• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
tak je to Ital, noooo..... :grinning: za to se na nej nikdo nemuze zlobit. Ja bych Miu asi jeste na pohreb nebrala....myslim, tak za rok, ze by to mohlo uz jit...doufam ale, ze se nikomu nic nestane
17. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - hlavně že to máte za sebou, pohřby jsou vžd ynepříjemná událost :pensive:

My byli s Kájou na pohřbu mé babičky, když jí bylo asi 8 měsíců a byla hoďnoučká. Mára je celkově divočejší, tak se pak člověk nemůže divit, že ho to tam neba ... sedět a jen potichu koukat a poslouchat, to není nic pro něj, viď Andrej :grinning:

Dáma chrní v nové posteli :grinning:
17. dub 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sikulka Mori :slight_smile:
17. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori nafoť :wink:

Já jsem ji nechtěla brát, ale Rose doletí až zítra a s Laurou bych ho ještě nenechala, mám o něj strašnej strach, je ještě maličký...a na pohřeb jsem fakt musela, protože to byla nejhodnější teta a já ji měla moc ráda...tak z úcty k ní jsem šla :slight_smile:
17. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori už sjem si všimla na MMB, pěkná postel A matračku máte za kolik? To je pružinová, molitan nebo latexová?
17. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - he he, tak se musím přiznat, že netuším jaký je rozdíl mezi molitanovou a latexovou, ale asi to je molitan. Je to přímo tato: http://www.matrace-by-gumotex.cz/matrace/norka.php no posuď sama. V obchodě nás matrace vyšla na 2821,- a to ještě byla v akci - normálně u nich stojí prej 3500,-. My máme tu Norka Plus, takže i netová cena bude vyšší.

jj, já to chápu, že jsi musela na pohřeb ... holt lidi musej být taky trošku chápavý, že ty děti to nebaví
17. dub 2009 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré sobotní slunečné ránko :slight_smile:

Dnes nemám nic v plánu, odpo doletí Rosa, tak asi někam půjdeme později, možná k našim na zahradu na grilovačku.

Mori já chci právě latexovou, možná i s kokosovým jádrem, ještě nevím. Budu to řešit, až budeme mít postel do Marečkovýho pokoje. Chtěla jsem ti ji ukázat, ale už ji nemají v nabídce Ikea, tak si ji asi budu muset nechat vyrobit. Jinak cenu máte dobrou, já počítám koupit dvě matračky do 10000,-
18. dub 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tady teda slunicko neni, my prave vsichni stavame, sbalim Mie veci a vezeme ji k babicce, pac vecer jdeme nekam ven, takze nam ji musi pohlidat.

my jsme teda Mie zatim nekupovali nejakou echt matraci, ma z Ikei sultan snad za litr
18. dub 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tak u nás slunečno zdaleka není :unamused: sice neprší, ale je pod mrakem a docela chladno.

Kájuš spala v nové posteli celou noc. Jen 1x se vzbudila asi ve 4h, ale to se teď poslední týden budí furt. Tak jsem na chvilku u ní zůstala a spala dál.

kristi - no ale vy taky máte menší postel a za pár let vás čeká koupě větší. My jsme vzali už rovnou velkou postel, která jí doufám vydrží na dlouho a stejně tak matrace.
Jdete na ty narozky viď :slight_smile:
18. dub 2009 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Mori....tahle ji vydrzi tak do ty doby nez se prestehujem, pak dostane velkou..

jo, jdeme na to papu a pak nekam asi na drink a tak, se docela tesim.
18. dub 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam se zase stěhujete Kristi? :astonished:
18. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatim nikam, jsem rikala uz davno, ze tohle je prestupni stanice, radi bychom tady sehnali vetsi byt....nebo vedle ejste budou stavet stejny byty, tak mozna tam...
18. dub 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné slunečné ránečko!!

dnes frčíme k prababce do Háje. Andrejko, to je tam poblíž vás,tak tam podrž to sluníčko,at nekysnem furt doma a můžem jít ven na prochajdu :grinning:
18. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!

Uz je zase vikend, to nejak leti :sweat_smile: My asi nebudem delat nic, tatinka mame v praci, ja jsem mrtva, vcera a predvcerem jsem byla vecer hlidat deti a rodice to nejak pretahli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale sranda, vcera jsem hlidala 5tilety dvojcata kluky, a na noc oba plinu a dudlik, to jsem malem padla! :grinning: A my se tady stresujem :wink:
18. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno...u nás teda pěkně ošklivé počasí :astonished:

tak pokud se nepletu i Dála má matraci norka plus :wink: při výběru jsme hodně prolejzali net a norka byla hodně chválená

jinak nestíhám nějak mě ten malej lump zaměstnává :grinning:
18. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori postel pěkná...Kájuška je šikovná, Dála na ní akorát zlobí ale spát nenene :sunglasses:

Dála čučí na dechovku a pěkně si u toho tleská...to je pohled :grinning: :grinning:

andrejko to je náhodou pěkné, že Mára pohřeb zpestřil...dle mého ti mrtví by byli rádi, kdyby viděli, že to není žádná unuděná sešlost :wink: jo a mě taky nějak často povolují nervy a Dálu *mlátím* :grinning:
18. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělala jsem si radost a objednala jsem klukům sandálky. včera jsem byla na kamenné prodejně vyzkoušet kvůli velikosti,strávili jsme tam asi půl hodinu,pořád jsem se nemohla rozhodnout který a jak velký.
tak jsem vzala tyhle,jedny modrý jedny béžový hned vedle.:

http://eshop.fare.cz/inshop/detska-obuv-letni/detska-obuv-769363.html
18. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mmch,na prodejně je měli za tácek,tady za 700,takže 6 stovek doma,to mám radost :wink:
18. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - já jsem tedy na netu na matrace vůbec nekoukala :sweat_smile: V Liberci jsme se stavili v Hane Interier a nechali si poradit - tuhle prý doporučujou pro děti. No a PLUS jsme vzali kvůli váze, abysme si tam případně mohli lehnout s ní :wink:

Holky co už máte děti ve velké posteli - máte zábranu? Manžel jí furt chtěl a já ne - nechci jí na to zvykat. Při konečném výběru postele naštěstí na to manžel pozapoměl, tak jsme to nemuseli aspoň řešit zda ano či ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím jsem jí dala k posteli starou péřovou deku, co nepoužívám a máme jen pro návštěvy - kdyby žuchla, tak ať to tak nebolí. Kdyby začla padat víc, tak by se případně zábrana dokoupila :wink:
Vím, že třeba postel co má Miuška, tu zábranu už měla. Mám pocit že stejnou má i Majda.

Ježiš to je počasí, nic se mi nechce. Od rána mě ke všemu bolí hlava :confounded: Jak dopiju kávu, tak asi sezobmu tabletku.
18. dub 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - no ještě chybí ty šuplata, to se už nestihlo, tak pak zas bude vypadat lépe :wink:

dani - dobrý s botkama :slight_smile: :wink:
18. dub 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori nahod odkaz na foto postýlky jestli to máš na mmb
:wink:
18. dub 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori my zábranu máme ale dle méfo jen tak naoko...protože ta matrace je skoro vyšší než zábrana :sunglasses:
18. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=18783 - pak dám ještě foto, až bude komplet s šuplíkama :wink:
18. dub 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani jedeš do Háje, jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak počásko vám podržím, to se neboj :wink:

My zábranu neměli nikdy a melej mi nikdy nespadl, takže ji nemusím řešit.

Draguš mě se vždycky zatmí před očima z nervů a ikdyž se fakt někdy snažím ho neplesknout, nejde to. Nejhorší je, že když ho plesknu, oplatí mi to dvojnásob nebo sebou prostě pleskne o zem, napne se jak luk a já s ním nehnu, nestoupne si, když ho vezmu na ruce tak se vší silou snaží dostat na zem a já ho mám pak problém udrřet, no je to tvrdohlavec děsnej :unamused: :angry:
18. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes dělám španělské ptáčky s rýží, jsem koupila krásnou roštěnku. Pak bych si s radostí dáchla, jsem furt nějak přetáhlá. Jinak s kojením jsem nadobro sekla, v pondělí to budou 2 týdny a od 4 dne mi Mareček spí celou noc a nevzbudí se ani když si k němu lehnu, což dříve, když jsem ho kojila nebylo možné, hned se vzbudil a žádal prsíčko.
18. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko tak konečná gratulace k ukončení kojení :grinning:

Dála sebou taky šíleně mrská, kope, mlátí a umí pěkně protejkat...chytnu ho on zgumoví a já ho nejsem schopná ho vzít do rukou :grinning: :sunglasses:
18. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori postel supr :slight_smile:

andrej jj,jedem do háje :grinning: tak my jedem,mějte se tu hezky!!! :grinning:
18. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani mějte se v háji :wink:
18. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě dodělala boloňské špagety, tak si jdu nandat :slight_smile:
18. dub 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame tak krasne uklizeno, nikdo mi tady nebordelari, to je fakt krasa....a zitra to zase bude naprd.... :grinning: :grinning:
18. dub 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek