• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Kristi,
my máme ještě ze včerejška uzený maso s bramborovou kaší. :wink:
14. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija - já chci jet ještě někdy do Děčína na Soutěsky u Hřenska, na tu loďku. Byla jsem tam v dětsví, tak tam vezmem i Káju - mě se to tam líbilo, jak tam pouští tu vodu :grinning:
14. dub 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Lea mela taky obdobi, kdy chtela porad tatinka, a jednou i brecela kdyz sel do prace. Jeste ze uz je to pryc. Yann pracuje hodne, a dela navic vikendy, svatky, prazdniny, ale zas ma tu vyhodu, ze jeho prace je 500m z domu, takze denne chodi domu na obedy, po o ma vetsinou pauzu aspon do 3 hodin, nekdy do 5h odpoledne a pak jde znova do prace, takze ho vidime docela dost.
A kazde 2 mesice si bere tyden-dva volno, to pak nekam jedem spolu.
14. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, ty lodicky v Hrensku znam taky, moc pekny!!! :dizzy_face:

Ja vubec jeste nevim co budeme jist, teprve piju ranni kafe... nejakou rychlovku asi, me se tedka vubec nejak nechce varit.
14. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija - tak to je fajn takhle :slight_smile: a super, že může přijít na oběd. Když měl zrovna Martin práci ve Stráži, tak se za ním jdem taky někdy na chvilku juknout, nebo přijde na oběd. Teď je převážně v České Lípě, či někde pryč a vrací se domů večer. No musí si aspoň ty víkendy udělat volno, jinak to nejde ...
14. dub 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Andrej, zkoušela jsi ten list zelí? To fakt pomáhá. My jsdme byly na pískovišti jen u baráku, te´d se vrhám na úklid. Sice tu bylo včera vzorově uklizeno, ale nevím jak se to stalo, dnes je tu borčus. Oběd máme ze včerejška, to je výhoda. Navečer se svaví ještě kámoška, zítra už se vrací zase do Londýna. Tak vyrazíme ještě na chvíli s Terčou ven.
Tady je sice pěkně+, svítí slunko, ale teplo nějaké přehnané není, vracela jsem se dom pro mikinu.
Tak dobrou chuť a pěkný den!
14. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady jsou taky nějaký fotky z víkendu: :wink:

http://hrubcici.rajce.idnes.cz/Zubri_2009/#album
14. dub 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcul - no koukám, že to byl asi super víkend :slight_smile: děti se tam museli vyblbnout :grinning: Naty tam je asi jedna z nejmenších viď? :wink: A počásko vám taky přálo :dizzy_face:
14. dub 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,
jo jo. Ještě tam byly dvě děti kolem dvou let a potom dva nejmladší - jeden měl 11 měsíců a druhej prcek 9 měsíců.
Ten den co byl karneval, tak Naty přes den zase nespala, tak pak byla unavená a nechtěla se moc fotit, ale jinak nás tam skoro nepotřebovala a lítala si tam s děckama. :grinning: Bylo to fakt bezvadný! :slight_smile:
14. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, krasny fotecky, to musel byt bezva vikend! Uzasny prevleky!!!! A teda deti jako smeti :grinning:
Naprosto me navnadily ty spekacky, tady takovy totiz nejsou, uz se tesim na kveten domu, urcite budeme taky opekat :wink:
14. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,
ty v květnu přijedeš? A jak tu budete dlouho? To bysme mohly udělat nějakej srazík, ne?
14. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak vidim ze tu boli same vylety,akcul,mori,fotocky super,aj ja by som rada niekam vyrazila,ale netrufam si,sa bojim ze by som "preblila"celu cestu,akurat vcera bol tatik s kikom na kolotococh,cele poobedie,ja doma cumela do zachodovej misy a oni si uzivali na autodrahe a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nas je tiez stale krasne,co ma tesi,aspon mozeme byt vonku na piesku

ja som dneska "navarila"cestou z mesta som sa stavila v cinskej restike a dala si zabalit cinu,hihi,take varenie sa mi paci :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akcul, super fotky :slight_smile:

spekacky miluju, taky jsem jeste nemela, ale my mame jedny, ty maji az prave v Cercanech, tak pro ne budu muset nekdy asi zajet

jsem pro kvetnovej sraz, to zni super

Mia je vyspinkana, tak ja se namaluju a pujdem ven
14. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo,
tobě je pořád tak zle? :frowning2: Tak snad se to brzo zlepší.
14. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Švica dnes byla na NT screeningu, tak všechno je v pořádku a vypadá to, že budou mít holčičku. :dizzy_face: :slight_smile:
14. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,stale mi je ,niekedy lepsie,niekedy horsie-ale dobre stale nie-jedine v nedelu doobeda mi par hodiniek nic nebolo-to bol pocit,uz som aj zabudla ake to je byt ok :sweat_smile: ale samozrejme poobede to prislo,nooo,to aby som si nefandila,ze...s kikom mi tak bolo do toho 12 tyzdna cca,tak dufam ze dlhsie to nebude ani teraz,lebo ma to nebaviiii :angry: jejj,uz" len" mesiac :grinning: :frowning2: :frowning2:

segra je v kolkom?
14. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo,
teď myslím začala 14tt.
Držím moc palečky, ať ti je brzo líp. To musí být mazec, zvládat ty nevolnosti i s Kristiánkem. :unamused:
14. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomu ver,niekdey mam ozaj dost,este ze je tu dedo a manzel kazdy vecer doma,lebo fakt neviem ako by som to zvladala,jemu to nevysvetlis,ze si potrebujem lahnut alebo tak,alebo ked sa hrabe na ruky,ze chce nieco vidiet,no co uz,musim ho zobrat,zatial este brucho nema-takze mi to este neveri :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normalne mi Luci ctes myslenky, chtela jsem navrhnout srazik v tom minulem prispevku :wink:
Ja bych se srazila moc rada, my tu budem od 9. do 26.kvetna takze docela dlouho...

Saku, me te je tak lito, to musi byt peklo, no nezbyva nez vydrzet.... :frowning2: Jeste ze mas pomocniky...
14. dub 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok,mlady vystavovac je uz hore,tak palime von,ahojte!
14. dub 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je docela dobry rozpeti, ja urcite nemuzu od 8-10.5, pak snad nejak jo....
14. dub 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!

fotečky všechny super,čiší z nich pohodička :grinning:
Myj sme si Velikonoce taky krásně užili, husička se vydařila,počásko taky,celej den na chatě a pak jsme ještě k večeru jukli k tchánům. Hošanům teda ještě nějaký vymrskání babičky na zadek nic neříká, oni se v tom budou určo vyžívat až později :grinning:

saku - drž se, musí to být nepříjemný.. co utz,už jsi byla? nahoood jestli máš obrázek :grinning:

dneska jsme vzaly s kamarádkou děti a 2 hodiny jsme seděli u nás na Vyhlu na zahrádce,děti ukázkově na písku,který tam mají,klíídeček,parádička,já to teplo miluju!! miluju!! miluju!! a k tomu pořádně vychlazenýho rádlera :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,mam veget,kiko je u deda,to je ulava-aj ked doteraz sme vysedavali so segrou na zahrade,decka sa hrali na piesocku-teda povacsine sa bili o nieco :sweat_smile:

dani,na uzv som uz bola,ale nemam fotku,vobec ma to ani nenapadlo,az doma,ale chcem ist potom na 3D,tak potom urcite nahodim,mala by som aj preriedit albumy a vytvorit novy pre babo,no ale chce sa mi?
14. dub 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes mi Kájuš slítla z klouzajdy před barákem :frowning2: je tu vysoká. V poho si sama vyleze a už chtěla jet dolů, ale z druhé strany, kde se jezdí lezl kluk a ona začla couvat a bylo to. No kluk je pako, bo jsem mu už chvilku předtím říkala, ať tam neleze, že děti jezděj. No pobrečela si a naštěstí dobrý, chtěla i zůstat venku :wink: tak se mi ulevilo. No ale panáčka jsem vzala a šly jsme za maminkou, protože už byl větší a měl by mít rozum ... jsem se ho ptala a prej je mu 7. Jako nehádala jsem se, to ne, ale mamince jsem řekla co a jak, tak se jí to taky nelíbilo, že tam takhle leze, že už mu to říkala někokrát ... no a omluvila se mi za kluka, což jako je mi prd platný, ale říkala jsem, že budu ráda, když to nebude dělat.
Tak, musela jsem to ze sebe vyklopit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a přišly mi dnes tady z MK 2 trička od jedné maminky. Tríča jsou bezva, ale trošku mě paní nakrkla ... chtěla za poštovné 40,- že to pošle doporučeně, a poslala to obyčejně za 18,-. Jako nezchudnu že jo, ale to se nedělá
14. dub 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,urobi to tak dvadsiatim,tak veru aj zarobi,noo :unamused:
14. dub 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo pravda, ty kdybys jí to zatajila, tak by nic nenadělala. Je to sprosté, ty ženské už neví, jak by vydělávaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My dnes byli celé odpoledne na písku, bylo super, Mára jak prase, jako obvykle :sweat_smile: , takže ho jdu uspat, dnes jsem si koupila vajno na oslavu nekojení :grinning: . Bysme mohly podniknout winepárty :wink:
14. dub 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja muzu zitra, dneska nemam vinko
14. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj,ozaj,som zabudla,gratulujem poslednej "nekojicke" :sweat_smile: vydrzzzzz :slight_smile:
14. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - my byli tak ycelé odpolko na písku, jí nejvíc baví se v tom hrabat rukama :grinning: lopatku moc nepotřebuje :grinning: Taky přišla jak prase, tak jsem jí hned šupla do vany :wink:

Tak paní odepsala, omluvila se a chtěla mi peníze vrátit, tak jsem psala, že už to tak necháme, bo jsem byla se sbožím spokojená. Tak jen aby věděla. Ale dobře že se aspoň ozvala a slušně :wink:
14. dub 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja uz mam nalito davno, ale nevim jestli po jedne sklenicce sebou nebuchnu do postele, mam nejakou jarni unavu nebo co...Vzdycky jsem chodila spat az o pulnoci, a tedka klido v pul 10, otevru knizku a jsem tuha :sweat_smile:

Dani, pekna fotecka! Ty uz mas nejake dlouhe haro :wink:
14. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek