• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
kristi - díky :dizzy_face:

Tak ted mi volal manžel, že už ví proč prý včera nemohl usnout (vím, že i vstal v noci). Prej mu volala před chvilkou příbuzná, že v noci zemřela jeho máma, jak jsem vám před pár dny o ní psala, že je v nemocnici na morfiu.
20. dub 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori :pensive:
20. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránečko :slight_smile:

Mori - to je smutné :pensive:

kristi - však já to nehrnu vůbec. plinku akorát pojedu nakoupit,dochází. nijak na ně nespěchám,klídeček,já sama jsem z toho celkem k.o.
dragi - já myslím,že jak čuraj v tahu,tak to není kvůli zadržování,ale kvůli kousku lipa,co dostanou. slíbila jsem,tak zatím dávám.pidikousky. pak to budu muset nějak zabalamutit a zrušit to :grinning:

borcoši dlábí palačinky,nic jinýho doma nebylo,a já se jdu pomalu nachystat,jedu zas na jeden úřad něco vyřídit. nesnáším to. :confounded:
20. dub 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my letíme do krámu, chci dnes udělat slaný závin, tak musím něco na to nakoupit :wink:
20. dub 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Mori vše nej k svátku, hodně zdravíčka..
taky nám včera zemřel příbuznej, šel na baipas..nevím, jak se to píše a bohužel, měl strašně křehké žíly :pensive:

v noci Vikin řval jak tur, manžel s ním jel na pohotovost, tak na píchání to nebylo a nyní jsme šli na kontrolu, tak už ho píchli a má taky atb..no, hlavně, že se mu uleví...šíleně trpím, když brečí a nemůžu mu pomoci..
20. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme zpět z obchodu, dítko už vysosalo mlíčko a chrní. Tak se asi vrhnu na oběd, ať mám na to klid :wink: Jsem koupila listové těsto na ten slaný závin, ale je to zmražený, tak nevím, zda to stihnu do odpoledne udělat :sweat_smile:

leni - díky :dizzy_face:
No jak jsem psala, manžel se s matkou nestýkal, ale stejně když mi to řekl, že zemřela, tak se mi v tu chvíli udělalo úplně špatně ... no uvidím, jak je na tom on, až přijede. Ale dnes maká, tak na to aspoň nemá čas myslet.
20. dub 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori také se připojujeme s přáním všeho nejlepšího k svátku :dizzy_face:
A s mamkou je mi to líto, i když se nestýkali asi měli nějaké neviditelné pouto, když ho to vzbudilo :frowning2:

Já jedu odpo k ségře, dojde tam kamarádka mi a Lauře udělat melír, takže dojedu až večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni tak Vikínkovi posíláme uzdravovací pusinku, hlavně že je mu už lépe :wink:
20. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori a půjde jí manža na pohřeb?
20. dub 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej - i tobě děkuju :dizzy_face: Ty přijedeš dnes celá krásná :wink: :slight_smile:
Jestli půjde na pohřeb netuším, to si promluvíme až přijede z práce ... ráno jen volal, abych věděla, co se stalo.
20. dub 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pujdeme odpoledne nekam ven, tady je krasne. Jeste povesim pradlo apujdem si hajnout. K obedu jsem mela novy brambory s tvaroheeeem, mnam.
20. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to je?!?! já napsala elaborát a nic e neodeslalo!! :angry: tak druhý pokus,stručný

:sunglasses:

úřady mám vyřízený,uf. gulášek se vaří a voní po celým bytě,chlapi spí a já mám KONEČNĚ kafe :grinning:

mori - vše nejlepší přeji!! :grinning:

leni Viki má ouško?? chudák malej! posíláme zdravíčko!
20. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky!

Zdravím vás po delší odmlce. Nějak jsem na Koníka úplně zapomněla, jak jsem s malou pořád venku. Ahlvaně víkend byl pracovní, Martin odjížděl včera na Lipno na mýtink, tak jsem prala, žehlila, chystala. No a dnes jsem byla s malou na zápisu ve školce!
Tak snad jsme zapsaní, vyplnila jsem přhlášku, paní ředitelka říkala, že dává přednost maminkám, které opravdu jdou do práce a nemají hlídání. Protože třeba za tu dobu, co jsem tam byla, tam byly asi 4 maminky s dětma, ale všechny byly doma na mateřské s druhým dítětem, tak těm rovnou řekla, že opravdu nee. A já jsem viděla, že tam chodí ženské, které posedávají celé dny u písku s cigaretkou, děcka si ani nevšimnou, tak to je děs. Zrovna dnes jedna mamaminka byla na houpačce s malýám, jednou rukou houpala, v druhé cigáro, mazetím dšcko peskovala, katastrofa. Ale tro jsem odbočila.Chtěla jsem tím říct, že přednost mají starší děti nebo ty, jejichž rodiče jdou do práce.A říkala i paní ředitelka, že terka vypadá na starší, že by jí řerkla už ty tři roky, tak to jsem byla i ráda. Jo, mohla bych vložit nějakou fotečku, že. Nedávnou jsem je dávala na rajče.
tak vás jdu dočít, včera jsem prohlížela vaše fotečky, tak děti jsou všechny nádherné!
20. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotečky jsem nějaké přidala.
Mori, to je mi líto s tou mamakou, teda manželovou. a i když neměli dobrý vztah, přece je to jenom mamka, to byl asi na pohřeb měl jít, ne? Teda je to samozřejmě jeho volba, ale přece jenom ho přivedla na svět.
Jé, nové brambory bych si dala. My jsme měli těstoviny. te´d popíjím kávičku a dávám si zákusečky, syn od sousedky se v sobotu ženil, tak dávala každému talířek zákusků. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a večer zto jdu shodit do fitka. Malou zavezu k našim a s kámoškama vyrazíme, tak už se těším.
20. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
jaj,mori,to je smutne,nooo

no,terka vypada ozaj uz ako skolkarka,velka slecna je to,kocka :slight_smile: a to babo sa jej nejako zapacilo,zuzi,co takto surodenca? :sweat_smile:

dani,davaj ich aj von "bez",skor si zvyknu,lebo takto budu domotani,ze raz su s plienkou,potom nie-jasne ked niekam pojdes,tak daj,to ani ja neriskujem,priklad ked ide s dedom nadlhsie niekam,tak mu ju radsej dam-ale skoro vzdy je sucha ked ju idem dat dole,drzi,no

vikinkovi posielame moc zdravicka!
20. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, mas fakt pravdu, Terka vypada starsi, ale to krasna blondynecka, at vam to se skolkou vyjde.
20. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, tak druhé absolutně nehrozí. :sunglasses: teda ne te´d. Někdy bych ještě druhé mimčo chtěla, ale zatím na to není vhodná chvíle. aa už jsem se nějak smířila s tím, že jdu do práce, psychjicky se na to připravuju, v práci s tím taky počítají, tak to tak necháme. Však jsem ještě mladá, ne? :grinning: Ale je pravda, že ji te´d mimča berou,to zase jo.
kristi, tak blondýnka ona je, dokonce s modrýma očima, ale nevěřím, že jí to vydrží do dospělosti. Já´vypadala jako děcko úplně stejně a vidíš, jsem tmavovláska. :angry:
20. dub 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak som prave objednala kikovi domcek so smykalkou,tak dufam ze bude spokojny,pan lord,len manzel sa asi nepotesi moc,bude to musiet poskladat :sweat_smile:
http://superhracky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=899786
20. dub 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi - právě že ho jen přivedla na svět, to je asi tak všechno, co pro něj udělala ... :pensive: No blbý no, to záleží jen na něm, jak to bude cítit ...
Zuzi teda Terka vypadá fakt jak už velká slečna :slight_smile: a má krásný vlásky :dizzy_face: no princezna :slight_smile:
Hoď odkaz na rajče, jestli to není tajné - také tam jsem, tak někdy nakouknu :wink:

saku - domeček s klouzajdou super :grinning: Jen se mi zdá, jestli nemá daleko od sebe ty schůdky ??? Možná se mi to jen zdá, ale určo aspoň ten první je dsot vysoko

Tak už je máma na cestě sem, tak závin jsem stihla tak tak - před chvilkou jsem ho vyndala z trouby. Se tu totiž ještě stavila kámoška, tak jsme daly kávu, tak místo práce jsme prdnaly :grinning:
20. dub 2009 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, aha, to jsem nevěděla, tak pokud je to tak, tak to je fakt blbé. Jo, všechno nejlepší k svátku!
Já trochu pouklízela a pomalu se budeme chystat k našim, v půl sedmé mám sraz s kámoškou do toiho fitka, tak ať ještě s našima chvíli pokecáme.
jo, odkaz:terinkafi.rajce.net :wink:
20. dub 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Mori, taky preju vse nej k svatku! To urcite bude zas nejaka kyticka od manzela, co? ;)

Zuzi, Terinka je fakt krasna blondynecka, uplna mala modelka, moc ji to slusi :dizzy_face: supr s tou skolkou.

Saku, domecek je paradni, to by se Lee taky libilo! :slight_smile:

Leni, usi jsou hnus, to musi tak bolet, uf, taky jsme to meli 2x... tak at to brzy vylecite :pensive:
20. dub 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byly na chvili venku, dneska se mi nejak nic nechce
20. dub 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky byly venku a napodobne, taky se mi dneska nic nechce ;) Leu bavi hrat fotbal, tak chodime do parku s micem, ale teda dostat ji pak domu, to je peklo.
20. dub 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Vikin má teplotu, nacpala jsem ho léky, tak snad vše bude ok a dnešní noc zvládnem, manžel jde na noční, tak tu budu na marody sama...tak trochu chytám nervíka :unamused:
20. dub 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, at to dobre zvladnete, at prckove spinkaj :slight_smile:

my jsme samy doma, tata sel na nejaky sezeni od prace, ale fakt pracovni
20. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, aspoň se dnes neopije :wink: ..ale je to občas na palici, když ti chlapi jsou furt fuč..
20. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy. my jsme prochodili tenisky,celý odepo venku,tentokrát bez motorek,tak jsou hoši ušlapaní a mamka taky :slight_smile:

Leni - dobře to zvládněte :wink:

Saku - já bych to i zkusila,ven bez plinek. jen si nevím rady,co s tím jejich odpoledním kaděním :unamused: (pardon :grinning: ). I když je před odchodem dám na nočník,aby hodili boba,nic nehodí a přijde to na ně až později odpoledne,když jsme na písku. Nočník s sebou tahat nebudu :grinning: nebo to hodí do kalhot. a ani mi to ještě neříkaj,že chtějí kakat. tak nevím... Jo a dneska jsem zkusila,že počůráme stromeček a prdlačky,švagrová :grinning: To chce ještě čas...

zápis máme ve čtvrtek,tak držte palce :wink:
20. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mia si stale pocura kalhotky, sunda si je a dela jakoze nic....... :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi to samý u nás. půohodička,žádnej stres. :grinning:
20. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky jsou stále plenky :sweat_smile: ..
20. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja na to kaslu, do skolky to umet bude, zase takovy vejce to neni :grinning:

leni, no tak fajn, aspon v tom nejsme jen dve...

Mia ted snedla asi tak pul pytle piskotu :slight_smile:
20. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek