• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Bazeny jsou hodne nebezpecny, jsem tedka cetla ze jen ve Fr se doma na zahrade utopi rocne kolem 250 deti... :pensive:

Jinak bych taky vybrala tu jungli, vypada tak akorat velky i na pripadne presunovani ;)

Domecky jsou supr, nejaky urcite bude, ale ten velky teda ne, je to fakt palka, nejsem blazen ;))
Pockame az bude nektery z tech mensich typu v akci...

Cekam az se Lea probudi, sla spat v pul 1, a jeste ma pulnoc :confused: asi ji uz vzbudim a pujdem na zmrzlinu :slight_smile:
12. dub 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme s Kájou obarvená vajíčka a ozdobená obrázky :slight_smile: a tatíka na cestě dom.
12. dub 2009 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou prdelky moje :slight_smile:

My zvedáme kufry a valíme k našim, za chvilku to tu začne zvonit a já fakt nemám na nikoho náladu. Laura je už od včerejška v NJ, spala u nej kámošky, tady klukům sice řekla, že nebude doma, tak jako každý rok, ale každý rok tu stejně zvoní hafo děcek a susedi, tak vyrazím co nejdříve :wink:

Mějte krásný den a večer zděs, ja? :grinning:
13. dub 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho holky, my jsme prijeli uz vcera vecer, pac dneska by byla hodne doprava a jeste bychom asi s Miou dostaly na prcku. Vcera hruza den, pac u tchyne se neda spat, takze jsme vsichni 3 nejak tak od 2-5 do rana nespali, coz melo za nasledek, ze Mia byla uplne hrozne unavena,+ tam byla cela familie, kazdej se s ni chtel chovat atd...takze nervoza. No,ale prvni grilovacka supeeeeeeeeeeer :slight_smile:
13. dub 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!!

já taky pobalím,vzbudím muže a upláchnem. Ze zvonku jsem právě vytáhla baterky,takže klídek :grinning: :grinning:
13. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, tak u nas nikdo zvonit nebude, nemusim mit strach :wink: Je krasne, tak vyrazime samy nekam ven, tatinka mame bohuzel v praci, jako obvykle ve vsechny svatky a prazdniny ;)

Kristi, jak to ze se u tchyne neda spat?

Danco, baterky - dobry figl, to me nikdy nenapadlo :grinning:
13. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no...mame tam takovy stary matrace, pruzinovy, proste des...
13. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky! Jdu vám popřát hezké svátky! teda já je nějak neprožívám, ale třeba někdo jo. :grinning: Malá jela s Martinem k našim a te´d mamka volala, že s taťkou obcházejí sousedy. Tak jsem zvědavá, kdy dorazí. Jsem ji narvala do nové sukýnky a boteček, sice hodinový řev, že ona si k sukni dá cvičky na písek, ale nakonec jsem ji přesvědčila, že ty balerínky jsou přece jen k sukni lepší. Chlebíčky mám hotové, tak už budu jen odpočívat.
Tak ahojky!
13. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahaaa, tak to je blby... My jsme u tchyne nastesti zatim nikdy nespali, me u te nasi vadi takovy ten divny smrad, jako u moji babicky... Kdyz tam necham Leu pres noc, tak mi tim vzdycky totalne nacuchne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!
tak ja uz som vyoblievana od synovcov,tak uz mam veget,inak nikoho necakam,nasi chlapi isli tiez polievat segru,svygrinu a tak,tak dufam ze este chvilku tu bude klidecek

ja sa veru nikde nevyspim dobre ,uz len doma,dokonca ani u nasich uz nie,je to ina postel a ja som si odvykla,takze sa len hadzem celu noc

no,a na dovolenke som sa super vyspala,tam mali take asi meter hrube matrace,ale fakt sa na tom super spalo,som sa az cudovala
13. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek! :slight_smile:
Tak hlásím, že jsme se šťastně vrátili domů. Víkend byl super! :dizzy_face: Bylo nás tam 13 rodin, celkem 25 dětí. No veselý to bylo. :grinning: Jak bude chvilka nahodím nějaký fotky. Myslím, že nás to oba hodně nakoplo a na chvíli jsme přestali myslet na ty smutný věci.
Ale aby všechno nebylo úplně idylický, tak jsem tam v lese chytla klíšťáka a mám to pořád pěkně hnusný - červený, zapálený, citlivý. :unamused: Tak ráno radši naklušu k doktorovi, snad to nic nebude.

Moc vám všem taky děkuju za podporu, dočítala jsem až teď v pátek jsem to už nestihla. :slight_smile: Evžula to drží spíš v sobě, ale mě hrozně pomáhá s někým se o tom bavit.
13. dub 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky s nakym urazem, Mia kulha na jednu nohu, nevim jak to,asi to ma obrazeny..

jdu vyrabet smazenky
13. dub 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska docela sranda, Lea mi po obede neusnula, asi hodku a pul byla v postylce, skakala tam, chechtala se, sranda nejvetsi, jsem ji pak uz vytahla, ze to nema cenu a ze pujdem ven.
Sly jsme se podivat na konicky, na plaz, usly jsme velky dvouhodinovy okruh, a uz jsme byly skoro u nas pred domem, kdyz si rikam ze jde nejak divne, podivam se, a Lea zavreny oci a skoro spala pri chuzi :grinning: To se nam teda jeste nestalo ;))) Takze jsem ji tuhou dotahla nahoru, a tedka mi spi, no, nechci videt ten vecer :sweat_smile:
13. dub 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá strávila dnešek u našich. Obchodila s tatínekm a dědečkem sousedy, posbírala plný košík sladkostí a nechtěla ani dom, že zůstane u babi. Tak jsem pro ni jela, malá absolutně spokojená, prý tam bude i spát. No ale to už jsem ji odvezla.
Luci, kde jste byli? Já jsem nějak nedočítala, tak ani nevím.
13. dub 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,
byli jsme v Zubří na Vysočině na každoročním srazu manželových spolužáků z vejšky. Taková bandička fotbalistů se jich sjíždí každý rok na Velikonoce už od vysoké, teď samozřejmě už i s rodinama a dětma. O to větší je tam sranda, pro děti se přes den vymýšlejí různý hry, soutěže, karneval, táborák... Prostě jak za co nejmenších ztrát energie rodičů unavit prcky. Večer pak rodiče paří, kecají, hraje se na kytary, zpívá... No fakt paráda! :slight_smile:

Luci,
s domečkem vám moc gratuluju a přeju, aby vyřizování bylo co nejmíň komplikovaný a co nejrychleji za vámi! :wink: To je super, že se vám naskytl takovej bezvadnej kup. Tři měsíce utečou a za chvilku budete bydlet, to je paráda. :dizzy_face:
13. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezke uterni rano, a je zase krasne... :slight_smile:
14. dub 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :wink:

U vás je zase hezky??? Taky je hnus zima, mlha, slunko začíná svítit a rozjasňuje se až po poledni :unamused: . Tak už je to 4 poslední dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já za chvilku vyrážím k zubařce, musím na rentgen zubů, pak si sjedu k mému bývalému alkáčovému zubaři pro kartu.

Mareček mi pořád spinká celou noc, jsem happy, akorát se mi v prsách, resp. ve dvorcích větší bolestivé hrudky, není možné, že by mi zatvrdlo? A co by to mělo za následek?
14. dub 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, je to mozny, ze ti zatvrdlo. Bych dala zase ten tvaroh
14. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tak u nás se už kouká na pohádky :slight_smile: A vypadá to na další nádherný slunečný den, tak to je paráda :dizzy_face:

Tak si představte, že taťka jak dorazil, tak Karolínka jak ho slyšela, rozbrečela se, nenechala ho ani zout a musela s breeekem k němu. Až mi teda ukápla slzička s ní :cry: Prdelce se muselo fakt šíleně stýskat po tátovi. Já tedy doufám, že je ponaučen a když bude mít období, že bude od rána do večera stále v práci, že nebude nikam jezdit na vandr, protože to bylo doma fakt na mašli - furt ho sháněla, jen co zavřel dveře při odjezdu :unamused: Věděl to moc dobře, že jsem naštvaná :rolling_eyes:
Jako chápu, že dlouho nebyl a normálně mi to nevadí, ale musí koukat na to dítě, že jo.

Jinak Velikonoce fajn :slight_smile: Posnídali jsme, zaskočili jsme k babičce ve Stráži na koledu, pak jsme se stavili u prababičky a u strejdy v Provodíně, a všude samo něco Kája dostala :grinning: No a vyrazili jsme na výlet do Děčína do ZOO a pak na zámek, kde byla akcička pro děti v Růžové zahradě "Hledání velikonočního vajíčka" - tam děti tvořily, malovaly křídama na zem (i Kája se zapojila) a hledali po zahradě vejce a pak je dali princezně a něco vždy za to dostali dorého, či říkali koledy :dizzy_face: Pro děti hezký :slight_smile:

Dnes nic v plánu nemáme, asi vyrazíme odpo na písek, protože včera Kája v ZOO v tom oblečení nemohla a chvilku byla naštvaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzi - he he, Terka si už diktuje, co chce na sebe jo :grinning: Tak to Kája zatím néé, vždy oblečko vyndám já a i když vezme nějaké boty a řeknu, ty né, že jiné, tak v poho :wink:

lucija - tak jak spánek večer? Nebo snad už spala Leuška v kuse? :wink:
14. dub 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zkusím zavolat na gyne a pak uvidím, nechci odstříkávat, aby se mi netvořilo, už se mi totiž z větší části vstřebalo :slight_smile: . Ale fakt největší lahoda je to spaní celou noc, to je labůžo :grinning:
14. dub 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, to je smutny, tak holt proste vyraz nekam ty a nech je doma samotny, at si to taky uzijou, ne? Nastvana byt muzes, ale proc si kazit naladu? Chlapi si tyhle veci stejne neodopustej, ne? My jsme byli u tchyne a kamos, co ma pul rocni mimino, tak byl taky 3 dny na vode...
14. dub 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si ymslím, že si chlapi taky potřebují odpočinout...já bych jim to nezakazovala. Kor když bych v něm měla absolutní důvěru :wink:
14. dub 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mu to taky nikdy nezakazovala. Vím, že na vandr jezdí rád a dlouho nebyl. Ale jde o to, že prostě nejde odjíždět za zábavou, když je furt v práci, i o víkendu a Káje se prostě stýská. V pátek už v práci nebyl, byl u dr. a balil věci a Kája chtěla být furt u něj a mazlit se ... no já bych o srdce neměla někam odjet, když vidím jak se jí stýská. Ona to už prostě víc vnímá. Před týdnem jak jsme byli v té Praze, tak spala u babičky a druhý den odpo se jí prej už taky dost stýskalo a stále nás sháněla :frowning2:
Holky mě fakt bylo hrozně, když mi tu o víkendu kňourala a chtěla taťku ... se mi chtělo brečet s ní, ale nemohla jsem, aby jí nembylo smutno ještě víc.

No já jsem zvědavá na tento víkend - furt říkal, že budem o víkendu spolu. No ale včera ráno (mimochodem v 7 h ráno, což takový lidi nechápu) mu už volal kámoš, co mu Martin dělá el. na baráku, že něco potřebuje ... tak doufám, že to zvládne v týdnu a o víkendu bude doma. Jako ten kámoš si asi taky myslel, že tam martin naklušena na Velikonoce :confused:

No nic, jsem si aspoň postěžovala :wink:
14. dub 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, kazdy ditko je jiny, Mia je na tatu tesi, ale ze by po nem brecela, tak to jako fakt neeeee :astonished: :astonished: :astonished:
14. dub 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - Martin byl loni v létě i 10 dní pracovně pryč ... jako taky se na něj občas ptala, ale to bylo v poho. Ještě to tolik nevnímala. Letos to je už horší noo ...

Foto ze včera: http://maarsel.rajce.idnes.cz/DECIN_ZOO_zamecka_zahrada_-_13._4._2009/#
14. dub 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné dopoledne! :slight_smile:
Tak já jsem byla ráno u toho doktora, a dostala jsem jen mastičku na zánětlivý kožní infekce. Prý to boreliozně nevypadá. To klíště mě píchlo u žíly, tak proto to mám takový škaredý. No tak snad to bude brzo dobrý.

Mori,
fotečky nádherný! To musel být krásnej výlet! :dizzy_face: Já bych taky chtěla vyrazit někam do Zoo, tak snad nám to některej víkend vyjde.
14. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
co budete varit? ja tady nic nemam.....

tak udelam asi brambory, spenat a vejce :wink:
14. dub 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
mori, tak v postylce byla v pul 9, ale jeste tam blbla hodne dlouho.. ;) Nastesti nikdy nebreci, jen chce vzdycky podavat knizky a mliko...
14. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mi to odeslalo driv :wink:
Dneska jsme spaly az do pul 10.

Ten vas vylet vypada pekne, ja jsem v Decine asi pres rok zila, tak mi ty fotky pripomnely mladi ;))
14. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul - jj, bylo to bezvadný :slight_smile: Dlouho jsme nikde nebyli, tak jsme si to užili :slight_smile: No a o počásku ani nemluvě, to bylo prostě perfektní :dizzy_face:

kristi - my včera dostali od mámy br. salát, tak k tomu udělám kuř. řízky :slight_smile:

Tak u nás se už spí, chtěla mlíko a zalomila to u nás v ložnici :slight_smile:
14. dub 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek