Február - únor 2007

Tak tu máme sedmičku a doufám, že bude pro všechny šťastná x-)
kristi
15. dub 2009
my jsme doma, jsem hotova.....jdu vykoupat ditko
daniellka
15. dub 2009
taky jsem hotová..odpo super,borci se vyřádili a maminky vyžahly hektolitry kávy 😃
kristi
15. dub 2009
holky, to jsme na tom fakt hodne dobre oproti tomuhle....chuderky
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/166483-af...
daniellka
15. dub 2009
nevíte co je s dragou? dlouho se tu neukázala.. =-)
kristi
15. dub 2009
nevim, doufam, ze ni =-)

co delas, kocoure?
daniellka
15. dub 2009
zrovna se cpu kuřecím stejkem ,tentokrát na koření kuře tobaco. mňamka 😃

nikdo tu není,co? no jo,středa 😃
kristi
15. dub 2009
aha, streda...tak co tady delas ty? 😃 😃 😃
daniellka
15. dub 2009
mně drahoušek teprve před hodinou přijel z Německa,musím ho nechat vydechnout 😃 😃
a co tu ty děláš?! 😃 😃
kristi
15. dub 2009
ja mam chlapa v hospode...

jsem si cetla Zemrelo mi dite a normalne tady rvu jako uplne hrozne moc. |-| 😢 a ja se tady na ni zlobim, kdyz je potvora.....

pozdravuj, ja jdu asi chrnet
daniellka
15. dub 2009
to bych číst nemohla,to nějak prožívám co mám sama děti..pak bych měla ještě zlý sny.
už i bez takovýhle četby se mi nedávno sdál šílenej,ale fakt šílenej sen o erikovi,jsem se pak bála usnout,aby to nepokračovalo :-S
brou noc. 😉
kristi
15. dub 2009
no, to ti verim....ani nevim, proc jsem tam klikla. Sny si nastesti nepamatuji....
draga
15. dub 2009
ahoj holky jsme zpět od babi 😉 dojeli jsme po deváté takže frmol :-p

nestíhám dočítat jen vidím, že se o mě zrovna strachovala Danča 🙂

zítra dočktu dodám fotos a těším se na vás jste mi už chyběly

😃
daniellka
15. dub 2009
ty nám taky 🙂
andrea73
15. dub 2009
Dragu čus bambus 😎 , jak jste se měli?

Kristi Zemřelo mi dítě čtu každej den a fakt jsem si uvědomila spoustu věcí, díky kterým jsme mnohem lepší matka
😉

Tý jo jsem se tudy dostala teprve až teď, makám od večerqa a Mára mi usnul až skoro o půl 11 :-p , takže už zase pádím, dobrou 😉
kristi
16. dub 2009
bre ranko, my dneksa pojedeme do Ikei, potrebuju ram na obraz a naky kravinky, tak se docela tesim...
mori
16. dub 2009
DObré ránko! Tak u nás budíček v 7h a maminka by klidně ještě spala :-| No ale aspoň mi usne brzo dopoledne, bo pak jdem do České Lípy zas za holkama na sraz z koně 😃
kristi
16. dub 2009
Mori, vy furt srazujete, to neni jak my tady.....
mori
16. dub 2009
kristi - no snažíme se každý měsíc 😃 a po těch 3 týdnech se už každá ptá, kdy bude sraz 😃
andrea73
16. dub 2009
Čaues vespolek 😉

My vstávali až po 8, opět celou noc krásně spinkal, takže jsme to zvládli 😉 . Prsa už skoro nebolí, laktace je na ústupu, jupíííí, to je balada 😃

jj Mori, vy máte furt nějaké srazíky, bysme holky s tím měly něco dělat 😎
daniellka
16. dub 2009
krásné ránečko!

dneska se má počásko už začit kazit, ale zatím to vypadá slušně 🙂 .tak asi vypadnem i dopo,tatínek se potřebuje dospat,at má klid.

Erik pěkně kašle,to má určo z toho jak se celou noc odkopává a spí úplně nahej nahoře na peřině 😢
andrea73
16. dub 2009
za chvilku pádím k ségře, musíme využít posledního slunečného dne, tak budeme vegetit na zahradě. Já teda ještě u ní uvařím, mám totiž obr chuť na br. guláš.

Jo holky co se mi včera stalo...dala jsem prát prádlo, jdu ven s Márou na písek a když jsem se vrátila, chtěla ho pověsit, ale zdálo se mi furt jakési špinavé. Tak jsem si ještě zanadávala na Ariel (kdy normálně jsem s ním nadmíru spokojená, vlastně nepoužívám jinej prášek už spoustu let), kupovala jsem totiž v Tescu 6kg. za 400 a vzala jsem jaký obvykle neberu no a až jsem pověsila celou várku tak jsme si teprve vzpoměla, že já do pračky vlastně nedala prášek :-N . Tak jsem musela všechno posbírat a dát znovu prát ]-( :-N
kristi
16. dub 2009
Andrejko, no taky dobry s praskem 😃 😃 😃
andrea73
16. dub 2009
hele Kristi, já totiž nemůžu chodit po obědě spát, páč jsme pak jak praštěná pytlem...jsme si včera ještě osolila kafe, málem jsme si blinkla 😃 , pak kopance na poště, no prostě jsme byla asi nedospaná či přespaná :-N
mori
16. dub 2009
andrej - no tys včera perlila 😃 takovej den blbec viď 😃
kristi
16. dub 2009
tak to ja chodim s Miou docela casto chrnet, naopak jsem pak plna energie 😃
daniellka
16. dub 2009
andrej včera slušný fórky 😃
taky chodím dost často spát. někdy jsem pak oblblá,ale většinou mi to super helfne. vypiju kafo a dobrý. 😃
kristi
16. dub 2009
jj, presne tak.....ja hrozne rada chodim spat, kdyz je tam pritmi, pritulim se k Mie a je mi krasne
andrea73
16. dub 2009
jo já taky, chodím skoro denně spát po obídku, ale včera mi to jaksi nesedlo :-N , nic holky, pádím za ségrou. Čůůůůs
kristi
16. dub 2009
pa, my valime do te Ikei apod.
lucija76
16. dub 2009
Bre ranko! Vitam zpet Dragusku, me se taky zdalo ze uz tady nejak nechodis 😉 A taky Beja, Lami, ale ty maji omluvenku 😉 No a jeste Betyna, ta teda omluvenku nema, teda pokud taky uz nema druhe dite a netaji nam to 😃

Co udelame s tim srazikem??? Kdy a kde? 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli