• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
jéžiši v\ jste akční při těch večeřích, ym večeříme spíš studené, akorát když je tu Rosa, večeří teplé, většinou steaky, scalopine, hamburgery atd. Dnes jsem právě dělala hamburgery, vynikající, doma dělané, mňamka.

Mori stromeček je fakt krásnej :wink:

Luci to bych si taky nechala líbit takové Safari, škoda, že od nás je tak daleko...a taky vůbec nemám ponětí, kde je u nás delfinárium, asi jen v Praze, ne?
5. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,domácí hamburger bych si taky dala. dobrej nápad,to jsem ještě nedělala. ženský a zase jsme u toho žrádla,co? :grinning: :grinning:
andrejko a jak je děláš? to masíčko sama vyrábíš nebo nějakej polotov ar,nebo jak?

co budete zítra vyrábět? musím něco vymyslet.. :rolling_eyes:
5. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahaaa, to je stromecek z kavy, a ja si rikala ze mi to neco pripomina :grinning: Krasny!

To safari je supr, zabije se tam v pohode cely den. Loni z toho jeste Lea moc nemela, letos byla naprosto unesena a jsem zvedava co na to bude rikat pristi rok ;)

Takovychto mist tady mame nastesti v dosahu dost, safari, zoo, ocearium, pristi rok asi uz zkusime i Disney ... Zato nam tu chybi naprosto primitivni vec jako je kavarna s detskym koutkem :confounded: anebo jsem ji jeste neobjevila. No, asi tady budu muset nejakou otevrit :grinning:

Brou noc :slight_smile:
5. dub 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani dělám je úplně jednoduše. Koupím pečivo na hamburgery, ty rozřežu, dám lehce opíct na steakové pánvi, pak nakráju frankfurtské párky na půlku a ty půlky ještě na půlku (takže z jednoho párku mám 4 ks.), ty dám taky opíct na pánev z obou stran a pak je položím na hamburger, pak dám šunku na pánev a ni položím takové ty zvlášť balené plátkové sýry a za minutku to společně položím taky na hamburger a přiložím vrch housky a jíme. My si na to ještě dáváme Tabasco. Jednoduché a neobyčejně chutné....

Nic jdu do hajan, dnes jsem měl obzvlášť nervní den, bo jsem to chytla, takže nálada na bodu mrazu :confounded:
6. dub 2009 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, mne vzbudila Mia, zase usnula ale ja uz ne. Takze makam, aspon od toho budu mit klidecek :slight_smile:
6. dub 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!

lucija - je to polystyrenová koule polepená kávovýma zrnama :slight_smile: takže voňavá prácička :slight_smile:
Věřím, že Lea byla nadšená ze zvířat :slight_smile: My snad vyrazíme někam příští víkend, pokud bude fajn počásko :wink:

draga - pochlub se výtvorama :wink:
6. dub 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to v kelu, začli mě svědět oči a teče miz nosu ... tak jsem si hned zobla Zyrtec :confused: No oči mám jak po flámu, možná horší :unamused:
6. dub 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedeme papa, zatim cus
6. dub 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!§

mori na co jsi alergická? člověk se tak těší na jaro,ale pak to začne,co? to už tak brzo lítaj alergeny? :sweat_smile:
6. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, ditko spi, mycka myje, pracka pere, mam vyluxovano a to je vse. Varit nemusim, Roba jdou nekam s lidma z prace, takze supeeeeeer.
6. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - hlavně na pyly, břízu a trávy ... ale koukala jsem na pylový kalendář a nic z toho zatím není, tak tedy nevím ... asi tedy i na něco dalšího o čem ani nevím :confused: No sezobla jsem poslední prášek co jsem tu měla, tak budu muset dojít asi v pátek s manžou na alergologii - on je už objednán

Kája spí jako už asi 2 půl hoďky :astonished: :slight_smile: tak čekám až se vzbudí, ať můžem jít ven a musíme na poštu poslat balíček. Spí na gauči v obýváku a asi se jí zdálo o Krtkovi - mluvila ze spaní :grinning:
6. dub 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori a podedila Kaja alergie nebo zatim ok?
6. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - to že má atopák, tak to je prý sděděné po mojí a manželově alergii na ty pyly atd. :unamused: Jinak na pyly zatím alergická není ... ale já to mám taky asi až od ZŠ, tak snad se jí to časem neprojeví ...

Tak dáma se po 3 a něco hodnách vzbudila :astonished: nabaští se a vyrazíme za sluníčkem, než nám zas zaleze :wink: Dnes v noci se nějak budila, tak je to znát - musela to dospat
6. dub 2009 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jen nakukuju, lukys mi zase usnul, to vedro ho zmáhá :dizzy_face: jinak jsme doma jen na nejnutnější a lítáme furt po venku:wink:
co je u vás nového?
musím vám nahodit fotečky, včera jsme byli na velikonoční akci na kačině a měli tam i cukrářskou slavnost, tak spousta dobrůtek, mezi ní mmch i tento skvostný čokoládový dort :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=40681 :dizzy_face:
tak jsem vám ho musela ukázat, milovnice čokoládek, daly byste si? já ne, bylo by mi to líto, no možná jen jeden perníček bych uloupla :wink: :grinning: :dizzy_face:
6. dub 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím krásný sluníčkový den, my za chvilku zase pádíme :wink:
6. dub 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen ještě musím pochválit mori stromeček, nádhernej :dizzy_face: :wink:
6. dub 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byly venku, to jako dlouho....ale tech deti na hristi, masakr. :angry:
6. dub 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, to někdy bývá horší odpo, když už jsou děti venku ze školy nebo aspoň zde u nás, dopoledne to bývá klidnější
6. dub 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz me se dopoledne nechce, no....asi vymyslime jiny hriste...
6. dub 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme doma a dítko je ve vaně. Byly jsme se projít, nakoupit a pak u mamky na kafi :grinning:

Díky za pochvaly stromečku :slight_smile: mě se taky líbí :grinning: :wink: Ještě mám rozpracovaný zas obrázek z ubrouskovky, tak snad se zas povede :sweat_smile:
6. dub 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme samy doma,jdu prcka vykoupat a pak neviiiiiiiiiiiiiiiiiiim, asi si otevru bily
6. dub 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme taťku na cestě dom a prej je strááášně špinavej pracant jeden :confused:
6. dub 2009 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík vespolek :wink:

My dneska teda byli u doktorky, páč jsme teda jako nepokračovali s těma ATB, tak aby mu vzala krev a prohlídla ho...tak je prej už v pohodě, ale ještě mu vzala stěry z krku a taky krev na nedostatek železa. Tak uvidíme v pátek...nicméně už jsme dneska s radostí vyrazili ven, na hřiště, Mareček byl celou dobu na písku a pak na motorce, moc mu to prospělo :wink:
6. dub 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky my dneska byli na výletě v zoo...ráno jsme vyrazili v 10 a došli teď před chvilkou...Dála už chrní a jmy to zalomíme za chvíli asi taky...
teda zoo moc pěkný jsem tam nebyla už asi 3 roky :slight_smile: Dála čučel a spát nechtěl aby mu nic neuteklo... pak usnul asi na 20minut, ale jinak Praha fakt šílená...koukala jsem jak jsou narvaný ty dětský hřiště ble ...tam bych ani nešla...zlatý Kladno :grinning: :sunglasses:
6. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidim, ze zoo manie pokracuje :grinning:

Ja dneska byla na trapnym uradu prace, a nikam jsem nepokrocila... :angry:
Ale pak jsme meli jednani ohledne domecku, ktere naopak dopadlo vyborne, takze uz mam otevrene vinko a slavim :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to je super,s domečkem!gratuluju :grinning:
jukla jsem na fotky,náádhera! Lea v masce je úplněk sežrání :grinning:
6. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci taky gratuluji :wink: , je dobře, že vám to tak pěkně vychází...a práce příjde později, třeba si fakt otevřeš tu kavárničku a nebudeš muset čekat, až ti někdo něco nabídne :slight_smile:
6. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už taky popíjím vínečko, vypadá to tak, že přestávám kojit, jupííííí :grinning: . Můj rekord, jsme už 24 hodin bez prsa...jednou jsme to taky tak měli, ale to byl Mareček u babičky a když mě viděl, hned mě znásilnil a obsadil ciciny :sweat_smile: . Teď jsme už od včerejška od noci úplně bez, je to sice boj, ale nějak to snad zvládnem, ikdyž jsme museli koupit po víc jak měsíci dudlík, aby měl alespoň nějaké šidítko. Odpoledne mi usnul jen s dudlem, musela jsem ho však škrabkat a zpívat mu a to stejné večer, ale vytuhl do 15 minut bez řevu. Horší bude noc...to ho musím strašit čertama, aby se zklidnil :sweat_smile: . Jo a musela jsem si zalepit kozenky náplastí, hodila jsem si na bradavice do kříža modré prasátkové a pejskové náplasti, pomazala jsem si to ještě rtěnkou a strašně jako naříkala, že mi teče krev a že mě moc bolí. Vzala jsem mu ruku a řekla mu, ať mi je pohladí, když jsou nemocné a holky on na ně ani nešáhl a furt povídal "maminka bolí cici, auau" :grinning: . Tak snad jsme na dobré cestě, i Mudra mi říkala, že už je to jen o zvyku, že mu to něco dávalo jen do 2 let, ale pak že už ne. Tak uvidíme, jaká bude další noc, snad to proběhne bez problémů....
Nicméně mě strašně bolí kozy, poraďte, co mám dělat, jak jste to dělaly, když jste odstavovaly...
6. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko tak moooc držím palce!!
já jsem takhle razantně neodstavila,ale když mě bolely kozy,tak jsem trošku odstříkala,aby to nebyl takovej tlak. Taky jse dost často slyšela,že si ženský prsa stáhly obvazem, nevím,prý to funguje.
6. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlato já si je pokoušela stáhnout, ale mám tak giga kozy, že mi je obinadlo nestáhne, bych pořebovala tak 5ks. :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek