• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
no,tak to je delo teda :slight_smile: hlavne sa mi paci ze nie je taky krpaty pidikocik,fakt bomba
21. dub 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
je dobrej, co? nadhernej...
21. dub 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Receptík, kdybyste nevěděli co k večeři třeba (teda néé pro děti :wink: ) http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=45001&user=18783
21. dub 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam, to vypada dobre
21. dub 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme meli dneska leco, i Mia ho snedla, tak cumim....a mliko jsem ji dala uz kravsky a hotovo, uz UM kupovat nebudu
21. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je gól :grinning: Já si jdu do koupelny napustit vodu do žehličky a Kája jde samo taky "jako" do té svojí žehličky :grinning: dá to prostě ke kohoutku, jako že napouští vodu :wink: :grinning: hospodyňka moje
21. dub 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se tu ráno určo neukážu - jedem po 9 h s Kájou ke kamarádce do Jablonného, půjdem do MC s dětma a odpo tam jdu na gyndu na kontrolu. Tak doufám, že bude i pěkné počásko :wink:
21. dub 2009 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož já se tu po rán utaky neukážu. Vezu harantíky :grinning: do jeslí a frčím s kolegou na rychlou snídani,máme nějaký vyřizovačky,tak to proberem u hemenexu :grinning:
21. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, tak dneska snad jeste bude hezky, doufam. Tak asi vyrazime zase na hriste
22. dub 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Kristi proč, už by se mělo počásko kazit? :astonished:

Já vyrážím za ségrou, mám poslední den auto, tak ať toho využiju.
22. dub 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi kočárek vypadá super, nicméně mi dost připomíná Quinny, dost firem je zkopírovalo...ale upřímně řečeno, kdybych měla menší dítě, asi bych ho pořídila, jsem maniak na netypické kočíky :wink:
22. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.
tak já mám s dětmi krizovku, páč už jsme přes týden zavřený doma a je to už náročný, oni neví co se sebou a já nevím co s nima :grinning: ..taky zjišťuju, že jak nikam nechodíme, tak chtějí jen mlsat a pořádný jídlo nechtějí, toho jsem si už několikrát všimla,když chodíme ven, tak jí krásně všechno a nyní nad vším ohrunují noc, jen chtějí dobroty..začne tvrdší režim..
22. dub 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
rikali, ze snad zitra ma prset,ale jen nekde..... :slight_smile:

Andrej, je krasnej, mne Quinnyho nepripomina, je tam jiny to sezeni, to mi spis pripomina Stokke nebo Bugaboo. Ale je bozi
22. dub 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile: u nás zatí slunečné...

já poslední dobou nějak nic nestíháím...pořád jsme někde venku a když nejsme venku tak vařím :( navíc tu mám nakupený prádlo na žehlení a vůbec se mi do toho nechce...skoro už nemáme co na sebe...ach jo ty domácí práce mě ubíjí :sunglasses:

já teda jsem kočárkový konzervativec takže u mě by nepochodil :wink: mi tyhle kočíky připadaj jak z kosmu :grinning:

Leni a co Vikýnek už je ok?

jo jinak Dála včera na prochajdě s tatíčkem opět vyžebral zadara párek ...oni stojí frontu u lahůdek a Dála vykřikuje ňam ňaminka a už se dvakrát stalo, že mu prodavač podal párek ...no chápete to? já je budu posílat nakupovat asi pořád aspoň neutratíme za jídlo...
22. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak my snídáme čerstvé rohlíčky a začneme pak něco dělat. Dnes teda nic v plánu nemáme, ale aspoň zajdeme na hřiště. Ještě uvidíme.
Hele, jká ani nevím, že Danča už zase pracuje? nebo jsem to pochopila špatně?
22. dub 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, myslim, ze nepracuje......max. si pripravuje pudu,aby zase mohla....

Dragus, to je fajn, Mia taky ji parky, jsem rada, ze nejsme samy...
22. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak Mára je párkový maniak, když se ho zeptám, co budeme papat tak vždy řekne "pájky" :grinning:
22. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi neboj samy nejste...Dála pak do sebe narval ještě další co koupili...prej prosil a pořád vykřikoval, že chce ještě párek...no mé představy a zásady o jídle jsou zcela smeteny :grinning: :sunglasses:
22. dub 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě se vás jdu optat, jestli vás baví pořád chodit ven? mě to právě nějak už začíná nebavit... :grinning:
22. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi úplně první měl takový sporťák Quinny, to nebyl ani Bugaboo na trhu, já ho měla tak vím, že je skoro na chlup stejný...navíc i madlo je stejné a celkově typově je podobný na Quinny...
22. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
drago, no nevim....nekdy bavi nekdy ne. Vcera jsem navstevu hriste pretrpela, protoze me vadi, jak si jsou deti schopny hrat na miste, napr. na pisku s babiovkama, treba hodinu sedi na miste. Kdezto ja jen litam, drzim, strkam, podavam ruku apod. Mia neposedi, fuert lita, ani chodit neumi, ona porad beha....kdyz vidim maminy,jak si tam ctou a pijou kafe, tak se mi chce i brecet :cry: pac to se mi nikdy nestane....

Andrej, tak jo.....me to nepripada, ale je krasnej
22. dub 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi tak to jsme na tom stejně. Dála si sedne do písku, udělá bábovku, pak letí na klouzačku, pak na kolotoč což to ještě sedím a koukám ale pak si otevře a zdrhne z hřiště...tak to už letím za ním...taky jsem si koupila termohrnek na kávu, že jako na písečku si přečtu časák a dám kafíčko... to byla krásná představa...
22. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já pádím...páčko :slight_smile:
ale jo, tak jo,....kousek tam vidim... :grinning:

dneska uz vim, co varit. Tomatovou polevku a ty nocky udelam
pak napiš jaké ty nočky byly a zda je Miuška jedla :wink:
22. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus..šmíruju...

draga: já si žádný kafíčko taky nedám, bo Tygra není možný dostat z kočáru ven..ehm :sweat_smile:
22. dub 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,t o je fakt fajn, pritom se mi zdaji ostatni deti normalni, hodny...sedi, nebo jsou schopny 100x dokola delat tu samou vec. Miu to nebavi, je asi hyperaktivni nebo co...

Andrejko, preju hezkej den, uzijte si to.

Drago, dam ti vedet, myslim,ze to jist nebude, protoze jahody, ale zkusim ji to dat s necim jinym....
22. dub 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, cus...smiruj :slight_smile: Tygr je poserka, no. Snad z toho vyroste...
22. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss fakt jako se chce furt vozitjo? a co už nošíš??? já si neumím představit, že bych Dálu motala do šátku to by byl boj :grinning: a neodcházej s koníka...zkus se nad tím povznést...však já taky lezu jen sem, pak do regionu a samo šmíruju netopejry :grinning:
22. dub 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek