• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
Tak my byly celý den v Jabnlonném ... ráno jsme byly v MC, bylo tam docela dost dětí. Pak u té kamarádky, odpo jsem si skočila na gyndu na kontrolu a pak prochajda, než jsme jely dom. Docela fajn den :slight_smile: Mimochodem to bylo u té kamarádky, co ten kluk nic neumí :fearful:

Tatík je dnes zas na floorballu, tak přijede pozdě ... jsem vám ani neříkala, co mám pro něj objednáno k pátečním narozkám - dres na ten floorball se jménem a číslem :grinning: Si stěžoval, že má jen bavlněná trička a že kolega má dres a je to super - tak bude mít taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

draga - máš dobrý, se ti dítě aspoň v lahůdkách nají :grinning: ho posílej častěji :wink: To Kája dostává ve večerce u vietnamců jen lízo :wink: :slight_smile:

Kája samo párky může, to má asi po tatínkovi, ten je párkovej snad od mala - moc dobře ví, že "papi" (párky) jsou v mrazáku :grinning:

kristi - to bych zrovna do Miušky neřekla, že neposedí :confused:

lucija - plážový fotky jsou prostě nejlepší :wink: :slight_smile: Leušce to zase sekne :wink: :dizzy_face:
22. dub 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas by taky sladky jidlo nikdo nejedl, jen ja ;)) tak je radsi ani nedelam, ale dala bych si ;)

Drago s tim parkem to je bomba, jak pise Mori, posilej Dalu casteji ;)))
22. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženské,nějak sem teď vůbec nestíhám chodit:slight_smile: Doma je dost živo,Johanka je hroznej žrout a krásně baští příkrmy ze lžičky,Andulíno vcelku nočníkuje s více či méně nehodama,no je to u obou super posun,ale samozřejmě se mi tím ten servis kolem zvěřince zase o něco zkomplikoval,než nakrmím dítko apod....ale je to super, Johanka už říká slabiky a začíná se pokoušet plazit,zatím se spíš jen plácá na břiše a mává rukama a nohama jak větrný mlýn,ale to se poddá časem :slight_smile: Anička má teď nějaké přítulné období,pořad chodí a chce "tulit Aňu" a včera mi večer říkala "dám puku,jo?? (jako pusu) Aňa má mámu ráda!",tak jsem málem uronila slzu jak mě dojala :slight_smile: No jsou to moje milované kočičky,je to trapný to říct,ale i přes ten hroznej kolotoč co je kolem nich celodenně, jsem fakt šťastná, i když to zní jako hrozné klišé...No nic,musím letět vařit na zítra,ale zkusím ještě přihodit nějaké fotos :slight_smile: A jak se všechny máte?? A co naše očekávaná mimouška od Sakury a Peťule??
22. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, Lami tu byla, krasny holky mas, jen co je pravda...

ja uz jsem vzhuru, MIu asi trapi zoubky, je otravna. Dneska valime na oslavu narozenin k Laz, se tesiiiiiiiiim.
23. dub 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko,
Lami, to je dobře, že jste tak šikovní :wink:
Kristi hezky si to užijte a Nellince všechno nejlepší :wink:
23. dub 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, vyridime.

jak vam je? uz lepe?
23. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, nic moc, furt zahlenění, Nika včera zase měla návaly na zvracení, dnes s ní jdu na kontrolu..tak uvidíme, mně je po ránu taky blbě, ale přes den to pak jde :wink:
23. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

My dnes taky valíme k doktorce, Laura má opět bolesti u pupku, trpí na to už několik let a nikdy jí nic nezjistili :unamused: . Ale od včerejška je to extrémní, takže půjdeme zjistit, jestli už nebudou chytřejší a třeba už zjistí, co to je.

My taky přejeme Nellince vše nejlepší :wink:
23. dub 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je hnus, zataženo, prší, ale zas na druhou stranu jsem ráda, páč si musím konečně odmrazit ledničku a domýt ještě pár zimních botů a vyřadit boty, které už nenosím :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mám jich dost, proto nemám furt co na sebe :sweat_smile:

Jo a dnes večer jdu konečně cvičit, jdeme s babama od baráku na kalanetiku, já si tak fandila, že po zkončení kojení shodím a opak je pravdou, mám už skoro 2 kilča navrch, takže se sebou musím něco dělat, hlavně ten bachor shodit, jinak mě nic seštve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, co to je? Tady nikdo není :astonished:

Holky snad jsem neudělala kravinu, ale podepsala jsem nějakou smlouvu se společností Bohemia Energy k odběru elktřiny i plynu přes ně. Garantují min. 7 % levnější dodávky než ČEZ a RWE, ale že prej to dělá většinou 10%. Akorát jsem se zapoměla zeptat, jestli je smlouva na 2 roky, nebo je bez omezení a na další kraviny, které mě napadly až později :unamused: . Nevíte, jestli jde třeba smlouva zrušit do 24 hodit? Nemáte některá zkušenosti s touto společností?
23. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre poledne,
Lami, obe holcicky jsou k sezrani ;)) Johanka zase tak vyrostla... :confused: :dizzy_face:
Leni, at je vam brzy lepe...
Andrej, snad to Laura nema nic vazneho :confused: O te spolecnosti nic nevim...

My bezime hned po obede zase do banky, na obecni urad a do realitky... takove nase obvykle kolecko v posledni dobe :wink: A na nakup, nemam mliko ani pliny, a spoustu zasadnich veci, bez kterych se neobejdem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Andrej, tak já jsem na tyto věci hrozně mopatrvná a čtu opravdu všechno, i ty malinkaté písmenka, tam je většinou nějaký háček. I když pravda to být může, protože levnější než ČEZ není zas takový problém, že? :grinning: A dražší už to být asi nemůže.
Leni, ty máš celá dvě kila navíc? :grinning: :grinning: :grinning: No já tak 4 od loňského léta, protože letní rifle jsou mi těsné. A cvičit chodí ma stejně to nejde dolů, tak já už fakt nevím. a že byhc se přecpávala , to teda taky ne. tak nevím, kde je zakopaný pes.
My jsme po obídku, já po kosmetice, tak jdme eodpočívat. Opdoledne kmusím na poštu, ale vůbec se mi tam teda nechce, tad yje docela škaredě. No ale přece jen něco pozitivního, dnes mi došel náramek z chirurgické oceli a je narpsto úžasný, tak mám radost aspoň z toho.
Jo, Dani, zapomněla jsem reagovat a zeptat se, které dva oblíbené obchody ve Vaňkovce máš.
Mori, tvůj manža má narozky? Martin má v neděli, dárky už jakžtakž mám. ale vzheldem k tomu, že v sobotu slaví ta´tka 60, tak ty jeho narozky budou trošku odsunuty do pozadí.
Lami, to je krásné, co Andulak říká. terka taky pořád říká:Mazlit, chovat, náruč. Al neřekne to ještě vě větě. I když někdy to její mazlení je tak trošku erotické. Vysleče se do naha, začne se lísat a říkat mazlím,mazlím. A líbá tě, ošahává a významně mrká. To má z toho čučení na telku. :sunglasses:
23. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj .)
my se vrátili z MC bylo to fajn, potkali jsme se tam s kamarádkou z MK tak jsme pokecali...tam totiž Dála ltá a hraje si a jedině tam mám relativně klid...probrali jsme školku, naše dětičky (má stejně starého chlapečka) pak jsme probraly pár drbů a holky normálně tam byla maminka a měla mimčo, já nahlas říkám, to je maličkatý tomu jsou snad 3 dny a maminka se otočila a prý 4dny :slight_smile: měla tam ještě dvě větší holčičky cca 3-5 let a normálně ta mamča vypadala úplně super...já teda nehcápala, musela jsem jí to říct, že má můj obdiv...trochu ve mě zahlodal červíček, když jsme tu pidiholčičku viděla :grinning: :sunglasses:

zuzi na co se to Terinka v TV kouká??? :grinning: :sunglasses:

Lami vítej po delší odmlce... :wink:

Nelince od Laz krásné narozeniny :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejko ten sýr vypadá výborně...do toho jdu :wink: :sunglasses:
23. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
doobeda sme vybehli troska von,nie je nejak zima ale hnusne fuka,takze nic moc,vcera sme mali s babami s konika z mesta stretko,pekne v prirode pod horou na salasi,maju tam super detske ihrisko-a aj zradlo :sweat_smile: tak som si dala parene buchty so slivkovym lekvarom a orechami,dozrala som sa jak "diva svina"-samozrejme mi to vecer dal zaludok na vedomie :unamused: ale inak tam bolo super,deticky sa vyhrali teda

poobede sa chystame na kolotoce,dufam ze ma nepochyti "blití" ked uvidim jak sa to toci dokola :grinning:
ale vseobecne mi je uz o moc lepsie teda,dufam ze to uz vydrzi-akurat ze som uz zas chytila zravu nemoc,takze srotujem vsetko co mi do cesty pride-ale jako jogurty,kavu a salamy este stale nemozem,bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lami,som v soku,ze mladatko uz ma pol roka,boze to bezi,za chvilu sa ti bude motat pod nohami :slight_smile:

a luci,ty nam tu nerob nervicky s tou plazou!!!! :angry: :grinning: potom zavidime len :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec babuleny!

Lami čáu,to tak letí,už dáváš příkrmy,já bych řekla,že má malá tak 3 měsíce,mrknu a ona má už půl roku. Ještě pak musím juknout na fotečky. :wink:

andrejko dikec za recepty :grinning:
Jinak tu firmu taky neznám,ale je na čase, aby těm gigantům začal právě někdo konkurovat :slight_smile: Mrkni na smlouvu ,co v ní máš uvedený,tam se to dočteš,na jak dlouho,ne? Nebo zkus nějakou info linku. :wink: Ale myslím,že v dnešní době odstoupit od smlouvy můžeš kdykoliv,když se ti nebudou pozdávat. :wink:

můj muž je zase na cestách,chudák malej,vrátil se v út.v noci a dnes ve 3 ráno jel zase. :unamused: ¨
Já jsem ráno byla na zápisu do školky, jedna školka,ta do které bych chtěla,protože ji mám naproti baráku,bude brát 11 dětí,tak to jsem se v duchu zasmála. a pak jsem je napsala ještě do druhé,ta je o kus dál,nevím,jestli jsem se na to neměla vykašlat..Rozhodnutí bude až někdy koncem května,tak uvidíme.

no nic,jdu dát těm mým počuránkům jogurt a razíme ven. nebo ještě před tím uvařím,večer se mi nebude už chtít..Jsem nějaká utahaná

:frowning2:
23. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi - esprit a kasha. kasha je hrozně nenápadnej obchůdek,dost věcí je tam takových běžných,ale POKAŽDÝ tam seženu super rifle. Mám prodlouženou délku,dost často to někde nemaj,nebo kdžy jsem sháněla uzoučký do kozaček,zase tam měli dobrý,jinde nebyly k sehnání a tedka ta sukýnka,všude nic moc sukýnky za draho,tam jsem objevila ty skvělý šatky :slight_smile:
23. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasha neznam.

oslava byla moc fajn, deti, zensky...dort a tak. Super.
jsem jaksi naka utahana dneska, nic se mi nechce
23. dub 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jeste Mori psala, ze by nerekla do Mii, ze je to takovej lump? no, ona nevypada, to az na druhej pohled... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, esprit mam taky rada, hlavne "edc by esprit", akorat posledni dobu uz na tom trochu ulitavam, ze mam od nich skoro vsechno, budu muset zacit chodit i jinam :sweat_smile: Ale vcera mi zas poslali do mejlu ze maji 50% slevy, takze jsem neodolala a objednala si sacko :sweat_smile: :wink:

Saku, to je fajn, ze uz ti je lepe, a poradne se najez, miminko to potrebuje :dizzy_face:

Dragus, 4denni miminko? Ty jo, to uz jsem dlouho nevidela :sweat_smile:

Zuzi :grinning: :grinning: :grinning: Terezka kouka na nejake filmy s hvezdickou, nee? :slight_smile:)))

My jsme objeli vsechny urady i nakup, jsem spokojena, a jeste jsme se cestou zpatky zastavili u domecku, z papiru jsme zjistili ze mame zahradu orientovanou na sever, takze teoreticky by tam nemelo moc svitit slunicko, ale ono tam sviti a docela dost, tak jsem moc rada..Nevim proc jsem se bala, ze tam budem mit furt stin :wink: :sweat_smile:
23. dub 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to by bylo blbe, mit mistnost na sever, ale u pozemku je to asi jedno, ne?tam by se to melo pres den vystridat, akorat ti tam bude stinit dum.

my mame loznici na sever a opravdu tam nesviti ani omylem
23. dub 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsem prave nevedela, ja myslela ze tam bude permanentni stin, takze jsem rada, ze to tak neni :grinning: jak rikas stini tam akorat trochu ten dum, ale jinak je to ok ;)
23. dub 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,t ak tak...neboj, slunicko tam bude :sunglasses:
23. dub 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted uz mam jen jeden strach, aby tam natahli net, jinak budu v pr.... :grinning:
23. dub 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by melo jit, ne? nebo je to nejaka odlehla oblast? ted se to taha i opticky, ani nemusis mit kabel
23. dub 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odlehla oblast to neni, je to 1km od centra, ale zname frantiky, oni jsou ve vsem trochu pozadu a na vsechno maji cas... :slight_smile:)
23. dub 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my strávili celé odpoledne venku na motorce, Dála už chrní a já jdu žehlit...se mi ale sakra nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci frantíci jsou pozadu? ty jo a my tady nadáváme :sunglasses:
23. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, zadni rychlici to nejsou ... Pri stehovani jsme na zavedeni netu jednou cekali 2 mesice, jednou mesic a pul (pritom tam v tech bytech najemnici pred nama net meli, nebylo co resit)... anebo nam net vypadl (a s nim i pevna linka a tv) a z mobilu jsme je bombardovali telefonaty asi 14 dni nez poslali technika, ktery nam jeste vystavil fakturu, pritom to byla nejaka jejich zavada...a pak jsme se dohadovali asi pul roku nez nam ji odpustili, no je to radost s nima :slight_smile:)

Lami, Anicka umi vsechno vzdycky tak krasne okomentovat :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to umí,ale občas mi celkem vyráží dech, tuhle jsem jí vyhrožovala,že jestli nebude při oblíkání spolupracovat,tak jí vážně nechám doma a ona se na mě usmála a povídá "nenecháš".......ty voe,já myslela že padnu na zem.... :grinning:
23. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek