• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
tak ze stříhání nic nebude,kamarád kadeřník si prý narazil včera na fotbalu ruku :confounded:
10. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:
Jen vás jdu pozdravit. Mám dneska hoňku, po obědě vyrážíme na tu Vysočinu, tak balím a u toho ještě peču ty šneky z list. těsta s sebou. Snad se tam trochu odreagujeme. Manža se to zdá nese přes den statečně, ale v noci pak nemůže spát. :frowning2: Když byl předevčírem u švagrové, tak mu řekla, že už je jí všechno jedno, že si klidně vezme cyankali. :frowning2: No, dobře to nevypadá. Zdá se, že ztratila veškerou naději. V lékárně má přístup ke všemu, tak bych se ani nedivila, kdyby to opravdu udělala. Ono je to těžký, asi si nikdo nedokážeme ani představit, jaký zažívá bolesti. :cry:
Ale pryč se smutným tématem. :pensive: Přejeme vám všem pěkný Velikonoce a prodlouženej víkend! Mějte se tu moc hezky! :slight_smile:
10. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
krásný dne :slight_smile:

akcul to je moc smutný...sama vím jaký to je umřela mi maminka v 56 na rakovinu prsu rozlezlou už ale úplně všude...je to strašný...navíc jak čtu tak švagrová byla pod dohledem...chjooo :pensive: moc na vás všechny myslím a naděje umírá poslední :pensive:

andrejko tobě více optimisticky...gratuluju k velikému tvému životnímu rozhodnutí...ať se odstavení zadaří...jsi šikula :wink:

kristi ty vo* táta je ročník 61 já před manželem měla chlapa ročník 65 :sunglasses: :grinning: tak ať se ti narodí prima ségra nebo brácha :wink:

taky jedeme na velikonoce pryč tak se tu mějte...já se teda si ještě dneska nebo zítra ukážu
10. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky!
Jdu vás jen pozdravit a čtu tady o té nemocni, to je děs. Luci, je mi to hrozně líto. Je to fakt šílená nemoc. Mojí kamarádky mamka měla rakovinu prsu, vyléčilase a slavila deset let, co je zdravá a týden na to si našla bulku. Tak znovu ten samý koloběh, znovu chewmo. te´d je zdravá, ale je to fakt husté.
Malá usnula, nevydržýela čekat na obídke. a to dělám rajskou s dplněnýma paprikama, mňamka. Odpoledne jsem měla doučko, ale padlo, tak si aspoň udělám trochu jarní úklid, ta´tka si budfe brát malou.
Jinka jsme byli v e středu v Brně. Martin vzal maliu do třebíče, já si v klidu pochodila obchody, pokoupila hadříky a pak jsme jeli ke kámošce do kouta. malá byla z mimča úplně hotová, pořád se na něj vrhala, dávala mu pusink,y no sranda.
Holky, co plánujete na víkend? já si říkala, že bysme zítra vyjeli někam na výlet, ale vůbec mě nenapadá kam.
10. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
je to smutný,moc držím palce,to si asi fakt neumím představit,co za bolesti a psychiku prožívá :pensive:

zuzi - taky si říkám,že bychom někam vyjeli,napište tip. do zoo se bojím,že tam bude miliarda lidí.
jo zuzi, co tím myslíš,jak píšeš - ke kámošce do kouta? jak do kouta? to má nějaký význam nebo jako dětský koutek? :sweat_smile:

borci usnuli,já mám navařeno a asi si půjdu taky hajnout. jestli teda usnu .když svítí takhle slunko,tak mi to nejde,i když mám v ložnici skorotmu :dizzy_face:
10. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
to už jsem psala kdysi já, že jdu do kouta...tzn. že když se narodí mimi, doneseme něco maličkému, asi aby byl zdravý a měl štěstí nebo jak to je...

Akcul to je fakt blbís, že to takhle vzdává, moc ji od nás pozdrav, že jí držíme palce a ať neklesá na mysli, třeba jí pomůže ten pocit, že i lidé, co ji neznají jí dodávají sílu a soucítí s ní :slight_smile:

Tak my právě prodělali první kojící krizovku, Mára řval půl hoďky v kuse, bil mě, škrábal, kopal, bo jsem mu nedala cicko. Teď už je v limbu, ale to je opravdu poprvé, co tak vyváděl...asi má absťák :sweat_smile: :grinning:
10. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kočky,
Andrej,si šikula, vydrž..
Luci, je to šílený, takový utrpení, rak je sviňa nejsviňovatější..... :pensive:

já si užívám pohodičku, dnes na zahradě první opalovačka a odpo vyrážíme na Vysočinu, k našim, zůstanu tam 14 dní, zítra jdeme s bandou známejch na prasátko, tak po dlouhatánské době nějaká příjemná akcička :wink: a pro mě snad dovolenčička, at je hlavně hezké počasí, abychom byli furt venku :wink:

Mějte se báječně a opatrujte se zde, papa :wink:
10. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jé Leni, Akcul taky vyráží na Vysočinu, tak si můžete dát spicha :wink: ...jo a hlavně si odpočiň a užívej a relaxuj :wink: :sunglasses:
10. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
leni,luci - krásně si to užijte!!
Leni prasátko závidím,odpočni si a relaxuj,kočko! :grinning:

my lezem z postele,dám kafo a jdu nás balit,jedeme ke kamarádce,budem venku s dětma :wink:
10. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
dani, je to tak, jak píše Andrej, prostě se jim narodilo mimčo, tak jsme se na něj byli podívatr a donesli nějaké dárečky.
Andrej, vydrž, nekoj! Už to musíš nějak přečkat.
Já jsem šla jen do obchodu s malou pro suroviny na pizzuu a hodina v háji, malá se stokrát zastaví, stokrát vrtátí, děs.Už dnes nic nedělám a jen se těším na tu pizzu, co Martin vytváří. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dani, právě že jsme ještě nic nevymysleli. napadlo mě vesternové městečko, ale to je v provozu až od květmna. Ve Zlíně v Zoo je to super, ale tam už jsme byli. Tak možná nějaký aquapark nebo tak něco, uvidíme podle počasí.
10. dub 2009 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauvec vepolek! Nám tatík odjel na vandr, vrátí se v neděli večer. Tentokrát mě to docela štve, protože min. víkend byl taky v čoudu (pracoval) a od včera se Kája po tátovi furt ptá - no už se jí stejská, jak ho málo vidí. Dnes odpo se s ním chtěla furt mazlit a jen za sebou zavřel dveře, tak ho shání :frowning2:

Ale psala mi kámoška, zda zítra nechci jet s ní do Ikei. Furt jsem přemýšlela, co jako budem celý víkend s Kájuš dělat, tak pojedem :wink: Aspoň tedy na sobotu máme program :stuck_out_tongue_closed_eyes:

he, taky jsem se pozastavila nad koutem :grinning: tak teď už vím oč jde :wink:
10. dub 2009 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Je, tak kout taky slysim prvne, to u nas na severu moravy nezname ;)
Tak mame vylitano, zarizeno, a vypada to ze to klapne :wink: Luci, ani se nedivim ze u toho vaseho zarizovani baracku Evza zkolaboval, my k tomu nemame daleko a pritom kupujeme dum uz postaveny... :grinning:

Tento tyden byl narocny, tak jsme dneska narychlo domluvili vecirek u nas doma, prijdou kamaradi, posedime a trosku to zapijem ;))) Jinak u nas vytrvale prsi tak nevim nevim co bude s vikendem, ale Jenika mam stejne v praci, tak asi nic velkeho podnikat nebudem.
10. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci u vás prší jo :astonished: Tady je celý den nádherně :dizzy_face:

Já se vrhla ne žehlění, mám tu pořádnou hromadu :confounded:
10. dub 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

jdu se s vámi rozloučit a popřát vám krásné Velikonoční svátky a pohodu :wink:
11. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
krasne rano, my se balime a taky jedeme papa...tak se mejte a hezky si to uzijte :wink:
11. dub 2009 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný sluníčkový den :slight_smile:
My se taky dnes chystáme na celej den na zahradu, je tam super, bude grilovačka, opékačka, už se těším. :slight_smile:

Luci to je super s domečkem, to byla teda rychlovka...je to teda ten, co jste chtěli, v té samé lokalitě, nebo jinej?
11. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezke rano, taky vam preju vsem vesele Velikonoce a moc dekuju za krasne pranicka Jane a Lucce!!!! :dizzy_face:

Mne ani neprijde, ze jsou svatky, tady se proste nic nedeje, akorat detem schovaji vajicka na zahrade a pak se hledaji, no, nevim, vcera jsme to Leusce chteli poprve poschovavat ale lilo jak z konve, tak snad az bude nekdy hezky, zkusime to :wink:

Mori, jj, tedka jsme si to pocasko zase prohodili :wink:

Andrej, je to stejna lokalita, cekali jsme na ten nas dum, ktery se mel dostavit pristi rok, a najednou telefon od nasi agentky, ze dum co stoji hned vedle (je vetsi a puvodne stal hodne moc, proto jsme o nej nemeli zajem) snizil cenu a navic ze prosel nejaky zakon s novym programem, ktery zvyhodnuje mlade rodiny, snizili by nam dph z 19 na 5,5% takze dalsi vyrazna sleva, tim padem se tento dum ocitl na nizsi cene nez ten nas... Tak jsme nevahali a sli do toho hned :dizzy_face: Akorat je s tim 10x vice vyrizovani nez v klasickem pripade, ale jinak domecek je dostaveny, pocitam tak 2-3 mesice papirovani a jdeme bydlet :wink:
11. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
luci tak to je bomba s domečkem! skvělý! :grinning:

babule já taky všem přeji krásné svátky Velikonoční :grinning:
11. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauvec holky! Tak my dnes byli s kámoškou v té Ikee, ale bohužel to co jsem chtěla, to neměli :confounded: takže jsem pokoupila jen nějaké drobnosti :wink: No ale Karolínka mě moc překvapila, jak byla celou dobu hodná - většinou jí to pak už nebaví, ale byla úplně v poho :dizzy_face: No a samo jsme si daly ty jejich kuličky :grinning: a Káje opět moooc chutnali, ani hranolky skoro nechtěla, jen masiko :grinning:
Cestou zpět se mi ale chtělo děsně spát a doma mě rozbolela hlava :unamused: ale tabletka a lehnutí na 15 minutek pomohlo :wink:
11. dub 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdar bazar :slight_smile:
Tak my byli včera celej den venku, na zahradě a pak u ségry, tam jsme grilovali, páč u mamky na zahradě není ještě voda, takže u ségry to je pohodlnější. No jsem ráda, že je tak krásně, Mareček dostal úplně jinou barvu po těch 3 týdnech doma. Akorát dneska je tu zataženo, všude mlha, tak přemýšlíme, že sjedeme do Ostravy, slíbili jsme Lauře džíny.
12. dub 2009 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko! My už jsme doma z obchodu. Zas je tu krásně už od rána :slight_smile:
Užijte si neděli :slight_smile:
12. dub 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
krásnou neděli přeji!

tady je taky nádherně. andrejko snad se vám tam vyčasí.
před hoďkou jsem vrzla husu do trouby. dneska ji upeču a zítra vezu na chatu,hned ráno tam vyrazíme,tady vypínám zvonek,nejsem na nikoho zvědavá a nic nechystám,Velikonoce strávíme s našima,hezky na sluníčku :wink:

co dneska děláte? potřebovala bych nějakej tip na výlet. myslím,že v zoo bude narváno k prasknutí,co?:
12. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
včera byla super akce ve skanzenu v Rožnově, bylo tam strašně moc lidí. Pokračujou tam trhy až do pondělka, ale dnes si myslím, že tam moc lidí nebude, nekecám, musela jsem nahodit zimní bundu, když jsem šla se psem a do obchodu, je tady kosa jak blázen. No snad se to odpolko vyjasní :wink:
12. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Se pomalu začínám koukat po nafukovacích věcech na léto. Mám od loňska uloženou tuto fotku, zatím to paní ještě nemá v prodeji ale uvažuju, že to pořídím na zahradu k mamce. Do té doby snad bude zavedená voda, přinejhorším si nanosíme ze studánky :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14460577&tab=14
12. dub 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko, tak u nas nedele pracovni, manzel odesel do prace a ja jsem musela pouklizet, cely tyden jsem nemela cas a uz to tu bylo jak v chlivku, vydrhla jsem i balkon, konecne se udelalo zase pekne, tak tam ted Lea blbne ;))

Ja zas koukam po zahradnim domecku, tenhle je bozi, az na tu cenu
:wink:
www.king-jouet.com/jeu-jouet/sport-jeux-plein-air/maisons-tentes/ref-116102-Maison-duplex-Floralie.htm?xtor=AL-101
12. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
12. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé,domečky jsou krásný!! :grinning:
andrejko já taky uvažuju o něčem nafukovacím na koupání. KLuci mají takovej ten klasickej,3komorovej kulatej,ale spodní komora je píchla,tak jim to vždycky za nějakou dobu splaskává. přemýšlela jsem o něčem větším,ale zase ne moc velkým. 1). večer to obrátit a vylít vodu je celkem fuška,2). párkrát za den jim to posunuju tam kde svítí slunko,tak abych to utáhla,3). když jsem někdy nechala u našich ten náš starej celej den na jednom místě,úplně se udusila tráva a našim zůstal na hezkým trávnku kruh žluté suché trávy,tak aby to nezabíralo extra velkou plochu.
líbilo se mi třeba toto se skluzavkou:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21328210&tab=1

ale nakonec asi skončím u obyčejnějšího a přemýšlým mezi těmito dvěma bazény:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21677036&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22058098&tab=1

Když koukám na ty důvody,co jsem napsala,tak asi vemu tu džungli. ta se dá utáhnout,otočit apod.,ty ostatní budou asi moc robustní,co myslíte??
12. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
prajeme krasny vikend!

u nas je ozaj krsne,cely tyzden trcime vonku na dvore a v zahrade,zacala som troska robit predzahradku,stromceky a tak,velmi ma to bavi,len skoda ze mi je stale blbo,takze zas moc toho neurobim,rozmyslam aj nad skalkou,ale neviem ci to zvladnem,ja som totalny zahradny amater :slight_smile:

bazen aj ja budem kupovat zas len nafukovaci,aj sme uvazovali nad normalnym velkym-do zeme,ale ja sa este bojim kvoli kikovi,aby mi tam nahodou nespadol alebo tak nieco,takze to az ked bude on a "surodenec" vacsi,potom
12. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
saku máš pravdu s tím bazénem. naši tcháni mají zapuštěný v zemi velký bazén a je to dost nerv oba ohlídat,když tam jsme v létě na návštěvě. vteřinu se člověk nedívá a děcko je ve vodě. když tam dávám kluky na hléídání,tak mají normálně zákaz pouštět kluky na zahradu,protože se bojím,že by to tchýně sama neuhlídala..
12. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
lucija - domečky jsou krásný, líběj se mi tam i některé menší. Tady takové vidět nejsou :unamused:

No já se před hoďkou úplně lekla kolik je hodin ... v 11 h jsem si šla s Kájou lehnout do ložnice, že si taky chvilku dáchnu. A ve 13.50 h nás vzbudil telefon :confused: Jsme asi potřebovaly dospat to včerejší cestování :grinning: No ale je nám oběma fajn :wink:
12. dub 2009 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek