• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
prvniii a tak pozde :slight_smile:
24. dub 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno babulky, tak co dnes budete dělat? my opět doma ve vězení :unamused: ..musím vymyslet nějaký nový program, aby se dětičky zabavily
24. dub 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babulenky!

Leni - vás je mi fakt líto,vydržte,je to na nic. vím,jak mi borci zlobí,když trčíme pár dní doma :unamused:

dneska bude už hezky,tak odpo tradičně pofrčíme na chatu. a večer přijde tchýnka pohlídat,že by jsme s manžou zašli na pivko. ale je to ještě nejisté,páč mě manža dost štve a nevím,jestli si mi vůbec bude chtít :sunglasses:
24. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. dub 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré bolavé ránko, au au :slight_smile:

Jsem totálka KO po včerejším cvičení, tý brďo já vůbec nejsu ve formě, jsem normálka úplná almara :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: , z hoďky jsem odcvičila asi 3/4, ale i tak mě bolí celý člověk. Teda všechny cviky na břicho jsem dala, ale na nohy hrůůůůza, fakt absolutně nemám fyzičku :angry: . Nicméně v neděli jdeme zase :wink:

Odpo dojede mamka se ségrou, jdeme po obchůdkách, do Tesca a do jednoho super krámu s bytovými doplňky. Jinak Mára taky žere jak tank, co nekojím je úplně jiný, i váhově se dost zlepšil, no mám radost :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori nic k těm bolestem neví nic, ale my tam včera nebyli, páč z Laury vylezlo, že jí sice bolí břicho, ale z posilky, svaly, ne ta stejná bolest co mívala vždycky, tak jsem jí sprdla, že to klidně mohla do školy...

Jo a gratulka manžovi k narozeninám :wink:

Mori a nebylo by dobré třeba zaplatit ty dluhy, pokud by byly menší než hodnota bytu a byt pak prodat? Nebo na něj krom Martina mají nárok i ti další sourozenci?
24. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebo na něj nemá nárok ani Martin, když se ho zřekla? :astonished:
24. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sourozencema jsem myslela, její sourozence - čili Martinovi teta a strejdové. Není to jednoduchý ... byt 2 +1 by se tak prodal za 400 000,- , což zaplatit dluh 100 tis. by šlo a vydělalo by se na tom. Ale ty dluhy prý budou tak 200 000,- , ale nevíme to přesně. Uvidíme co bude v těch obálkách a co na nás taky pak vybalí notář ...
To mě taky napadlo, že nebude mít nárok ani Martin, ale pořádně nic zatím nevíme - to prostě uvidíme až s tím notářem. To by bylo asi nejlepší a nemuselo by se nic řešit.

Tak já jsem ready, tak jdem ven.
24. dub 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno...

mori, když to čtu úplně mě mrazí...taky bych se toho dědictví asi radši zřekla, kor když má papír, že Martina nechtěla...kdo ví co ještě vypluje navrch...aby z toho nebyly další a další průsery...chudám manžel takový dětství a jeho vychovával kdo? tatínek? nebo je z děckého domova...ty jo a takovej hodnej chlap...mu za mě popřej vše nej nej k narozkám...ten si zaslouží super život a to s tebou má :dizzy_face:

andrej dneksa budu vyrábět ten sýr :grinning:
24. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!
Lami - tak to je mazec :grinning:
Lea mi zas dela, ze nechce jit domu z parku, tak ji reknu "vis co ja te tady necham a pujdu teda domu sama" a ona "jo domu sama, paaaa paaaa!" zamava mi, vali si hrat a je ji to uplne jedno... :wink:

Mori, to jsou veci, dobry "darek" k narozeninam - myslim ty starosti a dluhy atd... :sweat_smile:
Ja mam zase dost komplikovany vztah s vlastnim otcem, a tusim ze me jednoho dne ceka neco podobneho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak ty narozky hezky oslavte :dizzy_face:

Andrej ty jsi sikulka, si z tebe musim vzit priklad :slight_smile:) Ja jsem byla 1x behat, byla jsem z toho 2 dny mrtva a od te doby se nemuzu donutit :sweat_smile:

Leni, vy jste jeste nemocni? :confused: U nas kdyz jsme doma ted vede - postavit si bunkr z dek a polstaru... se tam Lea zabarikaduje a je klid :wink:
24. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ten syr se taky chystam, zitra asi ... :slight_smile:)
24. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím, že vyšel NOVÝ KRTEK !!!! Jak jsem ho zblejskla, tak jsem ho hned vzala a už běží na dývku :wink: dítko zaujatě kouká a zobe jablíčko

draga - vychovávala ho babička (matka té matky), otce nikdy nepoznal. Já furt nad tím vším včera dumala, hlavně v autě ... se mi jako chtělo normálně z toho brečet, asi mu taky muselo být hrozně :pensive:

luci - taky jsem říkala ve středu večer, když mi říkal, že tam musí jet, že to má "dobrej" dárek k narozkám takový starosti

No já doufám, že dnes mužíček přijde nějak normálně včas ... jsem mu volala, že chci udělat nějakou dobrou véču, když má ty narozky :wink: prostě ho hlavně potěšit, že to chcem s ním oslavit, myslím, že to teď fakt potřebujeee :slight_smile:

andrej - ten sýr taky prubnu, jednoduchý věci mě ba :wink: :grinning:
24. dub 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sýr super, rychlý dobrý mňam :wink: :grinning: a Dála má boule za ušima :grinning:
24. dub 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nechystáte se někdo zítra na pouť na Říp ? http://www.krabcice.cz/rippout.htm Já bych docela jela, ale nevím, zda se mužík nechystá do práce. No já doufám že ne, po tom co byl 3 víkendu v čoudu - aspoň 1 den by nám mohl věnovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry den, my jsme zpatky z venku, vsechno zarizeno....doma nam predelavaji dlazbu, tak doufam, ze to budou mit rcychle dodelaji.

Mori, jedine se toho vzdat, to je asi nejlepsi reseni, pokud jsou to dluhy.

Luci,ja s otcem taky nic, si myslim,ze se me zrekne, pokud se teda nebudeme stykat ani kdyz se mu narodi to maly ditko...
24. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, neeee, my zitra jedeme opekat spekacky, mame v planu taky nejake navstevy a tak.....
24. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky blbé vztahy s mým otcem, no teď už se to zlepšilo, ale máme mezi sebou furt neviditelnou zeď, kterou jsem já postavila a nehodlám ji zbořit. On se snaží, ale já mu nemůžu furt zapomenout, jak se k nám všem choval, jak nás mlátil, jak chodil furt domů ožralý, jak mu byli vždy kamarádi přednější než rodina, ta ostuda furt po baráku, hrůůůůza :unamused:

Mori tak to chápu, asi bude fakt nejlepší se toho dědictví vzdát, aby pak nevypluly na povrch další dluhy, to by si chudák nezasloužil, aby za takovou "matku" pak cáloval :unamused:
24. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babule!

mori to je teda nářez, chudák malej tvůj manža :frowning2:

kristi - co máte s dlažbou? hele taky jdem zítra na špekáčky,pozvala nás kamarádka,budem u nich na zahradě opíkat,odpo,i s děckama,tak se těším.

sýr teda asi taky prubnu. akorát nemám žádný starý hrnky. můj nový kávový set se mi do trouby nechce dávat,aby se s tím něco nestalo,nevím..

dneska mám Den debil. Operátor mi omylem vypnul číslo a i internet,mám to pod jednou fakturou. tak internet mi hned ráno nahodili,ale moje číslo na mobilu do tedka nejede. Prý se jim to "kouslo" na ústředně. já zdechnu,už se tam nemám ani jak dovolat,měla jsem tu jedno číslo předplacený,tam jsem už vyplácala kredit,už třikrát mi řekli,že za půl hodiny už to pojede,doprdele od devíti do tedka a furt to nejede! zuřím. a zrovna dneska,kdy pracuju,potřebuju telefonovat, manžu mám pryč a odpo potřebuju odjet. Jdu si dát cígo,snad mě to uklidní,protože už fakt chytám amok. ani se k nim nemůžu dovolat abych je seřvala. :angry:
24. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, oni ji tak nejak zaspinili nakym lepidlem jak lepili dvere, a nejde to dolu nicim, tak mi toho pulku oddelaji a daji novou :stuck_out_tongue_closed_eyes: kraval a Mia stejne usnula...
24. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,to je dobře.. :wink:
24. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jako maj stesti. zatim se k vadam staveji dobre, uvidime, co a jak dal. Uz nam praskla i zed, klasika jak barak vysycha....
24. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
s telefonem to je fakt des, zajed nekde na prodejnu a bude to.

a bud rada, ze muzete vypadnou na pivko
24. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,s děckama budu objíždět prodejny, serou mě tohle je teda děs. když jsem tam pracovala,tohle kdyby se stalo mýmu klientovi,tak okamžitě odchází jinam. ještě že už tam nedělám,Telefonica je fakt úplně v prdeli.
Pojedu k našim a budu to řešit z mobilu našich. A jsem zvědavá co mi za to dají,půl dne nemůžu telefonovat čistě jejich vinou.
24. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my razíme odpo s holkama z MK co se víc kamarádíme na zahrádku...už mám nervy z toho jak zas jejich dětičky budou hodný a já budu lítat za tím mým malým milovaným pošukem :grinning: :sunglasses:

kristi nojo novostavba...to je taky na prd pořád něco...mi kdysi říkala realitní makléřka, když jsme sháněli byt, že ty novostavby jsou děsně neodborně a rychle dělaný a pak pořád něco je...tak ať to máte rychle v pořádku :wink:
24. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
drago, no to bych ani nerekla, tohle delali docela dlouho s tim skluzem, jen se jim neco zaspinilo a ze praskne zed to se dalo cekat, to se udela snad fakt v kazdy novostavbe. Je to jen jedna cara tak snad to bude ok. Oni sami maji napsano, ze radsi prvni topnou sezonu nemalovat, ale kdo by to delal az za rok, ze jo? blbost. ...a je to samo zrovna na ty fialovy stene, ze? ale videt to neni, ja si toho sama nevsimla, to kamoska
24. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani a ty už příležitostně pracuješ?? jak to zvládáš?? bože..
24. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
no,mori,to je teda nadielka! :confounded: no snad to dobre dopadne vsetko,rodicov si nevyberies,ze ano,bohuzial...

my sme vcera poobede boli na kolotococh,kiko behal z jedneho na druhy jak odtrhnuty,nechcite vediet co som tam nechala penazi-kedze jedna jazda 1 euro,no hruza,mat tak tri deti,tak zbankrotujem :sweat_smile:
samozrejme ze som ho musela odvliect nasilu,revy,vresky,plieskanie o zem a podobne...a dnes to pokracovalo v obchode,hanba na cele sidlisko-lebo on chce to,a on chce ist tam,a on nebude cakat v rade a podobne,za vsetko ziapal a metal s jak keby mal nejaky zachvat alebo co,vsetci cumeli na tu nemoznu matku(akoze mna) ze ano,no hruza :angry: :angry: tak ma vytocil ludia,neviete si predstavit
takze odnes mame tvrdy rezim doma -len musim to nejak vysvetlit aj drahemu,lebo samozrejme ze ten ma ho pocuvat vrieskat v obchode,tak mu radsej strci do ruky co len chce :confounded:
24. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi jj vám to opravdu nedělali rychle :slight_smile: snad to budete mít v pořádku :sunglasses:

jsem objednala nějaké mikyny Dálovi na MMB a to je fakt nemoc...já tam nemůžu chodit...ještě, že neulítávám na značkách to by bylo maso :grinning:

saku já jsem tak ráda, žeto píšeš...jako bych to někde viděla :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni - já nepracuju ofiko,dělám admin.věci manžovi, maily,stránky,nějaký telefonáty,převody peněz apod. :grinning: Plat za to nedostávám :grinning: :grinning: furt mu říkám,kolik by asi dával sekretářce,a on nic :sunglasses:

saku - jj,na podzim jsem kluky vzala na 20 min. na kolotoče a nechápala jsem,jak jsem se za tu necelou půlhodinku prohla. paní měla oči jako ostříž a vždycky viděla,že mi tam jezdí ti kluci dva :grinning: . Jsem si říkala,že by mi mohla dát na jednu jízdu množstevní slevičku a nic :grinning:

baby,já jedu, doufám,že třeba jak na potvrou nepíchnu nebo něco,když nemám jak volat.
majte sa! :grinning:
24. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani,no bez telefonu a internetu som aj stratena :sweat_smile: preto mam mobily radsej dva,keby nahodou :grinning:

a mame nove slovo ,kde pouziva "r"-baterka_ale povie to ze :batrrrrka :sweat_smile:
24. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek