• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
kristi Dála jahody jako miluje, ale moc mu je nedávám čekám až na ty ze zahrádky :sunglasses:
22. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
s koníka....Z koníka :grinning: jsem debilka píšu a nemyslím
22. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam zase odchazis, Siss? ser na to
22. dub 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi že jo...správně jsi to napsala :grinning:
22. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tot :wink:

jdu si namalovat ksicht a razime pro ten darek
22. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no..bojkot koníka mi prostě nejde, když nemám program..včera jsme byli celej den venku..tak to bylo lehký ho bojkotovat :sweat_smile:

draga: šátky mě neberou..mám půjčenou manducu...ale já ho prostě neunesu :confounded: takže max. tak do MHD nebo tak..ale jinak to nezvládám :wink: jinak více v tématu Extrémně bojácné a citlivé batole založeno v Batoletech..tak si přečti o tom našem expertovi :sweat_smile:
22. dub 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, co se zase děje? dlouho tu byl klid? nic nevím,netuším..napište mi to někdo, abych byla v obraze :sweat_smile:

Draguš..my párky nedostáváme, ale mandarinky a bonbonky a slevu při nákupu, proto často beru děti sebou :grinning:

Vikin naštěstí už v noci neměl teploty, tak jsme se vyspali, ale je furt zahleněnej
22. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss, existuje takové téma, jo? na to juknu...sice se jedná o Niiku, ale je taky extrémně bojácná a přecitlivělá...juknu, to mě pohladí po duši :sweat_smile:
22. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. dub 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
tak nas rano zobudili smetiari-kristianko ich totiz pocuje na 100km a musi vycumovat z okna na nich-pripadne ked sme vonku,tak ich musime prenasledovat po celom sidlisku :grinning: :grinning:

dopekam pstruhy,este tam hodim zapiect zemiacky a obed mam hotovy,kiko si da polievku zo vcera,pred chvilou ho prisiel zobrat dedo,tak tu mam tichucko,tak hadam vybehnem troska po obchodoch co maju noveho

a este cakam ,kazdu chvilu nam maju doviest novu telku do tej novej obyvacky,tak som zvedava,co to manzel objednal vlastne :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já věřím,že z toho vyroste, ale asi hodně později než jiné děti, budou jí 4 a bojí se čím dál víc, když mi tchýně řekla, že ještě ve škole si učitelé zvali její rodiče, že je moc zakřiknutá a bojácná, tak věřím, že to podědila a že s tím nic moc nezmůžu :unamused: ...naštěstí Vikin je opak, tak ji ukazuje,jak se nebát, tak snad to bude lepší..ale i doktorka mi řekla, že každé dítě je jiné a že se ona holt bojí dětí, což já jsem se taky jako dítě bála...
22. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lienkal: já jsem se taky bála dětí..a Tygr je to samý..ale on se bojí i úplnejch kravin..jako třeba nafukovacího balonku :confused: :sweat_smile:
22. dub 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no :grinning: takovej nafukovací balon, když Nice prdl před obličejem byl jedno odobí pro nás taky traumatizující :sweat_smile: ..ale děti vychovávám stejně a každej je jinej, tak je to prostě v nich, hezky o to píše myslím Matějíček, někde to mám v knihovně, chválit a zvyšovat seběvedomí a postupně překonávat nástrahy života, které pro jiné děti jsou samozřejmé :unamused:
22. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lienkal:ty jo..mně to až jako nepřijde úplně tak normální, on se bojí i vylízt z kočáru...a takovýhle věci :confused:
22. dub 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne ze to ma v povahe :wink: zas kiko ten sa neboji nicoho,co tiez nie je moc dobre,jeho by na lizatko nalakal hocikto napr-tak s tym zas ja musim tiez nieco robit
22. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: už ti Miuše jí normoš jídlo? U nás furt nic.. z doma vařenýho zvrací :unamused:
22. dub 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!

tak vše co mělo být je vyřízeno a ještě jsem si udělala radoooost!! Chtěla jsem odolat,chtěla,ale to prostě nešlo! Snídaně byla ve Vaňkovce no a nevlez tam pak do svého oblíbeného obchodu,že jo :sweat_smile: . krásnou růžovoučkou kšiltovku s vasilem.ááách,já budu sladkááááá!!! no a v druhém oblíbeném obchodě (do dalších jsem pro jistotu ani nelezla :grinning: ) jsem koukala po riflové sukýnce a místo ní tam měli takový jakoby rifl. šatky,jak to vysvětlit,je to boková sukýnka,ale pokračuje nahoru jako korzet a zapínání za krkem,takový pološatky.ulaláááá!!!! :grinning: Manžovi to ukážu postupně,radši :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, uz jsme zpatky, jupiiii. Mam vse a jeste neco navic, darek taky. Takze fajn.

Dani, jako overal sukynka bez raminek? to ti musi slussssssssssseeeeeeet. Nevim co je vasil???

Siss, jooo. Ji, konecne..parek, rohlik, testoviny s omackou, gulas s knedlikem, polivky, vcera leco....docela to je uz super
22. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se vrátili z venku byli jsme na okružní jízdě s motorkou a Dála usnul jako dudek asi půjdu taky :grinning:

siss buď v klídku ono se to srovná, Dála je opak, ten klidně uteče a je mu fuk, že tam nejsem, jde s každým kdo mu podá ruku ani nemusí nabízet to lízátko :sunglasses: a s tím přítelem (tatínkem?) to je stejný jak se mnou...já ležela 4 dny v nemocnici, a když jsem se vrátila, tolik jsem se těšila, jak mi Dála vlítne do náruče...prd, začal brečet, chytil se tatínka...prostě si nepamatoval...to je období, ty jsi s ním pořád... :wink: a tygr je těžkej na nošení? kolik váží? Dála má něco kolem 12kg :wink:
22. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga: 9,5kg..max...ale to mi jako stačí :sweat_smile: páč já mám kg 47 :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však jsi pidižvíček :slight_smile: ale tygr teda taky :slight_smile:)
22. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: tak Tygr jí jakž takž pečivo, nebo nám něco uzobne..ale normálně pro něj uvařený jídlo..z toho okamžitě blije...a přitom skleničku s tim samým sní :confounded:
22. dub 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to prijde, u nas to zaclo tak posledni 2 mesice, predtim sice neblila, ale nesnedla to
22. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss Dála taky ještě baští skleničky, sice teda jí i normální jídlo a neblije :slight_smile: ale sní ho strašně málo, teda kromě brambor a pangase nebo brambor a špenát...to se láduje a polívky...s knedlíčkama, nudlový, a porkovou ta je jasná favoritka...
22. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: jako ty prachy za to už jsou nehorázný..ted mi dochází jak obědy, tak svačiny...a to si zas můžu nachystat tak 3-4litry :angry: ..už mě to neba jako :pensive:
22. dub 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga, kristi:holky..jemu ted teprve vylezl pátej a šestej zub..takže jeho kousání je dost bídný, navíc má děsně silnej dávící reflex..dneska jsem už na nervy...vždycky má z těch zubů rýmu..a jak mu to tam lítá..tak snad tři hodiny kašlala a dávil se, že jsem furt čekala..kdy na mě hodí šavli :unamused: ted spí...a mám obavy, že až vstane..tak to tu bude zas..já blití nenávidim..a bojim se, že se začne dusit :unamused:
22. dub 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
drago, ja koupila dneska brokolici, budu z ni zitra delat polivku. Ja az nekdy zasnu, jak hezky posledni dobou ji. Ale prestala jist jogurty, tvarohy i lipanky, to nechce...

siss, zvyknout si musi, vis jak.....pomalu ale jiste.
22. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: tak kaše, tvarohy, lípánky, jogurty atd. to jí :wink: ..ale prostě vařenej oběd ani za svět :confounded:
22. dub 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mia to taky jedla, ale ted to do ni nedostanu...ale mliko ma furt, takze tim nejak netrpi...

a jeslti nema zuby, asi tak jako Mia nemela, tak v klidku, vim, ze je to drazsi...

a co kase? bramborova se sunkou nadrobno, to Mia mela rada
22. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: on nemá rád brambory :astonished: domácí nesní vůbec..a už nesní ani skleničky, ve kterých jsou ty brambory hodně cítit :confused: předtim to jedl v pohodě...ty jo..kdyby dražší..ale to je fakt mega drahý :unamused: si vem, že ráno sní kaši( tu kaši na dobrou noc máme asi na 4použití), pak má skleničku pomalu za 50Kč..pak si dá další přesnídávku baj voko za 36, pak si dá jogurt..pak si dá nějakej ten čtvereček typu Frutapura atd, to je prachů jako sraček...syrový ovoce nesní žádný..max. trošku banánu..kterým se občas začne dávit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek