• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
ale ty tam jsi doprovod pacienta, ne pacient, tak ti jídlo na pokoj nedovezou
14. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kristi další lahev??? to do ní perou nějak moc ne?
14. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přetopíno je tam šíleně...jsme větrali
14. bře 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim, 2 jsou prej standart a klidne muze dostat i dalsi
leni už mi to docvaklo ale že mi to trvalo :grinning: ...ale u matek s dětma jsem si myslela, že to jaksi berou jinak navíc u těhle maličkých :grinning:
kristi já jsem právě řekla, že už druhou pro Dálu nechci...ale je fakt, že tu první dostal v noci a ráno se probudil úplně jako kdyby mu nic nebylo...chtěl jíst, lítal...tak proto...taky jsem podepsala ten revers a šli jsme domů...
14. bře 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo doma je doma...si toho pak člověk považuje...Kristi, držte se :wink:
14. bře 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, doma je doma, no..holt vydrzime
14. bře 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi určitě to vydržíte...však to je dobře, že jste jely ...
14. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,kdybys něco potřebovala, tak dej echo, ale určo je Roba v Praze, tak se postará, hrneček a kafe ti doveze, ale v přízemí je myslím někde automat na kafe...já prostě bez kafe nemůžu existovat :sweat_smile:
14. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kafe mam, a hrnecek mi taky dovezl, dole je automat na prijmu. Jsem hotova poradne jsem nespala uz 3 noci, a taky to nebude o moc lepsi
14. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíš horší :unamused:
14. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si popíjím už vínečko, panstvo si vymyslelo bramborovou kaši, tak se krmí a já dnes už nic nedělám, jsem teda taky toho moc neudělala, jsem si potřebovala odfrknout
14. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec,já byla celý odpo mimo..

kristi tak to tam zvládněte,zítra vás pošlou asi domů,ne? :slight_smile:

Erik šíleně kašle,přes den to jde,ale jak lehne,tak blbý. to snad není možný... Dneska mi předvedl několik hysteráčků, do toho krizůvka s manžou,kterýho mám chuť zabít (ale to by mě zavřeli a kdo by se postaral o děti :sunglasses: ), pak moje máti už taky blije,chytla to asi od kluků,ted čekám,kdy to chytne od ńí můj tatík. V jeho věku už by to bylo dost blbý.. :confounded:
Takže shrnuto, i s tím,že je kristi ve špitále, víkend na h... :angry: :grinning: :grinning:

Mori - všechno nejlepší! :grinning: (ale myslím,že jsem už včera přála,dohledávat do už nebudu :grinning: )
Saku - taky všechno nej nej!! Jsme stejný ročník,já budu mít 27+5 v červnu :grinning: :grinning:

baby,dneska jsem viděla mého bývalého ještě z dob střední školy,to je trotl a trapásek,šílený. vůbec se nezměnil :grinning: .vyvenčili jsme spolu psy a oddychla jsem si,když jsem nasedla do auta a odfrčela frrrrrrnnnk honem pryč!! :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, Dani, to muselo byt fajn...

Leni, neser me s vinem, dala bych si taky sklenku na uvolneni
14. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, to je tak přenosné ten virus? :astonished: Já se zatím držím, od Máry jsem to nechytla, ale moje mamka jo, to s malým byla jen tu minulou sobotu, kdy se u něj projevila angína a za pár dnů už ji taky bolelo v krku :unamused:

Zuzi my budeme zítra taky v Brně, jedu do Kika, ale asi jen do Kika, musíme být brzy zpátky, mamka jede se mnou a není ji moc dobře, takže ji nemůžu tahat nikam po nákupech :unamused: , možná ale zvládnem někde kafíčko s Dančou :wink:

Tý jo já mám taky někdy šoky z chlapů, do kterých jsem byla tvrdá a když je vidím po letech tak jsem šťastná, že jsme spolu neskončili, kolikrát to jsou fakt zabité existence :sweat_smile: :grinning:
14. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi však si už brzo dáš, vás pustí brzo domů...

Mori dodatečně vše nej nej :wink:

tak moji bývalí jsou skoro všichni trotli...a ten co nebyl má první obr láska, ten se zabil v autě... :pensive:
14. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Mori a Saku přeji vše nejlepší k narozeninám, holky jsou oproti mně a Draze mláďátka :grinning: :grinning: , my už jsme takové heblátka :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko ani mi to nepřipomínej :grinning: jsem normální tlustá troska :grinning:
14. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - jo,bylo to fajn..
:grinning: jsem se v duchu celkem pobavila. ale opravdu v duchu :grinning: :grinning:

jo a omlouvám se z minulého příspěvku za ten hrubý výraz "bl.la", to se asi odrazila má super nálada, chtěla jsem napsat "zvracíííííí" :grinning:
14. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
moji byvali sjou dobry, ja bych nechodila se spatnyma klukama :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragu moje první, i když platonická láska se taky zabil v autě, jako vyměnili jsme si pár polibků a pár procházek ruku v ruce, ale byl tak žádaný, že mě po pýár dnech vyměnil za jinou :sweat_smile: a já myslela, že se mi zbořil svět. Pak se z něj ale taky stala troska a ankonec se zabil, ale bylo mi ho moc líto, do dnes na něj vzpomínám :sunglasses:
14. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, neomlouvej se, lip se to pise :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako já moc partnerů na chození neměla, spíš jsem konala než mluvila a chodila :grinning: :grinning: :grinning: , ale ti co jsem s nima chodila byli vesměs dobří :slight_smile:
14. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko :slight_smile:
14. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky spíš konala :slight_smile: ale ty naštěstí ani nemám možnost potkat :grinning:
14. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani co je špatného na slově blije :sunglasses: však všichni víme co to je :grinning:
14. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo,takovej dobrej film davaj, s Cagem....
14. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm a já zrovna přemýšlím na co čučet ten s Cagem mě nějak nenadchl...
14. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAK davaji na jednicce Past
14. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek