• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dík, Kristi, to bych moc ráda, ale žiju nohama na zemi. Počtvrté se jí vrátila rakovina prsu a před Vánocema jí řekli, že už má nějaký nález i na plicích a v kostech. :pensive: Ona je strašnej bojovník a hrozně silná osobnost, ale za posledních 14 dnů se to s ní o dost zhoršilo. :frowning2: Bojím se, že i ona už to začíná vzdávat. Manžel za ní dnes jel.
8. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik ji je? to je strasne smutny, clovek bojuje a stejne jednou to vzda, no....hruza a des, nekdy ani ta prevence nepomuze, pac za ten rok mezi preventivkama je dost dlouha doba.... :frowning2:
8. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letos bude mít 45 let. Naposledy, si ten nádor našla sama. A to byla 14 dní předtím na prohlídce. Tak mi řekni, jak je to možný, že oni to neviděli a ona si to dva týdny na to sama našahala???
Je to hrozný, tchýně dnes volala manželovi a brečela, že co bude s Adamem. To je její 18-letej syn. Musí to být strašný vidět svoje dítě takhle pomalu chřadnout. Navíc v těch kostech je to prý strašně bolestivý. No nechci na to ani myslet.
O víkendu mi vykládala kamarádka, jak její známá měla taky nejdřív rak. prsu a pak kostí. Prý si šla jednou nechat vytrhnout zub a oni jí normálně vytrhli zub i s kusem sanice. Ty kosti jsou pak strašně křehký. Nemůžu to Evžovi ani říct. Mám ji sice taky moc ráda, ale kdyby se něco takovýho dělo mojí ségře, tak bych se asi zbláznila.
8. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím Vás, která umíte engliš přeložte mi to :wink:

Dear Sir or Madam,
Your product shipped out today.

Infomation
Customer Andrea Petrskovská
RMA# HZ940037
Repair Center ACZ
Shipping carrier GLS
Tracking#

If you have any concern or opinion, please kindly inform us, thanks.

Best Regards,

ASUSTeK COMPUTER INC.
8. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt smutny, no. Nevim, co rict. Je mlada, ty jo kdyz si predstavim, ze nam je okolo 30 a pak bum,bac a najedou je to v haji...
8. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý vado Akcul, to je fakt strašný...to je ta, co jsi ji moc nemusela, nebo jiná? Taková ta divná? 45 let, to není žádný věk, hrůza je v tom, že už to 3x prodělala, chuděra :frowning2: . Co na to říct, je mi to moc líto :frowning2:

Kristi tobě prozměnu gratulka velká sestro :sweat_smile: :grinning:
8. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda taky dnes jeli vláčkem, Mareček byl úplně nadšenej, zpět už jsem se ale nechala odvézt ségrou. Domů jsme dojeli o půl 8, super, jsem ráda, že jsme byli další den skoro celej venku :wink: , to je labůžo :wink:
8. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloooo, třeba ty Kristi, co je tam napsané, jen tak zběžně. Jedná se o můj nouťas a to mi dnes poslali mailem, jako nechápu, proč mi píšou anglicky :unamused:
8. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze ti notase dneska poslali, takze ho muzes cekat. TZN. ze je spraveny :slight_smile:
8. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ráda, že jsem se mohla trochu "vykecat". Myslím na ni celý odpoledne, co mi Evža volal, že je to zase horší a je mi z toho mizerně. Teď si dávám druhou skleničku vína a jsem pěkně naměko. Ale je mi líp, že jsem to ze sebe aspoň trošku dostala. Manža dnes spí u rodičů, taky potřebujou trochu pozvbudit, tak jsem tu sama.

Andry,
píšou, že ti tvůj výrobek dnes odeslali a pokud budeš mít nějaké připomínky, tak je máš kontaktovat. Asi jde o ten noťas, že?
8. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, Andry, ta náboženská fanatička to je druhá švagrová.
Poprvé onemocněla v 35 letech! Pak 5 let dobrý a teď se jí to během posledních pěti let 3x vrátilo.
8. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za odpovědi, jupíííí, to byla rychlost :sweat_smile:

Akcul jen se vybreč, já bych nereagovala jinak, je to opravdu moc smutné, i pro toho syna a maminku to musí být strašné... :confounded:
8. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si pořád říkám, že ji přece nebudu oplakávat, dokud je pořád mezi náma. Ale nějak se těm slzám nedá poručit.
8. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to vis ze jo, taky bych brecela....
8. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda anglicky nemluvím, jen německy a samozřejmě italsky, si připadám jako magor :sweat_smile: , že neumím anglicky. Já to teda z té první věty trošku pochopila, ale ten zbytek už jsem nepřelouskala :grinning:
8. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko a už není žádná šance na uzdravení? Ona už prodělala chemo?
8. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jít koncem roku na operaci. Ale když jí zjistili, že to má už i na plicích a v kostech, tak řekli, že už ji operovat nebudou. Dali jí nějaký silný prášky a to je všechno. Našla si nějakýho hodně dobrýho doktora na Slovensku a léčí se teď u něj. Píchá si každej den injekce za 2 tisíce. Je to podnikatelka, která má 2 lékárny a peněz jak šlupek. Ale zdraví si teď za ně stejně koupit nemůže.
8. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně naděje umírá poslední, ja zajímavé, že někdy vyléčí pacienty, nad kterýma zlomili lékaři hůl léčitelé, nebo se nějakou svépomocí vyléčili sami, si myslím, že hodně záleží na pozitivním myšlení. Ne vždy se to povede, ale jsou případy, kyd se tak stalo a je to fakt hodně zajímavé...samozřejmě ji moc přeji, aby se z toho dostala...
8. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona je fakt strašná bojovnice. Já jsem nikdy nepoznala tak silnýho člověka. Říkala jsem, že pokud má někdo šanci se s tím poprat tak je to ona. Uvidíme.... I já bych jí moc přála, aby ten boj vyhrála.

No nic, půjdu do hajan. Moc děkuju za podporu a dobrou noc!
8. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky :slight_smile:
Jdu vás jen pozdravit a říct, že asi týden budu bez netu bo jedeme na Velikonoce do OL. Manžel má v OVě nejakou pracovní schůzku a práci na PC, takže hurá ke tchýni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
Nemám dočteno, padám na držku, pošlu velikonoční přání (jsem dělala sama :slight_smile:, vyčistím chrup a padnu za vlast :grinning: Jinak jsme všichni OK :slight_smile:
Soni, máš moc pěkné velikonoční přání :wink:
Dobrou noc všem :dizzy_face: :pensive:
8. dub 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,

Bejo, uzijte si Velikonoce, asi si mozna i odpocnes. Za prani dekuji, moc se ti povedlo.

ja uz jsem vzhuru, pac je krasne. Dneska bude uklizeci den, max. skocime do kramu.
9. dub 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! :slight_smile:
Naty dnes měla nějaký divoký spaní. :unamused: O půnoci jsem si ji brala k sobě, pak už spala o trochu líp.

Včera jsem úplně zapomněla pogratulovat Andrejce k odstavování! Jsi šikula! :dizzy_face: Držím palečky, aby prsa tolik nebolely a brzo jste to zvládli! :slight_smile:

Beji,
užijte si Velikonoce. Tchýně bude s prckama určitě pomáhat, tak to budeš mít aspoň trochu volnější. :wink: Přáníčka jsou nádherný! :dizzy_face:
9. dub 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Janičko taky moc moc děkuji za přáníčko, taky bych nějaké vyrobila, ale když já su takovej lempl :grinning:

Holkýýýýý, je to tadýýýý, první noc bez vzbuzení, jupííííí :grinning: :grinning: :grinning: . Láska moje jediná nejkrásnější mě nechala vyspat, on sám taky krásně spinkal, vypadá to, že se dost uklidnil, je takový pohodovější, akorát teda je umazlenější. Když jsem mu dávala prso, tak jsme se mazlili v posteli při kojení, nebo když jsem ho měla na klíně, ale teď když nemá prsíčko, tak se více mazlí a pořád mě objímá a říká: "muje maminka, muje čičinka" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , já ho prostě řeru :grinning:
9. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
idem vas len pozdravit,mozno ked kiko pojde spat tak aj docitam poslednych par dni,lebo ani neviem co sa udialo,mne je tak zle ze fakt nie som schopna ani pocitac zapnut,tak len co mam chvilku sancu hned si idem lahnut,odvcera beriem nejake homeopaticke lieky,tak je mi troska lepsie,dufam ze to zaberie,lebo je to fakt des :angry: inak u lekara som uz bola,vsetko je v poriadku,srdiecko bije,som v tom osmom tyzdni ako mi aj pise
zatial sa tu majte ,papa!
9. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránečko!!

kristi ty jsi najela na nějaký letní vstávací režim,ne? tak brzo a už na netu :grinning:

akcul - to je děsný s tou tvou švagravovou,moc jí držím palce. A celé Vaší rodině,at to zvládnete :slight_smile: .

andrej - já to taky miluju,to jejich mazlení,to je naprosto boží. Když se mně synáček zavěsí kolem krku a totálně přitulí tak chrochtám blahem :grinning:
9. dub 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ja jsem rikala, ze v lete vstavam brzo, proste mi staci spat min
9. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani krásný přání,díky
9. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, sim te, jak se dela ta pomazanka z Lutenice???
9. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomazánku z LUtěnice nedělám. dělám ty salamandry.Lutěnice už by měla být hotová,namíchaná,když ji koupíš.
Letím ted k zubaři,tak pak písnu kdybys na ně potřebovala recept.
9. dub 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to jsem myslela,,...v poho, tos dala tusim na toustovej nebo bagetu a nahoru syr a do trouby, ne? to je v pohode. dik
9. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek