• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dobré dopolko!

akcul - to je smutný se švagrovou :frowning2: Držím pěsti ať to zvládne, přeci jen je ještě celkem mladá :slight_smile:

My se taky před pár dny dozvěděli, že manželova matka opět leží na onkologii. Už jí prý dávaj morfium ... Ale oni se nestýkají, vychovávala ho babička, matka o něj neměla zájem ... takže to nějak neřešíme. Já jí v životě neviděla. Manželova babča chtěla, aby tam jel s ní do nemocnice - ale pro něj není nějak důvod že jo. Babča ho do 12 let vychovávala tím, že je jeho matka ona - říkal jí mami a dědovi tati. Pak to nějak prasklo, tak mu řekli jak to je doopravdy ... Ona se s tou dcerou taky nestýká, ale prej tam za ní pojede, že přeci jen to je její dcera.
9. dub 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dítko spí, tak jsem zvládla okno v kuchyni - už jsem se na to nemohla dívat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale kdybyste viděli toho pavouka na rámu okna, tak z něj rovnou vypadnete :confused: No už je po něm, nemá sem lézt pacholek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu připravit oběd
9. dub 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj hoj...

Luci, s tvoji svagrovou to me mrzi :frowning2: Vim jaky to jsou starosti, svagr ma zas leukemii, vypada jako zdravy mlady chlap uplne normalne, ale kdyz prijde krize, skoro nevychazi z domu... a nejhorsi je prave ta nejistota ze se to muze najednou zhorsit a clovek s tim nic nenadela.
Tchyne ho porad dopuje nejakyma homeopatikama a prirodnima produktama, zakazala mu jist vsechno co neni bio, furt litaji k nejakym lecitelum, myslim ze to hodne pomaha aspon psychicky.
Drzim vam moc palce!!

A gratuluju k domecku!!! U nas se to taky hodne pohlo dopredu, nejaka nahoda plus stesti zapracovaly a nejspis budeme bydlet uz v lete misto pristiho roku :dizzy_face:

Kristi, tak ty budes velka sestra, no to je prca :grinning:

Jo a dotaz, neznate nejakej levnej zpusob zasilani penez do zahranici? Jsem si chtela prevest z uctu v CR sem a malem jsem padla kolik za to chteji banky na poplatcich...
9. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jedině Western Union, pak už nevím...

Saku to je teda pech, že je ti chuděrko tak zle...ať to hlavně brzy přejde kočko, max. do 3 měsíce :wink: . Pohlaď za nás mimouška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a před chvílí mi došel opravenej notebook, je krásně vyčištěněj, jako novej, akorát mě nasrali, bo mi úplně restartli software, nenechali mi tam nic, ani jednu fotku, což mě dost štve. Jsem musela dělat všechny instalace znovu :angry: . Ale na druhou stranu jsem ráda, měla jsem to zadara, i když jsme si za to mohli sami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori ona ta matka o něj neměla zájem? A on byl jediné dítě, nebo jich měla více?
9. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to by ti nejdriv meli ulozit nekam na disketu nebo usb, ne? prece ti to takhle nevymazou.

jako Mia spala od 10 do ted, dala si jidlo a jdeme na chvili ven
9. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - byl jedinej. Jako přesně nevím co se dělo, či nedělo, ale nestarala se o něj, tak babča se ho ujala už jako mimina - se vším všudy - i příjmení má babči. Pak se dala dohromady po x letech s nějakým chlapem a ten snad měl dítě u sebe a o to se starala ... :confounded: A otce manžel nepoznal nikdy :unamused:
Manžel ale babče nemůže zapomenout to, že ho po 12 let vychovávali jako že jsou jeho rodiče a vlastně jeho tety a strejda jako že jsou sourozenci ... což nechápu ani já. Znám taky 1 případ ze Stráže že kluk žil u prarodičů a říkal jim normáně babi a dědo.

kristi - to si pěkně dáchla :slight_smile: Kája je už po jídle, tak jdem taky za sluničkem :wink:
9. dub 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejdou mi odesílat příspěvky jestli to zas spadne tak končím s koněm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

kristi - salamandři se děšlaj nejlíp na kulatý bulka,rokrojený,ale je to v podstatě jedno. namažeš bohatě lutěnicí,na to na drobno nakrájenou uzeninu (třeba je dob rej debrecínskej párek), okurky,cibulku,může být i balkánský sýr a nakonec bohatě zasypat strouhaným tvrdým sýrem a zapéct :grinning:
9. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky, jsi zlato.....tak se vydam jeste do kramu asi...

Mius zatim lita na terasu a zpet, takze je vybehana, ale ja se ustrojima stejen pujdem
9. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vyrazíme na chatu až se hoši vzbudí :slight_smile:
9. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zahájila jsem sezonu ledovýho kafe. v lednici mám vyrobenou konev kávy s mlíkem,krásně vychlazený,to miluju :grinning:
9. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj,tak sa tu idem troska poobzerat,nechcem zakriknut,ale lieky zaberaju-sice su na nevolnosti pri cestovani,ale neva,hlavne ze pomozu,lebo uz ma fakt nebavi stale obdivovat hajzlovu misu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kiko uz spi,ale nejak nechce chodit spat v poslednej dobe,vzdy chodil pekne ani nemukol a teraz uz asi tyzden zakazdym reve aspon 5 minut kym zaspi a vola mam,ze aj maminka ide spinkat s kikom :slight_smile: co je vacsinou aj pravda,ale ja si lahnem v obyvacke aby som ho nerusila ked vstanem skor

doobeda som bola nakupit nejake stromceky a od zajtra ideme pomaly uz konecne robit ten dvor,nech uz je to kulturnejsie troska
9. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem se fakt nasmala http://www.novinky.cz/cestovani/166010-kuriozni-stiznosti-turistu-nedostatek-snehu-prebytek-pisku-i-ryby-v-mori.html :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Saku, ty nevolnosti teda nezavidim, preju at je to brzo pryc ;)

Mori, to je story :confused: Docela psycho...Ale zase dobry ze se ho ta babicka ujala. Nez by byl nejak tyrany nebo zanedbavany tou matkou.

Jeee, ledovou kavu ja miluju :wink: Asi se stavim na kafe k Danci :grinning:

S tema prevodama uz jsem zjistila, nejlevneji vyjde posta.
9. dub 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi nenahráli mi to nikde, smradi...přitom kdyby byl nějakej problém se softwarem, ale byl to jen malý technický problém tak vůbec nechápu, proč mi to vymazali :angry:

Saku jen odpočívej a na stromky se vyprdni, pozvi si zahradní četu ať ti to vysází a udělají celou zahrádku :wink:

My za chvilku vyrážíme opět ven, byli jsme už dopoledne, teď se po spinkání trošku proberem, napapkáme a vyrazíme před barák.

Mori je to blbé, že mu třeba neřekli hned, že není jejich, ale zase na druhou stranu já bych jim ruce líbala, že se mě ujali a hezky se ke mě chovali a vychovali ze mě čestného člověka :slight_smile: . Jinak by zkončil v děcáku, okdud děti mívají dost problémy ve společnosti. Ale on to muž bere asi jako křivdu z obou stran, viď? No je to těžké...
9. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej + luci - přesně jak píšete ... jako vděčný asi je, že neskončil někde v děcáku, ale to že mu lhaly, jí nikdy neodpustí noo. No ale vycházej spolu dobře, jezdíme k ní, tak dobrý. Ono to je asi těžký posuzovat, když to člověk nezažil ...
9. dub 2009 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne z toho myho chlapa asi jednou jebne, to je fakt prca, co vymysli furt za kombinace :grinning:
9. dub 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo já su KO, domů jsme opět došli o půl 8, byli jsme u baráku, Mára na motorce, prostě další super den :slight_smile:

Akorát mi ho navečer jedna blbá zpráva pokazila, Páč k večeru umřela mamce nejstarší ségra, ta nejhodnější teta pod sluncem :frowning2: . Měja rakovinu společně s Alzhaimerem :confounded:
9. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar děvčátka.

jejda jejda,tady je to jedna rakovina vedle druhý..Je to hrozně smutný,moc je mi všech líto :confounded:

U nás dneska taky super den. Já z toho tepla fakt chrochtám blahem. odpo u našich na chatě, byla tam i neteř,dovezla jsem bublifuk,tak byli všichni tři hodinu mimo,vůbec jsme o nich nevěděli a chytali bubliny :grinning: ,já nohy nahoře,cígo,kafo,lehárko pijánko :grinning:

luci - stav se na kavčo,dělám dobrý :grinning: a tak jsem se navnadila tou vaječnou tláčou,co jsem ti psala,že jsem ji zrovna před chvilkou dodělala. chctěla jsem ji až na víkend,ale přepadly mě šílený chutě!! tak si dáme zítra do nosu :grinning:

mori já manžu naprosto chápu. i to ,že je má rád,je vděčnek,i to ,mže se zlobí. ale chápu i ty jeho prarodiče,že mu to hned neřekli. vysvětluj malýmu děcku,když ti začne říkat mami a prostě potřebuje mámu,že není jeho mami. asi to chtěli na chvilku nechat než bude mít trošku rozum a pak se to táhlo dál až to prasklo.. :confused: I tak jsou hodní,že se ho ujali. Život je sviňa.

Manža vyrazil k jednomu známýmu na jakousi oslavu firmy,před chvilkou mi poslal ještě provokační mmsku guláše,co si tam dávaj,to mu nedaruju. tiše slintám. lednice teda plná jídla,ale gulášek by taky bodl.
9. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Rosa mi taky poslal mmsku, ale z nemocnice, dnes ho tam musel známý dovézt, dali ho na kapáky, ale nic bližšího nevím, protože jim Rosa moc nerozuměl a ze zprávy to prej nemůžou přelouskat, proč se mu udělalo tak zle, že málem zkolaboval :unamused: . Si myslím, že je to hodně stresu a taky možná tlak :unamused:
9. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééžiš,tak snad bude v pořádku! je na Slovensku nebo kde??
9. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj na Slovensku, zítra přijede domů. Už ho teda pustili, tak jak dojede vezmu tu zprávu a dojdu za známou Mudrou, ať mi řekne co a jak.
9. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nestíhám je krásně tak jsme furt povenku :slight_smile:

andrejko co to čtu??? tak ať je Rosina v klidu a žádný sex po něm nechtěj :wink:
9. dub 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci spaaaaaaaaaaaat :unamused:

teda to jsou zpravy, tak at je Rosa brzo fit
10. dub 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráánečko!! :slight_smile:

včera jsme dali ostříhat psa,dneska dáme ostříhat kluky.jestli to teda stihnem,páč je to objednaný na druhou :sweat_smile:
10. dub 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou vespolek :wink:

My dnes půjdeme ven až odpoledne, možná pojedeme na zahradu. Dopoleden si chci uklidit, včera jsem vysála a vytřela půlku bytu (dělala jsem to až večer po 10 hod. :sweat_smile: , proto jsem zvládla jen půlku), ještě potřebuju žehlit, no a když jsme furt venku nestíhám absolutně nic.

Jinak pokračujeme v nekojení, dnes se teda v noci vzbudil, ale naštěstí po půlnoci, když jsem ulehla do lůžka, na chvilku si poplakal a pak vstával až o půl 8, takže super. Nicméně cicinko si ptá furt, pořád zkouší, jestli mu dám, ale když už jsem to vydržela 5 dnů, nemíním s tím opět začínat. Takže můžu s hrdostí říct, že jsme v pondělí přestala kojit :grinning:
10. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chtěla Máru taky nechat ostříhat, ale Rosa mi to zakazuje, se mu moc líbí ty jeho kudrny a jak se mu to točí na ouškama a mně upřímně taky :sunglasses:
10. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko u nás to samý se stříháním,taky se mi líbí jak se jim to kroutí. když byli úplně nakrátko to nebylo ono. tak tedka je chci nechat jenom trochu upravit kolem oušek a spravit vzadu tu deku,sestříhat. to vypadá hrozně. :grinning:
10. dub 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja striham sama, zatim neni moc co, takze pohoda, jen ofinku vzdycky :slight_smile:
10. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Andrej, to jsi musela byt pekne vystrasena, jeste ze uz ti Rosina pustili domu..
Stres je previt, my uz taky od pondeli blbe spime kvuli tomu domku.. snad to prezijeme ve zdravi.

Sama jsem Leu strihala zatim jen jednou a jeste k tomu na etapy, jeden den ofinku, druhy den vzadu, dalsi dny nad usima ;))))) Stesti ze na tom jejim afru neni videt, kdyz tam jsou nejake zuby... :sweat_smile: Ale priste radsi zase ke kadernici.

Dneska se jde na velikonocni obed ke tchyni, a pak znovu cele odpo litani po uradech.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek