• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Dáma si vychrupuje, asi ji budu muset vzbudit za chvilku, ať pak stíháme bus. Aspoň, že to oblékání je teď rychlejší :wink: U nás je zatím krásný počásko :slight_smile:
16. dub 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme dali dopo prochajd na motorkách,na hřišti jsem potkala dvě známé,tak to bvylo fajn. akorát cesta zpět jsem už musela borce hooodně popohánět,je to do kopce a už byli utahaní.
právě jsem je šupla do postele,něco rychle slupnu a jdu taky hají.
odpo jedem na výlet.

luci - já se srazíkem ještě nevím,je to tak půl na půl jestli to bude někde tam u vás. pokud by jste dělaly sraz někde blíž,tak samo určo dofrčím. :grinning: ale předběžně jsem pro.a myslíte srazík rychlovku na odpo nebo něco s přespáním?
16. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pokud to udelame nekde u nas, tak sice budu rada, ale zase nebude moct nikdo dojet, protoze to je fakt zapadakov nejvetsi...
Spis by chtelo vymyslet nejaky stred, okolo toho Brna by to nebylo spatne, aby se nas seslo vic... :wink: Ja dojedu i klidne jen na odpoledne, me je to fuk. Zalezi na ostatnich.
16. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj hoj :wink: díky za přivítání :slight_smile:

Beja je v OL psala myslím na 14 dní a tam je bez netu :wink:

já teda dočítat nebudu to jako nestíhám ...u babičky jsme se měli super, Dála se vylítal od rána byl na zahradě...trochu začínám přemýšlet,když tu teď čumím z okna, že jsme snad měli radši koupit baráček se zahrádkou...no není všem dnům konec...
přes den super vedro, ale ty noce...děsný ...zima, vlhko, jsem se probudila normálně v noci a měla jsem úplně mokrou peřinu, Dála spal v mikině a stejně jsme oba tak nachcípaný, Dáloš vypadá jak Lájoš...pořád zelenou nudlici u nosu, kašle a nevím jestli to ještě víc neodstonáme....no tak to trochu kazí ty pozitivní zážitky :sunglasses:

na srázek nějaký bych taky už konečně mohla dorazit ale my bez toho auta tomu asi moc nedáme abysme valili do Brna jen na odpoledne :wink:
16. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já po o chodím spát takže se tu mějte :wink: :grinning:
16. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby byl srázek někde u Brna,tak bych se taky nezlobila :grinning: to bych dorazila určo,pokud nebudem třeba marodit. asi bych raději dala jen tak na odpo, nějak se mi nechce vláčet dvojmo ty postýlky,deky apod. :wink: Tak navrhujte ženy,já jsem svolná ku všemu :grinning: dragi - kvůli tobě já snad někdy dorazím na sraz do Phy,my se ještě neviděly a to je mi tobě vždycky taaaak smutno když tu nejsi! :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby byl srazek u Brna, tak v pohode, naberu nekoho klidne autem
16. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak na chvilku vas pozriem,od vcera vecera mi je zas desne,vsetko co zjem zo mna za chvilu vylezie :unamused: :frowning2:
uz ma to jako fakt nebavi,na tretie ma uz nenahovori teda nikto,zas toto zazivat uz nee :confounded:

doobeda sme mali ist cvicit s kikom,ale nehrozilo,nedalo sa mi odlepit od zachodovej misy,takze sme nesli nikam a zajtra mame ist na urologiu,dohodnut ten kikov zakrok,tak sa len modlim aby mi zajtra bolo lepsie,lebo neviem jak to tam vydrzim

u nas je zatila krasne,cakam kym sa mlady zobudi,pojde k dedovi,volal ze mu kupil nejaky stan ci co,tak ho pojdu skladat-comu som ozaj rada,lebo uz doobeda som mala co robit s nim

ja poobede teraz chodievam spat,pretoze som desne unavena,ale po vyspani mi lepsie povacsinou nie je,tak ak sa da,snazim sa radsej vydrzat-ale dnes sa mi nedalo,zalomila som hned
16. dub 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku, to musi byt fakt narocny pro tebe, fakt. Ja bych to nedala
16. dub 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako kazdy den si hovorim,ze uz snad bude lepsie,niekedy ozaj je,ale fakt na par hodin :confounded: tak by som najradsej zaspala teraz a zobudila sa ked uz bude po tom

a vcera som sa dozvedela,kamoska,co bola v siedmom mesiaci-este minuly tyzden sme sa smiali ze budemem potom chodit spolu "kocikovat"-tak pred par dnami prisla o babetko,neviem presne zatial co sa stalo,vraj jej museli robit cisarsky-ale bud uz bolo neskoro ,alebo zomrelo po porode,neviem,ono v podstate je to jedno,lebo tak ci tak je to hrozna sprava,chuda,tak sa nanho tesilo-malo to byt jej prve :cry:
16. dub 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde litate?
16. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: :grinning:
16. dub 2009 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsme! :grinning: vyvařovačka a ted vyvalovačka! :grinning:

saku - hrozný s kamarádkou. chudina :pensive:
ty se drž,fakt nezávidím. Aspon že ti prarodiče občas pomůžou s Kikom.i tak to musí být síla :unamused:

babule tak co s tím srazem,kdo kdy kde a jak?? :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou dámy :slight_smile:

Dnes se tu moc neukážu, jedeme na ten pohřeb a já si musím udělat vlasy, nehty atd. Ještě musím jít nechat uvázat smuteční kytici.

Saku fakt nezávidím, já měla tyto stavy od 4 do 7 měsíce a byl to hnus. Ale zase jsem nezvracela během celého dne jako ty, ale jen ráno, pak už mě jen natahovalo :sweat_smile:
17. dub 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a s kamarádkou je mi to taky líto, je to moc smutné :unamused: :frowning2:
17. dub 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Teda u nás budíček po 6 h :astonished: tak už tu kafíčkuju, abych se jako probrala

Včera srazík malý, sešly jsme se jen 3, ale za to jsme v klídku poklábosily :wink:

Jinak včera jsem prostěradla ani ochranu matrace nesehnala, vše budou mít příští týden, tak se tam budu muset asi vypravit znova za týden ... ale koupila jsem takovouto deku, jako přehoz na Káji postel http://www.rovitex.cz/index.php?pid=211&task=view&id=334&name=Deky%20Drava%20-%20jednobarevné&offset=0 - odstín vpravo dole (taková jahodová)

A včera jsem konečně vyzvedla fotky, jak jsme byly na tom focení v MC http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1892396
17. dub 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, tak se jim predpoved povedla, co? tady je zatazeno...

ale jsem rada, aspon se vsechno pekne zaleje a zemedelci si nebduou stezovat, ze nebude uroda apod. A aspon nepujdem ven, stejne musim dneska mega hodne uklidit...
17. dub 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek! mně by se dneska ještě fajn počásko hodilo,chtěla přijít máti,že sednem na zahrádce na pivko nebo kafo. zatím je hezky,ale určo se to hnedka zkazí.
17. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký páteček děvčata :slight_smile:
Sice poněkud uplakaný, ale už to bylo třeba. Jen nevím, co řeknu Majdě neb má slíbeno, že půjdem dnes na písek :unamused: Musím vymyslet plán "B" :sunglasses: Šla spát, dnes vstávala v pět (to mě zabije :astonished: Ji :confounded: na :unamused: nevím, co s tím. Asi jí přivážu k posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
Jsme již zpět z OL, vrátili jsme se včera, nechala jsem tam nabíječku a zdechl mi mobil... Tchýně jede zítra stejně ku Praze, ke švagrový - její synek má čtyři roky a bude oslava, tak mi ji přiveze.
Stáhla jsem stovky fotek, tak to jdu pročistit a snad neco najdu. Mám tak zacpaný počítač, že už mě moc neposlouchá. Ony ty blbinky k tomu discrapbooku zabírají strašně mega giga :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už jsem po netu zakoupila přídavný harddisk :sweat_smile: :grinning: :sunglasses: Je na poště, manžel mi ho musí vyzvednout (co jde, nechávám posílat na něj, abych tam nemusela já :slight_smile: Se těším až to přinese a já zas najdu chvíli na tvoření dalších blbinek :sunglasses:
Doufám, že jste všechny/všichni fit :confused: a hezky jste si užili Velikonoce.
17. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bejo - vítej zpět :slight_smile: Doufám, že sis u tchýňky aspOň trošku odpočinula a nabrala síly :wink: Fotečky pak určo nahoď :slight_smile:

My jsme doma z obchodu, dnes jsme musely vyrazit dopoledne, protože sem potřebovala brambory. Hned si pak Kája vyžádala mlíčko a už chrní :dizzy_face: Jo a cestou dom nás stihl mírný deštík, ale je takovej příjemnej deštivej vdoušek :slight_smile:
17. dub 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!co je toto za dochadzka,sak som vas nemohla ani najst :grinning:

dnes mi bolo nastastie troska lepsie tak som bola schopna aj ist s kikom na tu urologiu,takze 5.5.nastupujeme do nemocky na predoperacne vysetrenia,na druhy den operacia a na treti domov,no uz aby sme to mali za sebou
bud budeme sami dvaja na izbe,alebo keby nahodou bol nejaky extra plny stav tak este jeden chlapcek s mamickou na vacsej izbe-tomu budu tiez robit obriezku

u nas tiez prsi,von sa ist neda,dedo sa nahlasil na poobedie,takze fajn
17. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se docela vycasilo, neni sice jasno a vedro, ale je prijemne a hlavne je zalito.....jak nam tady nasazeli tech milion kytek, tak jsem i fakt rada....krome toho, vedle nas kutaj a nad nama vrtaj, takze super :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zdravime Beju, vitej doma....

holky, co ten sraz??? ja bych jela, klidne nejak k Brnu, nekde kde se daji decka vypustit...
17. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haleluja, manžel přivezl Káje postel :slight_smile: hned jí prej s máminým přitelem sestavěj, tak to bude raz dva, když jsou na to 2 chlapi ne :wink: :grinning: no a pak jde zas manža pomáhat k mámě cosi stěhovat, protže jim zítra budou dělat okna
17. dub 2009 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
k Brnu jak jsem psala dojedem i my ;) Staci najit nejakou hospudku s ohranicenym mistem na vypusteni drave zvere :grinning:

Jinak k nam doslo to vase pekne pocasi :wink: ale ani nejdem ven, jen furt litame porad nekde je neco treba zarizovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, postel už stojí, už se musí o víkendu dodělat jen šuplíky. Je to kráva velká :grinning: jsem si to furt nedokázala představit, kolik zabere místa :grinning: to bude válendo grando :sunglasses:

Zítra jsme pozvaný ke kamarádce na 2. narozeniny jejího kluka do Jablonného, tak odpo vyrazíme. Taťka jde stejně do práce, tak aspoň nebudem sedět doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem samo nevěděla co zítra ráno na rychlo koupit, bo jsme se dohodly až v podvečer ... ale mám tu navíc 1 hru pro děti origo zabalenou, co dostala Kája od mojí mamky k narozkám a my jí měli připravenou k svátku, tak dostane to :wink: stejně jsem říkala, že se to někomu pak hodí dát jako dárek, když už jí Kája má :slight_smile:
17. dub 2009 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty voe, to uz je zase pul osmy, mazec.....jsme byli odpoledne vybrat Robovi zidli do prace, ja pak sjela na solarko a ted se budem valet.

K veceri mame toustiky z naseho noveho toustovace s mickey mousem, jsou kraaaaaaaaasny, hned se lip zere...
17. dub 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky zpět z pohřbu, už jsme dojeli v 5, ale stvrdla jsem ještě u ségry, tak jsem dojela až v 7. Samozřejmě jsme opět udělali největší rozruch my, Homolkovi hadra, Mára dělal bordel, musela jsme s ním jít do auta, páč v kostele řval, chtěl furt otrhávat kytičky z věnců, pak řval, během mše se chtěl promenádovat po kostele, lítal za farářem, fakt hrůza. Tak jsem ho vyvedla ven a normálka z nervů ho zmlátila čepkou, co si strhnul z hlavy :sweat_smile: :grinning: , jéžiši já jsem ale macecha :grinning: . No a na hřbitově to bylo skoro stejné, ani jsem nemohla na vkládáni rakve do hrobu, bo ten hajzlík zase řval na celé kolo, protože nechtěl být v kočáře, takže zážitek fakt super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :unamused: :angry:
17. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, se mu nemuzes divit, asi se nudil, ze jo...
17. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi byly tam 2 děti, jedno o něco menší než on a jedno stejně staré a ty seděly jak přibité, jen ten můj pacholek dělal furt bordel :angry:
17. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek