• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dobré ránko :slight_smile:
Dnes opět první, budíček v 6,30,no ale furt lepší než drátem do ok, že? :sunglasses: Kozy mě bolí neskutečně, dnes si jdu do lékárny pro nějaké homeopatika a čaje, mezi tím odstříkávám (v mezích normy, aby se mi moc netvořilo), bolí to ak jako se mi v porodnici nalily cicka, že jsem se jich nemohla dotknout a v takové bolesti se mi ještě přisávalo děcko,auauauau :unamused:
8. dub 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezke rano, my se chystame vlackem k Laz, takze prejeme krasny den
8. dub 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko!!!

andrejko vydrž,musí to bolet,au! ALe super,jsi šikula,druhou noc máš za sebou. Jestli se to do zítra nezlepší,tak si zajdi na ten džoganec na zastavení laktace. já bych na homeopatika moc nesázela. ty seš rozkojená na 300% :grinning: .
8. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi měly jsme stejnoý nápad,my totiž jedeme prozměnu k ségře vláčkem, jsem to mladému slíbila předevčírem za to, když vydrží bez prsa :sweat_smile: Budeme tam dnes celej den, zpátky nás pak hodí autem domů :wink:

Dani vydržím, ale je to fakt nepříjemné právě proto, že jsem byla rozkojená jak africká dojička :grinning: , proto mám mlíka v pysk, bych klidně mohla dokojovat půlku porodnice :sweat_smile: . No snad se to nějak zastaví, zkusím ty zelné listy, tvaroh či jogurt dám až v případě, že by se mi vytvořil zánět, ťuk, ťuk, ťuk
8. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ale musím říct, že jsem na sebe prostě po 26 měsících kojení moooc hrdá :grinning: , já nevěděla ani netušila, že se tak odhodlám...jsem počítala že alespoň na usínání ho budu kojit řeba do 4 let :sweat_smile: . Ale je fakt, že mě to na druhou stránku i dost mrzí a mám často tendence mu prso dát, ale pak si vždy vzpomenu na doktorku, jak mi povídla, že Márovi už to nic nedávává, že tomá vlastně náhražku za dudel, tak vydržím a nedám :grinning:
8. dub 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tak my jako ostaní trávily odpolko včera venku :slight_smile: bylo nááádherně :dizzy_face: No ale jak jsem včera chválila Káju, že byla 2x venku bez pleny ... tak včera se mi venku 2x pochcala a to tak, že 1 v sukýnce, tak jsme šly převléknout a pak v tepláčkách na motorce znova. No omejvalo mě :zipper_mouth:

Nějak nevím co budem dělat o víkendu s Kájou, bo tatík nám odjede v pátek na vandr. Minulý víkend měl pracovní a teď jsme chtěli někam vyrazit. Dlouho s tou partou nebyl, tak chce jet ... a my tu zas budem samy :rolling_eyes:

dani - plavečky hezký mamčo :slight_smile: Ale podprdu bych volila stejnou jako Andrejka :wink:

kristi - užijte si pěkný den :slight_smile: Miuška určo bude z vláčku nadšená :dizzy_face:

andrej - souhlas s Dančou, dojdi si pro ďobanec a je to
8. dub 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko,
Andrej vydrzaj vydrzaj :wink: Ted by to byla skoda znovu zacinat, kdyz uz ses 2 dny trapila.

U nas dneska dopolko klidne doma, pak jde Lea ke tchyni az do zitrka, my mame schuzky kvuli domku, pak musim na nakup, neco nachystat a vecer tu mame kamarady. Vubec nevim co mam nachystat k jidlu, poradte mi nejake mnamky na zobani, prosiiiim... :wink: Furt delam dookola to same...chlebicky, hubky s cesnekovkou, minirizecky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Myslela jsem ze bych udelala tuto roladu, ale uz jsem ji delala jednou a nepovedla se http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=13384 :grinning:
8. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - já dělala něco podobného http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=32092 - chuťově teda výborný !!!
8. dub 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,já dělávám někdy vaječnou tlačenku..je to mňamka :slight_smile: a když to vyklopíš z té formy,hezky to i vypadá.

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=41615

tak zubaře mám za sebou,dělaj mi korunku dole,mám umrtvenou hubajznu,doufám,že to brzo "rozmrzne" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zítra mi nasadí provizorku a za týden to bude hotový. už aby to bylo za mnou.
odpo frčíme na chatu,tak snad mě ta moje čuňa nebude bolet.
8. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten slany zavin miluju, taky ho delam!
Tlacenka vypada supr, hazim do oblibenych, to uz bych ale dneska nestihla.
Zkusim tu roladu, snad se mi nerozpadne jako minule ;) Prinejhorsim objedname pizzu.
8. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, ty jsou krasny......ja si ted zase koupila v HM kosili, v detskym :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

slany zavin jsme meli vcera, dneska nevarim, R jde na hokej. Bylo to super, cesta docela rychla, krasne se vyblbly, takze ji jdu ulozit...
8. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
uu, tady krasne sprchlo, jdu si asi lehnout, jsem hotova...
8. dub 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
jé, neukazujte furt to jídlo, mám chutě a líné ruce :grinning:
my byli dopo venku, po o jsem jela do centra, nakoupila dětem pár hadříků a šla na sono se štítnou žlázou a punkci, tak mám být v klidu a nezvedat nic těžkého, no uvidíme...

tady začíná hezky foukat, že by návrat jara :grinning:
8. dub 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak Mia jeste spinka a to musime do kramu, sakra, se mi nechce...
8. dub 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
devcata, ja mam novinku, to az vam reknu, tak se poserete, s prominutim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mně to nedá,ty jsi v tom? :confused:
8. dub 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ne
8. dub 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, tak kdo? povídej, jsem zvědavá jak péro, asi Laz, když jsi u ní dnes byla :sweat_smile:
8. dub 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vedle, vedle devcatka...

budu velka sestra :sunglasses: mu otec se svou mladsi pritelkyni cekaji potomka, Jana je v 6.mesici
8. dub 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado, kolik je otci? teda dědečkovi? :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miušce se narodí teta nebo stejda, jo? :grinning:
8. dub 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tata je 61 rocnik....no, je to husty teda....nejak to nemuzu vydychat,asi si dam vecer panaka

tedka valime na nakup
8. dub 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už jsme doma ... jak jsme vyšli ven, tak se mi zas pochcandila, tak jsme šly převléknout a stejně zabalit balík. Pak jsme šly na poštu a to už jsem jí teda dala plínu, aby mi to zas nezadělala :confused: Hned za poštou je jezero, tak jsme šly nakrmit labutě http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=28385

kristi - tak to je docela sila :sweat_smile: dej si panaka, taky bych to nemohla rozdejchat :wink:
8. dub 2009 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je tatík jen o 14 let starší než já :grinning: , to není tak tragisch :grinning: ....dnes je to holt in :sweat_smile: když májí mladší partnerku, ale chápu, že je to na rozdejchání, ale určitě nejsi první ani poslední komu se toto v rodině přihodí :wink:
8. dub 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, je to tak. Panaka si nedam, nemam.....mozna si dam vinko. Jud vykoupat dite, koupila jsem v tesku super kalhoty na leto a taky overaly na spani, bez noh..ty jsou super..
8. dub 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. dub 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknej večer! :slight_smile:

Já vás poslední dobou těžce nestíhám. Jsme teď pořád venku, jak je hezky. Navíc Naty zase odmítá po obědě spát a je dost umrčená. Tipuju to na zuby, místo dolních pětek má dva megahrboly. Dnes už spí od půl sedmé. :grinning: Má toho za celej den venku plný kecky, tak jen lehne, vypije mlíko, dvakrát zívne a spí. :sunglasses:

Jinak dneska jsme zase o něco pokročili s domkem. Podali jsme žádost u územní rozhodnutí. Takže to vypadá, že během června se dodělají sítě, o prázdninách pak základovka a na přelomu sprna a září by se mohlo začít stavět. Takže na Vánoce bysme měli být v novým. :dizzy_face: Trochu se to bojím říct i nahlas, aby se zase něco nezkomplikovalo. :sweat_smile:

Za to teď máme zase jiný starosti. S Evžovou ségrou to vypadá dost špatně. :cry: :pensive:
8. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
tak to gratuluju, že budeš mít novýho brášku nebo sestřičku! :grinning: :grinning: :wink:
8. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, to jsou starosti, tak at vsechno dopadne dobre....
8. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek