• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
dragi - to je smutný.. :pensive:

kristi moji ostatní bejvalí jsou taky v poho,tohle byla taková první chodící dlouhodobá láska a je to fakt trotl trotlů. sice 2 vysoký,ale trotl. :grinning:
14. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koukám na krtka, mám utrum s jakýmkoli filmem :angry:

Stejně nemám moc čas, musím vykoupat Máru, odpoledne jsme spali 3 hoďky a vstávali až v 6, takže mi půjde spát na 100% kolem 11 :angry: a ráno brzy vstáváme, páč jedeme pro Rosu na letiště do Vídně. Musím si ještě udělat háro, domejt nádobí, vyprat v ruce, a další prkotiny...
14. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
v ruce??? ty peres v ruce?
14. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky :slight_smile:
Zavřela jsem se do ložnice, kreveťáček již chrupe. Jako kulisu mám puštěným filmík s Cagem - jak už tu padlo :sunglasses: Má tak krásný oči, ho miluju, jako :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
Tchýně dorazila s boyfriendem, což nebylo v plánu, takže to není až taková pohoda, jak jsem plánovala... ale dobrý. Majda byla s nima odpo tři hoďky venku (na čůrání si řekla šikulka :dizzy_face:), já i odpoledne dvě hodiny spala, tož zatím je to dost good :sunglasses: Byla jsem líná zapnout i ten noťas :sweat_smile:
Luci/akc, Majda je bez plíny na denní spaní už asi měsíc a zatím stále žádná nehoda. Na noc jí má a poslední tři noci po sobě je suchá, ale zatím ji nebudu nechávat bez. Jí to neva, že jí tu plínu dávám a já si v noci nedovedu představit, jak lítám mezi kojením a převlíkáním/povlíkáním :pensive: (Jakože téměř vždy když se neco semele, tak jsou vzhůru oba.) Vám přeji hodně štěstí se spaním bez :wink:
Kristi, uf uf, Miušce přeji hodně zdravíčka, ať už je jí dobře a můžete být doma!
Leni, tak systém stravování v Motole je opravdu na pováženou :fearful:
Mori, taky přeje dodatečně vše nej k narozkám a hodně zdraví :dizzy_face:
Andrej, nemáš Ty toho trochu moc :fearful: :unamused:
Zas jdu, brzo mi klekne baterka a nechce se mi pro kábl...
Dobrou noc všem :slight_smile: :pensive:
14. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi peru jen to, co nedávám do pračky, jako jsou delikátní svetry, krajkové nebo značkové kalhotky, halenky s kamínkama a flitrama atd. Jinak samozřejmě vše v pračce :wink:

No už mám vypráno, vykoupaného Máru, teď ještě do něj něco dostat (od té nemoci je to s jídlem na štíru), domejt nádobí a jdu do hajan, nějak mě to odpolední spaní zmohlo, klíďo bych dala ještě 2 hoďky navíc :wink:

Béjo to je Majďulka šikulka, že už je tak krásně bez plen, Mareček nočník od nemoci opět bojkotuje, takže ho nechám, až na něj bude opět s radostí chodit sám. Je super, že tchýňka dojela, i když s přítelem...no mohla ho nechat doma, o tom žádná, ale asi jsou zaláskovaní a chtějí spolu trávit veškeré chvíle :sweat_smile: :grinning:
14. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko já to asi na kafíčko nevidím,erik je nemocnej,budu s ním asi doma.. :frowning2:
14. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevadí Dani, však se uvidíme jindy :wink: , hlavně ať je Eričkovi lépe a brzy se uzdraví :dizzy_face:

Nic děvčata, jdu do hajan...papá
14. bře 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou holky, já vás jen v rychlosti pozdarvím a za chvilku valíme...pak se ozvu :wink:
15. bře 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děfčata..
jedno dítě uspím ve 23hod a druhé vstane v 5 hodin...se tak těším, až se jednou hodně dobře vyspím :sweat_smile:
15. bře 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, mne mia spala jak dudek celou noc, uz mame 3 lahev kapacky, ale vypada dobre, uz dokonce i snedla susenku, takze fajn. Jaa chciiiiiiii dneska domu, protoze tady je to des, jidlo jsme meli v 6 a snidane jsou az v 9, nechapu.
15. bře 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno a neděli...my čekáme návštěvu :slight_smile:

kristi 3 láhve? no to je už trochu hodně ne? ale hlavně, že už jí líp kočičce...tak ať vás pustí ... :wink:

holky taky jsou vaše dětičky tak šíleně vzteklý, když se musí oblíkat?
15. bře 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kristi...snad vás pustí už zítra..co, v neděli asi moc nepouštěj a pokud ještě sama moc nepije a nevím nevím, ale uvidíš, třeba jo, ale nás pouštěli, až jsme byli aspon nějakou dobu bez kapačky
15. bře 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, ja ti nevim, asi sami vedi, kolik toho potrebuji.....
15. bře 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné upršené ránečko!!!

kristi a dostává takovou tu velkou flašku nebo tu menší? :wink:
když jí dali 3 tak to asi neva,no..hlavně že je Miušce líp :grinning:

Leni - to tě lituju. já teda včera měla něco podobnýho,erik byl uplakanej,asi ho bolel hrudníček,jak hrozně kašle,asi o půlnoci tak řve,že jsem s ním chodila po bytě,pak ho měla u sebe v posteli a za půl hodky šel zase do své. a pak teda budíček v 7,v 5 to by mě zabilo.. zus si bucnout,jestli tě chlap vystřídá.

dragi - vzteklý? a jak! jsou to blázni,nevím co je to tak čaplo s tím oblíkáním. na zabití :sunglasses:
15. bře 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Vikoušovi kapali někdy 40, jak je tam to číslo na dipleji, ale myslím že 20 je takový optimální
15. bře 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, chlap šel do práce, mám smolíka pacholíka :unamused:
15. bře 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, ma pul litrovou....

Leni, kape ji 60, predtim mela dokonce 80ml/hod
15. bře 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u oblíkání se nevztekáme, ale u jinech věcí dostatečně...

jinak si na ten deficit spánku už pomalu zvykám :sweat_smile:, hezky pozvolna stále udržuji svůj stav troskitoity :grinning:
15. bře 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to budou snižovat,ale radši se domů dnes netěš, nechci strašit, ale myslím, že to musí pozvolna snižovat, asi byly chudinka hezky dehydrovaná a vyčerpaná. prdelka, bude líp..musíte to vydržet..si pamatuji, jak jsem se vždy ptala, kdy půjdeme domů, bylo pondělí a oni mi řekli ..no když bude vše ok, tak ve středu, pak ve středu tak v pátek..ty jo..šílený..ale hlavně že pomůžou..ale je to tam psycho no
15. bře 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ke kapčce se už dále nevyjadřuji...podle mě když měla Miuška jen hodnoty na rozhraní jsou 3 docela dost...ale tak asi ví co dělaj :pensive:
hlavně ať je Miuška brzo ok a vy obě doma, protože ta psychika a se doma zlepší o tisíc procent :wink:
15. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :slight_smile:
Kristi,
držte se, snad budete brzo doma. Já jsem si to teď zpětně počítala a Naty měla celkem kapaček asi sedm. :unamused: A s tím jídlem buď opravdu ráda, že ti ho nosí. Tady v Brně je to taky tak, že musíš na jídlo do jiné budovy. Což já jsem teda nechodila, nenechala bych ji tam samotnou. Nejdřív mi vždycky manža nebo naši něco přivezli a pak jsem to chytla od malé, tak jsem byla jen na suchých rohlíkách.

Jinak včerejší odpolední spaní i dnešní noc bez plínky dopadly na jedničku! :dizzy_face: Naty se vyčůrala večer před spaním, pak vypila 250ml mlíka a další čůrání bylo až ráno v sedm, jak se vzbudila. Tak mám velkou radost, snad to tak půjde i dál. :slight_smile:
15. bře 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi,
Naty nejdřív taky kapali 80ml/h, pak 60 a pak 30. My jsme měli první čtyři kapačky ty veliký (teď nevím, jestli to jsou litrovky nebo sedmičky). Půllitrovku dostala až na popáté.

Leni,
teda, takovej budíček. To by mě asi brzo zabilo. Tak si jdi aspoň odpoledne bucnout s dětma. :wink:

Beji,
to je dobře, že tchýňka přijela pomoct. :slight_smile: Tak ji pořádně zapoj. A když je tam i s přítelem, tak jim hezky na procházku napakuj i Jindřiška a rychle skoč do postýlky. :wink: :slight_smile:
A zapomněla jsem ti pochválit fotečky. Moooc krásný! :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
15. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako tady nam to nenosi...musim si tam dojit. a pravdu jsi mela, Drago, mame vanocku...bez masla a bez marmelady, fakt luxus...
15. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem myslela, jako že vám to nosí na oddělení, že nemusíte chodit pryč.
15. bře 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ale je to hnus. Jsem zvedava na obed teda...
15. bře 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To věřím. I když mě by teda zrovna vánočka nevadila. Ale když jsem viděla, jaký jídla pak dávali Naty... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ať ti Roba něco dobrýho přiveze, na té nemocniční stravě se žít nedá. :wink:
15. bře 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, zkusim si rict o cinu, na tu mam docela chut..
15. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi aspon zhubneš,tlusťoško. aby ti nelezly špeky kolečkem u plavek :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, vánočka je ještě dobrá...a hnusná zředěná bílá káva...v porodnici dělali lepší :sweat_smile: ,ale co mi chutnalo bylo čevabčiči, jinak prostě strava nemocniční, jo Kristi, Savoy to není, co :grinning: :grinning: hezky at tě zase Roba pěkně jako odškodné pozve, když si tohle ženská musí projít, já jsem ale smekala, před chlapama, co dělali dětem doprovod, ale většinou to byli cizinci
15. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybychom spon kafe meli, rano bylo kakao. to nepiju, ze jo. Mam tady vlastniho turka, takze jako dobre. Jo, to mu vyridim, i kdyz doma skuci, ze ho strasne boli bricho...chudak, takze lazaret bude pokracovat
15. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek