• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Holky na to ty děti musí přijít samy, u nás to bylo taky ze dne na den, jako s tím kojením. Prostě jsem ho nechala bez plenek jak začal chodit na nočník, odchytávala jsem ho, respektive pokaždé hlásil že chce čůrat a vydržel i bez kakání, ale jakmile dostal plenu hned se posral :grinning:
20. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko! :slight_smile:
Vůbec teď internet nestíhám, jsme pořád venku. Přišla jsem jen nakouknout co je tu novýho a jestli jste už domluvili nějak ten srazík.
21. dub 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko!
Nezapomente na nas s tema plinkama :wink:

Luci, zatim nic noveho. Tak baby navrhnete nejaky termin, kdy se vam to hodi/nehodi, ja zatim nemam nic zvlastniho domluveneho, se prizpusobim. A kdo by vubec dojel?
21. dub 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,
já nemůžu akorát od 7. do 11.5., to jsme na tom prodlouženým víkendu na Slovensku. Jinak je mi to celkem jedno, ale asi bych to brala raději v týdnu.
21. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak s plínama fakt žádnej stres, přijde to samo. Jak u nás, ze dne na den a je bez nich úplně, i v noci. :wink:
21. dub 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme v pondělí ná zápis do MŠ, tak jsem zvědavá, ale moc si od toho neslibuju.
21. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!

krásné ránečko,azurko,pohodička,manžílek pryč,ááách :grinning:
akorát musíme jít ven dopo i odpo,kvůli psovi :slight_smile:

termín srazu- je mi celkem jedno kdy,domlkuvte se vy holky ostatní. ale kde??? místo?? jakou máte představu? napadá vás něco? :slight_smile:
21. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, Andrejko dik za recepty, neco z toho urcite ukuchtim

nam budou dneska delat terasu, supeeeeeeeer. Jeste koupit nabytek a muzu dat kafe venku
21. dub 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky :slight_smile: Marodím (rýma, kašel, bolehlav ap.), v rámci možností polehávám a upravuju fotky :sweat_smile: Občas ale i dočítám :slight_smile:
Majda http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2665008&vReferer=
Jindra http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2665017&vReferer=
Sraz je v době, kdy nejspíš budu i s dětma u kámošky a je to i daleko :unamused: Držím palce, ať se vás sejde co nejvíc :slight_smile:
21. dub 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko fajn receptíky :slight_smile:
21. dub 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani,
já myslím, že nejlepší by bylo Brno. Nějaká restauračka, kde bysme mohli vypustit děcka, ať si hrají a v klidu pokecat. :slight_smile:

Beji,
krásný fotečky! Jsi šikulka! :dizzy_face: To je neuvěřitelný, jak už je Jindřišek velikej. :slight_smile: Letí to, letí...
21. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi + luci - děkuju :dizzy_face:

lucija - jasně že nechyběla kytička :wink: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1905120

Souhlas, musí na ten nočňajs přijít samy - pak je to začne bavit :wink: a zjistí, že to je i lepší, než mít pochcanděnou plínu :wink: My teda na spaní zatím máme a bohužel i na to denní spaní - má tu plínu prostě mokrou :unamused:

jj, receptíky od Andrejky fajn :slight_smile: taky určo něco vyzkouším. Včera jsem dělala ten slaný závin z MMB a mamině a jejímu přítelovi moooc chutnal :dizzy_face: No a manža se oblizoval až za ušima :grinning: lepší jak furt nějaký sladký, tohle je fakt ňamina :grinning:
21. dub 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Receptiky od Andrej supr! Skoda, ze ja at delam co delam z toho listoveho testa, vzdycky mi vyjdou takove patvary, nemam to nikdy tak krasne a uhledne jako na tom obrazku :sweat_smile: Napriklad ty sneky, delam je taky, delam je stejne, a vzdycky jsou tak nejak pokrouceni... :wink:

JJ, Brno, resto s vybehem, nebo nejaka venkovni zahradka... ;)
21. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci/akc, díky. To ani není o mé šikovnosti, ale o šikovnosti lidí, co dělaj ty blbinky a o tom softwaru - je to supr :slight_smile: Škoda jen, že mi to vše trvá tak dlouho.
Kdyby nekdo nechtěl, něco bych zkusila s jeho fotkama. Písněte mi IP, příp. mejl a domluvíme se, jakou máte představu :slight_smile: Neslibuju kdy to bude bo času je málo... ale ráda si pohraju :slight_smile: Jen to nesmí být použito ke komerčním účelům a všude by měli být uvedeni autoři jednotlivých "komponěntů" :sunglasses: (S tím často mívám problém, páč pak nevím, kde jsem co vzala :unamused:)
21. dub 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Tak školku máme jiustou, uf uf! :wink: Dnes jsem tam měla dojít doplnit nějaké údaje do přihlášky, tak nás paní ředitelka rovnou vzala i do třídy mezi děti, terku pochválila, že je šikovná, tak jsem byla ráda. Odpoledne to oslvaíme, zajdeme na kávičku, kde je super hřiště pro děti. :grinning: To teda oslavím hlavně já, že.
Holky, jaký sraz a kd? Vůbec nevím, ale kdyby bylo něco v Brně, tak to bych teoreticky mohla, pokud by to nebyl víkend, ale v týdnu.
21. dub 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak my sme dneska vyspavali do stvrt na 10 :slight_smile: tak teraz rychlo varim,potom chceme vybehnut na chvilu von
andrej,s kadenim sme mali to iste,on si na tu plienku pockal a len co ju dostal-priklad cez obed na spanie,hned tam nalozil :sweat_smile:
tak ale vcera napr vstal,mal este plienku a aj tak sa pytal kakat,normalne som neverila,tak sadol na nocinik a hodil to tam

dani,ja mam stale obavy ked ideme von,ze mi to tam niekde nalozi,no ale drzi sa zatial,jak keby vedel ze nemoze :sweat_smile:

mori,uvidim ten schodik jak bude,ak bude moc vysoko,dorobime jeden este nizsie,aj tak to bude manzel musiet skladat,lebo to pride na "diely"-no ale za tu cenu je super,vacsinou co som pozerala,stali 30-40 000,no tak to si mozu nechat,radsej nech sa s tym jeden den potrapi,a hadam to nejak zlozi :slight_smile:

kiko ma stale prekvapuje,aj jak uz pekne pouziva minuly cas,ale este stale si nehovori "ja"-ale kiko to robil a podobne-ale to asi este vsetci,co?ale "moje moje"-tak to uz ovlada :grinning:
21. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku, ne...u nas opravdu jeste nemluvi v min. case :grinning: :grinning: :grinning: rika Míma ňam, Míma hají apod...
21. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčátka tak dnes se mi opět povedl kousek,který dokazuje,že jsem zralá na nějaký ozdravný pobyt :grinning: už jsem popletená jak Goro před Tokiem.

šli jsme s klukama ven,tak jsem jim dala zase plinky. přišli jsme,Alex pokaděnej,tak že ho přebalím,sundám plinku a voalaaa,ještě pod ní měl slipy s bobem. dvojitý jištění jsem mu dala. hotovo. pak jsem se šla ještě mrknout na erika,jestli jsem u něho taky přehlídla slipy,naštěstí ne. jen u alýska.

ted si dám gulášek,na chvilku si hajnu a pojedem na chatu. je náádherně,akorát vyfukuje ledovej vichr. :confounded:

saku - kiko už používá minulej čas?? hezký! to u nás taky nehrozí..
21. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beji,
no stejně jsi šikula. A taky že si na to vůbec najdeš čas. :wink:

Zuzi,
domlouvá se srazík v Brně v květnu, až tu bude Lucka. Zatím se ale ještě nic nedomluvilo. :sweat_smile: :grinning:
Se školkou gratuluju! :dizzy_face:

Saku,
Naty už o sobě mluví normálně v 1. osobě - jako já. Minulej čas taky používá. Ale všechno co bylo někdy dřív je pro ni "včera". :grinning: :grinning: :grinning:

Ty jo, Naty mi právě po dlouhé době zase usnula po obědě. Derou se jí ven ty pětky, tak je teď pěkně protivná. :unamused: Mě od rána třeští hlava jak blázen, tak se najím a jdu si taky na chvilku lehnout.
Taky je u vás takovej vichr? Tady je to teda hrozný.... :angry:
21. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani,
dobrý teda. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady zatim nefouka, teda ne nejak extremne. My se spankem musime pockat, je sem slyset naka ta vrtacka ci el. sroubovak, jak montuji tu terasku.

Dani, to je husty :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Sama doma ted delali

Tvarohove nocky s ovocnym prelivem:

250 gr. mekkeho tvarohu
2 vejce
spetka soli
4-6 lzic detske krupicky

to vse zamichat,smichat. Do horke vody lzici tvorit nocky, nechat chvilicku varit nez vyplavou.

na taliri prelit ovocnou omackou ( napr. jahody se zakys. smetanou apod.)
21. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani jsem se pobavila :sweat_smile:

Tady je taky vichrno, není to nic příjemného :confounded: , ale ven se musí i tak že? Utahat děti...

Béji když se tak nabízíš, já bych teda něco chtěla, pošlu ti fotos, ale až se k tomu dostanu, jsem strašná :sweat_smile:

Zuzi gratujuju ke školce, jsem ti včera ještě zapoměla pochválit Terku, je to fakt krásná blonďatá kočka, moč šikovná :dizzy_face:

Saku Kiko je prostě borec největší :wink: ...a jak ty, už je ti lépe?
21. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused:
teda taky nechápu..

Kristi, receptík vypadá dobře :wink:

Andrej, jaký receptíky jsi posílala?

jinak u nás noc za všechny prachy, jsem už taky nachcípaná, ale už snad bude lépe :wink:
21. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi já ti taky zapomněla pochválit princeznu,je krásňoučká,chlapy budeš od baráky flintou odhánět :grinning:
gratuluji ke školce. :wink:

leni brzo se uzdravte,všichni..

já jsem neusnula, po 20 min. spaní byl erik vzhůru jak kdyby se nechumelilo,ted naštěstí ještě usnul,tak snad chviku vydrží,at mě odpo neukamenujou. manžu mám pryč,tak je nasadím do auta a pojedem na výlet. :slight_smile:
21. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, to jsem dělala asi před 14 dny, je to opravdu rychlovka a výborné. Jinak kolik té mamině je? já bych jí tipovala tak 25, ale na 4 děti má asi víc? To je fakt mazec.
Malá spí, tak jdu trochu poklidit.Jinak díky za pochvaly mé princezny. :grinning:
21. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych jí tipla nějak ke třicítce. musela začít s dětmi brzo. no,držím jí palce :grinning:
21. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,tak to som sa zasmiala teda :grinning: no,istota je istota :grinning:
no,tak naty teda vedie,ked si uz o sebe vie povedat "ja",sikovna :slight_smile:
boli sme troska na prechadzke s kocikom,lebo fakt sa mi ho nechce nahanat kde kade,celkom fajn sedel

a teraz som myslela ze uz 10 minut spi a zacal na mna vykrikovat z postielky-dosral sa,no-a hned ze "kiko je uz vyspinkany" :slight_smile: jaky sikovny ,uz len to by mi chybalo -10 minutove spanie,tak hadam zaspi este

tie tvarohove veci aj ja robievam,mam rada aj len poliat maslom a grankom,ste mi narobili chute teda-aj ked ja mam zas palacinky,idem si dat veru

andrei,treti den mi je celkom fajn,neviem ci nejaka nahoda,alebo uz to bude len lepsie,bola by som fakt rada,keby to ostalo aspon takto jak tieto dni,to sa este da prezit
21. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem jako hotova z tohoto kocarku, je boziiiiiiiii

http://babygroup.cz/joolz/kolekce-joolz/joolz-one-tailor/
21. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek