• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Andrejko, me taky mliko odeslo tak nejak samo postupne...
Odstrikavat bych asi nedoporucovala, to by ti mohlo naopak podporit tvorbu mlika, ale trosku musis aby se ti nevytvoril zapal ne? Kazdopadne drzime moc palce!!!!!! :wink:

Diky za gratulace, situace se akorat trosku zmenila, misto pristiho roku bysme meli byt nastehovani uz tohle leto :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: , prvnííííí :grinning:
No ještě aby ne, jsem vzhůru od 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale zato bez kojení, jupíííí :grinning: . Ale kozy mám jak vozy, tvrdé jak kámen...přemýšlím, že si je půjdu nahřát do sprchy, ať se mi rošku uvolní.
7. dub 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, fakt minimálně jsem si pro uvolnění odstříkala ve vaně, ale snad jen jednou a pak byl klid..taky není určitě špatný zábaly z tvarohu, to mi pomohlo u Niky, tu jsem kojila déle. drž se
7. dub 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá rada Leni, to zkusím, pokud mi nezabere sprcha :wink:
7. dub 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, mamka si taky prsa ovazovala, aby mliko nebylo. JInak nevim. A gratulace, ze jste to vydrzeli :slight_smile:

ten muj muz dorazil v 5:30 rano, je to normalni? asi si taky nekam pujdu.
7. dub 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,no manža je ještě mladý hoch, má výdrž :sweat_smile: ...ale já bych byla nasratá..vlstní zkušenosti :wink:
7. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem nasrata, pac ja jsem celou noc nespala
7. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to, že jsi nespala?
7. dub 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
blbe se mi bez nej spi
7. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!!

jo tak to mám to samý. blbě se mi bez něj spí a totálně blbě,když někde je a nevím kdy přijde a není furt doma. nejlepší je,když odjede a vím,že nemá dorazit,to spinkám krásně :slight_smile:

baby letím do města vyřizovat,hezký den přeji.
7. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já už vím, když jde s určitejma kumpána, že chodí až ráno, tak se ptám, kdy dorazí, zda ráno a on řekne, možná,...tak pak spím už klidně :grinning:
7. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja cekala ze s lidma z prace nebude nikde strasit. To je fuk, doufam, ze mu bude aspon zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je fakt, že už s věkem tyhle akce nezvládá, max 1-2x do roka
7. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim, co varit k obedu, asi jen polivku

no, a jinak vecer jdeme do Riegracu na pivko, uz je otevrena ta venk. hospoda
7. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopolko! Tak u nás zase běžel od rána Krtek :grinning: Teď tu piju kafíčko a dáma che už mlíčko, tak si půjde lehnout ...
Koukám, že ot máme stejný s chlapama ... jak nevím kdy přijde, tak spím blbě, či nespím vůbec. Když vím že je třeba pracovně pryč na pár dní, tak spím normálně :wink:
Dnes tu je zas slunečno, tak zas půjdem odpo ven. Už to je fajn tohle počásko.
Jo a u nás v "českolipsku" na MK se narodil dnes ráno chlapeček Matyášek :slight_smile:
7. dub 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu dělat k obídku pangase, mám na něj docela chuť
7. dub 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, v kolik Kaja vstava ze chodi takhle spat???
7. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes asi kol 7 h. Já spala, byl vzhůru manžel. Mě to tak vyhovuje, že chodí dopo - aspoň můžem odpo trávit venku a nemusím čekat v kolik se vzbudí :wink: Ale tak od léta jí budu muset začít učit později, aby pak nebyla ospalá až půjde do školky - před oběděm taky chodí školka ven, tak ať někde cestou sebou nešvihne vyčerpáním :grinning:
7. dub 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jsem vám ani nepísla, že jsme byli už 2x venku bez plíny :sunglasses: a bez nehody. Tak mám radost :dizzy_face:

no zatím to tedy na spaní moc nevypadá dnes ... asi půjde později. ale mlíko už má v sobě
7. dub 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus.tak jsem zpět z města,mám vše vyřízeno a jako bonus jsem si koupila námořnický plavčoury :grinning: A ještě bych chtěla nějaký pastelový,tyhle jsou takový sportovnější.
kuk kalhotky:

http://www.litex.cz/inshop/plavky/damske-_puzzle/kalhotky-bokove-125-[id-97269].html

a tuhle podprdu:
http://www.litex.cz/inshop/plavky/damske-_puzzle/podprsenka-s-kosticemi-59-[id-97272].html

já jich oblíkla víc,ale tahle jediná ty kozenky drží. já na koupáku lítám za borcama, v těch jinejch bych se pohla a kozu bych měla na zádech :grinning:
7. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo já jsem úplně bezradná, mě tak strašně bolí kozy, mám je jak balvany :confounded: , ve sprše jsem odstříkala, ale furt to bolí. Navíc Mareček teď tak plakal, chtěl prsíčko a já už fakt měla chuť mu to dát, ale pak bych musela zasezačínat od začátku :unamused: , tak jsem mu nedala, ale fakt mě bolelo u srdce :frowning2: . Chudáček pak hladový usnul...

Dani tý jo, ty budeš kočka nebezská :slight_smile: , krásné plavečky, podprda musí jistě super držet tvar. Já bych si však pořídila tu co je u těch kalhotek :wink: , mám takové všechyn podprdy od plavek a u mě naprostá spokojenost :wink:
7. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko,na tu jsem koukala a neměli. ale právě že takovýhle střihy taky mám,tak jsem chtěla změnu a pevnější,aby mi ty kozy nelezly bokem horem spodem apod :grinning:

na kozenky co vím ještě,tak jak říkala Leňa tvaroh,zelný listy s tvarohem anebo si zajdi k doktorce at ti lupne injekci na zastavení laktace,to je asi nejlepší :slight_smile: . Hlavně vydrž. vždyt za chvilku půjde do školky,skončit musíte tak jak tak.držím palčáky!! :slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaaaaaahojte holky! Jdu vás jen pozdravit, jak je pěkně, jsme pořáíd venku. A když nejsme venku, tak vařím, uklízíám, prostě furt něco. Te´d malá spí, tak jsem v rychlosti pouklízela, protože za chvíli staví taťka. A odpoledne vyrazím buď sama do města, nebo i s malou někam na hřiště. Měla bych jít koupit nějaký dárek pro kámoščino mimčo, zítra jedem do kouta.
Andrej, jen čtu konec a zjiš´tuju, že přestáváš kojit. Víš co mně nejvíc pomohlo? Volala jsem si tehdá na gyndu a sestřička mi poradila, a´t málo piju, do podprsenky si narvu listy zelí a stáhnu si prsa. a opravedu jsem měla bolesti i mlíko po dvou až třech dnech pryč. A to zelí ti to iu tak uvolnilo, zchladilo. Tak to zkus.
7. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Leuška je nádherná! A ta plážička, hned bych si ji dala líbit. A kde je takový slon? Ten je taky boží.
terka jela dnes dopoelden s tříkolkou ven, ale je lenoška líná, nechce vůbec šlapat, jen se vozit. A zatáčet tqaky neumí, bu´ nezatáčí nebo začne zase točit řídítkama ze strany na stranu, no prostě odtáhla jsem ji do města a zpat, zpocená jak blázen, protože k tomu jsem táhla ještě nákup. :angry:
7. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, plavečky krááásný :wink:
7. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!

Gratuluju Andrejce ke skorodstaveni! Zaslouzis medaili za vydrz!!!!! :slight_smile:

Danco, plavky jsou supr, takove sportovni by se mi taky hodily. Ja uz mam sice asi patery, ale plavek nikdy neni dost ;))

Zuzi, diky! :dizzy_face: Slona maji v Nantes, je vyrobeny ze dreva, je mozny si ho prohlidnout i zevnitr, a 2x denne poradaji vyjizdky ;) http://www.lesmachines-nantes.fr/english/elephant.html

Lea na trikolce ujede docela kus, ale taky se ji nekdy nechce, na delsi trasu bych si s ni jeste netroufla. Proto jsem ji zatim nechala tu tyc, kdyz je nejhur, ji muzu trosku potlacit.

Dneska jsme rano byli v jeslich, rvala zas jak tur, tak jsem ji tam proste nechala a za chvili jsem zavolala jak to jde, a pry kricela asi 2 minuty a pak si normalka hrala :wink: Se z ni zjevim, jednou rve ze tam nechce jit, podruhe ze nechce jit domu... :grinning:
7. dub 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zkusime trojkolku o vikendu u tchyne, uvidime, jak to bude....
7. dub 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
valim na solarko :wink:
7. dub 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženský!!

dneska odpo super,přijela kamarádka,vyrobila jsem do termosky ledovou kávu a venčení dětí jsme si fakt užily,kávička,pohodička, ještě nohy do lavoru a byla by to značka ideál :grinning: . Pak jsme se všema dětma zapadly ještě k nám, ve finále děti stále plné energie a matky, půl litru kávy v sobě,nicméně jsme obě zívaly únavou o 106. Dneska večer nepůjdu spát,ale rovnou padnu do mdlob :grinning:

Já s těma tříkolkama furt nevím. Přemýšlím,jestli je letos nenechám na těch motorkách,prtože s tím si sami dojedou fakt kamkoliv,tlačit dva na tříkolkách nezvládnu a příští rok bych jim koupila už ty malinkatý kola.

Zítra mě čeká zubař,bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady trosku sprchlo, aspon se zaleje...

u nas nic noveho, uzivame pohodovy vecer
7. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek