• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ty jo,tak to bude velká oslava,co? vyřid ,že přejem se Z. vše nej :grinning:
3. dub 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebude, velka az v lete, prase a sudy piva, tedka je jeste brzo, i kdyz je krasne, tak furt zima. V lete udelame slezinu

prani vyridim :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
padime ven, zatim pa
3. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak buchtička mi už voní z trouby, dala jsem tam i mix rybízku,vypadá to hezky barevně :grinning:

ještě musím jít vyrobit polívku,ale až po buchtě,bych se tam upekla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné páteční dopoledne! :slight_smile:
Venku to dneska zase vypadá kráááásně! :dizzy_face: My jsme spali až do devíti, takže to na spaní přes den zase nebude. No neva, večer pak vždycky zase padne do peřin a hned chrní. :grinning:

Kristi,
tak buchtička je výborná! Už je půl plechu pryč. :grinning:
Taky přejeme manžílkovi vše nej ke kulatinám! :slight_smile:

Luci,
krásný fotečky! Včelička je kouzelná! :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: A ten slon, teda. :confused: Nebála se ho Leuška?
3. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jarní botky máme, ale Naty je pro změnu nechce. Nemá ráda cokoliv novýho. :angry: Budu muset ty starý někam schovat, aby viděla, že jí prostě nic jinýho nezbývá.

Co děláte o Velikonocích? My razíme na každoroční sraz manžových spolužáků z vejšky do Zubří na Vysočinu. Letos se nás tam sejde rekordní počet - 13 rodin. Už se moc těším! V sobotu budou hry pro děti, táborák a v neděli pak karneval, tombola, dětská diskotéka. Večer, až děti odpadnou, tak se pak vždycky sejdeme, hraje se na kytary, zpívá, kecá... Je to prostě hrozně fajn. :dizzy_face:
Kdybyste někdo chtěli vyrazit s náma, dejte vědět. :wink:
3. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko :wink: , teda spíš skoro poledne :sweat_smile:

Akcul to misí být super, se takhle scházet :wink: , snad vám vyjde počasí.

Panebože venku je tak krásně a my trčíme doma :frowning2: , já bych hned někam vyrazila, na zahradu či jen tak ven, s malým na motorku...tak si budeme muset počkat do úterka, než půjdeme na kontrolu :unamused:
3. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Kristi i od nás vše nejlepší k narozeninámRobovi, tý jo vy jste ještě takové mláďátka :sweat_smile: , já už takové heblo, letos 36....hilfééé, já ještě nechci být stará :sweat_smile: :grinning: :grinning: . Už jsem se skoro nemohla zaregistrovat k dárcovství kostní dřeně, ale ještě jsem to stihla :wink:
3. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dneska nějaká multiakční - hotová buchta,ooobrhrnec polívky,ta se dneska zváště vyvedla,fakt dobrá,převlíknutý postele,pračka pere,borci chrní (doufám,je tam ticho :grinning: ) a odpo vyrazíme! už se těším. budu tam sice makat,ale jen tak hodku dvě,a na sluníčku,to je pohodička :grinning:
3. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zpět z hřiště a výletu, usmažila jsem sýr a rybí prsty, prádlo visí na slunku od rána a já mám teda takovou lenorovou, venku je jak v létě, tak si nestěžuji, asi se vyvalíme na zahradu s kávičkou :wink:
3. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
heleďte neprovokujte s tím venkem, jóóó laskavě :angry: :sunglasses: , já si můžu dát tak akorát prd na zahradě, ale prádlo mi už taky visí od rána na balkoně.Musím ho umejt, mám tam za zimu bordelu jak ve sběrně, koberec, suché kvítka, staré boty a papuče...musím to pouklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes dělám rizoto, snad malej pojí, od té nemoci skoro nic nejí, až včera si vzal trošku polévky.
3. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik

Andrej nejsi sama,my tu mame paraky a musime byt taky doma :frowning2: :frowning2: jsem s toho taky hotova
3. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
u nas je krasne,ludia behaju po vonku v kratkych rukavoch-a v takyto krasny den ma synator vytaca od rana,vkuse pisti pre nieco,on chce ist tam,on chce to a tak podobne,celu cestu co sme isli domov prereval v kociku a ked som ho isla vybrat uz doma tak mi oznamil ze sa docural,tak dostal na zadok a isiel spat-a to som sa mu este vyhrazala ze zoberieme cumlik,ale uz som nemala nervy ho pocuvat,tak som mu ho predsa len dala

tak dufam ze sa vyspi v lepsej nalade
3. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku jsou to s nima někdy nervy,co? :grinning:
dej si kavčo,nohy nahoru,něco sladkýho a odpočívej,mamčo :grinning:
3. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se vratily tedka , jsem hotova...ale mam par darecku, tak snad to potesi.

jeste jsem kua ani nejedla, jdu to napravit.
3. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte!

Andrej - ja taky cumim na Vymenu manzelek, neboj nejsi sama :grinning: Sice me ten porad hrozne rozciluje, resp. ti lidi v nem, ale musim se na to divat jinak to nejde, poustim si to na netu vzdycky pri zehleni ;) A taky jak se stavi dum, naha jsi krasna, no prkotiny, ale k tomu zehleni je to idealni, nedokazala bych asi zehlit a koukat na nejaky intelektualne zamereny porad, nebo neco ve francouzstine a nedejboze muset jeste premyslet :wink:

Luci, Lea se slona nebala, az do momentu kdy se rozhybal a zacal chodit a hybat chobotem, to pak byla uplne vystrasena a drzela se me jak kliste :sweat_smile: :wink:

Kristi, Roba je fakt jeste takove mlade? tak to pekne oslavte! :slight_smile:

Ja jsem dneska stihla jen nakup potravin, jsem nejaka zpomalena :sweat_smile: A pocasi je humus (jsme si to krasne vymenili, co?) takze bude domaci pohodicka az do vecera..
3. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se divam na Naha jsi krasna a na Ano, sefe....
3. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se koukám na Jak se staví sen (dům jsem ještě neviděla), pak Nahá jsi krásná, Výměnu manželek, Druhá šance, taky na jedničce na Bydlení je hra, občas se mrknu na Nic než pravda, ale to mě deprimuje, bo jim pokládají takové otázky, že lidi si myslej, že odpovídají pravdu a bohužel podvědomí jim říká něco jiného a už končí, ikdyž předtím na sebe prozradili vše hnusné...to mě sere :angry: :unamused: . Taky jsem se koukala na Jste to co jíte a to je asi vše...jo ještě bych zapoměla mojí oblíbenou 112 :sweat_smile: a taky Na vlastní voči :sunglasses:
3. dub 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiši mě tak bolí kebule, jsu si ještě na chvilku hájnoutk mojemu malému miláškovi, ale už spinká 2 hoďky tak mám strach, že až si k němu já velryba lehnu, tak udělám vlnobití a borec bude mít po spánku :grinning:
3. dub 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, sen, ne dum :wink:
3. dub 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci teď už Jak se staví dům, dříve byllo jk se staví sen, ale to teď na chvilku přerušili dali dům :wink:
3. dub 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, takze to prece jen existuje :grinning:
Jaktoze nelezis?
3. dub 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
do prkna než jsem se rozhoupala, tak už byl Mároš na nohou :angry: , tak jsem aspoň umyla všechny zimní boty a schovala je...akorát mě jebne, jestli ještě dojde sníh, bo budeme chodit v žabkách :sweat_smile: , já už zimní nevytáhnu ani za nic :sweat_smile: :grinning:
3. dub 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, já jsem za celej den na vzduchu tak zničená, že pomalu odpadávám dřív, než malá. :sweat_smile: Ta před chvílí usnula. Tak já se jdu vykoupat a půjdu zalehnout k televizi nebo ke knížce.
Přeju všem pěknej večer a pokud se sem nedostanu, tak i krásnej sluníčkovej víkend! :dizzy_face:
3. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak cele odpoledne mi tu strasil svagr, on vzdycky dorazi na navstevu, ale moc toho nenamluvi, takze to docela pomalu utika, kazdou vetu z neho musim pacit :sweat_smile:
Taky jsem nejaka unavena, a mam hlad jak vlk, ale musim vyckat az mangel dovari veceri, jenze s tou jeho rychlosti budeme jist nekdy v 10 :sweat_smile: :wink:
3. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my odpo lítali po nákupech, dali i první italskou kopečkovou zmrzlinu, tak to uteklo, boty má Nika, táta a my s Viktorem nic :sweat_smile:
zítra chceme jet do ZOO, vyrazit brzo, páč tam asi bude nával
3. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne slunickove rano, jupiiiiiiiiiiiiii. Doufam,ze vytahnu toho morouse ven...vcera kecal neco o tom, ze se bude valet...
4. dub 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou ženy :slight_smile:

Vy se máte, že můžete vyrazit....my chtěli konečně do Polska na tu sedačku, tak musím přemluvit mamču, ať mi hlídá Marečka. Snad nebude chtít na zahradu, to bych měla po ptákách...dnes spal Rosa u Laury v posteli a strašně si pochvaloval, jak se tam super spí. Na gauči nemůže, když ho ten Valibuk rupnul a na postel do ložnice taky nemůže, bo se tam nevecpe, když ji okupujeme s Marečkem, takže spí na nerozloženém gaučia a pro takového tučňáčka je to poněkud malé...takže snad dnes uspějeme a něco solidního a pěkného koupíme :wink:

JInak jsme museli včera večer vysadit ATB, Mareček mi po nich 2x za sebou hodil šavli, ale jak kráva. Pokaždé ho to natahovalo, ale vždy jsme to ustáli, bohužel včera to nedal a při dvou pokusech to ze sebe vyhodil, tak už jsme mu je nedali. Nevíte jak to je, když je měl brát až do úterka, jestli mu můžou nasadit jiné?
4. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno! je nádherně! osedlám borce a jedem na chatu.
kristi - u nás jako přes kopírák. a ještě prej zdeněk ,že jako máme ted jet,on se vyspinká (do devíti mu to nestačí,to jsme spali dnes všichni :grinning: ) a přijede za náma třeba po poledni. tak to jsem zarazila, bud pojede rovnou nebo vůbec,jak jsou ti chlapi někdy vyčůraní,co? :grinning: :grinning:

andrejko,myslím,že můžou,ale okamžitě. tak si někam brkni ,aby ti jenpsali recept,že si ho vyzvedneš :slight_smile:
4. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek