• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
všem přeji náááádhern ý víííkend!!! :grinning: :grinning:
4. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko,
tak u nas naopak, tatinek nam odjel pracovat o pul 7 a my holky chrnely do 10 :sweat_smile: to mu ani nemuzu rict :sweat_smile: :grinning:
Volno ma zitra, pojedeme asi do safari, pokud nebude prset jako dneska :confounded:

Vcera me Leuska potesila, Yann ji ucil rikat "je t aime papa" a chtel aby to po nem opakovala, a ona se zlaticko otocila na me a rika "je t aime maman" :grinning: :dizzy_face:

S tema atb taky myslim ze by mel hned dostat jine.
4. dub 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my uz budem obedvat, jsem byla akcni, vytrela jsem, umyla koupelnu, povesila VEN pradlo, takze krasa. K obedu mame pstruha, mnam.

pak pujdeme asi vsichni spat a hned pak vyrazime do mesta, na prochazku.

jdu prihodit fotky, docela se mi povedly
4. dub 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a rostou nam dva zuby, tusim trojky dole :grinning:
4. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou sobotu :slight_smile:

včera jsme vypadli hned ráno a jeli vláčkem k babí...vrátili jsme se kolem osmý super den to byl jen ta únava
:grinning: teda hlavně moje :wink:

dneska jsme tu měli dědu teď odjel, Dála chrní a já asi taky půjdu :pensive:

Kristi pěkné fotečky
4. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, se mi vcera povedl kauf. Kupujeme v Tescu jedno fakt dobry vinko, 229 Kc/lahev. cumim do letaku, ze ho maji za 159 Kc, tak ze jich koupim vic, pac navic jeste akce, sleva 20% pri nakupu 6 lahvi.

letim do tesca, tam ho meli dokonce za 129 Kc, tak jsem jich vzala 12 ks, dostala slevu a jedno nas vyslo na 103 Kc. No nekup to, ze? :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a jinak jsem si uz ted vymyslela darek, za vsechno co bude leetos, tzn. svatek, narozky a vanoce...

chci Vuittonku, nutne ji proste potrebuju, uz nastal cas....jsem stara :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi taky mám jednu :grinning: + 2 falsy :wink:

Tý jo to jsi dobře koupila ty vína, co je to za značku?

Luci to je slaďoučký... :dizzy_face: , Mareček zatím jen, když se ho zeptám, jestli mě miluje tak vždy odpoví italsky SI, samozřejmě pak dodá táta, :Laura, bábinka SI :dizzy_face:
4. dub 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se ted vratili z vecere, Mia byla uzasna, no super odpoledne a vecer...

Andrej, je to to dole vpravo
http://www.akcniceny.cz/letak/4692/p/11/

kterou mas kabelku, ja silham po tech novejch Totally damier azur AM nebo PM, proste s dlouhym uchem, at si ji dam na rameno
4. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi já mám tuto, ale už strašně dlouho...už ji ani nenosím, bo už není moderní :sweat_smile:
http://www.louisvuitton.com/web/flash/index.jsp;jsessionid=4FVJ0EHIT5LDWCRBXUFFAGIKEG4RAUPU?buy=1&langue=it_IT&direct1=home_entry_it

On ten odkaz stejně asi neukáže tu kabelku....

nic jdu do hajan, papa
5. dub 2009 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, neukaze, tak napis jmeno, si to najdu.

krasne rano vsem :slight_smile:
5. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Já mám Reporter PM z řady Tela Monogram(klasika) a tu co se ti líbí nemůžu najít...
5. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se chystám lk ségře na chvilku, ještě s Márou nemůžu tak cestovat. Rosa jen přezouvat pneumATIKY A nám se s ním nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek bazárek!!

tak dneska se má počásko zkazit a zatím to vypadá náádherně!!Všem přeji krásnou nedělenku! :grinning: :grinning:
5. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!
My jsme se pred chvili vsichni vzbudili a asi teda zkusime jet do toho Safari, tady slunicko sviti tak snad tam nezmoknem ;) Dopijem kafe a pojedem asi hned, obed si dame nekde tam.

Co Marecek, je uz lepsi?
5. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doslova jsem vyhnala manžu ven s klukama a umyla jsem si zatím podlahy..A už nic dneska nedělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Včera jsme si s manžzou zašli na pivko a véču,tak jsem šla dost pozdě spát a už se zase těším do postele,až se dospím :pensive:
5. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se divali na Obamu, taky jsme videli kolonu z okna, takze fajn. pecu pro zmenu kure :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočenky,
tak dnes je zataženo, včera léto, já snad měla úžeh, projevovalo se to jako giga migréna, blivno..ale 2 tablety paralenu mi po 4hodinách utrpení zabraly...ufff...snad horší než porod :confused:

my blázni vyrazlili včera do ZOO, katastrofa..lidí jak sviňa, tak jsme to vzdali, šli jsme na hřiště, pak že půjdeme na pout, opět fronta na vstupu jak blázen, tak pryč a nic..no a pak mi začala třeštět hlava a měla jsem s programem vystaráno,

dnes odpočívám, dopo procházka a venku na zahradě, zeleninka, dostatek tekutin...paráda..ale mám tu nepořádek..se mi ale nechce nic dělat :sweat_smile:
5. dub 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím při neděli :slight_smile:
Tak v Praze jsem si koupila v H&M super tříčtvrťáky krásné tyrkysové barvy a v KIKA jsem sehnala pěknej oválnej talíř na chlebíčky apod. :slight_smile: Jinak v KIKA nic moc, byla jsem tam podruhé a už tam teda nemusím ... Chlapi byli na veletrhu normálně od 10 do 16h, tak už jsem pak byla fakt otrávená - zas tak dlouho mě nakupovat neba :unamused:

Včera bylo báječný počásko co? :dizzy_face: Taťku jsme měly v práci, tak jsme šly odpo s Kájou ven, samo s novým kočárkem a nánou, prošly jsme se, stavily se u babičky na kávě a buchtě :grinning: a pak jsme ještě couraly a domů jsme přišli až v 19.15 h :slight_smile:
A večer jsme letos prvně poseděli s manželem na balkoně u vínka :dizzy_face: pohodička

Dnes jsem měla tvořivou náladu http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1862491 :slight_smile:

kristi - fotky Miušky super :dizzy_face: S vínkem bomba :grinning:
5. dub 2009 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, ty jsi sikula...

jsem jeste tedka byla na solarku a taky jsem se stavila pro oseni a zasela to, ja starej zahradkar :grinning:
5. dub 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - no já koukala už na ty tvoje bylinky :wink: Receptář hadr :wink: :slight_smile: ale pak to potěší mít svoje viď :dizzy_face: tak ať ti hlavně pěkně rostou :slight_smile:
5. dub 2009 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se přemohla, tatínka s dětmi vyslala ven a rychle uklidila, vyluxovala, vytřela, pověsila prádlo a umyla okno v jedné místnosti..tak mám splněno :grinning:
5. dub 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jsi dabel..

holky, co takhle na jare vecerite??? naky pomazanky nebo jak? my jsme dneska meli chleba s maslem a nastrouhanou cihlu, mnaaaaaaam
5. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky pěkný večer :slight_smile:

my celý den procourali venku, kromě teda poledního spánku :sunglasses:

jak netrpím na bolest hlavy tak dneska mě to přepadlo...moc moc mě hlavička pobolíví asi taky slupnu prášeček barevný...

Leni jsme na vás s tou zoo myslela, říkali, že tam padl rekord návštěvnosti a vy jste to vzdali :grinning:

kristi já vařím pořád to samé .., Dála pořád večeří skleničky...a my co navařím...dneska máme kuře od včera :sunglasses:
5. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme si dneska uzili supr den v Safari, Lea byla nadsena. Maji tam vselijaky zvirata, ale hlavne jeji nejvetsi momentalni oblibence, slony. O tech vyklada jeste ted v postylce :grinning: A od lonska otevreli novy pavilon s delfinama, tak jsme behem dne byli 2x na jejich vystoupeni, uzasny :dizzy_face:
Dojeli jsme po celem dnu teda uplne mrtvi, ono se to nezda, clovek se tam sice premistuje autem, ale i tak to unavi. Teda ja jsem si musela uvarit kafe protoze potrebuju jeste neco dodelat... jinak bych padla hned :sweat_smile:

Leni, ty jsi pri nedeli pekne akcni! :grinning:

Mori, tvuj vytvor moc pekny! Ale z ceho to prosimte je?

Kristi, my vecerime kazdy neco jineho. Yann musi mit maso 2x denne k obedu i veceri, a me to nevadi, pokud si to vari sam ;) Takze on miva vecer steak, bud z hoveziho nebo mletyho masa, nebo morsky plody, proste ruzne cokoliv si sam ukuchti, ja si porad delam zeleninovy salatky, a Lea ktera mi moc cerstvou zeleninu neji, tak te davam vecer bud zeleninovy polivky (navarim kotel zamrazim a pak jen vytahuju z mrazaku) nebo testoviny, sunku, parek, kureci nugety, rybi prsty, kuskus nebo proste nejakou rychlovku co me zrovna napadne... ;)
5. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem dneska taky polkla pilulu,asi jsou nějaký blbý tlaky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nás teda bylo jaro ještě i dneska,čekám,že se to zítra zkazí. já úplně chrochtám blahem. dopo byl s klukama manža ,pak chrněli až do půl4 a pak jsme zas vyjeli na výlet,prochajda,kluci na motorkách a po cestě záchytná stanice,zahrádka,taková i s pískovištěm,plno děcek tam bylo,pohodička.. :grinning:

kristi my večeříme upečený maso na chlebíku,pekla jsem to dnes dopo. k obědu to bylo teplý s bramborama a se zeleninou,tedka studený je to snad ještě lepší :grinning:
a zítra budu dělat sekanou nebo karboše a pozítří moje těstoviny s rajčatama a bazalkou,moooc velká dobrota.

:slight_smile:
5. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori šikulka kávový stromeček :slight_smile:) já jsem tvořila velikonoční věnec na dveře a musím ještě dodělat výzdobu :wink:
5. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori jsi šikula :grinning:

kristi puntíkatej kabátek je krásnej :wink:
5. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
slupla jsem ten prášeček a hned mi je líp :wink:
5. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi jo mně už to naštěstí taky zabralo. nechápu proč jsem ho neslupla před dvěma hodinama :sunglasses:
5. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek