• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
my jsme doma, jsem hotova.....jdu vykoupat ditko
15. dub 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem hotová..odpo super,borci se vyřádili a maminky vyžahly hektolitry kávy :grinning:
15. dub 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte co je s dragou? dlouho se tu neukázala.. :confused:
15. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim, doufam, ze ni :confused:

co delas, kocoure?
15. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna se cpu kuřecím stejkem ,tentokrát na koření kuře tobaco. mňamka :grinning:

nikdo tu není,co? no jo,středa :grinning:
15. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, streda...tak co tady delas ty? :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně drahoušek teprve před hodinou přijel z Německa,musím ho nechat vydechnout :grinning: :grinning:
a co tu ty děláš?! :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam chlapa v hospode...

jsem si cetla Zemrelo mi dite a normalne tady rvu jako uplne hrozne moc. :pensive: :cry: a ja se tady na ni zlobim, kdyz je potvora.....

pozdravuj, ja jdu asi chrnet
15. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych číst nemohla,to nějak prožívám co mám sama děti..pak bych měla ještě zlý sny.
už i bez takovýhle četby se mi nedávno sdál šílenej,ale fakt šílenej sen o erikovi,jsem se pak bála usnout,aby to nepokračovalo :confounded:
brou noc. :wink:
15. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to ti verim....ani nevim, proc jsem tam klikla. Sny si nastesti nepamatuji....
15. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jsme zpět od babi :wink: dojeli jsme po deváté takže frmol :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nestíhám dočítat jen vidím, že se o mě zrovna strachovala Danča :slight_smile:

zítra dočktu dodám fotos a těším se na vás jste mi už chyběly

:grinning:
15. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty nám taky :slight_smile:
15. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragu čus bambus :sunglasses: , jak jste se měli?

Kristi Zemřelo mi dítě čtu každej den a fakt jsem si uvědomila spoustu věcí, díky kterým jsme mnohem lepší matka
:wink:

Tý jo jsem se tudy dostala teprve až teď, makám od večerqa a Mára mi usnul až skoro o půl 11 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže už zase pádím, dobrou :wink:
15. dub 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, my dneksa pojedeme do Ikei, potrebuju ram na obraz a naky kravinky, tak se docela tesim...
16. dub 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ránko! Tak u nás budíček v 7h a maminka by klidně ještě spala :unamused: No ale aspoň mi usne brzo dopoledne, bo pak jdem do České Lípy zas za holkama na sraz z koně :grinning:
16. dub 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, vy furt srazujete, to neni jak my tady.....
16. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi - no snažíme se každý měsíc :grinning: a po těch 3 týdnech se už každá ptá, kdy bude sraz :grinning:
16. dub 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaues vespolek :wink:

My vstávali až po 8, opět celou noc krásně spinkal, takže jsme to zvládli :wink: . Prsa už skoro nebolí, laktace je na ústupu, jupíííí, to je balada :grinning:

jj Mori, vy máte furt nějaké srazíky, bysme holky s tím měly něco dělat :sunglasses:
16. dub 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránečko!

dneska se má počásko už začit kazit, ale zatím to vypadá slušně :slight_smile: .tak asi vypadnem i dopo,tatínek se potřebuje dospat,at má klid.

Erik pěkně kašle,to má určo z toho jak se celou noc odkopává a spí úplně nahej nahoře na peřině :cry:
16. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvilku pádím k ségře, musíme využít posledního slunečného dne, tak budeme vegetit na zahradě. Já teda ještě u ní uvařím, mám totiž obr chuť na br. guláš.

Jo holky co se mi včera stalo...dala jsem prát prádlo, jdu ven s Márou na písek a když jsem se vrátila, chtěla ho pověsit, ale zdálo se mi furt jakési špinavé. Tak jsem si ještě zanadávala na Ariel (kdy normálně jsem s ním nadmíru spokojená, vlastně nepoužívám jinej prášek už spoustu let), kupovala jsem totiž v Tescu 6kg. za 400 a vzala jsem jaký obvykle neberu no a až jsem pověsila celou várku tak jsme si teprve vzpoměla, že já do pračky vlastně nedala prášek :sweat_smile: . Tak jsem musela všechno posbírat a dát znovu prát :angry: :sweat_smile:
16. dub 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko, no taky dobry s praskem :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele Kristi, já totiž nemůžu chodit po obědě spát, páč jsme pak jak praštěná pytlem...jsme si včera ještě osolila kafe, málem jsme si blinkla :grinning: , pak kopance na poště, no prostě jsme byla asi nedospaná či přespaná :sweat_smile:
16. dub 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - no tys včera perlila :grinning: takovej den blbec viď :grinning:
16. dub 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja chodim s Miou docela casto chrnet, naopak jsem pak plna energie :grinning:
16. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej včera slušný fórky :grinning:
taky chodím dost často spát. někdy jsem pak oblblá,ale většinou mi to super helfne. vypiju kafo a dobrý. :grinning:
16. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, presne tak.....ja hrozne rada chodim spat, kdyz je tam pritmi, pritulim se k Mie a je mi krasne
16. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já taky, chodím skoro denně spát po obídku, ale včera mi to jaksi nesedlo :sweat_smile: , nic holky, pádím za ségrou. Čůůůůs
16. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa, my valime do te Ikei apod.
16. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko! Vitam zpet Dragusku, me se taky zdalo ze uz tady nejak nechodis ;) A taky Beja, Lami, ale ty maji omluvenku ;) No a jeste Betyna, ta teda omluvenku nema, teda pokud taky uz nema druhe dite a netaji nam to :grinning:

Co udelame s tim srazikem??? Kdy a kde? :slight_smile:
16. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek