Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
lienkal
14. bře 2009
ale ty tam jsi doprovod pacienta, ne pacient, tak ti jídlo na pokoj nedovezou
draga
14. bře 2009
ty jo kristi další lahev??? to do ní perou nějak moc ne?
lienkal
14. bře 2009
jo přetopíno je tam šíleně...jsme větrali
kristi
14. bře 2009
nevim, 2 jsou prej standart a klidne muze dostat i dalsi
draga
14. bře 2009
leni už mi to docvaklo ale že mi to trvalo 😃 ...ale u matek s dětma jsem si myslela, že to jaksi berou jinak navíc u těhle maličkých 😃
draga
14. bře 2009
kristi já jsem právě řekla, že už druhou pro Dálu nechci...ale je fakt, že tu první dostal v noci a ráno se probudil úplně jako kdyby mu nic nebylo...chtěl jíst, lítal...tak proto...taky jsem podepsala ten revers a šli jsme domů...
lienkal
14. bře 2009
jooo doma je doma...si toho pak člověk považuje...Kristi, držte se 😉
kristi
14. bře 2009
jj, doma je doma, no..holt vydrzime
draga
14. bře 2009
kristi určitě to vydržíte...však to je dobře, že jste jely ...
lienkal
14. bře 2009
Kristi,kdybys něco potřebovala, tak dej echo, ale určo je Roba v Praze, tak se postará, hrneček a kafe ti doveze, ale v přízemí je myslím někde automat na kafe...já prostě bez kafe nemůžu existovat :-N
kristi
14. bře 2009
kafe mam, a hrnecek mi taky dovezl, dole je automat na prijmu. Jsem hotova poradne jsem nespala uz 3 noci, a taky to nebude o moc lepsi
lienkal
14. bře 2009
spíš horší :-|
lienkal
14. bře 2009
tak já si popíjím už vínečko, panstvo si vymyslelo bramborovou kaši, tak se krmí a já dnes už nic nedělám, jsem teda taky toho moc neudělala, jsem si potřebovala odfrknout
daniellka
14. bře 2009
zdarec,já byla celý odpo mimo..

kristi tak to tam zvládněte,zítra vás pošlou asi domů,ne? 🙂

Erik šíleně kašle,přes den to jde,ale jak lehne,tak blbý. to snad není možný... Dneska mi předvedl několik hysteráčků, do toho krizůvka s manžou,kterýho mám chuť zabít (ale to by mě zavřeli a kdo by se postaral o děti 😎 ), pak moje máti už taky blije,chytla to asi od kluků,ted čekám,kdy to chytne od ńí můj tatík. V jeho věku už by to bylo dost blbý.. :-S
Takže shrnuto, i s tím,že je kristi ve špitále, víkend na h... ]-( 😃 😃

Mori - všechno nejlepší! 😃 (ale myslím,že jsem už včera přála,dohledávat do už nebudu 😃 )
Saku - taky všechno nej nej!! Jsme stejný ročník,já budu mít 27+5 v červnu 😃 😃

baby,dneska jsem viděla mého bývalého ještě z dob střední školy,to je trotl a trapásek,šílený. vůbec se nezměnil 😃 .vyvenčili jsme spolu psy a oddychla jsem si,když jsem nasedla do auta a odfrčela frrrrrrnnnk honem pryč!! 😃 😃
kristi
14. bře 2009
jeee, Dani, to muselo byt fajn...

Leni, neser me s vinem, dala bych si taky sklenku na uvolneni
andrea73
14. bře 2009
Tý jo, to je tak přenosné ten virus? :-o Já se zatím držím, od Máry jsem to nechytla, ale moje mamka jo, to s malým byla jen tu minulou sobotu, kdy se u něj projevila angína a za pár dnů už ji taky bolelo v krku :-|

Zuzi my budeme zítra taky v Brně, jedu do Kika, ale asi jen do Kika, musíme být brzy zpátky, mamka jede se mnou a není ji moc dobře, takže ji nemůžu tahat nikam po nákupech :-| , možná ale zvládnem někde kafíčko s Dančou 😉

Tý jo já mám taky někdy šoky z chlapů, do kterých jsem byla tvrdá a když je vidím po letech tak jsem šťastná, že jsme spolu neskončili, kolikrát to jsou fakt zabité existence :-N 😃
draga
14. bře 2009
kristi však si už brzo dáš, vás pustí brzo domů...

Mori dodatečně vše nej nej 😉

tak moji bývalí jsou skoro všichni trotli...a ten co nebyl má první obr láska, ten se zabil v autě... |-|
andrea73
14. bře 2009
Jo Mori a Saku přeji vše nejlepší k narozeninám, holky jsou oproti mně a Draze mláďátka 😃 😃 , my už jsme takové heblátka 😃 😃 😃
draga
14. bře 2009
andrejko ani mi to nepřipomínej 😃 jsem normální tlustá troska 😃
daniellka
14. bře 2009
kristi - jo,bylo to fajn..
😃 jsem se v duchu celkem pobavila. ale opravdu v duchu 😃 😃

jo a omlouvám se z minulého příspěvku za ten hrubý výraz "bl.la", to se asi odrazila má super nálada, chtěla jsem napsat "zvracíííííí" 😃
kristi
14. bře 2009
moji byvali sjou dobry, ja bych nechodila se spatnyma klukama 😃 😃 😃
andrea73
14. bře 2009
Dragu moje první, i když platonická láska se taky zabil v autě, jako vyměnili jsme si pár polibků a pár procházek ruku v ruce, ale byl tak žádaný, že mě po pýár dnech vyměnil za jinou :-N a já myslela, že se mi zbořil svět. Pak se z něj ale taky stala troska a ankonec se zabil, ale bylo mi ho moc líto, do dnes na něj vzpomínám 😎
kristi
14. bře 2009
Dani, neomlouvej se, lip se to pise 😃 😃
andrea73
14. bře 2009
jako já moc partnerů na chození neměla, spíš jsem konala než mluvila a chodila 😃 😃 😃 , ale ti co jsem s nima chodila byli vesměs dobří 🙂
kristi
14. bře 2009
Andrejko 🙂
draga
14. bře 2009
já taky spíš konala 🙂 ale ty naštěstí ani nemám možnost potkat 😃
draga
14. bře 2009
Dani co je špatného na slově blije 😎 však všichni víme co to je 😃
kristi
14. bře 2009
ach jo,takovej dobrej film davaj, s Cagem....
draga
14. bře 2009
hmmm a já zrovna přemýšlím na co čučet ten s Cagem mě nějak nenadchl...
kristi
14. bře 2009
PAK davaji na jednicce Past

Začni psát odpověď...

Odešli