám na tu buchtu,to úplně na jedno brdo jak ta co jsem nedávno dělala..mám ale málo jablek,myslíte,že to bude dobrý když přidám z mražáku červenej a černej rybíz k těm jablíčkpům? to by nemuselo být špatný,ne?
andrej, a kolik přidáváš té smetany? 😃

mě tak strašně bolí nohy,dneska jsem toho hrozně nachodila, napřed vyřizovačky po městě,pak jsem vzala kluky na motorky,furt chtěli jezdit,na hřišti je to neba,tak jsme anchodili 100 jarních kilometrů :-p
kristi
2. dub 2009
no hadej, s klukama na beerko 🙂 nevadi, sezeru kridla sama
andrea73
2. dub 2009
Dani dala jsem 1/4 hrnku smetany a 1/4 hrnku oleje 😉

Tý jo, Exupéryho jsem ještě nečetla, na to jsem si hodně blbá :-N
kristi
2. dub 2009
jezis, to je k bliti ta reportaz o fotbale na Nove, oni ze vseho delaji takovou tragedii????? melodie s Titanicu, jakoze se cesky fotbal potapi...tohel mi fakt vadi
lucija76
2. dub 2009
Andrej, knizecku mam pujcenou od kamaradky, takze neprodam, to by se ji asi nelibilo 😃

Kdyz jsme u tech knih, predtim jsem cetla tuhle http://www.kosmas.cz/knihy/139530/s-eleganci-je...
a tuhle http://www.kosmas.cz/detail.asp?cislo=122138 obe krasne, i kdyz slozitejsi.... 😉 neni to vylozene cteni na odreagovani.
Me ta kamoska uplne zasobuje tedka, jeste nedoctu a uz veze dalsi kousky 😉

Kristi, no jo Nova... 😃

Buchta vypada vyborne... mnam, kdyby mi ji tak jeste nekdo upekl..
kristi
2. dub 2009
ja jdu asi spat, nic nedavaj a kdyz zustanu vzhuru, tak se budu muset zase nazrat a to se mi nechce....
andrea73
2. dub 2009
Luci ty prostě nepřestaneš provokovat s těma fotkama 😎 :-N , Leuška byla krásná včelička 😉 x-)
Ta druhá kniha vypadá super,já už taky četla složitější četbu, ale musím se na to soustředit, což u mě jaksi nehrozí....ale tu o těch unesených dětech si pořídím 😉

Kristi já z těch reportáží taky kolikrát šílím, jsou fakt trapní, ikdyž mají pravdu, že fotbal jde do řiti, ti naši za poslední dobu medokázali nic vyhrát :-|
andrea73
2. dub 2009
jsem se koukala na Druhou šanci, já takové pořady prostě žeru 😃 , ještě i Výměnu manželek...já vím, jsem jednoduchá 😃 😃 😃 , když mě se líběj prostě příběhy ze života :-N
andrea73
2. dub 2009
ještě musím napsat, jak jsem byla překvapená našima službama, v úterý jsem raklamovala notebook, ve středu mi došel mail s dotazníkem a reklamačním listem který jsem vyplnila a odeslala přímo spol. ASUS a dnes si pro něj dojeli až do domu, kam mi ho taky po opravě opět dovezou, no jsme v šoku, že nemusím nikam lítat a posílat to.
lienkal
3. dub 2009
Krásné dobré ránko,
zase nám svítí sluníčko, což je bezva a paráda 😉...jsem ostuda, nemám ještě jarní botky pro děti, musíme dnes někam vyrazit na nákupy, no, což se mi moc nechce..jinak má Vikin stejně velké chodidlo jak Nika :-N
daniellka
3. dub 2009
zdar ženušky!

to je dnes poprvý,borci ještě spí a já už snídám... 😃
akorát to bude zajímavý se spaním po ob.,potřebovala jsem aby šli spát co nejdřív,at můžem vypadnout na chatu.. no,při nejhorším pojedem bez spaní,no.. :-S
daniellka
3. dub 2009
Leni je to chlap,ne? a víš co značí velké chodildlo,tak bud ráda,budeš mít doma kalibr 😃 😃

andrejko to je dobrý s tím nouťasem.. 😃

kristi ty držíš dietu nebo co??!! 😃

jdu si svlíknout postel a vzbudit ty moje hošánky,jinak na tu chatu odpo nedojedem.
kristi
3. dub 2009
dobre ranko, my koukame na KOuzelnou skolkku, Roba jeste spi...no, a ja pak budu muset vyrazit do mesta, nemam pro nej zadnej darek

dietu nedrzim, jen se mi v noci nechce zrat,
daniellka
3. dub 2009
Roba má narozky?
kristi
3. dub 2009
jo, v nedeli....30 😃

Začni psát odpověď...

Odešli