• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
siss on je ten případ, že neumí ještě kousat ty větší kousky...Dála taky občas jakoby to jídlo v puse matlá pak polkne ale nespolkne a začne kašlat a plivne to ven..ale stane se to tak 1-2x při jednom jídle...buď ráda, že ti jí aspoň kaše, jogurty a pod. horší by bylo kdyby nejedl nic :wink:
22. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga: no já už se začínám obávat, aby to "normální" jídlo začal někdy jíst...si furt říkám, že až bude mít zuby..že to bude lepší...aby pak jako nešel do školky se skleničkou v ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis, Lea taky nema rada brambory, jako mimino je jedla, ted uz ani citit, ale hranolky to jo, potvora ;))

Co kdybys mu nejake ty ovocne presnidavky vyrobila sama, treba umixovany jablko - banan? A naservirovala mu to v kelimku od Frutapura?
22. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija: no to by šlo..to zkusim :wink: akorát..jestli to nebude moc hustý...jinak jako přesnídávky mi neva kupovat, to beru, že je to normoš..a bude je jíst dlouho..ale teda ty obědy už mě fakt sejřej :angry: sice vaření mě sere ještě víc...ale klidně mu budu něco patlal..ty jo..u dalšího už bych snad ty obědy nikdy nekupovala..jak kdyby do toho dávali drogy :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz tak to trosku zredis vodou... No zkus.

Me teda Lea taky neji ovoce, zadny, tady se prodavaji presnidavky v takovych tubach, co si dite samo vycucne, a od te doby co ma trochu rozum, zjistila ze toto je jednoduchy a v pohode...
A tak normalni jablko nebo banan nebo jahodu proste do huby nevezme ani za nic ;))

Na ty obedy tygr taky jednou prejde, uvidis.. Mozna az bude mit vic zubu.
22. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky..se tady "pochlubim" s tím svým vařením :sweat_smile: ..dělala jsem zeleninu na másle, šunku a těstoviny..jenže jemu se vše musí mixovat..a když jsem to teda mixla..tak ty těstoviny všechno vpily..a byla z toho hustá tvrdá hrouda..já to vaření prostě neumim :sweat_smile: pak mu vařil můj táta..brokolicovou omáčku, brambory a kuř. maso..to bylo dle mého výborný..no při druhý lžičce hodil šavli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..takže mě veškeré nadšení do vaření rychle přešlo :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tedka udelala tomatovou polivku,a le Mia mela predtim pekne 2 parky a pul rohliku, takze to nejedla
22. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, varit se naucis, ja varim posledni 3 roky a uz to chvilema i jde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: no kdyby jedl normoš..tak by to bylo jedlý..ale jak se to mixlo..tak děs běs :sweat_smile: ale pochybuju, že já někdy budu umět vařit... :sweat_smile: mě to občas i baví..ale výsledek je katastrofa..což mě pak zas na dlouho odradí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ryzi? to neji??

chutnaji mu testoviny s bolonskou? od Hippu?
22. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: ty bolonský měl jenom od 4m, tu sračku...tu od těch 18m nekupuju, bo on sní max. 220 :wink: ale teda ty bolonský od Hami by mu chutnaly..ale jsou tam na něj děsný kusy..takže mixuju..jo..a ted se hodně vylepšil Sunárek teda :slight_smile:
22. dub 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunarek s lososem je vybornej, to Mia taky rada.

no jsem myslela, ze bys ty test. mohla zkusit doma, ne? bolonskou maji taky hotovou, to bys snad zvladla
22. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: tak toho lososa nejí, bo jsou tam brambory a velký kusy :sweat_smile: jinak má ryby rád :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan, to chapu....holt je vybiravej, davi se a nema zuby....
22. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: ale ty Sunárky na dobrou noc teda miluje..mu to dávám jednou tejdně večer..at nemá furt tu kaši nebo tvarohy...se divim, že mu z toho ještě není blivno :sweat_smile: to rizoto krůtí zblajzne celý..a to je 250...akorát to už je dlouho..nějak okolo roka..tak furt dělal mnam mnam mnam..a strašně na to otvíral pusu..a celý to zbagroval..pak si najednou krknul..a celej Sunárek byl venku :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, chudak. Ale zase ji, vidis to. lepsi nez aby nejedl, jeste vydrz, on si na jiny zvykne....

polivky rad?? vis jak, to se da brokolicova, kvetakova, bramborova, porkova, vsechny tyhle zeleninovy jsou jednoduchy na pripravu a udelas toho kotel, muzes do toho dat trosku ryze nebo testovin, sunku apod.
22. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: no ty poblivky by asi ještě jakž takž šly :wink:
22. dub 2009 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis, v tom je voda, zelenina a tak....si myslim,ze dobry...zacatek v pohode.Casem to bude dobry, neboj...
a on ani nechce kdyz vidi jist tebe?
22. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarádky chlapeček měl podobné problémy, furt blil, nic nejedl a nakonec je živej ze smetanových omáček a knedlíku, to jediný rád a to zvracení okolo 2. nebo 3. roku přešlo....a nemá malej nějakej den dávicí reflux? nebo jak se tomu říká?
22. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,aj ja si myslim,asi to ma,chuda,sak by sa inak urco najedol :wink: aj u nas ked mal blbe obdobie ak nic ine,tak zeleninove polievky vzdy isli-najprv mixovane,potom roztlacene vidlickou-postupne vacsie a vacsie kusky aby si zvykal zut
22. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lienkal: on jako nezvrací nějak často :wink: ale prostě když má v puse něco většího..tak mu dost nadavuje... :wink: podle mě to má i psychický trošku..třeba když mu zapínám bundu nebo tak..tak se hned dáví, aniž bych se dotkla jeho krku :wink:
22. dub 2009 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: naše jídlo chce..ale dá si tak dva mikroskopický drobky..a stačí mu to :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lienkal: jako on jí normálně..ale skleničky :wink:
22. dub 2009 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tim davenim to je blby, on je Tygr rposte takovej cita, vid?
22. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: jj..to je největší cíta na světe asi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně, že papá :wink: ...ta kamarádka třeba říkala, že nesmí zvýšit hlas nebo si vyměnit názor s manžou, že hned blil :unamused:
22. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to je mazec... :confused:
22. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lienkal: tak to Tygr neblije..ale hned řve nebo se klepe, když někdo zvýší hlas..to blití je psychický dost často :unamused:
22. dub 2009 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko! :grinning: hážu do sebe už 2.kafe a furt e nemůžu nějak probudit.

siss - chuděro,ty si teda užiješ. držím palce,ať se malej brzo zlepší. už jsem ti chtěla napsat jestli mu dáváš těstovinky a pak jsem to dočetla až do konce. hele a ty maličkatý,ty písmenka a obrázky,děti to dost baví a jsou fakt malinký,to jsou v podstatě nejmenší těstoviny co se dělají,prodávají to jako těstoviny do polívek,to by mhl zvládnout. s omáčkou,aby to měl vhký,hladký klouzavý :slight_smile:

babule došly ty botky pro borce naléto,jsou fantastický,ještě lepší než na obrázku,já z nich mám šílenou radost. tak už aby začlo léto!

kristi - vasilo - je tílko neboli nátělníček neboli tričko bez rukávků :grinning: a ty šatky jsou takovej overálek nebo jakoby sukýnka s korzetkem kterej se uvazuje za krkem (jak ta podprda od plavek co jsem tu onehdá dávala).

jedu pro chalany,majte sa! :grinning:
22. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, a myslis ze kdybys s nim zasla k psycholozce, ze by treba ti rekla, jak to odstranit? pac to vypada, ze techproblemu nebo psych. bloku ma docela dost - daveni, boji se lidi a tak...
22. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek