• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
kristi: no psala mi Alcatko..a Neluse je něco podobnýho :wink: nebo spíš to samý....já nevim, mně každej tvrdí, že je to takový období..a že se to řeší až dýl..někdy okolo 3 let..tak nevim :pensive:
22. dub 2009 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo. Ja jsem nevedela, ze Nelca je bojacna nebo tak, mi prisla driv takova hrrrrr. tak asi fotky klamou...

my jsme tohle obdobi nemely a jak znam Miu, ani nebudem, ta jde do vseho po hlave a nic ji nerozhazi
22. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zase je starsi, ze jo...
22. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: tak když mi mrkneš do alba..tak tam Tygr taky nevypadá moc bojácně :sweat_smile: ...tyhle děti jsou prostě jiný no :confounded: na jednu stranu jsou hrozně hodný, mazlivý a tak..ale na druhou to je zas jak koule u nohy :confounded:
22. dub 2009 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pokial prospieva a nejak nechudne,tak to che asi len cas-ale hlavne skusat aspon po troske,nech si zvykne chalanisko :slight_smile:
22. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, jeee ty fotky jsem jeste nevidela. To je kocour krasnej.
22. dub 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakura: nehubne..to ne..ale od narození je to prostě malá vyžle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. dub 2009 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak snad sa polepsi casom :wink:

ja som vcera kika merala a vazila,tak ma 93cm a 14 kg
22. dub 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saku, to je pekne.....tak akorat bych rekla.

Mia ma 12,5 kg a tech 90 cm
22. dub 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku: no...já nevim...vidělas mě? :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dub 2009 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co? jist tebe? ne, to jsem nevidela...
22. dub 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si stale myslim ze miuska je taky drobcek 85 cm,podla fotiek mi tak pripada :slight_smile: kiko mi pride jak taky troska slonik :grinning:
22. dub 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: ne..moji výšku( nížku) :sweat_smile: ..
22. dub 2009 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi prcek, no....a TP je ale vysokej,ne?
22. dub 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: není :sweat_smile: on má 172cm...akorát, jak je to hora..tak působí, že je vysokej..ale taky je na chlapa docela malej :wink:
22. dub 2009 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak on klame telem teda.....no, to ani tygr nema byt po kom tak velkej....uz se tim netrap, je mi jasny, ze bys ty prasule treabas radsi utratila ze neco jinyho,ale se neda svitit
22. dub 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: no jako taky mě to sere, ale spousta lidí už rejpe, jestli je to normální a bla bla..víš jak :sweat_smile:
22. dub 2009 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele jako jasne, to se na lidi vyprdni, budu omilat to stary, ale kazdy baby je jiny, tak nema cenu se trapit, ono se to casem srovna
22. dub 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dneska udělala kuskus a Dála přesně to co Tygr vzal si lžičku a šup dávil to ven :grinning: teď chroupe jablko :wink:

siss mě ještě napadá k tomu vaření...já taky měla tuhý hroudy jak to vpíjelo vodu, tak jsem všude vodu dávala další a míchala jsem to, že to pak bylo prostě takový tekutější...ono mu to líp šlo do krku...ale třeba vařenou těstovinu taky nechce že je jako taková suchá?? nevím jak to napsat...i když teď vařím brambory tak mu je trochu šťouchám a dodávám vodu, že to spíš jako kaši...ale zajímavý je, že párek ho nedáví :grinning:
jo a na lidi kašli jim se pořád něco nezdá...kdyby to bylo jinak tak zase rejpou opačně...

jinak Dála má 90cm a max 12kg :wink:
22. dub 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga: jo...přesně tak..těstoviny a tak jedině skleničkový, bo jsou suchý...ale rejži jakž takž sní..domácí rejžovka mu docela jela..akorát nevim, čím to zahustit, aby to nebylo tak tekutý ..bo to měl až ve vlasech :sweat_smile:
22. dub 2009 v 15:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to normálně naředila tou vodou dokud to nebylo jako moc tekutý, aby to jako obalilo ty těstoviny (brambory)...ničím jsem asi nehustila...ale kolikrát se mi to stalo, že jsme navařila slavnostně podala k snědku a on ble...tak jsme hned šla ředit a jak to klouzalo už to bylo lepší...teď jdu asi ředit ten kuskus :grinning:
22. dub 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga: ten kuskus je suchej ne? :confused: To se nedivim, že ho to dusí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako kuskus ve skleničce jedl no.. :sweat_smile:
22. dub 2009 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss je suchej ale já mu ho dala s rajdou (jako rajskou) samotnej by se asi zadusil :slight_smile: a už ho máme snězenej jen jsme museli jíst u okna a čumět, kdo kde jde s pejsekm, jaké mimi a pod. a slíbila jsem , že jdeme teď ven chjooo zase :wink:
22. dub 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga: jak tak čtu, tak na jednu stranu dobrý, že Tygr neumí projevit své požadavky slovně :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dub 2009 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss právě využívej toho dokud to jde...my razíme :wink:
22. dub 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuskus davam taky Mie, ale necim omocenej, vetsinou do neceho, co ma rada, je to ale malinky a treba nastaveny milansky testoviny jsou v pohode
22. dub 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My uz jsme z venku... dneska to bylo prijemny, na plazi, Lea si stavela babovicky a ja se opalovala, tak se mi to libi :grinning:
Pridala jsem par fotek... http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2668330&vReferer=
22. dub 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci závist :wink:
22. dub 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je pekne cerno, asi bude prseeeeeeet.
22. dub 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
noky byly vyborny, Mia je nejedla a Roba taky moc ne, ja nevim, proc on neji sladky jidla...mnamka to byla s jahodama.
22. dub 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek