• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Luci, to znam, ale mela jsem to nez zaclo svitit slunce, ted uz v pohode....a zacina mi obdobi pivka, neni nic lepsiho v lete, navic tolik vitaminu :grinning:
14. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na obdobi pivka se tesim az do cech, tady to francouzske se neda pit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo,s tím naprosto souhlasím,nejlíp chutná pivko v létě na zahrádce! to jsem si dneska potvrdila :grinning:

Luci - nevím,nemám to nějak dlouhý,to je spíš výjimečně rozpuštěný,furt jsem v culíku :sunglasses:
14. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s tím ponocováním to mám zas nějak naopak,asi chytám nějakou letní mízu nebo za to může ten slovní fotbálek,kterýmu jsem propadla. už řádím v lize :grinning:
14. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, no vidis.....tim lip.

ja ten fotbalek jeste ani nezkusila....zrovna vymyslim outfit na sobotni oslavu narozenin a nevim co a s cim a sakra...

chodim spat o pulnoci, vstavam pred sedmou, to je muj letni biorytmus :grinning:
14. dub 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
s outfitem v létě to celkem jde,teda u mě,vždycky něco nakombinuju. ale v zimě to je průser :sunglasses:
kam se chystáte? prase nebo restaurace?
14. dub 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
restaurace, Michal zase dorazi s novou slecnou, uz me to nebavi se porad s nekym seznamovat....

uz mam neco vymyslenyho, jen to doladit...

v zime je to pruser, ale zase schovas to,co potrebujes, v lete holt musis nekdy vytahnout i kratasy nebo sukni
14. dub 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já právě tahám furt. :grinning: to je právě super,že v létě člověk může víc kombinovat. :slight_smile:
hele musíte michalovi asi nabalit něco extra speciál trvanlivého :grinning: pozdravuj :slight_smile:
a co takhle nový šatky/botky z Milána? to by se hodilo,ne? :grinning:
14. dub 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nad tim jsem premyslela, ale.....ma prset, v tech botech ujdu tak kilak a umru, navic se urcite napijem uklouzne mi noha na kocicich hlavach a jsem v prdeli...saty jsou kratky, bude zima, nemam nic pres ne (sako ci tak), takze to vytahnu az v lete

ale mam cerny korzetovky, k tomu lodicky na normalnim podpatku, a ted se nosej riflovy bundicky...tim bych to jako odlehcila, co???

a asi si pujcim kabelku...mame tady pujcovnu LV apod. :slight_smile:
14. dub 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨jo,riflový nebo kožený bundičky se nosí,v poho to k tomu vem :slight_smile:

idu,ciao zajtra,jestli se tu ukážu :wink:
14. dub 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, jak rikam, spat o pulnoci, vstavam s 7. Mia kasle, to teda nevim z ceho...
15. dub 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ránko! Tak u nás se už kouká na Krtka :grinning: asi mě z něj brzo omejou :confused:
15. dub 2009 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas krtek nejede, prakticky ted radsi dela jiny veci.....
15. dub 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pražský, znáte toto: http://www.gutovka.cz/uvod :slight_smile:
15. dub 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Tak já mám za sebou jednu z nejhorších nocí v životě :angry: , ve 2 ráno mě tak chytly zuby, že jsme skoro brečela, z toho jsem nemohla najít žádné prášky proti bolesti, páč jsem je 3 roky neužívala kvůli těhu a pak kojení, tak jsem musela prohledat všechny Rosovy zavazadla, bo on má furt po kufrech a taškách nějaké sáčky s lékama. No nakonec jsem v posledním kufru našla sice měsíc propadlé, ale fakt mi to vůbec nevadilo, i kdyby mě to včera mělo zabít, tak jsem byla rozhodnutá si je vzít, protože ta bolest byla neskutečná. Usla jsem až po hodině a půl, vůbec mi nezabíraly, přitom když jsem si je brala dříve, zabíraly do 15 min.. No jsem KO, přitom včera jsem byla u zubařky a žádala jsem ji, jestli mi zrovna ten zub může spravit, i když jsme s ním předtím žádné problémy neměla, ale jelikož tam byl docela velký kaz a ségra byla docela dlouho v ordinaci přede mnou, neměla už na mě tolik času, tak mi opravila jeden menší kaz a ten velký mi chtěla spravovat až za 2 týdny. Tak uvidíme, jestli mě to ještě chytne sjedu na pohotovost, ať mi to vyvrtají, dají vložku a za 2 týdny si to nechám zaplombovat.

Btw kolik platíte za bílé plomby? Jen mě zajímají cenové rozdíly v ČR a třeba i v zahraničí. V IT je to neskutečně drahé. Kdybych měla všechny bílé plomby co mám zaplatit v IT, taky by to bylo tak 200 000.
15. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - já netuším, už dlooouho mi natěsí neplombovala. Mám asi 2 plomby a už hrozně dlouho.
15. dub 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, znam podle jmena, nebyli jsme tam jeste.....dik za tipa :slight_smile:

Andrej, chudinko...nech si to vytrhnout, ne? to bude asi nejlepsi

ja platila za bilou plombu+injekce na umrtveni myslim okolo 3tis. Kc, ale u skoukromyho...
15. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus Andrej, ja na proseku u zubaka za bilou platim 500 :wink:
15. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak já platím za každou bílou plombu 600 a to jich mám v hubě jak nasraných :sweat_smile:

Tý jo 3000? To já platila za porcelánovou korunku 4 litry :confounded: se vším všudy.

Mori buď ráda, to jsi jak Rosa, ten má za celý život (a to mu je 39 let) 2 plomby.
15. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi ne vytrhout ne, to stačí odvrtat kaz a zaplombovat. Každej zubař ti řekne, že není nad to mít svoje zuby.
15. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis, tak bud rada.....mne to aspon drzi pri tom se o zuby starat, nez to platit
15. dub 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy,vy o zubech a já tu zrovna sedím s umrtvenou hubou. byla jsem ráno u zabaře nasazovat tu korunku,ale ještě ji bude laborantka trochu upravovat,tak mám přijít za půl hodky,tak jsem si zajela dom,dám psa a zapnout pračku myčku.
andrej - jak říkáš,zoubky trhat až v posledním případě. za bílou platím cca 400.
tak at už tě zoubky nebolí. já za chvilku valím zpět k zubařce a doufám,že budu mít na chvíli pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mám zoubky spravený,juchuuuu!!!

kde jste gggdo???? :confused: :grinning: :confused:
15. dub 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cusik damy jak se mate my neustale courame venku

Tak sme byly ve skolce a nevim zda mi malou vemou byla tam fakt prijemna pani teda musim rici,pusobyla na me tak trochu jako generalka,a az budu delat druhy dite tak si to budu muset vypocitat aby se mi narodila nejlepe v srpnu,jinak my jako ünorovy deti mame proste smulu,este se domluvim s reditelkou mam dost jsem nasrana nevim jako co budu delat,nejspis mam smulu a malou mi nevemou
15. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee kdyz uz jste u zubech ja ani nemluvim,vsechny zaplombovany,od malicka sem u zubare jak doma,ale ted uz mi nema co zadelavat,mam snad vsechny ,nejvetsi sok byl kdyz jsme mela 8 kazu najednou :astonished:
15. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem vyzehlila a ted odpocivam, pac Mia spinka..sla i bez obeda, vejce jedno
15. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Andrej ja ti tady s tema cenama nereknu, k zubarum jsem se sice nachodila dost, ale ty jejich tarify absolutne nechapu, me se zda ze to strili z hlavy :sweat_smile: Vzdycky vybali nejakou castku, pokazde jinou, jdu tam 10x za sebou a jednou je to 102,50 pak 48 pak 76,80..... a to mi porad delal to same, cistil kanalky u toho jednoho zubu ... :sweat_smile: Nasledne cast proplaci pojistovna a pak jeste dalsi cast soukroma pojistovna, podle toho kolik mesicne platis, proplaceni je cca s 3-mesicnim zpozdenim, takze v tom je bordel.... Rekli mi, ze za korunku vybalim asi 250e z vlastni kapsy, stoji nejak 700 ale kolem 450 plati zase pojistovny... Tak uvazuju ze se objednam doma, bych trochu snad usetrila. Myslite ze by mi to stihl udelat behem 14 dni?

Ti preju at te ta bolest prejde co nejdriv, to je snad nejvetsi peklo.

Ja mam pokracovani lenory, nemuzu se donutit k zadne aktivite, rano jsme meli jet do jesli a ja nakupovat, a zustaly jsme doma :wink: se mi do toho deste nechtelo.
15. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
u nas je krasny den :slight_smile:
ja som bola rano na gynde,odkrvili ma do 7 skumaviek!!!! :confused: som mala dost teda
dostala som uz aj tehu knizku

dneska mi je celkom fajn,prave som zozarala dva taniere sačkovej držkovej polievky :grinning: to su chute,co!ale zbadala som to v potravinach a proste som musela utekat domov ju uvarit :sweat_smile: no nic moc co sa tyka zdravia,ale aspon mi konecne nieco chutilo

aj som sa u gyndy vazila-takze zatial ani deko navrch,tak som rada-pripadala som si ze uz aspon dve kila mam,tak som sa ani radsej doma nevazila :sweat_smile:

andrej,juj,zuby,to fakt nenavidim-porod a zuby-fakt najhorsie veci teda-ja som raz bola v takom stadiu,ze som jednu noc zapijala brufeny borovickou,vazne,rano som len okolo seba nasla porozhadzovane prazdne obaly z tabletiek a fakt netusim kolko som ich pojedla-tiez ma to chytilo z nicoho nic v sobotu vecer samozrejme
15. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - měli by stihnout korunku za týden,aspon tady u té mé to tak bývá,minulou středu mi vrtli zub a dneska nasadili korunku.
Jo a baby ted jsem se vzbudila, pusa mezitím přišla k sobě a strašně bolí auau. já mám hrozně malou pusinu a už minule se bála,že mi vyskočí pant,prej nemám celý odpo už mluvit,protože při otevření pusy mi to vždycky poskočilo. tak po dnešku mám to samý,pant bolí jak čert,nemůžu vůbec otevřít pusinu,už jsem lupla jeden brufen a beru další do zásoby.a celou čelist mám domlácenou,jak mi to furt vytahovala tam a zpátky,fakt humáč.doufám,kže brufáč brzo zabere,jinak budu jak saku večer zapíjet slivovicou :sunglasses:

musím mazat pro kluky do jeslí a frčíme ke kamarádce na zahradu. je poslední slunečný den,tak at si to užijem!! :grinning:
15. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tez valime ven, tak zatim pa....musimepro mliko a ubrousky a na hriste nekam
15. dub 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek