• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
autor
Hezký sobotní večer :slight_smile:
Tak jsem se prokousala tunama fotek a konečně neco doplním :slight_smile: Dočítala jsem šmahem a zahlédla jsem neco o Andrejky odstavu :confused: Jestli už jako opravdu jó, tak gratulka největší :wink:
Ještě dodatečně děkuji za včerejší přivítání :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šmarjá, co mám dělat, aby nevstávala v pět :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Než jsme odjeli do OL, vstávala v šest, i to bylo náročný, ale tohle je totálka :confounded:
Jinak přeji hezký den :slight_smile:
a předpověď: Den až 17°C, BIO 1 - Mírná. Polojasno až oblačno, zpočátku dne místy přeháňky. Ráno místy mlhy. Nejvyšší denní teploty 15 až 19 °C. Teplota v 1000 m na horách kolem 12 °C. Mírný severovýchodní až východní vítr 2 až 6 m/s. Podrobná předpověď.
Tady odpovídá ta mlha, teplotu vzduchu netušim, ale ještě je kosa.
19. dub 2009 v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nejak se mi nezkopírovala ta pododrobná předpověď:
Vlhkost: 54 %
Tlak: 1022 hPa
Rekord dne: 25 °C (rok 1952)
-1 °C (rok 1938)
Pranostika: Duben často časy mění.

Tak si půjdu vypít čaje neb jsem nastydlá, rýmuju se suchým kašlem, hnus... Děti dobrý, ale divila bych se, kdyby to ode mě nechytly :frowning2:
Jinak mi opět díky kojení začaly padat vlasy ve velkém, mám vyloženě dobré období :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2009 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky koňařky,
my jsme zpět z Moravy, Nika horečkovala, 40tky teploty, rýmovala, šíleně řvala, páč ji bolela ouška, tak jsem s ní obíhala po doktorech, tak má atb a tady je přece víc zabavím, u našich mě děti vysávaly, jak nemohly ven, že tady to snad bude lepší a víc si pohrajou..

Jinak akce "prase" super, super, super...jsem se dlouho tak nezasmála, viděla jsem staré známe, no fakt sranda byla :sweat_smile:
19. dub 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

vidím, že Bejanka se asi fakt po ránu nudila bo co? A co rosný bod a okluzní fronta :grinning: :sunglasses:

Beji to tě lituju vstávat v pět by mě zabilo...Dála vstával u babičky v 7 a to bylo rpo mě šílený...naštěstí doma se mu to zase vrátilo do starých kolejí a dá i v těch 9 :sunglasses: Jinak teda musím říct, že je neskutečný jak to letí a Jindřich už je prostě velkej kluk...žádný mimi...

Leni také vítám zpět... chudinka Verunka, no aspoň, že Vikýnek se vyhnul těm horečkám
19. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránečko :slight_smile:

Tak jsem se po ránu zase nasmála, rosný bod a okluzní fronta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , no musím říct, že Béja opět nezklamala :grinning: :sunglasses: . JInak dětičky jsou nádherné, Jindříšek jen klášňoučký, jak mu to sekne v riflíkách. Jde vidět, že mu kojení svědčí a ani mu nevadí spánkový deficit, když tak brzy vstává :sweat_smile: . Jinak máš Béji pravdu, v pondělí to budou 2 týdny co jsem Máru Frantu odstavila, cicky mám jak africká domorodkyně, fuj hnus fialový, asi půjdu na silikony :sweat_smile: Ale cítím se super, Mareček spinká celou noc, to je paráda a pro mě luxus, který jsem přes 2 roky nezažila :slight_smile: :wink:

Leni posíláme pohlazeníčko pro Verunku, ať se brzy uzdraví :dizzy_face:
19. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak my vstáváme kolem 8, někdy když se zadaří i v 9 :sweat_smile: .

Za chvilku vyrážíme do parku, pak k našim na zahradu a asi někam na jídélko.
19. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! tady dnes ráno mírná mlha, ale teď už je krásně slunečno :slight_smile: No ten včerejší zamračený den mi stačil zas dlouho a teď ať je zas pěkně :wink: :slight_smile:

My včera byli na těch narozkách, jako pohodička, ale ... vám to musím prostě vyklopit, bo mi to hlava nebere. Holky já toho kamarádky kluka viděla včera podruhé a vím, že každé dítě je jiné, ale tohle je tedy extrém ... i oni sami to říkají, že nic neumí. Včera klučík slavil 2. narozky a vůbec nemluví. Když na něj člověk mluví, tak vůbec nevnímá. Absolutně nereaguje, když mu někdo něco řekne. Pije jedině z flašky a sám se taky nenají (ani malou lžičkou to pořádně neumí).
Jako on a Kája, to je nebe a dudy. A to Kája taky není žádný zázrak, i tady vaše některé děti mluví víc (třeba Anička to je velká šikula). Ale u toho kluka mi to až nepřijde normální ... :confused:

bejo - fotky žůžo :grinning: a nejlepší je ta v posteli rodičů :slight_smile: to je prostě sladký, jak mu dává pusinku :dizzy_face:

leni - též vítej zpět :slight_smile: Je fakt, že doma maj spoustu svých hraček, tak se jen tak nudit nebudou :wink:
19. dub 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak to moje ditko jeste vyspava...

Beji, mas fakt krasne deticky, moc se vam povedly obe dve :slight_smile:
Leno, vitej zpet, to jste si dovcu moc neuzili :frowning2: tak at je Verunce brzy lip!

Rosny bod me taky pobavil :grinning:
19. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, tak to je extrem :sweat_smile:
Ja zase mela v lednu opacny zazitek, byli jsme na morave a prisel na navstevu kamarad s jeho chlapeckem narozenym v dubnu07, takze Lea mela 22 mesicu a on 21, a klucik bez plin, a mluvil uz jak nejake ditko ve skolce, normalka recitoval basnicky od Lady jak na bezicim pasu - a nase Lea nic, ani prd :grinning:
19. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori to ani nežvatlal? Dála taky kloudně neřekne nic ale huba mu furt jede :grinning:
19. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragu nápodobně :sweat_smile: , i když Mára už žvatlá pořádně, bez plen jsme teda taky, akorát ne na noční spaní, ale to vypilujeme do léta, jinak povídá po svém básničku "Polámal se mraveneček", Halí belí, Houpy houpy, atd. Když něco chce, už si to srozumitelně řekne, taky papá sám už nejméně od roku a půl, pije z hrnečku nebo z nekapajícícho, ale jinak je to drak největší...všichcni říkají, že je extrém, tak asi na tom něco bude :unamused:
19. dub 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - no právě že jen takové hučení, fak ani slovo :astonished: Občas se i ve stoje točí dokola, tak prý byli už i u dr., bo to prý dělávají děti snad s autismem - ale dr. prej když umí tvary, tak to ta nemoc není ...
19. dub 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - no právě to už člověku nedá nesrovnávat, v takovém případě ... Kája taky jí sama asi od roku a půl (na to se nás ptal i dr. na prohlídce v 18 měs.). Pije z normoš hrnku ještě dýl (asi od léta).
Včera tam měl klučík i obě babičky a mrkaly právě, jak Kája všemu rozumí, poslechne co má udělat atd.
Tady na únorovkách každé dítko něco umí a každé samozřejmě něco jiiného ... někdo líp mluví, někdo neplínkuje, ... ale tam prostě nic :zipper_mouth:
19. dub 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to teda Dála jako taky umí jíst sám, pije sám, řekne si co chce a když nepochopím, tak pořádně řve abych to jako líp asi slyšela nebo co :slight_smile:) jinak básničky teda neříká ale umí na písku říkat babika bita :grinning: no a jak se jmenujeme taky už vypiloval :grinning: a když teda hraje písnička tak se taky točí ve stoje dokola..ale autista snad nebude :grinning: :sunglasses: no chudák klučík ale co se nadělá, když je prostě každý to dítko jiný no třeba to ještě všechno dožene oni ti kluci jsou celkově jiný...ale dneska na písku byla holčička leden 2007 a ta vůbec nic, taky si nechtěla hrát, nic nepovídala, stála tam jako zařezaná a jen se držela babičky...ta mi říkala, že malá není zvyklá vůbec na děti, jen na starší ale jinak že je normální :grinning:
19. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme sli vcera spat nekdy v 5 rano, takze fakt kalba docela velka, ale uz jsem stihla zajet pro Miu a jsme doma, tak jsem rada. Roba vyspava,asi mut o dalo zabrat.... :slight_smile:
19. dub 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!dufam ze mate pekny vikend :slight_smile:

no u nas najnovsie zacalo kolo otazok,do nemoty:mama co robis? mama co je toto? a co je toto? a dookola cely den jak pokazena platna :sweat_smile: zatial sa este nepyta "preco?"-to uz bude horsie odpovedat :grinning:
19. dub 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky doma, ufff, byl to náročný den. Byli jsme u našich, pak jsme jeli papkat a pak jsme byli u jednich známých italů u nich v domečku na zahrádce, děcka se vyblbly takže super :slight_smile:

Saku u nás jsou taky stejné otázky typu: "maminko to to jé? (co to je?), furt dokolečka :sweat_smile: , někdy ani nevím, co mám odpovědět :grinning:
19. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy! :grinning:

my jsme taktéž zpět,uf uf :grinning:

andrejko - hezky jsi to počásko u vás podržela,dííík :grinning:
Včera jsme obešli u prababičky miiardu známých, pak jsme večer,když kluci usnuli,zašli se Zdeňkem na pivo a dorazili k našemu stolu dva ožralci,sice neškodní ,ale furt měli plnou hubu nějakých cmrndů,vůbec jsme jim nerozuměnli,normálně nás vypudili pryč. nedalo se to poslouchat,tak jsme zas mazali za hodinku domů.

dneska taky pilnej den,dopo celý venku,po obědě jsme jeli domů,cestou ještě k jedněm známým vyzvednout vyuzený maso,pak nás Erik půlhodinku totálka vyřval v autě a pak odpo sraz s našima u nás na Vyhlu na zahrádce.. :slight_smile:
Mám všeho plný kecky,doufám,že borcoši brzo usnou a pak hnedka já :grinning:

jo a ještě kromě všeho toho normálního kolotoče kolem borců ted nedělám v podstatě nic jinýho,než chodím vylívat a vyplachovat nočníky. Jak borci napřed nechtěli ani slyšet o nočníku,tak jsem začla s úplatkama a ted naopak závodí v čurání do nočníku. Nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: . nechápu jak to dělají matky s trojčatama,je to fakt nářez. Vůbec mi jim nejde vysvětlit,že nemusí čůrat každou chvilku,ale jen jednou za čas a pořádně :sunglasses: .Doufám,že je to omrzí,protože už jsme na tom tak,že manžovi málem řeknu místo "nechceš večeři" - "nechceč kakat??" :sweat_smile: :confused:

fotečky jsem ještě nestihla prohlídnout,jsem k.o.,tak později jak budu mít chvilku.. :wink:
19. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dani :grinning: tak ale zas ta uspora plienok!! :sweat_smile: mne najnovsie oznami ze chce kakat ked uz ho..o napoly trci von :angry: :angry: no co mu urobis,si vezmi ze mi to urobi niekde v meste,tak ma trafi,neviem kde by som v rychlosti utekala do krickov alebo co :grinning:

my sme cele dni na dvore na zahrade-najviac ho samozrejme bavi ta cast,kde je najvacsi bordel-tu ma zatial v najme nas pes :slight_smile: -ale stale sa tam pyta a ňúra co by tam tak zaujimave nasiel,tak som aj rada,lebo sa mi ozaj nikde nechce ist,aj ked ked uz bude lepsie budeme zas chodit na nejake preliezky a tak,medzi deti troska
19. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku :grinning: :grinning:

beji - nádherný fotky!! krásný dětičky máš! :grinning:
19. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my byli celý odpo venku :wink:

holky co máte kluky jak je dáváte čůrat? já jsem asi neschopná ale často mě Dála počůrá...vždycky mu pindík vyletí nahoru a hup je to :grinning:
19. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragi - v téhle fázi ještě nejsme :grinning: :grinning: ale jak to popisuješ,tak to pak u mě vidím na pláštěnku :grinning:
hele,dáváte kluky venku čůrat jen tak cvičně i kedyž má ještě plinku nebo až chodí ven bez plínky? (teda já jsem tu asi poslední s plinkama,ale třeba si vzpomenete :grinning: :grinning: )
19. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
si myslím Dani, že poslední nejsi, mám dojem že Miuš je ještě plínková :wink:

Jinak my ještě to čůrání venku taky nemáme vypilované, občas se stane, že mi taky počůrá nohu či ruku, ale učíme se rychle. My teda máme už plenky jen na spaní, i na odpolední jsme už bez, takže pokrok obrovský. Akorát kakáme do plínek, do nočníku to ještě neumí a taky nechce :unamused:
19. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani já dávám Dálu venku čůrat až teď , když je schopnej doma na nočník bezpečně říct a dojít si, ono pokud ti klucánci čůraj zatím v jednom kuse (to jak popisuješ :wink: ) tak ještě úplně nemaj jasno v zadržování...počkej času ono to přijde...koukni na nás jak jsme se vylepšili od zimy...ven už chodíme úplně bez

jo a kakání Andrejko nachlup to stejný, vždycky jak dostane na spaní plínu je tam bobek a do nočníku nic :grinning:

mi říkala moje kamarádka má teď 6 letýho kluka...že tomu nedávala žádný násilí a nespěchala nechala to až po jeho druhým roce a Patriček za dva dny byl bez plínek... :wink: :sunglasses: ono jak jsou ty dětičky starší a tím pádem rozumější tak to pochopí mnohem rychleji :wink:
20. dub 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, kliiiid. U nas zatim proste nic, jen plinu uz proste nechce nosit, neustale si ji sundava atd. takze pomalu zaciname, ale nevidim to na zadnou rychlovku a taky jsem si jeste koupila 2+1 balik plen zdarma, takze bych to pak akorat vyhodila. :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Mori prejeme vse nej k svatku :slight_smile:
20. dub 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek