Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
daniellka
4. dub 2009
všem přeji náááádhern ý víííkend!!! 😃 😃
lucija76
4. dub 2009
Bre ranko,
tak u nas naopak, tatinek nam odjel pracovat o pul 7 a my holky chrnely do 10 :-N to mu ani nemuzu rict :-N 😃
Volno ma zitra, pojedeme asi do safari, pokud nebude prset jako dneska :-S

Vcera me Leuska potesila, Yann ji ucil rikat "je t aime papa" a chtel aby to po nem opakovala, a ona se zlaticko otocila na me a rika "je t aime maman" 😃 x-)

S tema atb taky myslim ze by mel hned dostat jine.
kristi
4. dub 2009
tak my uz budem obedvat, jsem byla akcni, vytrela jsem, umyla koupelnu, povesila VEN pradlo, takze krasa. K obedu mame pstruha, mnam.

pak pujdeme asi vsichni spat a hned pak vyrazime do mesta, na prochazku.

jdu prihodit fotky, docela se mi povedly
kristi
4. dub 2009
jo, a rostou nam dva zuby, tusim trojky dole 😃
draga
4. dub 2009
krásnou sobotu 🙂

včera jsme vypadli hned ráno a jeli vláčkem k babí...vrátili jsme se kolem osmý super den to byl jen ta únava
😃 teda hlavně moje 😉

dneska jsme tu měli dědu teď odjel, Dála chrní a já asi taky půjdu |-|

Kristi pěkné fotečky
kristi
4. dub 2009
jo, se mi vcera povedl kauf. Kupujeme v Tescu jedno fakt dobry vinko, 229 Kc/lahev. cumim do letaku, ze ho maji za 159 Kc, tak ze jich koupim vic, pac navic jeste akce, sleva 20% pri nakupu 6 lahvi.

letim do tesca, tam ho meli dokonce za 129 Kc, tak jsem jich vzala 12 ks, dostala slevu a jedno nas vyslo na 103 Kc. No nekup to, ze? 😃 😃 😃
kristi
4. dub 2009
jo, a jinak jsem si uz ted vymyslela darek, za vsechno co bude leetos, tzn. svatek, narozky a vanoce...

chci Vuittonku, nutne ji proste potrebuju, uz nastal cas....jsem stara 😃 😃 😃
andrea73
4. dub 2009
Kristi taky mám jednu 😃 + 2 falsy 😉

Tý jo to jsi dobře koupila ty vína, co je to za značku?

Luci to je slaďoučký... x-) , Mareček zatím jen, když se ho zeptám, jestli mě miluje tak vždy odpoví italsky SI, samozřejmě pak dodá táta, 😕aura, bábinka SI x-)
kristi
4. dub 2009
my jsme se ted vratili z vecere, Mia byla uzasna, no super odpoledne a vecer...

Andrej, je to to dole vpravo
http://www.akcniceny.cz/letak/4692/p/11/

kterou mas kabelku, ja silham po tech novejch Totally damier azur AM nebo PM, proste s dlouhym uchem, at si ji dam na rameno
andrea73
4. dub 2009
Kristi já mám tuto, ale už strašně dlouho...už ji ani nenosím, bo už není moderní :-N
http://www.louisvuitton.com/web/flash/index.jsp...

On ten odkaz stejně asi neukáže tu kabelku....

nic jdu do hajan, papa
kristi
5. dub 2009
no, neukaze, tak napis jmeno, si to najdu.

krasne rano vsem 🙂
andrea73
5. dub 2009
Dobré ránko 😉

Já mám Reporter PM z řady Tela Monogram(klasika) a tu co se ti líbí nemůžu najít...
andrea73
5. dub 2009
já se chystám lk ségře na chvilku, ještě s Márou nemůžu tak cestovat. Rosa jen přezouvat pneumATIKY A nám se s ním nechtělo :-p
daniellka
5. dub 2009
nazdárek bazárek!!

tak dneska se má počásko zkazit a zatím to vypadá náádherně!!Všem přeji krásnou nedělenku! 😃 😃
lucija76
5. dub 2009
Dobre ranko!
My jsme se pred chvili vsichni vzbudili a asi teda zkusime jet do toho Safari, tady slunicko sviti tak snad tam nezmoknem 😉 Dopijem kafe a pojedem asi hned, obed si dame nekde tam.

Co Marecek, je uz lepsi?
daniellka
5. dub 2009
Doslova jsem vyhnala manžu ven s klukama a umyla jsem si zatím podlahy..A už nic dneska nedělám :-p .
Včera jsme si s manžzou zašli na pivko a véču,tak jsem šla dost pozdě spát a už se zase těším do postele,až se dospím |-|
kristi
5. dub 2009
my jsme se divali na Obamu, taky jsme videli kolonu z okna, takze fajn. pecu pro zmenu kure 😃 😃 😃
lienkal
5. dub 2009
čau kočenky,
tak dnes je zataženo, včera léto, já snad měla úžeh, projevovalo se to jako giga migréna, blivno..ale 2 tablety paralenu mi po 4hodinách utrpení zabraly...ufff...snad horší než porod =-)

my blázni vyrazlili včera do ZOO, katastrofa..lidí jak sviňa, tak jsme to vzdali, šli jsme na hřiště, pak že půjdeme na pout, opět fronta na vstupu jak blázen, tak pryč a nic..no a pak mi začala třeštět hlava a měla jsem s programem vystaráno,

dnes odpočívám, dopo procházka a venku na zahradě, zeleninka, dostatek tekutin...paráda..ale mám tu nepořádek..se mi ale nechce nic dělat :-N
mori
5. dub 2009
Zdravím při neděli 🙂
Tak v Praze jsem si koupila v H&M super tříčtvrťáky krásné tyrkysové barvy a v KIKA jsem sehnala pěknej oválnej talíř na chlebíčky apod. 🙂 Jinak v KIKA nic moc, byla jsem tam podruhé a už tam teda nemusím ... Chlapi byli na veletrhu normálně od 10 do 16h, tak už jsem pak byla fakt otrávená - zas tak dlouho mě nakupovat neba :-|

Včera bylo báječný počásko co? x-) Taťku jsme měly v práci, tak jsme šly odpo s Kájou ven, samo s novým kočárkem a nánou, prošly jsme se, stavily se u babičky na kávě a buchtě 😃 a pak jsme ještě couraly a domů jsme přišli až v 19.15 h 🙂
A večer jsme letos prvně poseděli s manželem na balkoně u vínka x-) pohodička

Dnes jsem měla tvořivou náladu http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=186... 🙂

kristi - fotky Miušky super x-) S vínkem bomba 😃
kristi
5. dub 2009
Mori, ty jsi sikula...

jsem jeste tedka byla na solarku a taky jsem se stavila pro oseni a zasela to, ja starej zahradkar 😃
mori
5. dub 2009
kristi - no já koukala už na ty tvoje bylinky 😉 Receptář hadr 😉 🙂 ale pak to potěší mít svoje viď x-) tak ať ti hlavně pěkně rostou 🙂
lienkal
5. dub 2009
tak jsem se přemohla, tatínka s dětmi vyslala ven a rychle uklidila, vyluxovala, vytřela, pověsila prádlo a umyla okno v jedné místnosti..tak mám splněno 😃
kristi
5. dub 2009
Leni, jsi dabel..

holky, co takhle na jare vecerite??? naky pomazanky nebo jak? my jsme dneska meli chleba s maslem a nastrouhanou cihlu, mnaaaaaaam
draga
5. dub 2009
ahoj holky pěkný večer 🙂

my celý den procourali venku, kromě teda poledního spánku 😎

jak netrpím na bolest hlavy tak dneska mě to přepadlo...moc moc mě hlavička pobolíví asi taky slupnu prášeček barevný...

Leni jsme na vás s tou zoo myslela, říkali, že tam padl rekord návštěvnosti a vy jste to vzdali 😃

kristi já vařím pořád to samé .., Dála pořád večeří skleničky...a my co navařím...dneska máme kuře od včera 😎
lucija76
5. dub 2009
My jsme si dneska uzili supr den v Safari, Lea byla nadsena. Maji tam vselijaky zvirata, ale hlavne jeji nejvetsi momentalni oblibence, slony. O tech vyklada jeste ted v postylce 😃 A od lonska otevreli novy pavilon s delfinama, tak jsme behem dne byli 2x na jejich vystoupeni, uzasny x-)
Dojeli jsme po celem dnu teda uplne mrtvi, ono se to nezda, clovek se tam sice premistuje autem, ale i tak to unavi. Teda ja jsem si musela uvarit kafe protoze potrebuju jeste neco dodelat... jinak bych padla hned :-N

Leni, ty jsi pri nedeli pekne akcni! 😃

Mori, tvuj vytvor moc pekny! Ale z ceho to prosimte je?

Kristi, my vecerime kazdy neco jineho. Yann musi mit maso 2x denne k obedu i veceri, a me to nevadi, pokud si to vari sam 😉 Takze on miva vecer steak, bud z hoveziho nebo mletyho masa, nebo morsky plody, proste ruzne cokoliv si sam ukuchti, ja si porad delam zeleninovy salatky, a Lea ktera mi moc cerstvou zeleninu neji, tak te davam vecer bud zeleninovy polivky (navarim kotel zamrazim a pak jen vytahuju z mrazaku) nebo testoviny, sunku, parek, kureci nugety, rybi prsty, kuskus nebo proste nejakou rychlovku co me zrovna napadne... 😉
daniellka
5. dub 2009
já už jsem dneska taky polkla pilulu,asi jsou nějaký blbý tlaky :-p

u nás teda bylo jaro ještě i dneska,čekám,že se to zítra zkazí. já úplně chrochtám blahem. dopo byl s klukama manža ,pak chrněli až do půl4 a pak jsme zas vyjeli na výlet,prochajda,kluci na motorkách a po cestě záchytná stanice,zahrádka,taková i s pískovištěm,plno děcek tam bylo,pohodička.. 😃

kristi my večeříme upečený maso na chlebíku,pekla jsem to dnes dopo. k obědu to bylo teplý s bramborama a se zeleninou,tedka studený je to snad ještě lepší 😃
a zítra budu dělat sekanou nebo karboše a pozítří moje těstoviny s rajčatama a bazalkou,moooc velká dobrota.

🙂
draga
5. dub 2009
mori šikulka kávový stromeček 🙂) já jsem tvořila velikonoční věnec na dveře a musím ještě dodělat výzdobu 😉
daniellka
5. dub 2009
mori jsi šikula 😃

kristi puntíkatej kabátek je krásnej 😉
draga
5. dub 2009
slupla jsem ten prášeček a hned mi je líp 😉
daniellka
5. dub 2009
dragi jo mně už to naštěstí taky zabralo. nechápu proč jsem ho neslupla před dvěma hodinama 😎

Začni psát odpověď...

Odešli