• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Február - únor 2007

23. ledna 2013 
saku rrrrrybka :grinning: :wink:
24. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já zas dnes musela šůrovat balkon, to je prostě každou chvíli ... nad náma má totiž kluk velkého psa a my tam máme plno psích chlupů :sunglasses: hnus
24. dub 2009 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,uz vie rrrybka,trri,tatra,rator(traktor) a teraz tu baterku-ale musim mu to vzdy pripomenut,lebo ako prve to vacsinou povie bez toho "r" ale ked mu pripomeniem tak sa opravi-no a ventilator robi u nas odjakziva"rarara"
24. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, to ja taky kazdou chvili balkon posrany od tech debilnich ptaku... zrovna vcera jsem si ho pekne vydrhla a dneska uz tam jsou zase hovna, to je furt dokola... :confounded:

Saku, to je supr, "r" u nas nehrozi :slight_smile:
24. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,tak jim nejak zabranit v tom,aby tam sedeli, ne? ostnanej drat a tak
24. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,to si pamatam este z bytu,stale tam nieco vysedavalo a "nakladalo",fuuuj
24. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci vzduchovku :grinning: :sunglasses:
24. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dála pořád chrní...ten se má...

včera jsme úplně čučela, že je těhotná Csáková :astonished:
24. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,csakovu som nedavno videla niekde ,asi v topstar magazin,no je uz pekne vyzrata teda :grinning:
24. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona vždycky byla...je jako já chudák, pořád hubne a přibírá :grinning:
24. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sak co,teraz moze :wink: :slight_smile: ved aj ja uz veru sritujem co sa da...za chvilu ju dobehnem asi :sweat_smile:
24. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě ona má teď super výmluvu :grinning: ale celkem jí to sluší tipuju chlapečka :grinning:
24. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ono jsou asi vsichni tehotny. a Stepanka Duchkova vcera porodial dvojcatka 1,9 a 1,2 kg.
24. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj,malinke
24. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tenhle vyhral nejkrasnejsiho muze planety, myslim jako z hercu nebo jak

http://www.tyden.cz/rubriky/lide/o-kom-se-mluvi/hugh-jackman-se-stal-oficialne-celebritou_116128.html

se ani nedivim,je moc fesnej
24. dub 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aa,tak sak da sa nanho pozerat..... :grinning:
24. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5299657

jako ja niektore veci fakt nechapem.....
24. dub 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
saku,t o je husty...ja vcera cetla clanek v priloze MF dnes, ze davaji psy do lazni - na procedury, aromaterapii a dokonce jim lakuji nehty
24. dub 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: ty vole..a maj kočárky a postýlky :sweat_smile:
24. dub 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ta zenska tam predava aj kociky pre psikov a podobne zalezitosti,jako ja neviem,niektori to maju ozaj jak miesto dietata alebo co
24. dub 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, kocarky maji.....cetlas to?
24. dub 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,skoro som odpadla :sweat_smile: to som este fakt nevidela :confused:
24. dub 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lakuji nehty, jsem debil.....lakuji drapy jsem chtela napsat
24. dub 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: :sweat_smile:
no,ja sa lucim,divoch uz j hore,majte sa tu pekne a krasny vikend zelame! :slight_smile:
24. dub 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já tuhle jdu do naší kočárkárny a tam takový pěkný kočík, mě neznámý tip, síťka proti hmyzu na celém výhledu, tak ho zkoukávám, obcházím, v kočárku pověšená plyšová kost, si říkám, no třeba to je hračka pro mimi, ale pak koukám a tam cedulka dogcar (nebo tak nějak)...fakt má sousedka kočárek pro psa...pes je pidi...nechápu proč sebou tahá kočár, pes je normální gaučavka podpažďák :astonished: :grinning:
24. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme byli venku cleý odpo-.--teď přijdem a tatíček doma, že jako má bolavé ucho...tak mazal na pohotovost...chjooo ti chlapi :sunglasses:
24. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženský :wink:

pivko jsem zrušila,Erik má horečku. chudák malej,tvářičky rudý,unavenej,uplakanej,ani schody nevyšlapal,jsem ho musela nést. Přitom celý odpo u našich na zahradě v pohodě. Ale já jsem tam jezdila se sekačkou,tak to pro něj byla asi taková estráda,že nic jinýho nevnímal.

ten herec není špatnej,dalo by se o něm uvažovat :grinning: :grinning: kdyby se náááhodou stavil.. :grinning:

jo a jinak jsem stále bez telefonu, řeší to už asi 5 lidí, trčí to na helpdesku, nemůže to nějak projít ústřednou nebo co a neví co s tím budou moct udělat. možná budu aji muset zajet v pondělí na prodejnu a vymění mi simkartu. super. :angry: ale prý mi dají nějakej kredit.hmm..radši bych ,kdyby mi fungovalo moje číslo.
24. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! U nás budíček jako vždy brzo :unamused: moje tělo si asi nikdy nezvykne, vstávání mě ničí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na pouť teda dnes nejedem, bo tatík šel do práce :confounded: Tak nevím zda má smysl, tam jet v neděli - dnes tam má být Dáda a Maxim turbulenc, se mi to zdálo pro děti celkem zábavný. No uvidíme, taky dle zítřejšího počasí :confused:
25. dub 2009 v 07:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, my uz jsme taky vzhuru, vstavani me nenici, kdyz je hezky vstavam rada :wink:

vysla nova Marianne s tou taskou, kdybyste nektera chtela...
25. dub 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:

Kristi s jakou taškou?

My opět teplotkujeme, to je hnus, zrovna když je nádherně, kousek od nás je taky pouť, dnes jsme měli domluvenou grilovačku se známýma plus další plány a asi je musíme zrušit :unamused: . Možná grilovačku nezrušíme, pokud Mareček nebude mít vysoké horečky a mamka pohlídá, jinak ne...
25. dub 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek